برگزیده های پرشین تولز

انجمن خزعبلاتیان

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
بدینوسیله اعلام میدارد که انجمن خزغبلاتیان هم اکنون افتتاح میگردد. میگردد و میگردد تا اینکه سرش گیچ رود. هرچند که گفت نگرد نیست گشتیم نبود.
در این انجمن یک کلمه درست و حسابی نخواهید دید. حتی اگر شنیدن کی بود مانند دیدن.
در این انجمن کسی (به فتح کاف) مقید نیست که در موضوع، صحبت کند. ولی شاید دلش خواست که در این صورت، مخرج را ضربدر 10 می کنیم تا رفع ابهام کرده باشیم.
این انجمن این خاصیت را دارد که درباره مرد بحث شود، به فندک میرزا قلندر خان برسد، از دانه سیب بگذرد، با پیچ گوشتی متر کند، به احترام شاهد کلاه از سر بردارد و بر سر افشین بگذارد که برود به دنبال جی اف غضن چون ما مشاور و طراح و مجری مجالس شما هستیم.
باقی فدایتان
غور غوری کنارتان

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
سلام دوست جدید !

من در این لحظه به امید فوتابال 2- 2 مساوی تموم به نفع داور نشد

دارم میرم بیورن یک کیلو نوشابه بخرم بعد 5 لیتر بنزین رو با کارت تلفن مخلوط کنم !

حاج آقا چغندر

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
میبینم که سلام من گرسنه نیستم ممنون ,
دیشب لوله ی فاضلاب مون پکیییده بود برا همین همه کوچه رو بو گند برداشته بوداز طرفی جشنم که گرفته بودن ملت هیچ کی دلش نمیخواست تو این دود و دم لب به ودکا بزنه منم 6 هفتا شیشه رفتم بالا الانم خوابه خوابم

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آقایون دارالمجانین دوتا کوچه پایینتره ها ! :-/

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

منظورت انگور فراوری شده است :D ؟
والا ما عاشق یه نفر شدیم که بعدش فهمیدیم 2 نفره ، برای همین دپرس شدیم و رفتیم پارتی ، بعدش گفتن اینجا پارتی بازی ممنوعه ، یه قرص X بهم دادن که خوردم و رفتم فضا ، منتها چون فضا خیلی معنوی بود کار خاصی نتونستم بکنم و رفتم دنبال کار ، پشت آبمیوه فروشی نوشته بود به کارگر ساده نیازمندیم ، من رفتم تو ولی طرف گفت شما چون راه راه هستی و ساده نیستی بدرد ما نمی خوری ! ما هم رفتیم پیرهن رو عوض کردیم و شد ساده ، بعد بابام گفت پسر تو چقدر ساده ای ، الان زمونه زمونه ی اطلاعاته ! ما هم رفتیم تو وزارت اطلاعات ، گفتن برای شما شغلی نداریم بجز شست و شو ! منم گفتم باشه ، در حین شستشو بودم که یهو دیدم اونی که عاشقش شده بودم و فهمیدم 2 نفره الان با رئیسم ازدواج کرده ! همونجا آرسنیک رو برداشتم و تا ته خوردم ! الانم که مرده هستم و در خدمت شما !
:D
شب بخیر هم بند های عزیز

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
ممنون بابت ایجاد تاپیک..............

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
بدینوسیله اعلام میدارد که انجمن خزغبلاتیان هم اکنون افتتاح میگردد. میگردد و میگردد تا اینکه سرش گیچ رود. هرچند که گفت نگرد نیست گشتیم نبود.
در این انجمن یک کلمه درست و حسابی نخواهید دید. حتی اگر شنیدن کی بود مانند دیدن.
در این انجمن کسی (به فتح کاف) مقید نیست که در موضوع، صحبت کند. ولی شاید دلش خواست که در این صورت، مخرج را ضربدر 10 می کنیم تا رفع ابهام کرده باشیم.
این انجمن این خاصیت را دارد که درباره مرد بحث شود، به فندک میرزا قلندر خان برسد، از دانه سیب بگذرد، با پیچ گوشتی متر کند، به احترام شاهد کلاه از سر بردارد و بر سر افشین بگذارد که برود به دنبال جی اف غضن چون ما مشاور و طراح و مجری مجالس شما هستیم.
باقی فدایتان
غور غوری کنارتان

بچه ها قدمت تنگنا به 2002 هم میرسه :lol: :lol:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
در قرار عمومی اصفهان که به همت علیرضا خان قراره تشکیل بشه! تنگنا مهمان ویژه خواهد بود و البته بنظر میاد که تنگنا اصفهانی باشه و تو درست کردن ID های متنوع، اصلان خصاصت به خرج نمی ده :D

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ببخشيد من الان دستام بند رخته رو جمع كردم اگه وقت كردم بازم نميشد با لگد زدم چي؟!!!

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
کنار هم نشستن، به، صحبتی با ساعت
خودکار خود جویدن، ارزانتر از سیگار است

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خوب چیکار کنم که الان کسیکه به گفتگوی آزاد دسترسی داره، آنلاین نیست...!!!
خلاصه من گفته باشم !!
کلاس گفتگوی آزادو پایین نیارید !!
ببندید این تاپیکهای جلف رو !

بالا