برگزیده های پرشین تولز

شما قضاوت کنید !

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
سلام خدمت دوستان .
من حدود 3 ماه پیش از جناب 4liloft مقداری هاست خریدم . تا یک یا دو ماه اول سرور افتضاح بود . جوری که در روز 5 یا 6 ساعت Down بود . که سرور عوض شد . بعد مشکل دسترسی تو FTP بود که نه خودشون بلد بودن درست کنن و نه مدیران سرور !!! :eek::eek:
داشتم کم کم با مشکل FTP کنار میومدم که دیدم امروز کل سایت با دامنه های روش همگی Down شدند :blink: . من 2 گیگ اطلاعات رو با کلی زحمت روی سرور آپلود کرده بودم ...
ولی امروز که وارد سایت ها شدم . بعضی ها Down و بعضی هاش صفحه اول Control Panele Plesk :blink: رو میارن ( که سایتها رو میتونید توی امضام مشاهده کنید ( سایت های پایین تر ( زیر Nlinkexchange.com ) ) ) .
امروز PM زدم بهشون میگم و ایشون میگه هیچ مشکلی نیست چون سایت برای من بازم میشه !!! :blink:
ایشون انگار اصلا براش مهم نیست که من کلی سرمایه گذاشتم :hmm: روی سایتها و وقت گذاشتم . Support هم که در حد صفر هست . باید 200 تا SMS و PM بزنم تا 3 یا 4 روز بعد جواب بگیرم :wacko:. آخه یکی نیست به ایشون بگه اگر شما مشکل دارید و نمیتونید هاست بفروشید چرا اینکا رو انجام میدین .

من 3 یا 4 ماه پیش چند تا دامین ثبت کردم که با سیستمی پارک دومینی که خودم درست کردم . یک مقدار این سایتها رو بهتر کنم . ولی با هاست ایشون نه تنها بهتر نشده بلکه وضعیتش بدتر هم نشده ... :(

به نظر شما حق با کی هست و آیا ایشون نباید جبران خسارت بکنند ! :hmm: ( تازه میگن که ما Money Back نداریم ! ) ( البته مثل اینکه دارن VPS شون رو هم میفروشن ! )

یا علی .
منتظر قضاوت منصفانه شما هستم !

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
تازه یک چیزه دیگه هم هست یادم رفت بگم . حدود یک ماه پیش که سرور عوض شد من دیدم طبق معمول سایت Down شده . بعد از 1 یا 2 روز که تو یاهو آن شدن پرسیدم چرا سایتها Down هست ؟
که جواب داد مگه آی پی ها رو عوض نکردی ؟ :eek:
بدون هیچ اعلامی به من خودش سرور رو عوض کرده بود و IP ها رو تغییر کرده بود ... :hmm:
واقعا جالبه نه ؟

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
البته ایشون درست می گن ! من حق رو به ایشون می دم ! چون خود من هم از این VPS عصبانی هستم ! 60 دلار پول گرفته و سرویس مزخرفی رو تحویل من داده !
واسه همین دارم سعی می کنم این VPS رو واگذار کنم ولی فعلا" که کسی نیست !
طی مکاتبه ای که با سایت Revti.com ( همونی که VPS می ده ) داشتم به من قول دادن که مشکل رو حل کنن ولی هنوز که هیچی ! ...
من عذر خواهی می کنم !

jefri_btc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته ایشون درست می گن ! من حق رو به ایشون می دم ! چون خود من هم از این VPS عصبانی هستم ! 60 دلار پول گرفته و سرویس مزخرفی رو تحویل من داده !
طی مکاتبه ای که با سایت Revti.com ( همونی که VPS می ده ) داشتم به من قول دادن که مشکل رو حل کنن ولی هنوز که هیچی ! ...
من عذر خواهی می کنم !

ایول به آدم صاف و صادق:rolleyes:

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
من عذر خواهی می کنم !
جناب 4liloft اول که من خودم قبل از اینکه تاپیک رو بزنم به شما صحبت کردم . ولی شما جواب سر بالا دادید و من مجبور شدم اینجا تاپیک بدم .
عذر خواهی شما هم قبول ! ولی خوب باید یک راه حل درستی پیش بینی کنید !
غیر این است ؟

pishrohost

Registered User
لایک‌ها
0

F@rda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب حق با آرش هست... و در هر صورتی باید 4liloft یا هر کسی دیگه ای

اطلاع رسانی خوبی داشته باشه... اطلاع رسانی خیلی مهمه و روی طرف تائیر میزاره...

امیدوارم مشکل حل بشه... ببخشید که من هم وارد بحث شما شدم...

موفق باشید دوستان

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
با این قضیه ساپورت واقعا موافقم چون وقتی مشکل داری از یکطرف کارت مونده و مشکل هم حل نمیشه مگر توسط کسی که مسئولشه ! حالا بدتر اینه که ساپورت بهت جواب نده ! یا جواب سربالا بده و براش اهمیتی نداشته باشه !!

از یکطرف اعصابت رو خورد کردن بابت چیزی که هزینه اش را پرداخت کردی و حقت هست که ساپورت کنن و از یکطرف کارت مانده روی زمین و بدتر شاید مجبور باشی جوابگوی مشتری خودت هم باشی !!

منم سه تاش را شانسی زدم باز شدن :)

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جناب 4liloft اول که من خودم قبل از اینکه تاپیک رو بزنم به شما صحبت کردم . ولی شما جواب سر بالا دادید و من مجبور شدم اینجا تاپیک بدم .
عذر خواهی شما هم قبول ! ولی خوب باید یک راه حل درستی پیش بینی کنید !
غیر این است ؟
بله ! حق با شماست !

