برگزیده های پرشین تولز

بزرگترين سوتي كه تا حالا دادين چي بوده؟

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
سلام

من خودم معمولا زياد سوتي نميدم ؛ ولي وقتي ميدم يه جوري سوتي ميدم كه تا يه 2 3 هفته اي مجبور مي شم در انظار عمومي آفتابي نشم.

حالا شما بگين كه چه سوتي دادين بعد منم دسته گلي رو كه به آب دادمو ميگم!

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
همین چند وقت پیش بود خیره سرم داشتم از پله برقی می رفتم بالا پاهام سر پله خوب جفت و جور نشد و نزدیک بود با مغز بیافتم زمین برای جلوگیری از افتادنم محافظ پله برقی رو گرفتم و وضع رو خرابتر کردم حالا نصف تنم واستاده بود نصف دیگه داشت با پله برقی میرفت بالا حالا بماند که از ترس افتادن چقدر جیغ کشیدم
ولی خدایی اخر خنده بود
laugh.gif

fa_fa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با اجازه بزرگترا به يه ارباب رجوع كه آدم مهمي بود جهت عذر خواهي گفتم شما شرمنده اين ما مي بخشيم!

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
تاپیک تکراریه گلجان

ا... من نمي دونستم ؛ خوب حالا در عوض مي توني جديدترين سوتي كه دادي رو اينجا بنويسي ؛فكر كن كه اين تاپيك يه جورايي آپگريد شده تاپيك قبلي كه در همين مورد بوده هست ؛ البته با كسب اجازه از صاحب تاپيك قبلي!

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
همین چند وقت پیش بود خیره سرم داشتم از پله برقی می رفتم بالا پاهام سر پله خوب جفت و جور نشد و نزدیک بود با مغز بیافتم زمین برای جلوگیری از افتادنم محافظ پله برقی رو گرفتم و وضع رو خرابتر کردم حالا نصف تنم واستاده بود نصف دیگه داشت با پله برقی میرفت بالا حالا بماند که از ترس افتادن چقدر جیغ کشیدم
ولی خدایی اخر خنده بود
laugh.gif

بابا شاهكار!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
ولی خدایی اخر خنده بود
laugh.gif

:D:D:D:lol::lol::lol:....بسی خندیدیم....آخر سوتی بوده!!!!

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
یه بار دلم گرفته بود رفتم پیاده روی شب بود ....دیدم یه زوج جوون دارن میدون ....باهاشون فاصله داشتم .... فکر کردم سگ کرده دنبالشون ....نزدیک که شدم دیدم خانومه نشست مرده هم رفت جوری نشست که من نبینمش ...الکی یه جایه دیگرو نگاه کرد ...خیلی ضایع خنده دار بود ....رفتم جلو ..دیدم معلم حسابان پارسالمه ...
با منم حسابی دشمن از همه لحاظ ....
منم ضایع بلانسبت اسب نه سلامی نه علیکی فقط خندیدم ....دیدم یه بچه داره میدوئه می گفت بابا اروم برین منم بیام ...من دیگه پوکیدم از خنده
روز بعد داشتم میرفتم خرید دیدم همون معلمست ....شناخت ...خیلی ضایع بود ...ماهم بوق زدیم سوارش کردیم
تا رسوندمش خودمو خیس کرده بودم....گفتم اقا این روزا چیکار میکنین گفت ورزش.گفتم چی؟ گفت دو گفتم چرا دو؟ گفت پس مثل شما پیاده روی؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
علی خان اگه تو هم سوتی دادی بگو خجالت نکش

من تمام سوتیهامو قبلا توی یک تاپیک مشابه گفتم اتفاقا سوتی های ضایعی هم بود....حوصله ندارم پیداش کنم ....وقت کردی پیداشون کن و بخند...توی همین گفتگوی آزاده....لول

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
صاحب تاپيك قبلي مرحوم شد!!!(بن شد)كنشن!!

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
حقش بود
امیدوارم دیگه برنگرده

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
همون پس نمیدونی که چه کار کرده ؟
بیخیال از یاداوریش بدم میاد

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اي بابا آرام جان ببخشيد باعث شدم ياد خاطرات گذشته بيفتي منم نميدونستم چي كار كرده !

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
نه بابا اشکال نداره یه چیزی بود تموم شد رفت
تو خودتو ناراحت نکن دوست عزیزم
نمیدونم خواسته بود یا ناخواسته ولی توهین بزرگی به من کرد

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
ولي بزرگترين سوتي كه من دادم ، واقعا سوتي بدي بود. قضيه مربوط ميشه به پارسال كه يه توريست بلژيكي رو نصف شب نزديك ترمينال ديدم . بنده خدا اينقدر از اين راننده هاي خطي ترسيده بود كه اومده بود كنار يه مغازه ايستاده بود و سيگار مي كشيد. من با دو كلاس سوادم به خودم اجازه دادم و رفتم نزديكش چهار كلمه بلغور كردم ديدم طرف هم زياد بارش نيست ولي يه نقشه ديدم دستش و بهش گفتم اين چيه ؟ نقشه شهر بود و گرفت طرف من و از من خواست اسم هتل فلان روي نقشه پيدا كنم . از اونجاييكه ميدونستم اون هتل در حال بازسازيه سعي كردم اينو بهش بفهمونم ولي اون موقع نمي فهميدم كه چرا طرف بر بر و داره منو نگاه ميكنه و نمي فهمه . ديگه شك كرده بودم طرف حتي يك كلمه هم انگليسي بفهمه . با خودم گفتم اين بنده خدا با چه اميدي اومده ايران كه يك كلمه بلد نيست با من بي سواد حرف بزنه.
خلاصه بعد چند ماه كه داشتم از توي لغت نامه معني يه لغت خارجي رو پيدا مي كردم به لغت Reconstruction رسيدم يعني بازسازي و ترميم ولي يادم اومد كه اون موقع به اون بنده خدا گفته بودم Construction يعني ساختن و فهميدم اون بنده خدا چرا هيچي نفهميده
30.gif

عجب نابغه اي بودم من
hmmm.gif

بالا