برگزیده های پرشین تولز

تاپيك مرجع سوالات و مشكلات در مورد ايكس باكس ٣٦٠

imt.Amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال از رفقا.
مثل اینکه دوجور میشه xbox360 رو هک کرد که بازیهای کپی رو هم بتونه انجام بده.یکی با گذاشتن چیپ روی اوناست مثلا چیپ NME360 v1.2 و یکنوع دیگه اینه که Firmware دی وی دی رو فلش میکنن. نوع اول خوبیش اینه که آدم میتونه از اکس باکس لایو هم استفاده کنه بدون اینکه Ban بشه. ولی اگر آدم نخواد چنین کاری بکنه و آنلاین نشه اینا با هم چه فرقه دیگه ای دارن و مزیتشون چیه؟
ممنون میشم اگر نظر بدین.

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
ما تاپیک 360 داریم برای چیه دوباره تاپیک زدید !
لطفا به بحث در مورد 360 مراجعه کنید !

imt.Amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما تاپیک 360 داریم برای چیه دوباره تاپیک زدید !
لطفا به بحث در مورد 360 مراجعه کنید !

توی صفحه کنسول که من تاپیکی راجع به سخت افزار 360 ندیدم. یک تاپیک هست به نام بحث و تبادل نظر راجع به بازیهای 360. شما اگر دیدین جائی بفرمائید که من اونجا سوالمو بپرسم.

لطفا مدیرای این بخش اگر فکر میکنن که این تاپیک اضافی هستش اونو حذفش کنن.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
یه سوال از رفقا.
مثل اینکه دوجور میشه xbox360 رو هک کرد که بازیهای کپی رو هم بتونه انجام بده.یکی با گذاشتن چیپ روی اوناست مثلا چیپ NME360 v1.2 و یکنوع دیگه اینه که Firmware دی وی دی رو فلش میکنن. نوع اول خوبیش اینه که آدم میتونه از اکس باکس لایو هم استفاده کنه بدون اینکه Ban بشه. ولی اگر آدم نخواد چنین کاری بکنه و آنلاین نشه اینا با هم چه فرقه دیگه ای دارن و مزیتشون چیه؟
ممنون میشم اگر نظر بدین.

ما 2 جور هک 360 نداريم.....کلاً 360 به يه روش هک میشه که اونم نرم افزاری هک میشه و مثل
ps2 و کنسولهای ديگه از مود چيپ برای هک 360 استفاده نمیشه ..که اين کار با تغييرات تو frimware انجام میشه و باعث میشه که دستگاه شما بتونه
ديسک کپی بخونه.....
بن شدن از live هم قضيش جداست.......چندی پيش مايکروسافت شروع به بن کردن کنسولهايی کرد که از دستگاه کپی خور شده استفاده میکردن و خيلی از ایرانيها
که از live استفاده میکردن برای هميشه از live بن شدن........
چندی پيش هکرا نسخه ارتقا يافته فريموری رو (iXtreme Firmware 1.2) منتشر کردن که گويا شما میتونی با دستگاه کپی بدونه اين که از live بن بشی بهش متصل بشی..البته تضمين نکردن که شما 100% بن نمیشی و اين کار باز هم با ريسک انجام میشه
ولی اين کار چند مشکل داره که مشکلاتش البته زياد مهم نيست.....
مثلاً ديسک کپی شما حتماً بايد stealth شده باشه اگه غيره اين باشه درايو نمیتونه اونو بخونه
و مشکل ديگم اينه که اگه درايو شما سامسونگ هست قابليت خوندن بازيهای xbox که روی dvd معمولی ( dvd 5 ) رايت کرديد رو نمیتونه بخونه و حتماً بايد از dvd 9 استفاده کنيد.....که اين مشکل رو قبلاً درايو سامسونگ نداشت
اين فريمور تقريباً چند وقتی هست که هم برای درايوهای سامسونگ و هم هيتاچی داخل اینترنت پخش شده