منم سه تا سایت زدم باز شد :

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
من عذر خواهی می کنم !
ای بابا !
با این سرویس 60 دلاری هم مشکل پیدا کردی ؟!

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
من تست كردم بالا مياد اما خوب خود Revti.com ساپورتش همچين تعريفي نداره چه برسه به اينكه يكي بخواد واسط بشه اين وسط :)

webbi

Registered User
لایک‌ها
1
ببخشید خودم را قاطی می کنم

اما توی همین PT وقتی یکی میگه ارزونه، ... سریع بقیه دوستان جبهه می گیرن و مثلا میگن هر ارزونی دلیل بر بدی نیست
در صورتیکه یک چیزهایی همیشه هزینه بر هست
مثل دفتر، تلفن، اینترنت، کارکنان و ...
و اگه یک شرکت قیمتش بیشتر (نه همه) چون حساب اینها رو هم میکنه

وقتی سایت میزنن 5000 تومان، یا ... این مشکل ها هم پیش میاد​

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سریع بقیه دوستان جبهه می گیرن و مثلا میگن هر ارزونی دلیل بر بدی نیست
عزیز من شما لطف کنید نظر ندید !
چرا کسی اون زمانی رو نمی بینه که Uptime سرور رو 100 بود ( یاد Servers24 بخیر ) ؟

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
من 2-3 تا شانسی زدم باز شد:D
بله ظهر باز شدن همشون . ولی الآن که دوبار تست میکنم 3 تا سایت اول بسته هستن ( من نمیدونم چرا صفحه اول کنترل پنل Plesk روشون هست !! ) ولی بقیه فکر میکنم باز باشه ( همشون رو امتحان نکردم )
بازم من متوجه نشدم چرا چندتاش بازه و چندتاش نیست ( آحه همشون Addon هستن ! )

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
بله ظهر باز شدن همشون . ولی الآن که دوبار تست میکنم 3 تا سایت اول بسته هستن ( من نمیدونم چرا صفحه اول کنترل پنل Plesk روشون هست !! ) ولی بقیه فکر میکنم باز باشه ( همشون رو امتحان نکردم )
بازم من متوجه نشدم چرا چندتاش بازه و چندتاش نیست ( آحه همشون Addon هستن ! )
من 2-3 تا شانسی زدم باز شد
منم سه تاش را شانسی زدم باز شدن
منم سه تا سایت زدم باز شد :
ادامه بدین همینجور پیش بره آمار Alexa میاد زیر 100,000 :D
ولی جدا مشکل چی میتونه باشه .
من با خود مدیر سایتی که ازش VPS حریدی صحبت کردم هی میگفت با علی صحبت کن .
میگفتم سرور داون هست ؟ میگفت سرور آپ هست با علی صحبت کن !
...
ممنون از دوستان که نظر دادن .
( در ضمن در مورد ارزونی هم من مجبور بودم هاست ارزون ( البته همچین هم ارزون ارزون نیست که فکر کنید مجانی گیرم اومده ! ) بخرم به خاطر اینکه اول کار ریسک خیلی بزرگی هست که مثلا آدم 100 هزار تومان فقط پول هاست بده بعد هم نتونه اون چیزی که میخواد رو در بیاره ! نیست ؟ )

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
ببخشید خودم را قاطی می کنم

اما توی همین PT وقتی یکی میگه ارزونه، ... سریع بقیه دوستان جبهه می گیرن و مثلا میگن هر ارزونی دلیل بر بدی نیست
در صورتیکه یک چیزهایی همیشه هزینه بر هست
مثل دفتر، تلفن، اینترنت، کارکنان و ...
و اگه یک شرکت قیمتش بیشتر (نه همه) چون حساب اینها رو هم میکنه

وقتی سایت میزنن 5000 تومان، یا ... این مشکل ها هم پیش میاد​
متاسفانه دقیقاً همین طور هست!
یکی از دوستان در همین PT مدتی از VPSland سرویس VPS خریداری می کرد و با وجودی که می دانست ما نیز سرویس VPS ارائه می دهیم همیشه گرانی سرویس های ما را نسبت به VPSland بهانه می کرد!
تا اینکه آپتایم این ماه VPSش 87.5% شد !!!! خلاصه با هزار التماس سرویس VPS از ما گرفت!
نمونه دیگرش دوستی در شمال کشور که یک VPS ئیندوز با قیمت خیلی ارزان از یک شرکت ترکیه ای گرفته بود و به گفته خودش پس از 5 روز ، سایت شرکت و همه چیز تعطیل شد !
خلاصه از قدیم گفتن، هر ارزونی بی دلیل نیست، و هر گرونی هم بی دلیل نیست!

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
این رو هم باید بگیم که در زمانی که سرور Penet در حالت UP به سر میبره کیفیت سرویس ها خیلی خوبه! ولی مشکلاتی از دیتاسنترشون هست که باعث میشه بعضی مواقع داون باشند.

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
آقاي قائمي شما كه ميدوني اين وي پي اس آشغاله چرا ميخواي به يكي ديگه بدي ؟!‌ ضرر بايد بكني و يه وي پي اس ديگه بخري و مشترياتو ببري روي اون !

شرمنده قطي ماجرا شدم اا يه سواله ديگه !؟

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقاي قائمي شما كه ميدوني اين وي پي اس آشغاله چرا ميخواي به يكي ديگه بدي ؟!‌ ضرر بايد بكني و يه وي پي اس ديگه بخري و مشترياتو ببري روي اون !

شرمنده قطي ماجرا شدم اا يه سواله ديگه !؟

حال نمی کنم ضرر کنم داداش !! فعلا" هم که دارم به برادر شاهرودنت واگذار می کنم مشتری ها رو !!
اگه هم می خوای کار منو خراب کنی بگو که از در جنگ باهات وارد بشم !

بالا