برگزیده های پرشین تولز

عکسهای فضایی با گوگل ارث 4.2 واقعا شگفت انگیز

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
دوستا من که خودم دارم کیف میکنم واقعا نمیتونم لذت واقعی خودم رو نشون بدم . خودم که عشق فضا از این طرف هم این با قدرتش منو مبحوط میکنه خیلی عالیه :D
واسه همین تصمیم گرفتم مثل اون یک تاپیک برای زمین اینیکی رو هم برای فضا بزارم تا شما ها هم لذت ببرید اگر هم امکانشو دارید این ورژن رو دانلود کنین و خودتون لذتش رو احساس کنین :happy:

این هم لینک دانلود بدون ایراد گوگل ارث پرو 4.2 با امکانات دیدن فضا
کد:
http://www.4shared.com/file/23102115/2bd12b42/Google_Earth_42_with_Sky.html

برای اولین بار یک سری عکس میزارم که رفته رفته زومشون میکنم تا به یک بخش از فضا برسیم که اکثرتون میشناسین ولی اینبار طور دیگه ای تجربه میکنیم

اول کمی زووم میکنم

6azlrf6.jpg

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
اين نسخه از Google Earth با نسخه هاي عادي فرقي هم داره با جزء امكانات جديد اين نرم افزاره؟

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خوب این عکس دوم همون تصویر با زوم بیشتر اینبار خودتون متوجه میشین که اون مربع در واقع عکسی دیگه ای هست که تلسکوپ از اون قسمت انداخته با زوم بیشتر و بهتر

:D

4mjb888.jpg

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز همین الان لینک دانلودش رو هم به پست اول اضافه میکنم در واقع این نسخه جدید از گوگل ارث پرو هست که این امکان هم به اون اضافه شده تمام این تصاویر همون طور که میبینید تارخ 2007 دارند

و حالا عکس سوم با زوم بیشتر :lol:

حالا شما صحابی کله اسبی (horsehead nebula ) رو به وضوح میبینید
وای خدای من این صحنه چقدر زیباست

52elb9x.jpg

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خوب این هم عکس آخر که دیگه میرو ابر این صحابی زوم میکنه یعنی همون سر اسب عظمت رو ببینید

2wrjm2u.jpg

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خوب دوستان امیوارم لذت برده باشید ببخشید که عکسها صفحه رو به هم ریختن آخه میخواستم دیدنی و با کیفیت باشن

عکس بعدی که دارم آماده میکنم کهکشان آندرومدا است

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
مدیران عزیز اگر میدونن بزرگ بودن عکسها ایراد داره لطفا اطلاع بدن حتما ویرایش کنم متشکرم

این هم کهکشان زیبای آندرومدا

6ex4my1.jpg

arkdvi

کاربر فعال
لایک‌ها
0
ممنون و متشكر دوست عزيز . واقعا شگفت زده شدم . اين يعني يه تلسكوپ مجاني . باز هم ممنون از معرفي اين نرم افزار
happysmiley.gif

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خواهش میکنم من هم دارم لذت میبرم و نتونستم با کسی تقسیم نکنم درسته واقعا یک تلسکوپ قوی مجانی اگه تونستید حتما از نرم افزار استفاده کنید چون امکانات زیادی داره من رو این عکسها اسمها و شکلها رو حذف کردم و الا در واقع شما آسمون رو جلوی روتون دارید با تمام اسامی میتونید مسیر حرکت قمرها رو بدونید یا مثلا هر گزینه رو که خواستید مثل نام ستاره ها قمرها کهکشانها صحابی ها و غیره رو نسبت به انتخاب خودتونن اضافه یا کم کنید اینجوری میتونیم موقعیت ستاره ها رو در آسمون واقعی هم پیدا کنیم
من خودم تا حالا نمیدونستم این صحابی کله اسبی کجاست وقتی دیدم اینهمه باید زوم کنیم تا بهش برسیم واقعا تعجب کردم از اینهمه پیشرفت تلسکوپها مثلا حساب بکنید که این صحابی چقدر از ما دوره که با اون عظمتش که میگن صحابیها محل به وجود اومدن ستاره هاست چقدر دوره که تو آسمون دیده نمیشه و با تلسکوپ های قوی به این صورت باید دیدش حالا جالبتر اینه که اطرافش رو اگر دقت کنیم از اون هم دور تر چه اجرامی هستند که هنوز نمیدونیم
واقعا باید خدا رو شکر کرد

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
آره من خودم قبلنا با ورژنهای قبلی روی دیال آپ هم کار کردم ولی سرعت به نسبت پایین خواهد بود

dariushiraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فوق العادست ...

ببینم اینام عکس هستند یا لایو ؟

من گوگل 4.2 را دارم و بعضی از قسمتهای شیراز را نیز دیده ام.مثلا یک قسمت که به تازگی آسفالت شده را هنوز خاکی نشان می دهد.فکر کنم تصاویر زنده نباشند.

در ضمن واقعا تصاویر فضا را به زیبایی نشان می دهد.

یا حق.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
من گوگل 4.2 را دارم و بعضی از قسمتهای شیراز را نیز دیده ام.مثلا یک قسمت که به تازگی آسفالت شده را هنوز خاکی نشان می دهد.فکر کنم تصاویر زنده نباشند.

در ضمن واقعا تصاویر فضا را به زیبایی نشان می دهد.

یا حق.

تصاویر زمینیش که اصلا عکس هستند . اما خوب اونایی که تو آسمون هست من فکر نمی کنم عکس باشه

arkdvi

کاربر فعال
لایک‌ها
0
اينطور كه من مطلع شدم اين ها تصاوير از پيش ضبط شده تلسكوپ ها ولي با وضوح بسيار بالا هستند.
ولي عقلا نميشه گفت كه اين تصاوير زنده باشند. شما تصور كن 10 نفر بخوان 10 نقطه آسمان رو رصد كنند .:wacko:

'majid'

Registered User
لایک‌ها
4
دوستا من که خودم دارم کیف میکنم واقعا نمیتونم لذت واقعی خودم رو نشون بدم . خودم که عشق فضا از این طرف هم این با قدرتش منو مبحوط میکنه خیلی عالیه :D
واسه همین تصمیم گرفتم مثل اون یک تاپیک برای زمین اینیکی رو هم برای فضا بزارم تا شما ها هم لذت ببرید اگر هم امکانشو دارید این ورژن رو دانلود کنین و خودتون لذتش رو احساس کنین :happy:

این هم لینک دانلود بدون ایراد گوگل ارث پرو 4.2 با امکانات دیدن فضا
کد:
http://www.4shared.com/file/23102115/2bd12b42/Google_Earth_42_with_Sky.html

برای اولین بار یک سری عکس میزارم که رفته رفته زومشون میکنم تا به یک بخش از فضا برسیم که اکثرتون میشناسین ولی اینبار طور دیگه ای تجربه میکنیم

اول کمی زووم میکنم

دوست عزیز, به خاطر عکسای زیبایی که قرار دادید خیلی مچکرم
clover[1].gif

واقعا زیبا هستن
60[1].gif

من این ورژن از گوگل ارث رو که لینک داده بودید رو دانلود کردم.ولی نتونستم باهاش عکسی از فضا ببینم.

ولی مثل بقیه گوگل ارث ها زمین رو قشنگ نشون میداد.

میشه راهنمایی بفرمایید چطوری باید عکسای فضا رو ببینم.

از کدوم تنظیم برنامه؟

ممنون
toyou.gif

بالا