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
ما 2 جور هک 360 نداريم.....کلاً 360 به يه روش هک میشه که اونم نرم افزاری هک میشه و مثل
ps2 و کنسولهای ديگه از مود چيپ برای هک 360 استفاده نمیشه ..که اين کار با تغييرات تو frimware انجام میشه و باعث میشه که دستگاه شما بتونه
ديسک کپی بخونه.....
بن شدن از live هم قضيش جداست.......چندی پيش مايکروسافت شروع به بن کردن کنسولهايی کرد که از دستگاه کپی خور شده استفاده میکردن و خيلی از ایرانيها
که از live استفاده میکردن برای هميشه از live بن شدن........
چندی پيش هکرا نسخه ارتقا يافته فريموری رو (iXtreme Firmware 1.2) منتشر کردن که گويا شما میتونی با دستگاه کپی بدونه اين که از live بن بشی بهش متصل بشی..البته تضمين نکردن که شما 100% بن نمیشی و اين کار باز هم با ريسک انجام میشه
ولی اين کار چند مشکل داره که مشکلاتش البته زياد مهم نيست.....
مثلاً ديسک کپی شما حتماً بايد stealth شده باشه اگه غيره اين باشه درايو نمیتونه اونو بخونه
و مشکل ديگم اينه که اگه درايو شما سامسونگ هست قابليت خوندن بازيهای xbox که روی dvd معمولی ( dvd 5 ) رايت کرديد رو نمیتونه بخونه و حتماً بايد از dvd 9 استفاده کنيد.....که اين مشکل رو قبلاً درايو سامسونگ نداشت
اين فريمور تقريباً چند وقتی هست که هم برای درايوهای سامسونگ و هم هيتاچی داخل اینترنت پخش شده
Thankxxxxxxxxxxxxxxxxxxx @#!

imt.Amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا خیلی ممنون از پاسختون.
این چیپ NME360 v1.2 که نوشتم خودش بطور اتوماتیک وقتی آدم به اینترنت وصل بشه و یا دی وی دی اریژینال رو استفاده کنه به frimware اصلی برمیگرده و نمیذاره که xbox live بفهمه که دستگاه هک شده. البته قیمتش اینجا دو برابر حالت دیگست. آیا بنظر شما میارزه که آدم از این NME360 v1.2 استفاده کنه؟
در این لینک
هم چهار نوع مختلف چیپ برای 360 اومده.

این دی وی دی هائی که برای 360 در ایران میفروشن رو آیا دستگاههای معمولی و هک نشده میتونن بخونن؟

یک سوال دیگه که البته راجع به هک نیست. من یه 360 خریدم دست دوم که تاریخ ساختش مال 25/12/2005 هستش. وقتی از دی وی دی میخونه خیلی صدا میده. توی نت دیدم که این مساله مال دستگاههای قبل از 2007 هستش. آیا راه حلی هست برای برطرف کردن این؟ آیا میشه دی وی دیشو عوض کرد؟ توی ایران جائی هست که این کار رو انجام بده؟
ممنون از راهنمائیتون.

DVBXBOX

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

اولا من بعید می دونم NME در ایران وجود داشته باشه.

دوم این که دیسک های موجود در بازار ایران اکثراً ISO های آماده و لقمه های جویده شده ای هستند که به راحتی با Clone CD رایت می کننشون و دستگاه های کپی خور نشده فقط قسمت Demo Video رو می تونن پخش کنن. (یعنی دستگاه فکر می کنه DVD-Video گذاشتیم توش نه گیم). پس دستگاه آکبند نمی تونه بخونش.

برای کاهش صدای درایو شما درایوت باید سامسونگ باشه ... اونوقت Firmware باید عوض شه تا صدا چرخش دیسک بیاد پایین. در غیر این صورت صداش کم نخواهد شد.

من شخصاً در این زمینه در خدمتم.

imt.Amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا خیلی ممنون از پاسختون. من متاسفانه ایران نیستم که بیام خدمتتون ولی از لطفتون تشکر میکنم.

