برگزیده های پرشین تولز

چرا کاربر arash rashnoo رو برای بار دوماخراج شد

sinagod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا دوباره کاربر arash rashnoo اخراج شد
مگه چیکار کرده بودم ؟؟؟؟
هیچ دلیلی برای اخراج من وجود نداره
اولین بار دلیلتون این بود شرکت فروشنده لرد از شما شکایت کرده
حالا چه دلیلی دارید ؟؟؟
من که حتی تاپیک فروش نزدم که اخراج شدم البته شاید این یوزر هم اخراج بشه ولی دلیلشو بگید
حتی با یوزر جدید یک اخطار هم نگرفته بودم
اگر ما خلافی مرتکب شدیم که نرم افزار ایرانی فوختیم پس این آقا هم دارند میفروشند خیلی راحت تازه لرد هم میفروشند :
http://forum.persiantools.com/u70545.html
تاپیک فروش

sinagod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جالبه اخراج میکنند
دلیلش رو نمیگند (البته با ادمینهای سایت هستم )
همین طوری بن می کنند واقعا که !!!!!!!:blink::blink::blink:

sinagod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صلاحديد مدير بوده

آقا امید شما که در جریان نبودید
دقعه پیش گفتند که شرکت سازنده لرد از شما شکایت کرده و شما به این دلیل اخراج میشید تا اینجا درست
حالا من با این کاری ندارم که سه نفر دیگه الان تاپیک فروش لرد دارند و دارند به راحتی میفروشند
بعد من به مدیر بخش بازارچه Pm دادم و ایشون گفتند شما میتونید به راحتی با یوزر جدید به فعالیتهاتون ادامه بدید ولی کارهای گذاشته رو انجام ندید که ما هم فروش تمام کینگ و لرد رو متوقف کردیم
من یه ماه پیش یه یوزر جدید ساختم با نام arash rashnoo که اصلا تاپیک فروش نزاشتم و هیچ چیز نمیفروختم اخطار هم نداشتم ولی از دیروز باز برای همیشه بن شدم بدون دلیل اینم مطمئن هستم بدون دلیل |!!!!!!!!!!!!!
هیچ دلیل ندارند
الان بعضی از دوستان به حساب بنده پول واریز کردند (برای خرید ویندوز ویستا)به حساب من pm دادند ولی یوزر من بن شده و من هم نمیتونم Pm اونها رو بخونم
آخه این درسته :blink::blink:
اینم میدونم توسط مدیرها بن نشدم و توسط ادمینها بن شدم
این یوزر هم مال خودم نیست مال یه نفر هست میخوام اول تکلیف مشخص بشه بعد عضو بشم

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
مگیم این کاربر هم برام آشناست...
بهتر بود قبل اینکه پست بزنید...یه نگاهی به 3 تا پست گذشته میکردی و پیغامهای خصوصی رو هم بررسی میکردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه کاربر وقتی بخواد کسی رو فریب بده....نام کاربری که تو انجمن داره مهم نیست!

رجوع شود به :

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1156037&postcount=51

و

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1156041&postcount=52

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
بهتر بود قبل اینکه پست بزنید...یه نگاهی به 3 تا پست گذشته میکردی و پیغامهای خصوصی رو هم بررسی میکردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

171.gif
171.gif
171.gif
171.gif

عجب تو پوزش زديا !!

آرش جان .. من اگه جاي شما باشم ديگه تو اين فروم نميام !
171.gif
171.gif
171.gif

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
البته اخیرا تو پوز کاربرا زدن توسط مدیرها زیاد شده!!
توجه دارید که!!

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
البته اخیرا تو پوز کاربرا زدن توسط مدیرها زیاد شده!!
توجه دارید که!!

هيچ فروم درست و حسابي اي به اين كاربرها نيازي نداره .

كسي كه كارش درست باشه ، هيچوقت نميره دنبال دوز و كلك !!!

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
دوستان خواهشاً پستهای بیهوده ندهند....هیچ پوز و پز و پوزش و پوز زنی در کار نیست.

این پست رو هم بخونید:

در صورت ایجاد تاپیک های با مضمون‌های :

چرا تاپیک من پاک شد ؟
چه بلایی سر تاپیک من اومد ؟
چرا هر چی من مینویسم حذف میشه ؟

و ..........

آغاز کننده تاپیک برای ۳ روز بن خواهد شد. به این دلیل که در قوانین نوشته شده که مدیران در این موارد اختیار تام دارند و اصلا دلیلی برای توضیح دادن ندارند و صلاح را در حذف یا هر کار مدیریتی دیگری که انجام داده‌اند ، دیده‌اند.

این قانون توسط تمام مدیران ارشد و مدیران بخش‌ها از همین امروز اجرا خواهد شد.

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
من اصلا نمیدونم قضیه کاربر بن شده در این تاپیک چیه؟!
اما مدیر محترم میتونست اکتشافاتشو در مورد نام کاربری بن شده به pm نام کاربری جدیداون بفرسته و ....
اصولا کاربری که قوانین فروم رو رعایت نکنه بدرد فرون نمیخوره و نمیشه نسخه کلی پیچید که کاربری که قوانین یک فروم رو رعایت نکنه بدید هیچ فروم درست حسابی نمیخوره!!
مثلا شما که اینقدر از تو پوز خوردن یه کاربر دیگه خوشحال شدید بهتره یه بار قوانین امضا رو بخونید!!

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان خواهشاً پستهای بیهوده ندهند....هیچ پوز و پز و پوزش و پوز زنی در کار نیست.

با اجازه .. يه چيز ميگم ، ديگه نميگم !

