برگزیده های پرشین تولز

آیا نسل ماکروفر بوتان منقرض شده .

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام :D
ما تقریبا یکی دو هفته پیش به صرافت افتادیم که یه مکرو فر گنده بخریم ! ( به لیتر فک کنم دور و بر 60 بشه ولی همینطوری بخوام بگم گنده ترین چیز ممکن :wacko: )
خصلاصه با خودمون گفتیم چند سال پیش بوتان مکروفر های بزرگ خوبی داشت ملتم که خریدن همه راضی اند .پس قائدتا باید وب باشه دیگه . خلاصه رفتیم شهروند دیدیم که فروشنده نمیدونه اصلا بوتان ماکرو فر داره :eek: یالاعجب ! خلاصه به ما یه پاناسونیک معرفی کرد نزدیک 500 تومن از اونجا که ماتم مثل بقشه خانواده های ایرانی میخوایم قابلاممون رو بذاریم توی ماکروفر غذا داغ کنیم ! ( جالبه ظاهر جدیدا فلز هم بذاری توش مشکلی نداره ) خیلی مهم نیست که مثلا پاناسونیک باشه یا بوتان اگر بوتان خوب باشه 250 تومن آدم بوتان میخره ! خلاصه ما قانع شدیم که بوتان ماکروفر نداره ( بلکه از اولش هم نداشته ! :blush: )
اما چند روز پیش بر حسب تصادف از (از ایستگاه اتوبوس که با فاطی بستی خورون به سمت خونه می اومدم :D ) دیدم یه ماشین روش نوسته ماکروفر بوتان !
الان اومدم هرچی با گوگل می گوگلم سایتی چیزی پیدا نمیکنم بلکه نشونی از این یار گم شده پیدا کنم :( اگر کسی خبری از ماکروفر های بوتان داره لطفا ما رو هم بی نصیب نذاره !;)

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
آره کیفیت میکروفرهای بوتان عالیه! ما یکی خریدیم فکر کنم ۱۰ سال پیش عالی .
نمایندگی اش تا جایی که من یادم میاد انتهای خیابون کار و تجارت توی ونک ه. یعنی میدان ونک رو ببپیچین توی خیابون ونک و بعد خیابون ونک رو مسقیم برین بالا تا خیابون کار و تجارت که میشه دست چپ. سر کوچه اش یک لوازم ورزشی فروشیه.

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
ما تقریبا یکی دو هفته پیش به صرافت افتادیم که یه مکرو فر گنده بخریم ! ( به لیتر فک کنم دور و بر 60 بشه ولی همینطوری بخوام بگم گنده ترین چیز ممکن :wacko: )
خصلاصه با خودمون گفتیم چند سال پیش بوتان مکروفر های بزرگ خوبی داشت ملتم که خریدن همه راضی اند .پس قائدتا باید وب باشه دیگه . خلاصه رفتیم شهروند دیدیم که فروشنده نمیدونه اصلا بوتان ماکرو فر داره :eek: یالاعجب ! خلاصه به ما یه پاناسونیک معرفی کرد نزدیک 500 تومن از اونجا که ماتم مثل بقشه خانواده های ایرانی میخوایم قابلاممون رو بذاریم توی ماکروفر غذا داغ کنیم ! ( جالبه ظاهر جدیدا فلز هم بذاری توش مشکلی نداره ) خیلی مهم نیست که مثلا پاناسونیک باشه یا بوتان اگر بوتان خوب باشه 250 تومن آدم بوتان میخره ! خلاصه ما قانع شدیم که بوتان ماکروفر نداره ( بلکه از اولش هم نداشته ! :blush: )
اما چند روز پیش بر حسب تصادف از (از ایستگاه اتوبوس که با فاطی بستی خورون به سمت خونه می اومدم :D ) دیدم یه ماشین روش نوسته ماکروفر بوتان !
الان اومدم هرچی با گوگل می گوگلم سایتی چیزی پیدا نمیکنم بلکه نشونی از این یار گم شده پیدا کنم :( اگر کسی خبری از ماکروفر های بوتان داره لطفا ما رو هم بی نصیب نذاره !;)

25r30wi.gif

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0

:lol::lol::D:D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آره کیفیت میکروفرهای بوتان عالیه! ما یکی خریدیم فکر کنم ۱۰ سال پیش عالی .
نمایندگی اش تا جایی که من یادم میاد انتهای خیابون کار و تجارت توی ونک ه. یعنی میدان ونک رو ببپیچین توی خیابون ونک و بعد خیابون ونک رو مسقیم برین بالا تا خیابون کار و تجارت که میشه دست چپ. سر کوچه اش یک لوازم ورزشی فروشیه.
10 سال پیش ما هم یکی خریدیم. مدل mb925
عینه خر ازش کار کشیدیم خدایی تو 10 سال آخ هم نگفت ! یکبار هم نرفت تعمیر !
تا اینکه دیروز سوخت :blink:

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
فعلا خمیر دندون بمال ! فردا کتعطیلات تموم شد برو پماد سوختگی بخر !

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7

میتونی با نمایندگی بوتان تماس بگیری: 77412177

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
مرسی به این میگن یه جواب درست و درمون !البته به اضافه جواب aurora ;)
حالا یه شب ما حال دادیم بهتون تاپیکتون به صفحه دوم نرسیده برگشت به موضوع اصلیش ها ! :D

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
حالا یه شب ما حال دادیم بهتون تاپیکتون به صفحه دوم نرسیده برگشت به موضوع اصلیش ها ! :D

فکر کردم چون ماکروفرتون سوخته چیزی نخوردی باطریت تموم شده دیگه نمیتونی تاپیک ها رو خوب منحرف کنی :blush:

... بقیش رو بیا :p:lol:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
فکر کردم چون ماکروفرتون سوخته چیزی نخوردی باطریت تموم شده دیگه نمیتونی تاپیک ها رو خوب منحرف کنی :blush:

... بقیش رو بیا :p:lol:
دست رو دلم نزار که از دست این ماکروفر چایی دم کردن هم یادم رفته
154fs232528.gif
154fs232528.gif

کلیوم وقت ناهار و شام هم که میشه نمیدونم چه غلطی باید بکنم
154fs232528.gif
154fs232528.gif
154fs232528.gif

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
زنگ یزن به 77412177 بگو بیان برات درستش کنن ! یه ماشینای قشنگی هم دارن ! فاطی می گفت از اینا بخر باهاش بریم دبی بسنی بخوریم ! بعد بپرس چایی ساز هم دارن !؟ اگه داشتن بگو برات یدونه هم چایی ساز بیارن !
بعد همینطوری که زنگ زدی بپرس ببین منقرض هم شده ماکروفرشون یا نه !

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
مایکرو ویو؟ مایکرو ویو فقط مایکروویو ما. الان 23 ساله که داره مثل شیر کار مکنه D:

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
مایکرو ویو؟ مایکرو ویو فقط مایکروویو ما. الان 23 ساله که داره مثل شیر کار مکنه D:

اون که مایکروویو نیست.....تنور نانواییه. حتما تا حالا هم فاطی خمیرگیرش بوده...!

بالا