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
چه بهتر که ایران نیستی .
راحت می تونی از سایت Eurasia.com بخری .

imt.Amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجا متاسفانه دستمزد نصب خیلی بالاست. میشه خود چیپ رو ارزون گیر اورد ولی وقتی میدی نصب کنن هزینش خیلی زیاد میشه.

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجا متاسفانه دستمزد نصب خیلی بالاست. میشه خود چیپ رو ارزون گیر اورد ولی وقتی میدی نصب کنن هزینش خیلی زیاد میشه.

این چیپ رو در ایران کجا میشه گیر آورد؟
قیمتش چنده؟

imt.Amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این چیپ رو در ایران کجا میشه گیر آورد؟
قیمتش چنده؟

توی سوئد که این قیمتش با نصبش میشه 795 کرون. NNME-360 v1.2
خود چیپ بدون نصب از نمایندگی اصلیش بدون هزینه پست میشه 400 کرون.
هر کرون 140-130 تومن میشه تقریبا.

m.r.xboxlive

Registered User
لایک‌ها
3
چه کاریه که چیپ نصب کنی؟
من الان از اول تابستون تا حالا ixtreme firmware 1.2 رو ریختم و دارم با بازیهای کپی آنلاین بازی می کنم.اون قضیه ی بن شدن هم فعلا اثری ازش نیست چون مایکرو اون کار رو فقط تو 1 هفته انجام داد و فعلا از این کار دست کشیده.

hichkas021

Registered User
لایک‌ها
0
آقا 2 تا سوال داشتم.

1 - برای رایت کردن DVD های Xbox 360 رایتر خاصی لازمه ؟ یا باید با سرعت خاصی رایت بشه؟

2 - 1 سایت برای تصویر پکیج های اصلی بازی های XBox 360 هم معرفی کنین.

ممنون می شم اگه جواب بدین...

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
1: يعنی میخواين شروع به فروش کنين ، يا تکی برای خودتون ؟ پيشنهاد میکنم خودتون اینکار رو نکنين
Dvd 9 بايد بگيرين با قيمت نسبتا بالا و امکان سوختن'ش هم زياده ، اگر قصد فروش داريد پيشنهاد میکنم با يکی از دوستانی که کارشون همين هست مشورت کنيد
2:

http://www.coversclub.com/Xbox360.html

http://covertarget.com/tl.php?cat=7&sid=6675

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
قیمت dvd های اورجینالش چنده ؟

hichkas021

Registered User
لایک‌ها
0
1: يعنی میخواين شروع به فروش کنين ، يا تکی برای خودتون ؟ پيشنهاد میکنم خودتون اینکار رو نکنين
Dvd 9 بايد بگيرين با قيمت نسبتا بالا و امکان سوختن'ش هم زياده ، اگر قصد فروش داريد پيشنهاد میکنم با يکی از دوستانی که کارشون همين هست مشورت کنيد
http://covertarget.com/tl.php?cat=7&sid=6675

برای فروش نمی خوام. برای خودم می خوام رایت کنم.
در ضمن بابت سایت ها ممنون...

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
قیمت dvd های اورجینالش چنده ؟

اریجینال که چون X360 کپی شده در ایران کمتر کسی میخره ( البته بعضی بعد از بن شدن از XBL و دستگاه جديد میخرن ) ولی قيمت کلی بين 29$ تا 59$ هست
اگر هم منظور کپی های داخلی هست که فروشنده ها میدن بين 4500 تا 7500 بسته به ديسک مصرفی فروش میره

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
خوده xbox چنده ؟

خود X360 در 2 مدل عرضه میشه
قيمت روز ندارم ولی Premium همچنان بايد بين 450.000 - 500.000 باشه و Core هم بين 270.000 - 330.000
فقط نگو فرق این 2 تا چيه و ... که چند 100 باری " اینجا " گفته شده
302.gif

خود Xbox هم دست 2 و آکبند از 90.000 تا 160.000 پيدا میکنی

بالا