برگزیده های پرشین تولز

خراب کردن دامنه ها توسط عده اي که کار خاصي توي انجمن ندارند

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ادمين و مديران محترم
يه عده از کاربران در بخش دامنه که فکر مي کنند اين بخش مال خودشون هست و اونجا حکمراني مي کنند
مي يان بي خود و بي جهت دامنه هاي کاربران رو خراب مي کنند حالا علتش چيه بر مي گرده به اين که اين افراد اين بخش رو تحت نفوذ خودشون در آورند و فکر مي کنند اين جا فقط مال اونهاست اگه کسي بخواد يه چيزي رو بفروشه در اون قسمت سريع مي خواهند خرابش کنند
من دامنه با قيمت پايه گذاشتم 150 هزار تومن اومده پست بعديش زده 10 هزار تومن
خوب اين شخص اونجا چيکار داره مگه اين که بيکار هست صبح تا شب بياد همه دسترنج ديگران رو خراب کنه و ضايع کنه
مثل اين که شما بري در بخش بازارچه مثلا طرف يک مانيتور قيمت گذاشته 100 هزار تومن شما بري بهش بگي ده هزار تومن مي خرم خوب معلوم هست که با اين فرد بايد برخورد کرد تا ديگه تکرار نشه
به هر حال من جهت اطلاع عرض کردم
شما پست بنده رو مشاهده بفرمائيد و لطف کنيد همه پست ها به جزء پست اول باقي بمونه و بقيه کلهم حذف بشه
http://forum.persiantools.com/t88885.html
آخه مگه مردم مغز چهار پا خوردن که دامنه ثبت کنند حدود ده هزار تومن بعد بيان وقت و زندگي و هزينه تلفن و هزار چيز ديگه رو بيان بزار توي اين انجمن بدهند ده هزار تومن
جز آين که ديگرون به اين طريق متوسل مي شن که محصولات ديگرون رو خراب کنند و از ارزش واقعي به دور نشون بدهند
با تشکر

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
شما تو یه انجمن داری تاپیک میزنی برای فروش . پس هر عضوی میتونه بیاد اونجا قیمت بده و بگه اینقدر میخرم !
حالا شما مختار هستید که بگین میفروشم یا بگین نمیفروشم . همونطور که اون افرادی که مد نظر شما هستن نمیتونن اون بخش رو قرق کنن .. شم هم نمیتونید اون بخش رو قرق کنید و بگین فلان یوزر و قلان یوزر رو نزارید بیان تو تاپیک من !!!
بهتره کمی خونسرد باشین و راحت پیشنهادات پایینی که میرسه رو رد کنید .

تو همون تاپیک جواب ندادم چون گفتید کسانی که خریدارن پست بدن .

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه دوست عزيز
مي دونيد قضيه چيه بزاريد من شفاف کنم صورت مسئله تا براي همه روشن باشه
اين افراد کارشون اين هست که صبح تا شب بدون اين که نه خريدار باشند و نه فروشنده اينجا بيان و همينطوري يه چيزي رو ضايع کنند
من به شما حق مي دهم شما درست مي فرمائيد اشکالي نداره
شما ببيند من سايت P30Central.com رو مي خواستم بفروشم مشتري هاي خوبي هم پيدا شد و به بالاترين قيمت هم خودم فروختم نه در اين انجمن همون جا هم گفتم که اينجا کسي سايت بخر نيست و مطمئن بودم که خودم مي فروشمش و همينطور هم شد
ادم مي خواد يه چيزي رو نظر بده بايد طوري باشه که نه سيخ بسوزه نه کباب
من بسياري از محصولاتي که اين جا داره فروش مي ره حالا يا کتاب يا سي دي يا هر چيز ديگه اي رو لينک مستقيم رو بهش دارم حتي ديتابيس هاي سنگين سايت هاي بزرگ و معروف
ولي هيچوقت نمي يام لينک بزارم در قسمتي که طرف داره خريد و فروش سي دي يا دي وي دي اون محصول رو انجام مي ده
آدم بايد يه خورده رعايت کاربران و پست اونها رو بکنه نه همينطور چشم بسته تيشه به ريشه همه چي بزنه
شما هر جايي که بري اگه روي يک چيزي يک قيمتي بزاري که يک پانزدهم قيمت فروشنده هست مطمئن باش باهاتون برخورد مي کنه اگه شما رفتي در مغازه يک پيراهني رو گفت 15000 تومن مي شه شما بگي هزار تومن مي دي؟
من اگه گفته بودم که به بالاترين قيمت پيشنهادي خوب حرفي جدا هست
من نوشتم قيمت پايه 150000 تومان هست يعني چي؟
شما به من معني اين جمله رو بفرمائيد ؟
فکر کنم واضح و روشن هست
با تشکر

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
این دوستمان با خودشان مشکل دارند گویی!!!

