برگزیده های پرشین تولز

کمک به مشکل من تو ازدواج

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
خوب هستین؟ من یه مشکل داشتم تو زندگیم گفتم اینجا بگم شاید حل شد....

من الان 3 سال هست که با یه دختر دوست هستم و از همه نظر تایید شده هست و اعتقاد دارم که با هم خوشبخت میشیم
ولی یه مشکل هست که چون 4سال بزرگتر از من هست خانواده من مخالفت میکنن
یعنی تنها مشکل دختر از نظر خانواده همین هست:(

حالا کسی میدونه من یا ما 2تا چیکارها کنیم که خانواده من راضی بشن؟

راستی من 24 سال دارم خودم

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام بچه ها

من الان 3 سال هست که با یه دختر دوست هستم و از همه نظر تایید شده هست و اعتقاد دارم که با هم خوشبخت میشیم

4 سال از خودت بزرگتره؟؟ بعداً پشيمون نشيا.....:wacko:

Alireza-Metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام تنگنا :f34r:

ازدواج کن - مطمئن باش خوشبخت خواهی شد ... :wacko:

تو هر چه بهتره که زودتر ادواج کنی بری خونه بخت !!! :lol:

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خو
دست دختررو بگیر
فرار کن برو استرالیا
بعد که فرار کردین
برو دختررو حراج کن
بعد با پولایی که داری برو یه کانگرو بخر
بعد کانگرو رو بفروش شترمرغ بخر
بعد بیا ایران
شترمرغو بفروش پفک بخر
:hmm:
خیلی ا... تنگنا :hmm:

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی روش خوب سراغ نداشت؟:eek:hno:

.......:rolleyes:

pireanjoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خو
دست دختررو بگیر
فرار کن برو استرالیا
بعد که فرار کردین
برو دختررو حراج کن
بعد با پولایی که داری برو یه کانگرو بخر
بعد کانگرو رو بفروش شترمرغ بخر
بعد بیا ایران
شترمرغو بفروش پفک بخر
:hmm:
خیلی ا... تنگنا :hmm:

دوست عزیز خیلی بد داری صحبت میکنی بابا طرف میگه عشقمه میگی حراجش کن بسه بابا

راه حل اینکه بدون برنامه ای یروز که دیدیش بگو من نمیتونم باتو باشم برام خسارتی از زندگیم برو بیرون اگه دوست داری منو به چندتا نکته توجه کن 1 اینکه وابستته یا دوست داره 2 اینکه برای چی با توهستش 3 برا چی دوسش داری اینکه عاشقی یا از اندامش خوشت میاد یا اینکه صداش آرومت میکنه و.......... بشین با خودت فکراتو کن ببین برا چی دوسش داری
و اینکه اگه ازت گذشت قبول کرد تموم کنین بگیرش اگه نه بدون وابستگیه و خیلی زود تموم میشه و این نکته که برای اینکه بزرگتره حواست به کارات باید باشه چون زور داره براش که چیزیرو بهش تحمیل کنی باعث فرو پاشی زندگیت میشه از اول هرجوری بسازی میاد بالا

و اگه ولت نکرد حتی 1ساعتم ادامه نده

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ...
توی این چند سالی که این دوستت رو می شناسی ، فکر می کنی که اگر ازدواج کنی ، در طول زندگیتون به دلیل سن کمتر تو ، اشکالی برات پیش نمیاد ... یا بهتره بگم مشکلی براتون پیش نمیاد ؟؟؟
چون یکی از مهمترین شرایط ازدواج یک پسر با دختر اینه که پسر از دختر بزرگتر باشه ... به دلایل بعضی مسائل بسیار مهم ...
بعدش ما نمیتونیم بیشتر از این هیچ کمکی بهتون بکنیم ... چون دوستتون رو نمیشناسیم ... :eek:

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
سلام بچه ها

بنظر من ولش کن. فکر کن اگه خیلی شانس بیاری این دوستتون 30سال دیگه یائسه میشه و امیدوارم که با این موضوع آشنایی داشته باشی. اون موقع این رفیقتون59سالشه و شما 55سال دارید ولی در اصل تفاوت سنیتون/ذهنیتون خیلی بیشتر از چهار سال شده. یه موضوع دیگه لطیف بودن احساسات خانم هاست، وقتی زن سنش از شوهر کمتر باشه به شوهرش به عنوان یه پشتوانه نگاه میکنه ولی اگه سنش از پسره بیشتر باشه، بینشون یه احساس مادر و فرزندی بوجود میاد.

