برگزیده های پرشین تولز

اعتراض به نتیجه کنکور فایده ای داره ؟؟

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
تا حلا برای خودتون یا دوستاتون پیش اومده اعتراض کنید به نتیجه کنکور آزاد بعد تاثیر بدن و درصداتون عوض بشه ؟
تو نتیجه کارشناسی ارشد ازاد برا من یک درسو منفی زده ! اعتراض کنم اهمیت می دن احتمالش هست تصحیح شه ؟ چی بگم تو اعتراض:eek:

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
صبر کن افشین بیاد شاید بتونه کمکت کنه

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان تا حالا دیدید اشتباه کرده باشند با اعتراض صحیح کنند ؟؟

آره
من شنیدم که کسی مشکل داشته و اعتراض کرده (رتبه ی 1000 و خورده ای داشته و شده رتبه 20-30 )

اما مشکل شما به نظرم ارزش نداره . اگه یه سال دیگه بخونی و بعد امتحان بدی زودتر به نتیجه می رسی :D

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
آره
من شنیدم که کسی مشکل داشته و اعتراض کرده (رتبه ی 1000 و خورده ای داشته و شده رتبه 20-30 )

اما مشکل شما به نظرم ارزش نداره . اگه یه سال دیگه بخونی و بعد امتحان بدی زودتر به نتیجه می رسی

پیرمرد
میشه بیشتر توضیح بدی طرف چیکارا کرد چقدر طول کشید کجا ها رفت ازاد بود یا دولتی کارشناسی بود یا ارشد ؟؟
یعنی خیلی طول میکشه و پیگیری داره؟
چرا فکر میکنی مشکل من ارزش نداره ؟ چه میدونی از سرگذشتم پیرمرد؟! از کجا خبر داری . همینطوری میگی یک سال بخونی . چند سال برا کنکور خوندی؟؟ حالا بخند به ما ولی ما هم یه روزی خندیدیم به منفی های جوونا که سرمون اومد!...

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
جز اينکه وقتت طلف شه سوده ديگه آی نداره !!

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
پیرمرد
میشه بیشتر توضیح بدی طرف چیکارا کرد چقدر طول کشید کجا ها رفت ازاد بود یا دولتی کارشناسی بود یا ارشد ؟؟
یعنی خیلی طول میکشه و پیگیری داره؟
چرا فکر میکنی مشکل من ارزش نداره ؟ چه میدونی از سرگذشتم پیرمرد؟! از کجا خبر داری . همینطوری میگی یک سال بخونی . چند سال برا کنکور خوندی؟؟ حالا بخند به ما ولی ما هم یه روزی خندیدیم به منفی های جوونا که سرمون اومد!...

سلام عزیز
طرف کارشناسی بود . تو سراسری.
برای اعتراض هم خود اون مرده رییس سازمان سنجش همیشه موقع کنکور میاد تو تلویزین صحبت می کنه و تضمین می کنه که اشتباهی نیست و هزار بار میگه افراد فکر می کنن که اشتباه شده بعد میان می بینیم که نه درست بوده و اون فرد اشتباهی علامت زده و از این حرفها . بعدش میگه که چه جوری اعتراض کنین !
این رو خیلی راحت می تونی تماس بگیری و سوال کنی که چجوری اعتراض می کنن.
البته این در مورد سراسریه .

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
کسی ارشد دانشگاه آزاد اعتراض نکرده جواب بگیره؟؟

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز . به نظر من اگر آزاد امتحان دادی اصلا دنبالش نرو . چون احتمالش خیلی کمه که به حرفتون توجه کنن . و معمولا اشتباه آزاد کمتر از سراسریه ...
ولی حالا شما مطمئن هستید که حرفتون درسته و منفی نزدید ؟ اگر منفی نزدید پس چند درصد زدید ؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
به جاي اينكه پشت كامپيوتر بشيني يه روز برو مركز ازمون..........پاسداران-بهستان 6 ..........برو سه پيچ شو ......حالا يا تاثير ميدن يا نميدن ديگه..........بهتر از اينه كه بشيني فكر كني و غصه بخوري و اخرشم هيچ كاري نكني

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
به جاي اينكه پشت كامپيوتر بشيني يه روز برو مركز ازمون..........پاسداران-بهستان 6 ..........برو سه پيچ شو ......حالا يا تاثير ميدن يا نميدن ديگه..........بهتر از اينه كه بشيني فكر كني و غصه بخوري و اخرشم هيچ كاري نكني
پشت کامپیوتر اومدم بپرسم چیکار کنم . جزو اولین نفرایی بودم که اعتراض دادم ! همین امروز صبح . میگن برسی می کنیم . چطوری سه پیچ شم آخه میگی چیکار کنم؟ می خوام ببینم راست میگن یا نه ؟ آخه میگن نتیجه را با پست می فرستیم براتون .
امیدوار باشم یا نه ؟