اون از قیمت نجومی واسه یه دامین به قول خودشان "اکبند"
بعد اهانت به من و جمعی از دوستان
الان هم این وضع !!
بعد توقع دارید دامین تان به قیمت بالایی به فروش رسد!!!
اول الفبا را یاد بگیرید بعد به دیگران املا بگویید!
راستی همانطور که می دانید! در بخش دامین فروش به صورتی حراجی است!! و دوستان با پایه کم شروع می نمایند!! و در اخر به مبلغ خوبی می فروشند!!
اما این دوست عزیز!!
نه جنس مناسبی داشنتد و نه قیمت مناسبی( دامین 0000 رو 150 قیمت گذاشته بودند)(این حرف را اینجا می گویم! در تاپیک اصلی نگفتم که یک وقت دامین خراب نشود)
من برای اینکه ایشان ضرر نکند ! پایه 10 را مطرح کردم!! که بعد از من اگر اشتباه نکنم 20 هم داده شد!! اما تقصیر ما چیست که ایشان نه الفبای کار را بلدند و نه تربیت و ادب لازم برای ارتباط با دیگران!! و خود بازار خود را خراب کردند!

من اصلا کاری به اهانت ایشان ندارم!!
و قوانین رو هم رعایت کردم! و به هیچ عنوان چیزی برای کساد کردن بازار ایشان نگفتم اما ایشان با برخورد بد و کل کل با دیگران کار خود را خراب نموده اند! الان هم بهتر است کاسه و کوزه را سر خود بشکنند!! نه دیگران!! چون جنس بد ....!!! البته در مورد ایشان رفتار بد هم اضافه می گردد!!

راستی یادم رفت بگم! کاربرانی که به راحتی به انها بی احترامی می کنی و انها را با اتهام قرق کردن بخش دامین و....مورد افترا قرار می دهی ! خریداران این بخش هستند!
در تاپیک مورد نظر هیچ کار غیر قانونی صورت نگرفته!! و تمام پست های مشکل دار+ اسپم + بی حرمتی توسط خود این فرد داده شده است!!

جدی نگیرید

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این دوست عزیز بسیار بی تربیت و .. است!! در تاپیک خودشون به من بی احترامی کردند!
بهتره اول کمی درس ادب فرابگیرید !

:rolleyes::lol: نمي دونستم خراب کردن دامنه مي شه با احترام برخورد کردن
و بعد که من شاکي مي شم و اعتراض دارم مي شم بي ادب و بي تربيت
به قول لقمان حکيم ما داريم ادب رو از ... ياد مي گيريم

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
دوست عزیز شما به این حرفتون می گید ادب :

کساني که اينجا دنبال دامنه هاي ده هزار تومني هستند مطمئن باشند که اگه google.com هم به اونها بدهند بيشتر از ده هزار تومن به دردشون نمي خوره چون نمي دونند چه طور از اون استفاده کنند
من عرض کردم اون بالا که اين براي کساني است که قصد ايجاد سايت هاي معروف و خوش نام دارند و توي اين رنج هم سايت ها اکثراً معروف هستند
حالا با دليل و برهان هم بخواهيد توضيح مي دهم مثلا شما فرض بگيرد اگه گوگل و ياهو و يوتوب معروف نبودند و اصلا وجود نداشتند من نوعي مي اومدم اينجا مي زدم اين سه دامنه به فروش مي رسند شما فکرمي کردي کسي ده هزار تومن هم مي خريد؟
پس دوستان عزيز لطف کنند اگه مي خواهند در مورد چيزي اظهار نظر بکنند قصدشون خراب کردند اون خريدار يا فروشنده نباشه البته کلي عرض کردم منظورم فرد خاصي نيست
با تشکر

جو تشنج رو خودتان اغاز کردید!
الان هم شما بهتره کمی بر روی کارهایتان تعمل کنید!!
شما اگر این پست را نمی دادید ! حداقل دامین را روی... می فروختید!!(پیش بینی من از قیمت نهایی دامین)!!
اما متاسفانه خودتان با کل کل کردن با کاربران این وضع را برای دامین خود به بار اوردید!!

راستی تنها با من کل کل نکردید!! با تعدادی از کاربران که در بخش دامین فعالیت می کنند که بسیاری هم کاربر فعال می باشند! شما کل کل فرمودید!!

همه اشتباه نموده اند جز شما!!!

راستی ادب رو هم از شما در حال اموختن هستیم!!
موفق باشی!

پست را ادیت کردم و قیمت حذف گردید|...