امیدوارم دوستان فکر نکرده باشن که من قصد جسارت داشتم. برای اینکه این مشکلات پیش نیاد، خانم ها لطفا و خواهشا هیچ وقت ورزش رو ترک نکنن و حتما تغدیه درست داشته باشن -تا حالا به آمار پوکی استخوان توجه کردید؟-. آقایون عاقلانه فکر کنن و این جمله رو بعضی اوقات درنظر داشته باشن که: گور بابای احساسات!.

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
به به سر و کله 2-3 تا آی دی 2-3 پستی هم اینجا پیدا شده که از هم حمایت می کنند!!!!!
خدمت حضور انور حضرت تنگنا ارز!!!کنم که بهترین راه اینه که سر خودت رو محکم بکوبی به دیوار!!!البته دیوار از نوع سیمانی شدیدا توصیه می شه.
یکی از راه حل هایی دیگه اینه که به مامانت بگی یه کم اسپند! برات بریزه توی آب یخ! تا خوایی نکرده پسر با نمکش زبونم لال چشم نخوره!

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستهای خوبم من اول بگم که من تنگنا نیستم:(
من تازه اینجا عضو شدم و نمیدونم مشکلتون با این فرد چی بود
ولی چرا حالا منو میزنید؟:(

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اما در مورد مسله خودم

من خودم با موردهایی که دیدم اینجوری فهمیدم که خیلی از زوجها هستن که با وجود بیشتر بودن سن دختر باز هم خوشبخت هستن

در مورد مسایل بلوغ هم به نظرم وقتی مشکل پیش میاد که میزان تجربه و درس گرفتن از موقعیتهای زندگی به یه حد نباشه که در مورد ما خوشبختانه اینجور نیست و تو این 3سال اینو فهمیدم

یه مسله دیگه هم اینکه این رابطه یجوری شده همیشه تو دست من بوده و با وجود کم بودن سنم تو رفتار جوری شده که انگار من 4سال بزرگتر هستم

راستش چون از با هم بودن راضی هستیم و احساس خوشبختی میکنیم دلم نمیاد بخاطر 4سال این حالت رو از دست بدم

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
اما در مورد مسله خودم

من خودم با موردهایی که دیدم اینجوری فهمیدم که خیلی از زوجها هستن که با وجود بیشتر بودن سن دختر باز هم خوشبخت هستن

در مورد مسایل بلوغ هم به نظرم وقتی مشکل پیش میاد که میزان تجربه و درس گرفتن از موقعیتهای زندگی به یه حد نباشه که در مورد ما خوشبختانه اینجور نیست و تو این 3سال اینو فهمیدم

یه مسله دیگه هم اینکه این رابطه یجوری شده همیشه تو دست من بوده و با وجود کم بودن سنم تو رفتار جوری شده که انگار من 4سال بزرگتر هستم

راستش چون از با هم بودن راضی هستیم و احساس خوشبختی میکنیم دلم نمیاد بخاطر 4سال این حالت رو از دست بدم
اگه واقعا اينطوري فكر ميكني كنار كشيدنت اشتباهه.
البته اگه شغل و درآمد مناسب داري. بقيه موارد هم جور ميشه.

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز خیلی بد داری صحبت میکنی بابا طرف میگه عشقمه میگی حراجش کن بسه بابا

راه حل اینکه بدون برنامه ای یروز که دیدیش بگو من نمیتونم باتو باشم برام خسارتی از زندگیم برو بیرون اگه دوست داری منو به چندتا نکته توجه کن 1 اینکه وابستته یا دوست داره 2 اینکه برای چی با توهستش 3 برا چی دوسش داری اینکه عاشقی یا از اندامش خوشت میاد یا اینکه صداش آرومت میکنه و.......... بشین با خودت فکراتو کن ببین برا چی دوسش داری
و اینکه اگه ازت گذشت قبول کرد تموم کنین بگیرش اگه نه بدون وابستگیه و خیلی زود تموم میشه و این نکته که برای اینکه بزرگتره حواست به کارات باید باشه چون زور داره براش که چیزیرو بهش تحمیل کنی باعث فرو پاشی زندگیت میشه از اول هرجوری بسازی میاد بالا

و اگه ولت نکرد حتی 1ساعتم ادامه نده
این مسله رو قبلا چند بار تست شده و نشون داده که واقعا باهام تو همه شرایط میمونه و بهم کمک هم میکنه

حتی من بخاطر بعضی مسایل حدود یه سال افسردگی شدید گرفته بودم و رفتارم غیر قابل تحمل بود برا بقیه
ولی بازم کنارم موند با وجود همه کارهایی که کردم به همراه پدر و مادرم اونم هوام رو داشت

بالا