برگزیده های پرشین تولز

ارور رایج در کپی از سی دی

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام خدمت اساتید
این اروریه که هزار بار موقه کپی سی دی رو هارد گرفتم . سی دی هایی که هیچ خشی ندارند بعضی وقتها این ارور رو می دن . کسی چاره ای چیزی نداره ؟
علت ارور چیه ؟
کلا راهنمایی کنین اگه ممکنه

4ukic13.jpg

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
این ایراد ظاهرا توی XP پیش میاد ... یعنی تا اونجا که من می دونم نه به کیفیت بد CD برمی گرده و نه به قدیمی بودن درایو نوری ...

راه حل هم طبیعتا Image گرفتن ، راحت ترینه ... یعنی یه image از اون cd می گیری ...

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
با چه نرم افزاری می خوای رایتش کنی؟

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
این ایراد ظاهرا توی XP پیش میاد ... یعنی تا اونجا که من می دونم نه به کیفیت بد CD برمی گرده و نه به قدیمی بودن درایو نوری ...

راه حل هم طبیعتا Image گرفتن ، راحت ترینه ... یعنی یه image از اون cd می گیری ...

ممنون
ولی چون می خواستم از روی سی دی رو دی وی دی بزنم گفتم .
بازم ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
برنامه isobuster معمولا می تونه این ایراد رو دور بزنه ... من خودم یکی دوبار باهاش کار کردم و موفقیت آمیز بوده .. چکش کن ...

PersianLord

Registered User
لایک‌ها
3
برنامه isobuster معمولا می تونه این ایراد رو دور بزنه ... من خودم یکی دوبار باهاش کار کردم و موفقیت آمیز بوده .. چکش کن ...
isobuster برنامه خوبيه براي اين كار ... ولي يه چند تا مشكل داره البته در مورد سي دي هاي خش دار مثلا فايلت تو سي دي تصويريه و خش داره با اين برنامه به راحتي روي هارد كپي مي شه ولي حتما دوباره بايد تبديل فرمت بشه :f34r:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
isobuster برنامه خوبيه براي اين كار ... ولي يه چند تا مشكل داره البته در مورد سي دي هاي خش دار مثلا فايلت تو سي دي تصويريه و خش داره با اين برنامه به راحتي روي هارد كپي مي شه ولي حتما دوباره بايد تبديل فرمت بشه :f34r:
خب این دوستمون ظاهرا cd اش خش دار نیست ...

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
خب این دوستمون ظاهرا cd اش خش دار نیست ...

سلام
ممنون
این ایزوبوستر رو نصب کردم کمکم کرد .
جالبه که من از اون سی دی ایمیج هم گرفتم . بعد اومدم از رو ایمیج کپی کنم رو هارد باز همون ارور رو داد :blink:

ایزوبوستر موقع کپی کردن گفت که یه سری سکتور unreadalbe هست . وقتی ignore رو زدم از اونا صرفنظر کرد و فایل رو کپی کرد . خیلی ساده و بی دردسر و سریع کمکم کرد .

ممنون از دوستان :p

بالا