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز شما به این حرفتون می گید ادب :

جو تشنج رو خودتان اغاز کردید!
الان هم شما بهتره کمی بر روی کارهایتان تعمل کنید!!
شما اگر این پست را نمی دادید ! حداقل دامین را روی... می فروختید!!(پیش بینی من از قیمت نهایی دامین)!!
اما متاسفانه خودتان با کل کل کردن با کاربران این وضع را برای دامین خود به بار اوردید!!

راستی تنها با من کل کل نکردید!! با تعدادی از کاربران که در بخش دامین فعالیت می کنند که بسیاری هم کاربر فعال می باشند! شما کل کل فرمودید!!

همه اشتباه نموده اند جز شما!!!

راستی ادب رو هم از شما در حال اموختن هستیم!!
موفق باشی!

پست را ادیت کردم و قیمت حذف گردید|...

تو خود حديث مفصل بخوان از اين مجمل :rolleyes::):)

اگه اون بالا توي اون نقل قولي که ايشون کردند توهيني به شخصي کردم شما بفرمائيد شايد بنده چشم بصيرت ندارم
متاسفانه براي بعضي ها قبول کردن حق و حقيقت سخت هست و توجيه کردن کارهاشون امري لازم و جلوگيري از به مخاطره افتادن منافع امري است ملزوم
ولي خوب من توي اين انجمن همه بخش ها سر مي زنم کاري هم به خير و شر کسي ندارم ولي وقتي مسئله و موضوع بر مي گرده به خودم خوب مسلماً جبهه مي گيرم و از حق خودم دفاع مي کنم
هدفم اين بود که ادمين و مديران محترم و ساير اعضاي گرام انجمن هم توجه داشته باشند که يک بخش توسط چند نفر انگشت شمار اينطوري بلوکه نشه و هر کي هر کاري خواست اونجا بکنه و منافع يه عده به خاطر يک عده قليل به مخاطره نيفته
هدفم هم تعداد معدود انگشت شمار در اون بخش هست که اونجا بنگاه دامنه باز کردند
يا حق

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
ادمين و مديران محترم
يه عده از کاربران در بخش دامنه که فکر مي کنند اين بخش مال خودشون هست و اونجا حکمراني مي کنند
مي يان بي خود و بي جهت دامنه هاي کاربران رو خراب مي کنند حالا علتش چيه بر مي گرده به اين که اين افراد اين بخش رو تحت نفوذ خودشون در آورند و فکر مي کنند اين جا فقط مال اونهاست اگه کسي بخواد يه چيزي رو بفروشه در اون قسمت سريع مي خواهند خرابش کنند
من دامنه با قيمت پايه گذاشتم 150 هزار تومن اومده پست بعديش زده 10 هزار تومن
خوب اين شخص اونجا چيکار داره مگه اين که بيکار هست صبح تا شب بياد همه دسترنج ديگران رو خراب کنه و ضايع کنه
مثل اين که شما بري در بخش بازارچه مثلا طرف يک مانيتور قيمت گذاشته 100 هزار تومن شما بري بهش بگي ده هزار تومن مي خرم خوب معلوم هست که با اين فرد بايد برخورد کرد تا ديگه تکرار نشه
به هر حال من جهت اطلاع عرض کردم
شما پست بنده رو مشاهده بفرمائيد و لطف کنيد همه پست ها به جزء پست اول باقي بمونه و بقيه کلهم حذف بشه
http://forum.persiantools.com/t88885.html
آخه مگه مردم مغز چهار پا خوردن که دامنه ثبت کنند حدود ده هزار تومن بعد بيان وقت و زندگي و هزينه تلفن و هزار چيز ديگه رو بيان بزار توي اين انجمن بدهند ده هزار تومن
جز آين که ديگرون به اين طريق متوسل مي شن که محصولات ديگرون رو خراب کنند و از ارزش واقعي به دور نشون بدهند
با تشکر

با تقدیم احترام خدمت همه کاسب نتهای شریف برای جلوگیری از ... پست پاک شد.
اندرونی همایونی
بیشتر خانزاد

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
تو خود حديث مفصل بخوان از اين مجمل :rolleyes::):)