من اصلا نمیدونم قضیه کاربر بن شده در این تاپیک چیه؟!
اما مدیر محترم میتونست اکتشافاتشو در مورد نام کاربری بن شده به pm نام کاربری جدیداون بفرسته و ....
اصولا کاربری که قوانین فروم رو رعایت نکنه بدرد فرون نمیخوره و نمیشه نسخه کلی پیچید که کاربری که قوانین یک فروم رو رعایت نکنه بدید هیچ فروم درست حسابی نمیخوره!!
مثلا شما که اینقدر از تو پوز خوردن یه کاربر دیگه خوشحال شدید بهتره یه بار قوانین امضا رو بخونید!!

درمورد اكتشاف ها بد نيست بدونيد كه اون كاربر بن شده هم خودش بايد پي ام بزنه تا پي ام جواب بگيره و حق نداره همچين تاپيكي بزنه . و حالا كه زده نميشه انتظار داشت كه گندش رو مديران بپوشونن و تو پي ام بهش بگن .

خودش خواسته ديگه ! شايد فكر كرده ملت نميفهمند .. ولي خوشبختانه فهميدند !

كاري كه ايشون كردند نقض قوانين يك فروم نبوده ، بلكه نقض قوانين اخلاقيه ! كسي كه ميخواد با دوز و كلك به سودي برسه . اونم چه سودي .. سودي كه علاوه بر نقض كلي كپي رايت ، بخواي نون هم ازش در بياري .

اما در مورد امضا : امضاي من قبول دارم كه حجيم هست منتها وقتي كه هيچ جاي فروم اين رعايت نميشه و هيچ كس هم ابراز نارضايتي نكرده ، منم طبق روال اين امضا رو گذاشتم .

حالا اگه شما به عنوان يه كاربر از حجيم بودن امضاي من رنج مي بريد ، همين جا بگيد ، من بدون هيچ اعتراضي و در اسرع وقت خيلي كوچيكترش كنم .

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
من با امضای کسی مشکلی ندارم!!
چون فقط تو بخشهایی از این فروم میگردم که همه رعایت میکنن!
مشکل من با دخالت مردم در کارهایی هست که بهشون ربطی نداره!!
منظورم شما نیستید اما یکی میاد یه تاپیک میزنه همه میان میگن خوب کردی یا بد کردی بدون اینکه از خودشون بپرسن "به من چه ربطی داره!"

فرومهایی وجود دارند که سیستم ساپورت دارن
یعنی کاربرها میان مشکلاتشون رو در مورد فروم اونجا میپرسن اما اینجا بخش "گفتگو پیرامون مسایل مربوط به فروم " داره اما طبق قانون نمیشه در مورد بن شدن کاربرها سوال پرسید!! جالب نیست!؟ ...
به هر حال بهتره بحث ادامه پیدا نکنه!! چون ممکنه ....

sinagod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

رجوع شود به :

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1156037&postcount=51

و

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1156041&postcount=52
آقای زرنگ خوب بود اول پست منو میخوندی بعد حرف بیخود میزدی

این یوزر هم مال خودم نیست مال یه نفر هست میخوام اول تکلیف مشخص بشه بعد عضو بشم
خوندی اینو - اگه سواد نداری برات بخونم این کاربری یکی از دوستان هست که دوستی ما از یهpm شروع شد اگر دقت کنید اون پست رو صبح زدم و هیچ ادیتی هم نشده متوجه هستی که
ما اگر فریب کار بودیم نمی اومدیم اسم خودمون رو در نام کاربری قرار بدیم - کافر همه رو به کیش خود پندارد

sinagod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با اجازه .. يه چيز ميگم ، ديگه نميگم !

درمورد اكتشاف ها بد نيست بدونيد كه اون كاربر بن شده هم خودش بايد پي ام بزنه تا پي ام جواب بگيره و حق نداره همچين تاپيكي بزنه . و حالا كه زده نميشه انتظار داشت كه گندش رو مديران بپوشونن و تو پي ام بهش بگن .

خودش خواسته ديگه ! شايد فكر كرده ملت نميفهمند .. ولي خوشبختانه فهميدند !

كاري كه ايشون كردند نقض قوانين يك فروم نبوده ، بلكه نقض قوانين اخلاقيه ! كسي كه ميخواد با دوز و كلك به سودي برسه . اونم چه سودي .. سودي كه علاوه بر نقض كلي كپي رايت ، بخواي نون هم ازش در بياري .

اما در مورد امضا : امضاي من قبول دارم كه حجيم هست منتها وقتي كه هيچ جاي فروم اين رعايت نميشه و هيچ كس هم ابراز نارضايتي نكرده ، منم طبق روال اين امضا رو گذاشتم .

حالا اگه شما به عنوان يه كاربر از حجيم بودن امضاي من رنج مي بريد ، همين جا بگيد ، من بدون هيچ اعتراضي و در اسرع وقت خيلي كوچيكترش كنم .
واقعا برای شما متاسفم دوست من
شما قبل از اینکه جواب منو بخوند نظرات بیخود دادید
بعد من نه از کاربران عادی خواستم نظر بدن نه از مدیران

این مشکل از طرف ادمینهای سایت هست این دفعه اشتباه کردند و دوباره بنده رو بن کردند
بازم میگم طبق گفتهای قبلی من که هیچ ادیتی صورت نگرفته این نام کاربری یکی از دوستان من هست که قبلا مشتری من بوده و از من خرید کرده

sinagod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

این پست رو هم بخونید:
معلومه که هیچ پوززنی در کار نیست
ولی این بار ادمینها نام کاربری منو دیدند فکر کردن من دارم باز نرم افزار فارسی میفروشم به همین علت بن کردند وگرنه از بن شدن قبلی بنده هم هیچ کس از مدیرها خبر نداشت

بالا