برگزیده های پرشین تولز

يه نظر جالب در مورد مشاوره گوشي

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
من يه نظر عالي دارم

بيايم يك ترد باز كنيم و پست هاي اول رو توش :

اسم pda هاي موجود در بازار ايران رو به رديف بنويسيم كه فكر نكنم زياد هم باشن !!!

زير هر كدوم حدود قيمتاش رو بنويسيم حتي با اختلاف 50 تومن كمتر و بيشتر

بعد از قيمت زير هر pda نقطه ضعف و نقطه قوت اون رو بنويسيم البته به صورت كوتاه و كلي كه طولاني نشه
زير اون هم مينويسيم كهاز نظر كلـــي نسبت به قيمتش و گوشي هاي ديگه قابل قبول هست يا نه

بعد از هر نمونه pda يكي يا دو تا عكس كوچيك هم بالاي اسمش كه معرفي ميشه بزاريم (اندازه 150*150)

يك توضيحات كلي هم زير اون ها بد نيست نوشته بشه

اون موقع كاربران تازه وارد خيلي راحت تر ميتونن پست بزنن و سوالاتشون واضح تر ميشه و از گنگ بودن مياد بيرون

در مورد مشاوره هم بسيـــار آسان تر ميشه ...

ببيـــنيم نظر دانيال جان چيه ؟؟؟؟

براي مثال :

(demo)
6fz75a8.jpg
54k3om8.jpg

xda o2 flame

قيمت : 1100000 تومان

نقطه ضعف : صداي نسبتا كم

نقطه قوت : خروجي ويدئو - صفحه 640*480 VGA - سي پي يو قوي 520 - دوربين بسيار عالي و الي ....

نسبت به قيمت و ديگر گوشي ها : قابــل قبول

(demo)
توضيحات : فعلا رام موجود روي دستگاه براي خيلي از سوكت هاي قديمي مخابرات ناشناس است و مشكل راديويي دارد [ كه 100 البته (به قول دانيال :D) ] با ايرانسل به درستي كار ميكند و همچنين با آدمدن رام جديد به همين زودي ها مشكل راديوويي كه با مخابرات دارد حل مي شود

(demo)
كيفيت دوربين اين گوشي قابل توجه هست كه در اين لينك ميتوانيد نمونه عكس هاي گرفته شده از فليم را ديد

(demo)
اينفـــرارد اين گوشي تا 10 متر جواب گو مي باشد

(demo)
و فلان و فلان

ببينم مخصوصا نظر مجتبي جان چيه

راســتي اگر طرح قبول شد بايد فقط كاربراني كه تخصص كافي دارند در اين موارد پست بدهند تا تاپيك پر از انواه گوشي ها شود و بعد از آن .... خود دانيد

اين چيزي بود كه به ذهن من اومد و ...

شايد هم بشه يك صفحه ايندكس دونست نميدونم ببينيم نظر دوستان چيه

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
نمیدونم اینجا باید ÷ست میزدی یا نه ولی نظر جالبی بود من حمایت میگنم:)

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
نمیدونم اینجا باید ÷ست میزدی یا نه ولی نظر جالبی بود من حمایت میگنم:)

من خودم هم نميدونستم جاي درستش كجاست و بهترين جا رو اينجا ديدم شايدم توي صفحه ايندكس بهتر بود
دانيال خودش اگه ديد كه جاش خوب نيست تغيير ميده :happy:

راستـــي مرسي از حمايت ...

PT :eek: خيلي خلوت شده :wacko:

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

MR.BEAN

Registered User
لایک‌ها
1

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
نظر خوبی ست ، اما تصور من اینه که کلی کشمکش خواهد شد ، بهتر اینه که هرکس یک ترد باز کنه ، و بعدش من قفلش کنم. هرکس فکر کرد که اون ترد نمایانده خوبی از اون فون نیست ، می تونه خودش یکی دیگه باز کنه

البته این طوری دوباره بیشتر افراد سردرگم می شوند
می بینید که ساده نیست

مثلا پی دی ای 2 کی بیاد و بگه فلیم دستگاه بی خودی هست و علی رضا بیاد بگه که نه خیلی هم عالی ست ، و کشمکش به سبک ترد موبایل راه می افته

:(

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
نظر خوبی ست ، اما تصور من اینه که کلی کشمکش خواهد شد ، بهتر اینه که هرکس یک ترد باز کنه ، و بعدش من قفلش کنم. هرکس فکر کرد که اون ترد نمایانده خوبی از اون فون نیست ، می تونه خودش یکی دیگه باز کنه

می بینید که ساده نیست

مثلا پی دی ای 2 کی بیاد و بگه فلیم دستگاه بی خودی هست و علی رضا بیاد بگه که نه خیلی هم عالی ست ، و کشمکش به سبک ترد موبایل راه می افته

دانیال میدونی باید چه جوریش کنیم:)

باید هر کی هر چی میگه در باره گوشی با دلایل بگه مثلا :blush: به نظر من کیفیت دوربین ایکس باند از همه دوربین های گوشیهای s200 , atom ,atomexec,jam.jamin.jasjar.tytn. و .. بهتره و از هر کدوم یه عکس بزاره و بقیه هم ببینن:rolleyes:

پ.ن:مثال بالا درست گفتمها واقعا از اینهایی که نوشتم بهتر هست:happy:

و یه چیز تو این مایع بعد یه مدت که جنگ و دعوا ها رو کردیم یه چیز رو تصویب میگنیم و همون رو قفل میگنیم:)

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
دانیال میدونی باید چه جوریش کنیم:)

باید هر کی هر چی میگه در باره گوشی با دلایل بگه مثلا :blush: به نظر من کیفیت دوربین ایکس باند از همه دوربین های گوشیهای s200 , atom ,atomexec,jam.jamin.jasjar.tytn. و .. بهتره و از هر کدوم یه عکس بزاره و بقیه هم ببینن:rolleyes:
پ.ن:مثال بالا درست گفتمها واقعا از اینهایی که نوشتم بهتر هست:happy:

و یه چیز تو این مایع بعد یه مدت که جنگ و دعوا ها رو کردیم یه چیز رو تصویب میگنیم و همون رو قفل میگنیم:)

درسته و موافقم !!!! اما اين كه براي اثبات و صحت گفته هايمان بخوايم از هر نمونه گوشي هاي ديگه

نمونه عكس هاش يا توضيحاتش رو بديم فكر كنم كار بــــسي سخت باشه .. كه مثلا من نوعي اين همه نمونه عكس

رو از كجا بيارم ... البته اينم ميشه !!! يه ترد براي عكس باز كنيم براي ppc و همه يه نمونه عكس خوب

از گوشيشون رو اونجا قرار بدن ... و قضيه عكس حل ميشه. بقيه قضايا همچون سرعت گوشي

و غيره رو كه فكر كنم نيــاز خاص به بگو مگو نداشته باشه و در موردش قبلا زياد بحث

شده باشه و براي مثال دليلي و نيازي براي ثبات سرعت بالاي

اسوسp535 و يا فليم و يا ... نيست !!!!

به نظر من بهتره اين قسمت خيلي طول نكشه ...

حالا من ميگم بهتره كسي اگه نظري در مورد بيشتر كردن موضوعات داره رو به اين اضافه كنه ...

(demo)
6btg8jc.jpg
6btg8jc.jpg

نام پاكت پيسي

قيمت :

نقطه ضعف :

نقطه قوت :

نسبت به قيمتش و ديگر گوشي ها :

توضيحات كامل در همه زمينه :

كيفيت دوربين :

بهش موضوع اضافه كنيد

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

می بینید که ساده نیست

حالا منو مهرداد که به توافق میرسیم:D
اما چیزایی مثل دوربین اولا که میتونیم رفرنس بدیم به review های معتبری که انجام شده و دوما دوربین یه جورایی نظر شخصی مثلا بعضی دوربینا رنگ و لعاب الکی میدن که عکسو قشنگ میکنه اما بعضیهای دیگه رنگ واقعی رو نشون میدن.واسه همین زیاد تاکییدی نباید روش بشه ولی مثلا cpu و سرعت که به قول مهرداد تابلو هست وبازم میشه به review ها استناد کرد.
بعدم هرکی که با یه ppc مشخص تجربه کاکردن داره باید بیاد و نظر بده راجع به اون ppc.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نظر من این هیچ کمک جدیدی نسبت به اینکه هر کس "ریویوی من از ..." رو بنویسه نداره ، به همین دلیل فکر می کنم که بهتره که هر کس ، با این عنوان بنویسه

من با نظر حسین موافق نیستم ، چون اصلا ً نظر چه کسی را می خواهیم ملاک بگیریم که نظر نهایی باشه ، نمی شه که برای هر گوشی رای گیری کرد.تازه رای گیری هم نهایتاً چیزی رو حل نمی کنه ، یک گوشی متوسط ، می تونه برای یک نفر بهترین گوشی ممکن باشه و یک گوشی عالی ، می تونه به درد یک نفر نخوره

موفق باشید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
به نظر من این هیچ کمک جدیدی نسبت به اینکه هر کس "ریویوی من از ..." رو بنویسه نداره ، به همین دلیل فکر می کنم که بهتره که هر کس ، با این عنوان بنویسه

من با نظر حسین موافق نیستم ، چون اصلا ً نظر چه کسی را می خواهیم ملاک بگیریم که نظر نهایی باشه ، نمی شه که برای هر گوشی رای گیری کرد.تازه رای گیری هم نهایتاً چیزی رو حل نمی کنه ، یک گوشی متوسط ، می تونه برای یک نفر بهترین گوشی ممکن باشه و یک گوشی عالی ، می تونه به درد یک نفر نخوره

موفق باشید

حرفت منطقی هست:blush:

ولی یه راهی باید باشه حتما هست مثلا یه ترد داشته باشه او2 اتم و یا... بعد اونهایی که گوشی رودارند و امتحان کردن زیر هم همه چیز رو بنویسند و یه مرجع کامل میشه البته نظراتتون رو باز بدید:)

بالا