اگه اون بالا توي اون نقل قولي که ايشون کردند توهيني به شخصي کردم شما بفرمائيد شايد بنده چشم بصيرت ندارم
متاسفانه براي بعضي ها قبول کردن حق و حقيقت سخت هست و توجيه کردن کارهاشون امري لازم و جلوگيري از به مخاطره افتادن منافع امري است ملزوم
ولي خوب من توي اين انجمن همه بخش ها سر مي زنم کاري هم به خير و شر کسي ندارم ولي وقتي مسئله و موضوع بر مي گرده به خودم خوب مسلماً جبهه مي گيرم و از حق خودم دفاع مي کنم
هدفم اين بود که ادمين و مديران محترم و ساير اعضاي گرام انجمن هم توجه داشته باشند که يک بخش توسط چند نفر انگشت شمار اينطوري بلوکه نشه و هر کي هر کاري خواست اونجا بکنه و منافع يه عده به خاطر يک عده قليل به مخاطره نيفته
هدفم هم تعداد معدود انگشت شمار در اون بخش هست که اونجا بنگاه دامنه باز کردند
يا حق

عزيز مانيتور با دامين فرق ميکنه ، هر چيزی رو بر اساس يک سری ملاک قيمت گذاری ميکنن
که تو دامين
پيج رنک - ترافيک ، روند بودن، .com بودن . و ... تاثير داره و در سايت هم طريقه ديزاين و پورتال و غيره

خوب دامينی که شما اونجا زدی با توجه به اين مشخصات قيمتش اون قدر نبود
و کسايی که اونجا پست زدن بر اساس اين ملاک ها اومدن گفتن
به هر حال هر کدم از ما حق داريم به اونوان يک خريدار قيمت بگيم
اين حرف شما مثه اين ميمونه که :

خانم يا مادر يا خواهر شما برن مغاذه يک جنس رو ببينن و سره قيمت چونه بزنن و بگن نه اينطوری نيست
آيا کسی به ايشون ميگه چرا هم چين چيزی گفتی ؟ خير
آيا مغازه دار مجبور ميشه جنسش رو زير قيمت به يک نفر ديگه بفروشه ؟ خير

اين حرف شما هم که ميگيد کسی اونجا رو انحصار کرده بسيار مسخره هست
ولی مصلما اعتبار کسی که زيره نام کاربريش زده فروشنده تو قسمت بازارچه و کسی که زده کاربر فعال ورزش در قسمت ورزش بيشتر از باقی افراد هست
شما هم خونسردی خودتو حفظ کن

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خوب ممکنه اون دامنه به نظر اون آقا 10 تومن ارزش داشته و اومده گفته من 10 تومن میخرم ... شما خیلی راحت میتونستی بگی من زیر 150 تومن نمیفروشم . همین !

مهندس bishtar :
- بهتر بود یه کم مودب تر مینوشتید :) ... پس قبول دارید که همه جا ادمهایی هستن که قصد پایین اوردن قیمت رو دارن و ربطی به سامان گرفتن تجارت الکترونیک نداره ! o_O ... اما ادمهایی هم هستن که اصولا برای راه افتاد و اصطلاحا روی دور افتادن یک معامله پیشنهاد میدن . این 2 مورد خیلی به هم شبیهه !

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيز مانيتور با دامين فرق ميکنه ، هر چيزی رو بر اساس يک سری ملاک قيمت گذاری ميکنن
که تو دامين
پيج رنک - ترافيک ، روند بودن، .com بودن . و ... تاثير داره و در سايت هم طريقه ديزاين و پورتال و غيره

خوب دامينی که شما اونجا زدی با توجه به اين مشخصات قيمتش اون قدر نبود
و کسايی که اونجا پست زدن بر اساس اين ملاک ها اومدن گفتن
به هر حال هر کدم از ما حق داريم به اونوان يک خريدار قيمت بگيم
اين حرف شما مثه اين ميمونه که :

خانم يا مادر يا خواهر شما برن مغاذه يک جنس رو ببينن و سره قيمت چونه بزنن و بگن نه اينطوری نيست
آيا کسی به ايشون ميگه چرا هم چين چيزی گفتی ؟ خير
آيا مغازه دار مجبور ميشه جنسش رو زير قيمت به يک نفر ديگه بفروشه ؟ خير

اين حرف شما هم که ميگيد کسی اونجا رو انحصار کرده بسيار مسخره هست
ولی مصلما اعتبار کسی که زيره نام کاربريش زده فروشنده تو قسمت بازارچه و کسی که زده کاربر فعال ورزش در قسمت ورزش بيشتر از باقی افراد هست
شما هم خونسردی خودتو حفظ کن

من زياد متوجه اين صحبت هاي شما نشدم مثالي هم که زديد نمي دونم يعني چي اصلا نه ربطي به موضوع داشت و نه جاي بحث داره و من اگه بخواهم با سفسطه و مغلطه ديگرون رو قانع کنم فکر نکنم کار چنداني انجام داده باشم
شما که خودت الان اون بالا طرفداري کرديد از خريدار خودتون انشا الله در آينده اي نه چندان دور فروشنده مي شيد بعد من بهتون مي گم که چقدر در اشتباه بوديد که اين جا نزاشتيد حق مطلب ادا بشه و اين جا يه عده که کاري ندارند جز اين که چيزي رو خراب کنند