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز . به نظر من اگر آزاد امتحان دادی اصلا دنبالش نرو . چون احتمالش خیلی کمه که به حرفتون توجه کنن . و معمولا اشتباه آزاد کمتر از سراسریه ...
ولی حالا شما مطمئن هستید که حرفتون درسته و منفی نزدید ؟ اگر منفی نزدید پس چند درصد زدید ؟
واقعن اینطوریه؟ بی فایده هست؟ کلید سولات را که رسمن منتشر نکردن جایی . ولی من فکر می کردم 20 به بالا بزنم شده منفی . درصدای دیگم در همون رنجی بود که حدس میزدم حدودن.
الانم اگه فقط یک تستم درست شه ترازم صد تایی جابجا میشه تکمیل ظرفیت قبول می شم .
شما اعتراض کردی چی جواب دادن ؟

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعن اینطوریه؟ بی فایده هست؟ کلید سولات را که رسمن منتشر نکردن جایی . ولی من فکر می کردم 20 به بالا بزنم شده منفی . درصدای دیگم در همون رنجی بود که حدس میزدم حدودن.
الانم اگه فقط یک تستم درست شه ترازم صد تایی جابجا میشه تکمیل ظرفیت قبول می شم .
شما اعتراض کردی چی جواب دادن ؟

دوست عزیز . شما جواب سوالات رو پیدا کردی و با خوندن جواب ها میگی 20 میزنم یا وقتی از سر جلسه اومدی بیرون فکر کردی 20 درصد می زنی ؟
من خودم اعتراض نکردم ولی خیلی شنیدم که رفتن اعتراض کردن و آخرش هم هیچی به هیچی .
حتما یا اشتباه وارد کردی یا واقعا غلط حل کردی . وگرنه دستگاه های کنکور آزاد و سراسری به هیچ وجه اشتباه نمی کنن .
اونا فقط چیز های تابلو رو پیگیری می کنن . مثلا کسی اسمشو اشتباه نوشته یا اسمشو اشتباه زدن یا اینکه اطلاعات یادش رفته وارد کنه یا مثلا یک درس رو فکر می کرده 100 می زنه ، ولی شده 33.33- . اینطوری معلومه که دستگاه اشتباه کرده . ولی شما بری بگی من فکر می کردم 20 درصد می زنم ولی منفی زدم ، اونا اصلا به حرفتون گوش نمی دن .

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز . شما جواب سوالات رو پیدا کردی و با خوندن جواب ها میگی 20 میزنم یا وقتی از سر جلسه اومدی بیرون فکر کردی 20 درصد می زنی ؟
من خودم اعتراض نکردم ولی خیلی شنیدم که رفتن اعتراض کردن و آخرش هم هیچی به هیچی .
حتما یا اشتباه وارد کردی یا واقعا غلط حل کردی . وگرنه دستگاه های کنکور آزاد و سراسری به هیچ وجه اشتباه نمی کنن .
اونا فقط چیز های تابلو رو پیگیری می کنن . مثلا کسی اسمشو اشتباه نوشته یا اسمشو اشتباه زدن یا اینکه اطلاعات یادش رفته وارد کنه یا مثلا یک درس رو فکر می کرده 100 می زنه ، ولی شده 33.33- . اینطوری معلومه که دستگاه اشتباه کرده . ولی شما بری بگی من فکر می کردم 20 درصد می زنم ولی منفی زدم ، اونا اصلا به حرفتون گوش نمی دن .
انگار حق با شماست. ولی من موافق نیستم این دستگاه ها هرگز اشتباه نمی کنند . توی انتخابات به اون بزرگی آمریکا که آرا با دستگاه کد خوانی می شد اونم دستگاه های دولت فدرال دیدید که با نمونه برداری و بررسی دستی برخی آرا معلوم شد دستگاه ها بعضن اشتباه کردن و بین دو حزب درگیری ایجاد شد کار به دادگاه کشید و الا آخر ... حالا این دانشگاه ازاد مگه چه مسئولیتی حس میکنه که بخواد چند بار بررسی کنه یک برگه رو . حساسیت دستگاه ها چقدره ؟ اگه یکی را کمرنگ دیده باشه یا یک پاسخ پاک شده را خونده باشه که بعید نیست ! من نمی خوام نفر اول کنکور بشم ادعا ندارم خیلی اشتباه شده ولی حدس میزنم یک پاسخ حد اقل بالا پایین شده باشه . اگه -33.3 درصد بشه 100 یکی میشه رتبش یک رقمی منم اگه یک تستم درست شه نتیجه یک سال زحمتم از بین نمیره مجبور نمیشم برم سربازی این کم از اولی نیست که بیشتره .
شما که با سخت افزار آشنایید . وقتی داره یک مقدار آنالوک تبدیل به دیجیتال میشه خطا اجتناب نا پذیره ! پویشگر کامل وجود نداره بلکه همه میخوان ایده ال باشن.
من الان چندین پست زدم و تحقیق دارم می کنم . بعضی به شدت نظر شما رو دارند بعضی هم میگن دیدن از این اشتباهات کم نبوده .
آمار مرکز آزمون اصلن به حقیقت نزدیک نیست حد اقل رسمی اعلام نمی کنند ولی عملن اشتباه ها تصحیح میشه
ظاهرن. البته از قدیم گفتن حق دادنی نیست گرفتنیه من هم اعتراض کردم تا ببینم چی میشه.

