برگزیده های پرشین تولز

شما چطور گفتگوي خودتون رو در فروم پيگيري مي كنيد؟

شما از كدوم حالت اشتراك استفاده مي كنيد؟

• اطلاع رساني با ايميل هفتگي

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    18

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
همونطور كه مي دونيد حالت پيشفرض پيگيري گفتگوها در فروم (Default Thread Subscription) روي «عدم اشتراك» ( Do not subscribe) گذاشته شده. كه باعث ميشه كاربراي تازه كار براي پيگيري گفتگوهاشون هر بار مجبور باشن كلي دنبال تاپيك بگردند. خود من هم به دليل عدم اطلاع از امكان اشتراك خودكار، 1 سال اولي كه عضو تالار بودم، مجموع پست هام به 50 تا نرسيد. اما حالا از سرويس اشتراك «بدون اطلاع رساني به وسيله ايميل» استفاده مي كنم و ديگه به نظرم بدون اشتراك خودكار، اصلاً نميشه از تالار استفاده كرد.

مي خواستم بپرسم شما چطور گفتگوهاي خودتون رو پيگيري مي كنيد؟ اگه اكثريت مثل من معتقدند بدون «اشتراك خودكار» نميشه، خوب مسئولين سايت زحمت بكشند و (اگه مشكلي براي سايت پيش نمياد) حالت پيشفرض اشتراك رو براي همه تازه واردها روي يكي ديگه از گزينه هاي موجود (غير از عدم اشتراك) تنظيم كنند تا ديگه وقتي تالار رو به كسي معرفي مي كنيم مجبور نباشيم اين ترفند رو هم به اون شخص آموزش بديم.

متشكرم

sub

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
همونطور كه مي دونيد حالت پيشفرض پيگيري گفتگوها در فروم (Default Thread Subscription) روي «عدم اشتراك» ( Do not subscribe) گذاشته شده. كه باعث ميشه كاربراي تازه كار براي پيگيري گفتگوهاشون هر بار مجبور باشن كلي دنبال تاپيك بگردند. خود من هم به دليل عدم اطلاع از امكان اشتراك خودكار، 1 سال اولي كه عضو تالار بودم، مجموع پست هام به 50 تا نرسيد. اما حالا از سرويس اشتراك «بدون اطلاع رساني به وسيله ايميل» استفاده مي كنم و ديگه به نظرم بدون اشتراك خودكار، اصلاً نميشه از تالار استفاده كرد.

مي خواستم بپرسم شما چطور گفتگوهاي خودتون رو پيگيري مي كنيد؟ اگه اكثريت مثل من معتقدند بدون «اشتراك خودكار» نميشه، خوب مسئولين سايت زحمت بكشند و (اگه مشكلي براي سايت پيش نمياد) حالت پيشفرض اشتراك رو براي همه تازه واردها روي يكي ديگه از گزينه هاي موجود (غير از عدم اشتراك) تنظيم كنند تا ديگه وقتي تالار رو به كسي معرفي مي كنيم مجبور نباشيم اين ترفند رو هم به اون شخص آموزش بديم.

متشكرم

من از اطلاع رسانی فوری با ایمیل استفاده می‌کنم و هر وقت میام اینترنت، اول میرم ایمیلم رو با Outlook باز می‌کنم. اگه ایمیلی بود، سر به خود انجمن می‌زنم و میرم توی لیست اشتراک‌ها و معمولاً اون تاپیک به صورت درشت نوشته شده. البته گاهی اوقات ایمیل برام فرستاده نمیشه ولی توی لیست اشترک‌ها، اون تاپیک درشت‌تر میشه.

شما می‌تونید این تنظیم رو انجام بدید که توی هر تاپیک که رفتید، و پست دادید، به اشتراک اون در بیاید.

حق با شماست. برخی از کاربران با این امکان آشنا نیستند ولی می‌تونند با جستجوی سایت بفهمند که کجا ها پست دادند و برند اونجا.

کاک کوروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اما من به صورت دستی چک میکنم . تاپیک که خیلی آسونه در پروفایلم و پست هام بر اساس زمان اون هم در پروفایلم و آیکون هایی که vbulletin برای این کار در نظر گرفته که آیا پست جدیدی زده شده یا نه . و برای نامه خصوصی اطلاع رسانی به وسیله ایمیل رو زدم .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من معمولا اشتراک ها رو چک می کنم ...
read.gif

اشکالش اینه که اگه بصورت دستی تاپیک ها رو چک نکنی ، تاپیک های جدید و خوب رو ممکنه از دست بدی ... واسه همین به بعضی دوستان سپردم که اگه تاپیک خوبی دیدن ، به من خبر بدن ...

بخش علم و دانش رو دستی چک می کنم ، چون مجبورم ... بعضی بخش ها رو هم یه روز در میون دستی چک می کنم .. مثل سینما ...

به نظرم اگه بخش های خاصی رو سر می زنی ، دستی چک کردن بهتره ... اما اگه بخش های زیادی رو سر می زنی و ضمنا حضورت در فوروم هم محدوده ، اشتراک بهتره ...
sign0196.gif

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
فقط دستی چک میکنم ... همه جا چون سر میزنم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
من همیشه از گزینه Search استفاده می کنم.
کلمه مورد Search رو هم، جستجو به دنبال پست های آی دی خودم می ذارم یعنی User Name: mahi58 ، بعد تمام تاپیک هایی که توش پست دارم، همه زیر هم ظاهر میشن، به ترتیب زمان آخرین پست ها. میرم همه اش رو می خونم و هیچ وقت هم چیزی رو از دست نمیدم. :happy:
بعدش می مونه 7-6 تا قسمت مورد علاقه ام توی فروم که اونها رو هم Bookmark شده دارم، و خیلی سریع یکی یکی (به قول بچه ها دستی) چک می کنم که تاپیک جالبی رو از دست ندم. :)

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
من همیشه از new posts استفاده میکنم.