آقا اين طور روشنت کنم يه عده دامنه ي پانصد هزار تومني رو اصلا بيست هزار تومن هم بدي نمي خواهند مي دوني چرا چون نه پولش رو دارند نه اصلا هدفي دارند براي به دست آوردنش يعني اصلا دامنه نمي خواهند به دردشون نمي خوره در نتيجه مي يان اينجا براي خالي نبودن عريضه مي گن اين دامنه ده پانزده تومن بيشتر نمي ارزه يعني دقيقاً مثل آدمي که تشنه نباشه بخواي بهش يه پارچ آّب خنک بدي

شما وقتي توي سر مال کسي بزني و اون رو بي ارزش جلوه بدي مي خواي دامنه باشه مي خواد سايت باشه مي خواد مانيتور باشه هيچ فرقي نمي کنه
بعد ما اگه نون گندم نخورديم ولي دست مردم زياد ديديم
از قديم گفتند انصاف نصف ايمان است هر کسي هر کاري مي خواد بکنه بايد وجدان و انصاف داشته باشه و کاسب هم بايد همينطوري باشه منصف باشه چون هر کاسبي بالاخره خودش به نوعي خريدار هست چون بايد نيازهاي ديگه اش رو از جاي ديگه مرتفع کنه در نتيجه با کسبه ديگه سر و کار داره
خوبه من بيام توي دامنه هايي که دوستان با رنک 5 و شش گذاشتند بگم من 8 هزار تومن خريدارم ؟
اگه زياد توي انجمن اهل خريد و معامله نيستم ولي مي دونيم که تو سر مال زدن يعني چي و يه چيزي رو بي ارزش جلوه دادن و با پنبه سر همه مقدسات رو بريدن چه شکلي هست
به هر حال من اين مسئله رو که شما مطرح کرديد در مورد کاسب و نمي دونم خريد و فروش پاسخش رو به صورت اجمالي عرض کردم اگه باز هم نکته اي مبهم هست بفرمائيد

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
من زياد متوجه اين صحبت هاي شما نشدم مثالي هم که زديد نمي دونم يعني چي اصلا نه ربطي به موضوع داشت و نه جاي بحث داره و من اگه بخواهم با سفسطه و مغلطه ديگرون رو قانع کنم فکر نکنم کار چنداني انجام داده باشم
شما که خودت الان اون بالا طرفداري کرديد از خريدار خودتون انشا الله در آينده اي نه چندان دور فروشنده مي شيد بعد من بهتون مي گم که چقدر در اشتباه بوديد که اين جا نزاشتيد حق مطلب ادا بشه و اين جا يه عده که کاري ندارند جز اين که چيزي رو خراب کنند

آقا اين طور روشنت کنم يه عده دامنه ي پانصد هزار تومني رو اصلا بيست هزار تومن هم بدي نمي خواهند مي دوني چرا چون نه پولش رو دارند نه اصلا هدفي دارند براي به دست آوردنش يعني اصلا دامنه نمي خواهند به دردشون نمي خوره در نتيجه مي يان اينجا براي خالي نبودن عريضه مي گن اين دامنه ده پانزده تومن بيشتر نمي ارزه يعني دقيقاً مثل آدمي که تشنه نباشه بخواي بهش يه پارچ آّب خنک بدي

شما وقتي توي سر مال کسي بزني و اون رو بي ارزش جلوه بدي مي خواي دامنه باشه مي خواد سايت باشه مي خواد مانيتور باشه هيچ فرقي نمي کنه
بعد ما اگه نون گندم نخورديم ولي دست مردم زياد ديديم
از قديم گفتند انصاف نصف ايمان است هر کسي هر کاري مي خواد بکنه بايد وجدان و انصاف داشته باشه و کاسب هم بايد همينطوري باشه منصف باشه چون هر کاسبي بالاخره خودش به نوعي خريدار هست چون بايد نيازهاي ديگه اش رو از جاي ديگه مرتفع کنه در نتيجه با کسبه ديگه سر و کار داره
خوبه من بيام توي دامنه هايي که دوستان با رنک 5 و شش گذاشتند بگم من 8 هزار تومن خريدارم ؟
اگه زياد توي انجمن اهل خريد و معامله نيستم ولي مي دونيم که تو سر مال زدن يعني چي و يه چيزي رو بي ارزش جلوه دادن و با پنبه سر همه مقدسات رو بريدن چه شکلي هست
به هر حال من اين مسئله رو که شما مطرح کرديد در مورد کاسب و نمي دونم خريد و فروش پاسخش رو به صورت اجمالي عرض کردم اگه باز هم نکته اي مبهم هست بفرمائيد

