برگزیده های پرشین تولز

هرکسی که توی این بازارچه دامین فروخته بگه !

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
من توی این بخش از فرم که مخصوص خرید و فروش دامنه هست راسیاتش هرچی گشتم ندیم که کسی چیزی بخره ( یا بفروشه !!) یا اگر هم بوده خیلی کم (خیلی کم) اکثرا یا میخواهند همدیگر رو تخریب کنن یا دروری بار هم میکنن

اگر کسی اینجا دومینی فروخته بکه تا ببینم اینجا چطور دامنه های رو می پسندن و دوروبر چه قیمت هائی ! ;)

AGATE

Registered User
لایک‌ها
186
خوب شد نمردیمو یه حرفه حساب تو این بازارچه شنیدیم....کاملا موافقم با شما .........به نظر من اگر این جو بد که در همه جا هست درست نشه هیچوقت نه خریداران به خواسته خود میرسند نه فروشنده ها ....درسته که قیمت گذاری اصولی داره ولی در نهایت رضایت طرفین معامله شرطه و اظهار نظرهای بی مورد دیگران فقط بی ارزش کردن دامنه ها را در پی داره به خصوص دامنه های ملی .......امیدوارم که خوبی ها رو فقط برای خودمون در نظر نگیریم و بدی ها رو برای دیگران

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
اینجا من خودم زیاد خرید و فروش دیدم .
ایرادی که اینجا داره این هست که مثلا اگر دامنه ای 500 دلار ارزش داشته باشه فروشنده میخواد 1000 دلار بفروشه و خریدار بیشتر از 100 دلار نمیخره ! :D
ولی خوب اگر دامنه خوب باشه میشه فروخت .
یا علی

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
بنده بیش از 10 دامنه فروختم .. ! اما قبل از این که اصلا این بخش جدا ایجاد بشه ...

حرف آقای aarash به شدت تایید میشه .:/

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
پیشنها من این هست که ...
زمانی که یک دامنه برای فروش قرار داده میشه . فقط و فقط کسانی که خریدار هستند نظر بدن و از ارسال پست های که باعث تخریب فروشنده هاست خود داری کنن . مثلا ( مثلا ) طرف از امضای اون فروشنده خوشش نمیاد واسه همین الان دامنه برفرض داره روی 50 هزار تومان پیشنهاد میشه میاد یکدفه میگه 10 هزار تومن میفروشی !!! یکی بیا بازار برای خودت خراب کنه خوبه ؟!

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پیشنها من این هست که ...
زمانی که یک دامنه برای فروش قرار داده میشه . فقط و فقط کسانی که خریدار هستند نظر بدن و از ارسال پست های که باعث تخریب فروشنده هاست خود داری کنن . مثلا ( مثلا ) طرف از امضای اون فروشنده خوشش نمیاد واسه همین الان دامنه برفرض داره روی 50 هزار تومان پیشنهاد میشه میاد یکدفه میگه 10 هزار تومن میفروشی !!! یکی بیا بازار برای خودت خراب کنه خوبه ؟!

دوست عزيز
من هم براي اولين بار اينجا دامنه و وب سايت گذاشتم براي فروش
وب سايت رو که همون اول گفتم اينجا کسي بخر نيست و چند نفر هم شاکي شدند ولي بعد ثابت شد بهشون که اينجا واقعاً کسي بخر نيست
در مورد دامنه و قيمت گذاري توسط کاربر که اکثراً هم اهل خريد نيستند و فقط به قصد خراب کردن دامنه قيمت مي دهند بحث روي دامنه ي Persianstart.com بالا گرفت که بالاخره من اين بحث رو در اين جا مطرح کردم
مي تونيد اينجا بحث رو ملاحظه کنيد:
http://forum.persiantools.com/t88975.html
که توي همين گير و دار به تريج قباي يه عده که اين کار رو توي انجمن مي کردند بر خورد ولي خوشبختانه مثل اين که گوشي دست همه اومده که اين تو بميري ديگه از اون تو بميري ها نيست
به هر حال دست بالا دست زياده
يا حق

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
من 2 تا دومين خريدم؛

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
پیشنها من این هست که ...

این آقای اینترنت هم همینا رو گفت یه بار !
زمانی که یک دامنه ارزش خاصی نداشته باشه ( مثلا jsdhfjshfksjhdfkshfkshdfkshdfk.com رو شما بخوای بخری ..1500 تومن هم حاضری بدی براش ؟ بدون رنک و ترافیک و اینا ... ) قیمتی هم که پیشنهاد داده میشه براش کمه .

در ضمن اینجا یه انجمنه .. زمانی که شما یه تاپیک میزنی برای فروش همه میتونن بیان توش نظر بدن . و شما احتیار کامل داری که هر پیشنهاد رو قبول یا رد کنی .

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
آقایون دومین خریدن رو با دومین ثبت کردن اشتباه نگیرین ...

مثلا من در یکی از همین پست ها دیدن عزیزی دامین ir ثبت میکنه و این حکم خریدن نداره !

یا اینکه دوستی که گفت من چندتا دومین خریدم به قیمت ثبت !!

مثلا این فرم " اینترنت " عزیز که یک فرم بود انصافا 200 تا میرزید (کم کمش 180 ) ولی ندیدم موفق به فروش بشه !
در حالی که بعضی از کاربران دنبال فرم فعال میگشتن که بخرن !

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز انجمن رو واگذار کردم توي خوب پست اش هم اعلام کردم

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
اينجا بيشتر تخريب مي كنن تا خريد من كه چند تا دامين الان هم دارم اما جراتي كه اينجا واسه فروش بذارم ندارم من اينجا دامين معرفي كردم اون دامين رو هم فروختم اما نه از طريق اينجا (myregister.org)
آقاي شهباري هم ميگن اينجا فروم و هر كسي ميتونه نظر بده رو من بطور كامل در اين مورد قبوا ندارم چون فرض كنيد يك ماشين كه توي نمايشگاه كسي نميتونه بره بگه اينجاش كج اونجاش خرابه اما ميتونه سر قيمت بحث كنه اما اينجا نه حتي بي احترامي هم مي كنند در بعضي موارد . دليل دوستان هم اين كه چرا وقتي مثلا دامين dfsdcfsdfsdcsdc.com به پول ثبت نميرزه دوستان قيمت پايه رو بالا ميدن اولا كه فقط اين دوستان نيستن كه فهميدن اين دامين اونقدر ارزش نداره هر كي بياد بخواد اينجا دامين معامله كنه حتما اونقدر رو ديگه سرش ميشه . نيازي نيس كه ما بريم فروشنده رو محكوم كنيم چون ما نمي خواهيم بخريم كسي هم بخواد بخره خودش ميدونه بدردش ميخوره يا نه كه بالاش پول بده . به هر حال اميدوارم دوستان يكم نسبت به اين قضيه رويه اي كه دارند رو عوض كنن البته بعض دوستان منظورم كس حاصي نيس .... موفق باشيد

بالا