برگزیده های پرشین تولز

مقایسه حرفه ای انواع سی دی ها CD

amirpers

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیزمون mahi58 تاپیکی برای مقایسه انواع DVD راه انداختند . من هم بد ندیدم که چنین تاپیکی در مورد سی دی هم باز بشه .
من خودم دو نوع سی دی رو برای اولین بار با نرو تست کردم که در عکس می بینید . اولی سی دی سونی هستش و دومی BenQ .
فقط فرق تستشون در اینه که اولی رو با دی وی دی رام تست کردم و دومی رو با دی وی دی رایتر :

amirpers

Registered User
لایک‌ها
0
ظاهرا این تاپیک برای دوستان جذابیت نداره که در اون اظهار نظر نمی کنند اما به هر حال من دو سی دی دیگر رو تست کردم . اولی Maxell و دومی Samsung از نوع رنگیش :

frog

Registered User
لایک‌ها
36
amirpers جان ممنون از زحمتی که میگشین .

برای استقبال هم فکر کنم به خاطر این باشه که بیشتر دوستان از DVD Writer استفاده می کنند .

البته اگه یه توضیح مختصری هم در مورد نتایج به غیر از عکس خودت بزاری که نتیجه چی شد فکر کنم بهتر باشه .

amirpers

Registered User
لایک‌ها
0
amirpers جان ممنون از زحمتی که میگشین .

برای استقبال هم فکر کنم به خاطر این باشه که بیشتر دوستان از DVD Writer استفاده می کنند .

البته اگه یه توضیح مختصری هم در مورد نتایج به غیر از عکس خودت بزاری که نتیجه چی شد فکر کنم بهتر باشه .

ممنون از لطفی که دارید .
چشم یه توضیح مختصر هم میدم .
در مورد سی دی هایی که من تست کردم و در این تاپیک عکسشون رو گذاشتم باید عرض کنم که بین اونها سی دی SONY واقعا نمرات خوبی رو کسب کرد که بیشتری اون 100 درصد و کمترین اون 98 درصد بود که البته عکسش رو نگذاشتم .
سی دی BenQ هم در چند تستی که ازش گرفتم سربلند بیرون اومد و 98 درصد گرفت .
سی دی Maxell هم که در چندین نوبت نمره 96 رو کسب کرد و سی دی رنگی سامسونگ نمره 94 درصد .
البته باید عرض کنم که سی دی های متفرقه اونقدر زیاد هستند که نمیشه همشون رو تست کرد و اینجا در موردشون بحث کرد .

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0

amirpers

Registered User
لایک‌ها
0

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
دوست عزیز ، با توجه به گفته های MAHI عزیز در تاپیکی جداگانه ، این تست می تونه کیفیت سی دی ، سرعت رایت ، نحوه رایت شدن اون و ... رو نشون بده .
دوست گرامی نتیجه تمام تستها که بالای 90 هست ؟؟؟؟!!!!!!!!

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز ، با توجه به گفته های MAHI عزیز در تاپیکی جداگانه ، این تست می تونه کیفیت سی دی ، سرعت رایت ، نحوه رایت شدن اون و ... رو نشون بده .
شما که تجربه داريد کدوم CD هست که هم قيمتش مناسب باشه هم عمرش بالا باشه

amirpers

Registered User
لایک‌ها
0
خدمت arash4925 عزیز عرض کنم که بله نتایج بالای 90 هستش چون سی دی هایی که من تست کردم همگی جزو سی دی های خوب بازار هستند .
اما خدمت MicroSystem خودم هم بگم که اگه بتونی سی دی SONY اصل پیدا کنی ، واقعا عالیه . من خودم سالهاست از همین مارک استفاده می کنم .

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
خدمت arash4925 عزیز عرض کنم که بله نتایج بالای 90 هستش چون سی دی هایی که من تست کردم همگی جزو سی دی های خوب بازار هستند .
اما خدمت MicroSystem خودم هم بگم که اگه بتونی سی دی SONY اصل پیدا کنی ، واقعا عالیه . من خودم سالهاست از همین مارک استفاده می کنم .
قيمتش چنده و از کجا بفهمم اصله

amirpers

Registered User
لایک‌ها
0
قیمتش که حدود 150 تو من هستش . والا من هم نمی دونم چه جوری میشه فهمید اصله یا نه اما تا الان که من هر چی خریدم عالی بوده .

بالا