مثالی که من زدم دقيقا مثل حرف مانيتور شما بود
مثالی که زدم يعنی اينکه هر کسی ميتونه نظر خودشو بگه و آخر سر هم فروشنده بر اساس قيمتی که زده جنسشو ميفروشه
تو کل دنيا خيليا ميگن که lg مارک بدی هست يه عده ميگن کفش کانورس الکی گرون هست ولی بازم کلی ها ميخرن به همون قيمتی که شرکت ميده !
شما هم ميتونی اگه مشتری ديدی برا دامينت به همون 150 تومن بدی ولی ديدی که همه کسايی که اونجا بودن چی گفتن ! جز اينکه شما بگی ما همه مافيا دامين هستيم و داريم کودتا خزنده و جهنده عليه تجارت الکترونيک ميکنيم
تمام کسايی هم که گفتن قيمت بالا هست با دليل گفتن سفسته نکردن
خيلی ها هم تو سدو اکانت دارن و اونجا خريد و فروش دومين ميکنن پس حتما پولشو دارن
ولی پول داشتن با پول مفت داشتن فرق ميکنه دليل نداره اگه آدم پول داره 10 برابر قيمت پول يه چيزی بده
ادمايی که تو تاپيک شما پست دادن با دليل گفتن که قيمت دامين اينقدر هست - که شما ميگی برا خالی نبودن ....
حالا شما ميتونی دليل های منطقی برا قيمتت بگی ؟
يا اينکه تو فروم های ديگه بپرس -

بعد هم همه ما که مثلا گفتيم اين قيمت بالاس هميشه با هم موافق نيستيم ( که شما ميگی مافيا .. )
مثلا من برا دامينqi.net تو سدو تا 4500 تا آفر دادم در صورتی که آقای شهبازی نظرش اين بود که اينقدر ارزش نداشته اين دامين

در مورد حرفی هم که زديد انصاف ، کاملا حرف درستی بود ! ما هم به همين دليل گفتيم قيمت بالاست
شما هم اگه ديديد دومين شخصی قيمتش بالا هست ، با دليل اونجا جواب بديد - تعداد افرادی که خوشحال ميشن بيشتر از تعداد افرادی هست که ناراحت ميشن

در مورد دامين 500 هزار تومانی هم که گفتی بدی 20،000 تومان ! اولا مطمن باش اينطوری خيليا ميخرن - حتی کسايی که به کارشن نمياد
ولی اگه به همون قيمت 500 هزار بدی - کسايی که به کارشون مياد - حتما ميخرن .
مثلاً دامين سکس.com رو بدن 8 تومان شما نميخری ؟ حتما ميخری ! ولی اگه بدن 12،000،000$ که قيمتش هست، فقط اون کسی که لازمش داره و براش برنامه داره ميخره :)

در ضمن شما هم اگه چنتا واحد تو دانشگاه داشتيد در مورد " ميکرو و ماکرو اکانميکس " و " بيزنس منجمنت " بيشتر معنی اون مثال ها رو مفهميديد .
به هر حال قضاوت با مدير ها هست . و ما هم هميشه حاضريم که اگه سوالی بود جواب بديم

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یک دامین ارزش این همه جر و بحث را نداره!

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
یک دامین ارزش این همه جر و بحث را نداره!

بحث اين هست که ايشون ميگه که يه عده بيکار هستن يا هر تهمت و افترا ميبنده و يکی ديگه هم مياد ميگه مرده خور عمل غير انسانی و ...
والا ما ميدونيم دامين ارزش اين حرفا رو نداره خصوصا اين يکيش :) به هر حال چون من هم گفته بودم قيمت زياده - و ايشون امده ما ها رو مورده خطاب گذاشته . لازم ما هم اينجا جواب بديم و دليل کار خودمون رو بگيم که سو تفاهم پيش نياد برا دوستان

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بحث اين هست که ايشون ميگه که يه عده بيکار هستن يا هر تهمت و افترا ميبنده و يکی ديگه هم مياد ميگه مرده خور عمل غير انسانی و ...
والا ما ميدونيم دامين ارزش اين حرفا رو نداره خصوصا اين يکيش :) به هر حال چون من هم گفته بودم قيمت زياده - و ايشون امده ما ها رو مورده خطاب گذاشته . لازم ما هم اينجا جواب بديم و دليل کار خودمون رو بگيم که سو تفاهم پيش نياد برا دوستان