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
کسی راهنمایی نداره ؟ هیچکس نتیجه نگرفته ؟؟

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ... دستگاه رأی گیری شاید تنها چند بار مورد استفاده و بررسی قرار گرفته باشه . ولی دستگاه های دانشگاه آزاد و سراسری ، با قیمتی بسیار گرون از خارج وارد شدن و تا حالا چند صد بار مورد استفاده قرار گرفتن و ایجاد مشکل در حد صفر درصد است . و این دستگاه ها فقط مخصوص خواندن پاسخنامه کنکور هستند و هیچ کار دیگه ای نمی کنن . اگر پاسخ کمرنگ بوده که اشکال از داوطلب هست نه دستگاه .
چند وقت پیش یکی به سازمان سنجش گیر داده بود که درصد های من همش اشتباهه و خیلی پایینه . خلاصه انقدر گیر داده بوده که آخرسر رفتن پاسخنامش رو از بایگانی کشیدن بیرون . دیدن خیلی خیلی کمرنگ علامت زده و دستگاه فقط بعضی هاشو خونده . سازمان سنجش هم کلی شاکی شده بوده که تقصیر خودت بوده و حتی سنجش می خواسته بره از این داوطلب شکایت کنه که چرا امنیت بایگانی رو زیر سوال برده و ...:lol:

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز ... دستگاه رأی گیری شاید تنها چند بار مورد استفاده و بررسی قرار گرفته باشه . ولی دستگاه های دانشگاه آزاد و سراسری ، با قیمتی بسیار گرون از خارج وارد شدن و تا حالا چند صد بار مورد استفاده قرار گرفتن و ایجاد مشکل در حد صفر درصد است . و این دستگاه ها فقط مخصوص خواندن پاسخنامه کنکور هستند و هیچ کار دیگه ای نمی کنن . اگر پاسخ کمرنگ بوده که اشکال از داوطلب هست نه دستگاه .
چند وقت پیش یکی به سازمان سنجش گیر داده بود که درصد های من همش اشتباهه و خیلی پایینه . خلاصه انقدر گیر داده بوده که آخرسر رفتن پاسخنامش رو از بایگانی کشیدن بیرون . دیدن خیلی خیلی کمرنگ علامت زده و دستگاه فقط بعضی هاشو خونده . سازمان سنجش هم کلی شاکی شده بوده که تقصیر خودت بوده و حتی سنجش می خواسته بره از این داوطلب شکایت کنه که چرا امنیت بایگانی رو زیر سوال برده و ...:lol:
سازمان سنجش کاراش شفافه . در این که سازمان سنجش اشتباه نمیکنه شکی نیست چون کارش همینه و مطلع هستم هر پاسخنامه را سه بار با سه دستگاه مختلف بررسی میکنه .
اما دانشگاه آزاد اینطور نیست . دوستان دارن میگن دیدین آزاد اشتباه کنه شما از کجا می گید در حد صفر هست ؟؟
دانشگاه آزاد حتا کلید سوالات کنکور ارشد را منتشر نمیکنه تا معلوم شه اصلن درست تصحیح می کنه یا نه ! اشتباه زیاد پیش میاد دوست من اما تو آمار اعلام نمی کنند . آماری اعلام می کنند که کسی شک نکنه ممکنه اشتباه شده باشه !
اگه همه مثل شما ایمان صد درصد داشته باشن به دستگاه های دانشگاه آزاد که صد در صد از دستگاه های رای شمار ایلات متحده که دقیق تر نیست ! اونوقت کی میره دنبال حقش. مرکز آزمون خودش فرم اعتراض چاپ کرده میگه بیاید فرم پر کنید . از مسئولش می پرسم امکان اشتباه تو کار تصحیح هست یا تغییر نمرات جواب میده اره که هست اشتباه به هر حال پیش میاد !
حلا من تعجب می کنم که شما از پاپ هم کاتولیک تر شدید!
دانشگاه آزاد که سهله همه جای این مملکت کاراش همینطوریه . به چشماتونم اعتماد نکنید که سرتون کلاه میره . من که تا آخرش میرم !
دوستی سر یک مبلغی که دانشگاه میگرفت اعتراض داشت تا آخرشو گرفت . بالاخره بهش گفتن تو یکی نده ولی به کسی نگو ندادی !
امیدوارم همینقدر که به این دم و دستگاه دانشگاه اعتماد داری به بقیه ارگان ها و سازمان های این مملکت اعتماد نداشته باشی که بزودی نا امیدت نکنند!

بالا