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
واسه من ایمیل میاد، ولی تعدادشون خیلی زیاده! نمیدونم میشه کاری کرد که همه به صورت یک ایمیل بشه؟
ماهی جان بخاطر تاپیک های ارزشمندی که میزنی واقعا خیلی خیلی ممنونم مخصوصا بخاطر تاپیک جدیدت در مورد دی وی دی خام.

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
منم دستی چک میکنم چند بار تو فروم های مختلف از ایمیل استفاده کردم اما انقدر تعداد میل ها زیاد بود که دوباره به همون حالت دستی (قربونش برم) برگشتم

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
من معمولا اشتراک ها رو چک می کنم ...
read.gif

اشکالش اینه که اگه بصورت دستی تاپیک ها رو چک نکنی ، تاپیک های جدید و خوب رو ممکنه از دست بدی ... واسه همین به بعضی دوستان سپردم که اگه تاپیک خوبی دیدن ، به من خبر بدن ...

بخش علم و دانش رو دستی چک می کنم ، چون مجبورم ... بعضی بخش ها رو هم یه روز در میون دستی چک می کنم .. مثل سینما ...

به نظرم اگه بخش های خاصی رو سر می زنی ، دستی چک کردن بهتره ... اما اگه بخش های زیادی رو سر می زنی و ضمنا حضورت در فوروم هم محدوده ، اشتراک بهتره ...
sign0196.gif

خوش به حالت که اینقدر دوست اشنا داری اینجا!
از کجا پیداشون کردی??????????

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
من همیشه از new posts استفاده میکنم.
اره منم از new post استفاده ميكنم كه بيشتر اوقات هم بعضي تاپيك ها در ميره:(
منم دستی چک میکنم چند بار تو فروم های مختلف از ایمیل استفاده کردم اما انقدر تعداد میل ها زیاد بود که دوباره به همون حالت دستی (قربونش برم) برگشتم

اره رو اعصاب بعدا راه ميره هي ايميل مياد:D

my-friend

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین روش استفاده از قابلیت جستجوی سایت هست...
کافیه نام کاربری خودتون رو سرچ کنید تا تاپیک هایی که توش پست دادید نشون داده بشه.
بعد به ردیف نام کاربری نگاه کنید ، اگه نام کاربری خودتون جلوی اسم تاپیک بود که کس دیگه ای جواب نداده ، در غیر اینصورت یه نفر جواب اون تاپیک رو داده.
در ضمن ، به طور پیش فرض نحوه مرتب سازی تاپیک ها بر اساس آخرین پست هست...

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
من همیشه از گزینه Search استفاده می کنم.
کلمه مورد Search رو هم، جستجو به دنبال پست های آی دی خودم می ذارم یعنی User Name: mahi58 ، بعد تمام تاپیک هایی که توش پست دارم، همه زیر هم ظاهر میشن، به ترتیب زمان آخرین پست ها. میرم همه اش رو می خونم و هیچ وقت هم چیزی رو از دست نمیدم. :happy:
بعدش می مونه 7-6 تا قسمت مورد علاقه ام توی فروم که اونها رو هم Bookmark شده دارم، و خیلی سریع یکی یکی (به قول بچه ها دستی) چک می کنم که تاپیک جالبی رو از دست ندم. :)
روش سرچت خیلی باحاله ، تا حالا بهش فکر نکرده بودم

مرسی

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
بهترین روش استفاده از قابلیت جستجوی سایت هست...
کافیه نام کاربری خودتون رو سرچ کنید تا تاپیک هایی که توش پست دادید نشون داده بشه.
بعد به ردیف نام کاربری نگاه کنید ، اگه نام کاربری خودتون جلوی اسم تاپیک بود که کس دیگه ای جواب نداده ، در غیر اینصورت یه نفر جواب اون تاپیک رو داده.
در ضمن ، به طور پیش فرض نحوه مرتب سازی تاپیک ها بر اساس آخرین پست هست...

خوب اینکار رو که من هم میکنم. ولی فقط این روش جواب نمیده، چون با این روش آدم فقط تاپیکهایی که توش پست داده باشه میبینه.

من اول با new post سرچ میکنم و پستهای جدید تاپیکهایی رو که بنظرم جالب میاد میخونم. بعد اگه یادم اومد که توی تاپیکی پست داشتم که توی اینها نبود، با نام کاربری خودم سرچ میکنم.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258

my-friend

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب اینکار رو که من هم میکنم. ولی فقط این روش جواب نمیده، چون با این روش آدم فقط تاپیکهایی که توش پست داده باشه میبینه.

من اول با new post سرچ میکنم و پستهای جدید تاپیکهایی رو که بنظرم جالب میاد میخونم. بعد اگه یادم اومد که توی تاپیکی پست داشتم که توی اینها نبود، با نام کاربری خودم سرچ میکنم.

اما جواب من در مورد سوال تاپیک بود...
اینی که شما میگید با موضوع تاپیک یکی نیست...

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
اما جواب من در مورد سوال تاپیک بود...
اینی که شما میگید با موضوع تاپیک یکی نیست...

اوه ببخشید!!! پس میشه همون سرچ نام کاربری خودم توی قسمت advanced جستجو.

بالا