نيگاه کن
من ديدم شما چند تا پست اون بالا زدي در مورد سدو و نمي دونم مانتيور LG گفتم بزار تو حال خودت باشي
اگه بخواي اينجا به من چيزي ببندي من پاسخ دندون شکن مي هم بهت که ديگه اين جا به کسي تهمت و افترا نزدي
مرد حسابي من اون بالا به کي حرف يا توهين و تهمت و افترا بستم و به کي گفتم مرده خور و اين خزعبلات که سر هم کردي براي خودت؟
اين تاپيک کاسه داغ تر از آش نداشت که الحمدلله مثل اين که داره پيدا مي کنه

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اصلا شما چيکاره هستي که اينجا اومده خودت رو نخود هر آش کردي؟
مگه طرف حساب من شما هستي ؟
اين دفعه بهت هيچي نگفتم ولي حواست به حرف زدنت باشه که داري چي مي گي
اين تهمت و افترايي هم که زدي واگذارت مي کنم به خدا بنده خدا قاصره از شناخت اين همه دروغ و تزوير

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
اصلا شما چيکاره هستي که اينجا اومده خودت رو نخود هر آش کردي؟
مگه طرف حساب من شما هستي ؟
اين دفعه بهت هيچي نگفتم ولي حواست به حرف زدنت باشه که داري چي مي گي
اين تهمت و افترايي هم که زدي واگذارت مي کنم به خدا بنده خدا قاصره از شناخت اين همه دروغ و تزوير

آقای محترم ادب رو رعايت کن !
2- بنده هم تو اون تاپيک پست زدم و وقتی شما اينو زير تاپيکت ميزنی يعنی من هم مورد خطاب بودم
3- شما گفتيد يه عده بيکار و .. که ميان تو سر جنس ميزن و ... (اين ميشه تهمت ، اهانت ، افترا ) و اگه پست من رو درست خونده باشی نوشتم که بعد يک کس ديگه هم ميآد ميگه مرده خور و عمل غير انسانی - لطفاً درست بخون سو تفاهم برات پيش نياد
4-تنها جواب دندون شکنی که ميتونی بدی اينه که ثابت کنی ما خواستيم اونجا رو تحت مالکيت خودمون در بياريم و قيمت داميين شما رو از عمد پايين گفتيم و دامين شما دقيقا همون قيمتی که گفتيد ارزش داره
5-در ضمن احتياج به تهديد نيست وگرنه دهان باز کردن و حرف زدن ( جواب دندان شکن !! ) کار بسيار آسونی هست و منم اگه شخصيتم اجازه بده ، مديرن اينجا بهم اجازه نميدن باهات در خور حرف زدنت صحبت کنم
6-اگر به خدايی آعتقاد داری ، اعتقاد رو برای خودت نگاه دار و سعی کن اول خودتو اصلاح کنی و اگه کسی نظرش رو کاملا آزاد و به حق در مورد يک چيزی گفت نيای زود بگی اينا ميخوان تو سر مال بزنن و يک عده بيکار هستن
7-موفق باشی - صبح بخير

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
نيگاه کن
من ديدم شما چند تا پست اون بالا زدي در مورد سدو و نمي دونم مانتيور LG گفتم بزار تو حال خودت باشي
اگه بخواي اينجا به من چيزي ببندي من پاسخ دندون شکن مي هم بهت که ديگه اين جا به کسي تهمت و افترا نزدي
مرد حسابي من اون بالا به کي حرف يا توهين و تهمت و افترا بستم و به کي گفتم مرده خور و اين خزعبلات که سر هم کردي براي خودت؟
اين تاپيک کاسه داغ تر از آش نداشت که الحمدلله مثل اين که داره پيدا مي کنه

شما اگر پست ها رو درست بخونی متوجه ميشدی و اگه درست خوندی و منظور رو نگرفتی اصلا بهتره که بيخيال خريد و فروش دامين يا هر نوع تجارت خصوصا از نوع اينترنتی بری :)

کاسه داغ تر از آش هم به کسی ميگن که شديد تر از مدعی عمل کنه که مدعی اينجا شما هستی نه کس ديگه بنابرين کاسه داغ تر از آش آقای "بيشتر" ميشند که اومدن گفتن مرده خور و غير انسانی و غيره
رجوع شود به پستهای 8 - 14-15-17

