برگزیده های پرشین تولز

اشكال در دانلو د از سايت gigshare.com

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
سلام

تقريبا از 18 ساعت پيش با سايت gigshare.com براي دانلود مشكل پيدا كرده ام
چون احتمال مي دادم شايد اشكال از اينترنت يا احيانا تنظيمات سيتم خودم باشد مي خواستم از دوستان خواهش كنم در صورت امكان به من در اين باره كمك كنند
http://www.gigeshare.com/preview/61f18828g1ag1fa8g78a6ng7g8172617
ادرسي كه قرار دادم لينك دانلود يك فايل بسيار كوچك از همين سايت است كه با نرم افزار دانلود فايرفاكس، نرم افزار Flash Get وDAP امتحان كرده ام ولي متاسفانه هيچ كدام نتيجه اي نداده اند.

خيلي از توجه و كمكمتان ممنونم

moji_naze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

تقريبا از 18 ساعت پيش با سايت gigshare.com براي دانلود مشكل پيدا كرده ام
چون احتمال مي دادم شايد اشكال از اينترنت يا احيانا تنظيمات سيتم خودم باشد مي خواستم از دوستان خواهش كنم در صورت امكان به من در اين باره كمك كنند
http://www.gigeshare.com/preview/61f18828g1ag1fa8g78a6ng7g8172617
ادرسي كه قرار دادم لينك دانلود يك فايل بسيار كوچك از همين سايت است كه با نرم افزار دانلود فايرفاكس، نرم افزار Flash Get وDAP امتحان كرده ام ولي متاسفانه هيچ كدام نتيجه اي نداده اند.

خيلي از توجه و كمكمتان ممنونم

دوست خوبم،ین ین عزیز.فایلی رو که شما آدرس دادید من سعی کردم که دانلود کنم و با 3 نرم افزار و براوزر هم سعی کردم و موفق نشدم.برای همین به شما اطمینان می دهم که ایراد از سایت بوده و ربطی به سیستم شما ندارد.احتمالا مشکلی در سرورهای سایت موجب این امر شده.

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
واقعا از توجه و وقتی که گذاشتید خیلی خیلی ممنونم ^_^

moji_naze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا از توجه و وقتی که گذاشتید خیلی خیلی ممنونم ^_^

ین ین عزیز قابلتون رو نداشت.ارزش دوستی که بین بچه ها از تاپیک جواهری در قصر و زیرنویس به وجود اومد خیلی بیشتر از اینهاست.

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
باز هم از لطفتان ممنونم ^_^

بالا