برگزیده های پرشین تولز

شما در این شرایط گیر میکردید چیکار میکردید

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام دوستان لطفا بگید شما در این شرایط چیکار میکردید ولی تاپیک رو به انحراف نکشید ;)

مسئله خیلی سادست و ممکنه برای همه پیش بیاد ، برمیگرده به دختر همسایه ! :lol:
فکر کنید شما دختر همسایتون رو میشناسید و وقتی توی ساختمون میبیندش یه سلامکی عرض میکنید اونم جواب میده و تموم میشه میره ، نه شما به اون علاقه ای دارید نه اون به شما علاقه خاصی داره نه اینکه اصلا دوست دارید با هم رابطه داشته باشید چون اصلا یه همچین کاری به صلاح نیست به علت نوع تفکر خانواده دختره و همسایه های فضول و ....
خوب تا اینجا که شرایط عادی اه که توی ایران زیاد پیش میاد . خوب حالا شما دارید زندگیتون رو میکنه و همه چیز به همین منوال پیش میره . یه روز شما سوار اتوبوس هستید که متوجه میشید ای بابا ایستگاه رو رد کردید ، تصمیم میگیرید استگاه بعدی پیاده بشید و تا خونه پیاده گز کنید ، تصور کنید وقتی از اتوبوس پیاده میشید کی دیگه از توی اون ایستگاه از عقب اتوبوس پیاده میشه ؟! بله دختر همسایه ! دست تقدیر باعث شده که ایشون هم از ایستگاه جا بمونه !

خوب شما سه راه دارید :
1- سلام کنید و با هم قدم زنان تا خونه پیاده برید احتمالا وسط راه یه بستنی هم به ایشون بدید و ....
2- خودتون رو بزنید به کوچه علی چپ و هینطوری که نگاهتون هم توی چشم هم افتاده راهت را بکشی بری /
3 - سلام کنی و حال مامانش اینا رو هم بپرسی ، ولی بعد بگی خوب با اجازتون بعد تو جلو بری اون پشتت بره یا تو اینور خیابون بری اون اون طرف خیابون ! بعد احتمالا دم در خونه که رسیدن باز با هم سلاملک کنید بگید اه چه جالب شما اینجا هم هستید ؟!:D

توجه کنید که راه اول درسته جالبه ولی شما اصلا دوست ندارید باهم صمیمی شید یا حتی با هم دیده بشید چون پشت سرتون حرف در میاد !

خوب شما چیکار میکنید ؟

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
سلام کنی مثل همیشه حالشو بپرسی و به راهت ادامه بدی

البته راه اول خیلی بهتره !

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خدا رو شر كه مسئله پيچيده اي نيست !!
ولي اگه راه اول رو انتخاب ميكني دليل نداره براش بستني بخري كه ، اينجوري شايد صميمي بشيد
گزينه دوم يكم مودبانه نيست و رد ميشه
گزينه سوم هم بد نيست ولي ميتوني بگي با اجازتون من يه كاري دارم براي همين يه ايستگاه اومدم بالاتر (اينجوري ديگه سوتي هم ندادي) و مسيرتو عوض كني (يكم بيشتر پياده روي كني )!!
يه روش ديگه هم هست تا از اتوبوس پياده شدي ديدي همسايتون هم داره پياده ميشه سريع برگردي و سوار اتوبوس بشي يه ايستگاه ديگه هم اضافه بري:D

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
من خودم چون دخترم راه اول رو انتخاب میکنم یعنی با دختر همسایمون راه میافتم میرم
biggrin.gif

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
نه ديگه آرام جان بايد خودتو بزاري جاي دختر همسايه و بگي دوست داري چه جوري باهات برخورد كنه اين پسر همسايه به نظر من چون دختري بهتر ميتوني به اچ آر كمك كني

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
نه ديگه آرام جان بايد خودتو بزاري جاي دختر همسايه و بگي دوست داري چه جوري باهات برخورد كنه اين پسر همسايه به نظر من چون دختري بهتر ميتوني به اچ آر كمك كني

من خودم همچین شرایطی تا حالا واسم پیش نیومده ولی فکر کنم دختره داره تو دلش دلش خدا خدا میکنه که این پسره باهاش بره:D

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
من خودم همچین شرایطی تا حالا واسم پیش نیومده ولی فکر کنم دختره داره تو دلش دلش خدا خدا میکنه که این پسره باهاش بره:D

خدایی پس چرا اگه پسره باهاش بره خودش رو لوس میکنه مثلا 3 متر اونور تر راه میره ؟:wacko:

البته من این قضیه برام پیش نیومده ها ! قضیه این بود که من از ایسگاه دیرو پیاده شدم یه دختره هم پیاده شد بعد با هم برگشتیم ایسگاه قبلی میخواستم وسط راه سر صحبت رو باهاش باز بکنم ولی نمیدونم چرا نکردم خداییش !:D بعد به این فکر افتادم که اگر این یارو رو من میشناختم قضیه چطوری میشد بعد دیدم اه چه بامزه میشد ! بعد اومدم اینجا مطرح کردم :blush:

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
خدایی پس چرا اگه پسره باهاش بره خودش رو لوس میکنه مثلا 3 متر اونور تر راه میره ؟:wacko:

البته من این قضیه برام پیش نیومده ها ! قضیه این بود که من از ایسگاه دیرو پیاده شدم یه دختره هم پیاده شد بعد با هم برگشتیم ایسگاه قبلی میخواستم وسط راه سر صحبت رو باهاش باز بکنم ولی نمیدونم چرا نکردم خداییش !:D بعد به این فکر افتادم که اگر این یارو رو من میشناختم قضیه چطوری میشد بعد دیدم اه چه بامزه میشد ! بعد اومدم اینجا مطرح کردم :blush:

ببینید جنس دخترا یه جوریه که ناز دارن
واینم بگم که تجربه ثابت کرده که بی محلی یه فرد به جنس مخالف باعث کشش طرفین به سمت یکدیگر میشه

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام علیک میکردم باهاش و براش بستنی میخریدم.
بعدش هم مخش رو میزدم میبردمش خونه مجردی دوستم ! :D

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بالا