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تاپيکي وجود نداره برو ببين تاپيک يا پستي اونجا اگه ديدي بعد بيا اينجا حرف الکي سر هم کن
افترا و نمي دونم مرده خوري اين ها رو من نمي دونم از قوطي کدوم عطاري پيدا کردي اومدي اينجا گذاشتي توي دهن کاربران
بله درست گفتم يه عده هستند اونجا که همين پست اول که من زدم سريع اومده زيرش زده اين دامنه ده تومن
کاسه داغ تر از آش شدن هم نمي خواد برام معني کني من خودم مي دونم چي کجا به کار مي ره چي کجا به کار نمي ره کاسه داغ تر از آش شدن يعني کسي که بي خود بدون اين که بهش اجازه بدن خودش رو توي هر چيزي دخالت مي ده مشابه ي اون هم مي شه و کمي بي ادبانه تر که من اينجا به کسي نخواستم توهين کنم وگرنه نمونه ي مشابه اش اين هست:هر وقت گفتند خاک انداز تو خودت رو وسط بنداز
آقا من حرف حق و حقيقت رو زدم حقيقت هم تلخ هست چرا چون يه عده اونجا همين کارشون هست هيچ کاري ندارند چهار تا دامنه خريد و فروش کردند رفتند اونجا شدند جماعت دامنه شناس
من باز هم مي گم اين عده هستند نمي دونم اگه شما هم خيلي تمايل داري طبق اظهارات بالا خودت رو در اين گروه به قول خودت بيکار و نمي دونم مفت خر جا بدي حرفي نيست من اصراري ندارم ولي ديگه اين مسئله که اين عده هستند اونجا و دامنه خراب مي کنند بر همه روشن و مبرهن هست

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
تاپيکي وجود نداره برو ببين تاپيک يا پستي اونجا اگه ديدي بعد بيا اينجا حرف الکي سر هم کن
افترا و نمي دونم مرده خوري اين ها رو من نمي دونم از قوطي کدوم عطاري پيدا کردي اومدي اينجا گذاشتي توي دهن کاربران
بله درست گفتم يه عده هستند اونجا که همين پست اول که من زدم سريع اومده زيرش زده اين دامنه ده تومن
کاسه داغ تر از آش شدن هم نمي خواد برام معني کني من خودم مي دونم چي کجا به کار مي ره چي کجا به کار نمي ره کاسه داغ تر از آش شدن يعني کسي که بي خود بدون اين که بهش اجازه بدن خودش رو توي هر چيزي دخالت مي ده مشابه ي اون هم مي شه و کمي بي ادبانه تر که من اينجا به کسي نخواستم توهين کنم وگرنه نمونه ي مشابه اش اين هست:هر وقت گفتند خاک انداز تو خودت رو وسط بنداز
آقا من حرف حق و حقيقت رو زدم حقيقت هم تلخ هست چرا چون يه عده اونجا همين کارشون هست هيچ کاري ندارند چهار تا دامنه خريد و فروش کردند رفتند اونجا شدند جماعت دامنه شناس
من باز هم مي گم اين عده هستند نمي دونم اگه شما هم خيلي تمايل داري طبق اظهارات بالا خودت رو در اين گروه به قول خودت بيکار و نمي دونم مفت خر جا بدي حرفي نيست من اصراري ندارم ولي ديگه اين مسئله که اين عده هستند اونجا و دامنه خراب مي کنند بر همه روشن و مبرهن هست

بچه کجايی اينقدره شجايی ؟

شماره پست ها رو تو همين تاپيک زدم تا ببينی از قوطی کدوم عطاری در امده
کسی هم چيزی تو دهن کسی نذاشت، خود " بيشتر" اومد از تو طرفداری کرد گفت يه عده مرده خور و .... هستن !!
شما به جا اينکه چشتو ببنديی هارتو پورت کنی اول درست بخون ! دوست عزيز اينجا سر کشن نيست !

جوابه چيزی که گفتی هم ميشه : هر وقت گفتن جسد تو بپر وسط

با همين تعريفی هم که کردی از کاسه داغ تر از آش - باز آقای بيشتر ميشن کاسه داغ تر از آش - چون ايشون اصلا تو اون تاپيک سابق نبودن ولی من از کسايی بودم که گفتم به اين دليل قيمت دامنه شما بسيار نجومی هست

کسی اونجا قيمت چيزی رو خراب نکرد ،

حالا اين آقايون 4 تا دامنه خريد فروش کردن ! شما 2 تا خريد فروش کن بعد بيا هر کاری خواستی بکن

از قول من هم حرف نزن - پايين تر از اين چيزايی که بخوای نقل قول کنی ~ من گفتم آقای بيشتر و شما اين بر چسب ها رو زدن به باقی افرادی که تو اون تاپيک سابقت بودن
آره حرف حق خيلی تلخ بوده - بوشم داره مياد - ارزش دامنه شما 150 تومان خيلی کمتره

هر وقت شما دليل اوردی که بيشتر هست اون وقت جوابتو ميدم

پ.ن : سعی نکن خيلی ادبتو نشون بدی - يا اظهار زرنگ ( کسره روی ز ) بازی در بياری !:)

بالا