برگزیده های پرشین تولز

>> مسابقه بزرگ و سراسری پارسی زبانان <<

amirepsilon

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
خسته نباشید
سایت قرمز اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ پارسی زبانان در رابطه با طراحی لوگو و بنر برای مناسبت های مذهبی نموده است .
برای اطلاعات بیشتر میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید :

http://www.ghermez.net/viewpage.php?page_id=19

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
درود
قبل از همه چیز تبریک میگم بابت طراحی جالب سایت و البته مطالب جالب و خوندنیش.
اما باید بگم تیتر تاپیک و مسابقه شما کمی بی ربط و عجیب هست !
پارسی زبانان و طراحی لوگو و بنر برای مناسبت های مذهبی ؟

دوست عزیز شما که همین حالا بیش از %50 ایرانی ها رو از مسابقه تون بیرون انداختین !
جریان چیه ؟
من به شخصه گیلک زبان هستم , توی ایران ما ترک زبان , کرد ها , لر ها و البته زبانهای متفاوت دیگری داریم و بامزه اینجاست که شما حتی ایرانی های عرب زبان رو هم از مسابقه تون حذف کردین.
خیلی ممنون !!!
اگر گمان میکنین میتونین از احساسات میهن پرستانه برای مقاصد مذهبی استفاده کنین باید بگم اشتباه میکنین , اگر هم منظورتون این نیست پس بهتره که طرز تفکرتون رو عوض کنین و انسانها رو بخاطر انسان بودنشون مورد توجه قرار بدین نه عقایدشون.
با سپاس​

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
درود
قبل از همه چیز تبریک میگم بابت طراحی جالب سایت و البته مطالب جالب و خوندنیش.
اما باید بگم تیتر تاپیک و مسابقه شما کمی بی ربط و عجیب هست !
پارسی زبانان و طراحی لوگو و بنر برای مناسبت های مذهبی ؟

دوست عزیز شما که همین حالا بیش از %50 ایرانی ها رو از مسابقه تون بیرون انداختین !
جریان چیه ؟
من به شخصه گیلک زبان هستم , توی ایران ما ترک زبان , کرد ها , لر ها و البته زبانهای متفاوت دیگری داریم و بامزه اینجاست که شما حتی ایرانی های عرب زبان رو هم از مسابقه تون حذف کردین.
خیلی ممنون !!!
اگر گمان میکنین میتونین از احساسات میهن پرستانه برای مقاصد مذهبی استفاده کنین باید بگم اشتباه میکنین , اگر هم منظورتون این نیست پس بهتره که طرز تفکرتون رو عوض کنین و انسانها رو بخاطر انسان بودنشون مورد توجه قرار بدین نه عقایدشون.
با سپاس​

نخست اینکه گیلکی زبان نیست و گویش است. حتی لری نیز زبان بشمار نمی آید و در واقع گویش است.
دو اینکه زبان رسمی کشور ایران پارسی است و این زبان زبان پیوند دهنده ی مردم ایران است و ربطی هم به استان فارس و قوم فارس ندارد چرا که از شمال شرق ایران برخاسته و همه ی مردمان ایران از فارس و خراسان و آذربایجان آن را به عنوان زبان مشترک پرورش داده اند.

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
درود

:D تنها کسی که اصلا فکراین را هم نمیکردم توی این تاپیک بخواهد در مخالفت با من صحبت کندشما جناب korosh bozorg بودین. اینو با توجه به کلیت پستهای قبلی شما میگم .
گمان کنم سوء تفاهمی رخ داده , از جهتی با شما موافقم درسته که گیلکی امروزی بیشتر یک گویش یا زیر شاخه ای از زبان فارسی هست تا یک زبان مستقل با وجود این دوست خوبمون جناب epsilon هنوز هم شمار زیادی از ایرانی های اصیل رو از این مقوله جدا کرده , برای نمونه البته من معتقد نیستم که آذری های عزیز واقعا ترک باشن اما به هر حال زبان اونها ترکی هست , اشتباه میکنم ؟ اونها نباید جزو ما باشند ؟ اعراب ایرانی چطور ؟
korosh bozorg من هم مانند شما ایرانی و ایران دوست هستم اما جدا کردن ایرانی ها به زیرگروهای پارسی و غیر پارسی بیش از هر چیزی اضافه کردن هیزم به آتش افرادی مانند پان ترکیستهای وطن فروش هست .
با سپاس​

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
فكر كنم منظور اين اقا اين بوده كه بقيه فارسي زبانان مثل افغانيها يا تاجيكستانيها يا بعضي ازبكها و بعضي هندي ها و غيره هم ميتونن تو اين مسابقه شركت كنن

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
فكر كنم منظور اين اقا اين بوده كه بقيه فارسي زبانان مثل افغانيها يا تاجيكستانيها يا بعضي ازبكها و بعضي هندي ها و غيره هم ميتونن تو اين مسابقه شركت كنن

آقا رضا ممنون از اضهار نظر خوب شما , اگر اینطور باشه که بعید میدونم باشه من پوزش میخوام و اعتراف میکنم که اشتباه کردم.
گفتم بعید میدونم و دلیلش رو هم میتونین توی لینکی که این دوست عزیز گذاشتن پیدا کنین , باید عرض کنم اکثریت پارسی زبانان نقاطی که شما به اون اشاره کردین با عقاید دوستمون اپسیلون بیگانه هستن و اونو قبول ندارن , به لینک مراجعه کنین و ببینین مسابقه برای چی هست !
با سپاس

بالا