برگزیده های پرشین تولز

marmolak.net

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان

دامنه : marmolak.net
ثبت : ان لاین نیک

اطلاعات :

Domain Name: MARMOLAK.NET
Registrar: ONLINENIC, INC.
Whois Server: whois.35.com
Referral URL: http://www.OnlineNIC.com
Name Server: NS1.SEDOPARKING.COM
Name Server: NS2.SEDOPARKING.COM
Status: ok
Updated Date: 11-aug-2007
Creation Date: 31-jan-2007
Expiration Date: 31-jan-2008

رنک گوگل = 0

دامنه فوق در سدو از تاریخ 12/08/2007 الی 3/09/2007 پارک شده ( الان هم پارک هست)

اطلاعات سدو :

Unique Visitors per month*: 289
Visitors to this Sedo Listing*: 19

به طور میانگین 14 ویزیتور یونیک در روز ( در طی این 21 روز)
لینک سدوی دامنه :
http://www.sedo.com/search/details.php4?domain=marmolak.net&tracked=&partnerid=&language=us

کاربرد دامنه :

همون طور که می بینید دامنه خیلی رنده و راحت به خاطر سپرده می شه و به عبارتی بانمک هست:lol:!!
امکان غلطت املایی برای تایپ دامنه وجود نداره
بنابراین استفاده از این دامنه برای دوستانی که قصد راه اندازی سایتهای : سرگرمی - پ ر کس ی - دوستیابی - لینک باکس و... که جنبه عمومی و همگانی و کاربر پسند دارند توصیه می گردد

قیمت پایه : 8000 تومان
برای اضافه کردن به قیمت هم حداقل واحد 1000 تومان می باشد

مدت زمان فروش و ارایه پیشنهاد 3 روز است

موفق و پیروز باشید

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
امکان غلطت املایی برای تایپ دامنه وجود نداره
marmoolak.net marmoulak.net marmulak.net
Updated Date: 11-aug-2007
ثبت : ان لاین نیک
عذر میخوام دوست عزیزم من معنی اینا رو نمی فهمم : رنک گوگل 0 ؟ ثبت در آنلاین نیک ( که بدترین جای ثبته بعد از یاهو ) Creation Date: 31-jan-2007 اینم که تاریخش جدیده ؟؟!
تو گوگلم که هیچی نتیجه نداره ! من مطمئنم اون میانگین 14 نفر در روزم خودت و بودی crawler , spider و اینا
بهر حال من خودم خریدارم ولی هزار تومن بیشترoffer نمیدم بیشترم نمیرزه آخه خواستی تماس بگیر [email protected]

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
marmoolak.net marmoulak.net marmulak.net
Quote:رنک گوگل = 0

Quote:Updated Date: 11-aug-2007

Quote:ثبت : ان لاین نیک

عذر میخوام دوست عزیزم من معنی اینا رو نمی فهمم : رنک گوگل 0 ؟ ثبت در آنلاین نیک ( که بدترین جای ثبته بعد از یاهو ) Creation Date: 31-jan-2007 اینم که تاریخش جدیده ؟؟!
تو گوگلم که هیچی نتیجه نداره ! من مطمئنم اون میانگین 14 نفر در روزم خودت و بودی crawler , spider و اینا
بهر حال من خودم خریدارم ولی هزار تومن بیشترoffer نمیدم بیشترم نمیرزه آخه خواستی تماس بگیر

دوست عزیز
ممنون از راهنمایی هایی که نمودید ولو اشتباه و با قرض!!

در مورد غلطت املایی ! من نمیدوم شما بچه کدام ده هستید که می توانید این گویش ها را تولید نمایید!! ( اخ یادم اومد ! ادرستان را قبلا ارسال کرده بودید!! مایلید ان را کوت کنم ؟ دی : )

اگر گوگل رو سرچ بفرمایید که می بیند بر روی این دامنه جوان 3 ماهه!! یک فروم نصب بوده و الان هم به صورت کش می توانید ببینید!!
کش گوگل : http://www.sedo.nl/search/details.php4?domain=marmolak.net&tracked=&partnerid=&language=e as retrieved on 17 Aug 2007 04:10:24 GMT.
این هم از جواب شما در مورد منبع بازدید! 17 اگوست! کش به روز شده است!
در ضمن بد نیست به محتوا یک نگاهی بیندازید!! دی :

در ضمن ! من خودم تمام اطلاعات را دادم که دوستان ای که مایل به خرید هستند با علم کافی اقدام نمایند! و خدانکرده مثل شما با تقلب سعی در انداختن جنس خود به دیگران ندارم!! پس لطف بفرمایید از این گونه پست ها کمتر بدهید!! و پست من رو هم کوت نکنید!

در ضمن در مورد تقلب هم که گفتید!! شما مطمین هستید!! بله باید هم مطمین باشید از ادمی مثل شما که دامین صفر را به عنوان ... جا می زند بعید هم نیست که چنین کارهایی هم انجام دهید!! و خوب به این روش ها تسلط دارید!!! دی:

من برای اینکه حال شما کاربر متقلب را بگیرم ! پسورد خود را در اختیار هر کدام از کاربران فعال قرار می دهم که در امد این دامین را چک کنن! و میزان یونیک روزانه!!!

شما هم لطف بفرمایید از این به بعد کارهای خود را به دیگران نسبت ندهید!!
این دامین 4.79 $ در امد داشته!! ان هم اسپایدر ها کلیک نموده اند!! اونم با 0.07!!! d:!! دوست عزیز اگر روشی کشف نموده اید ! که این کار را انجام دهد! بیان کنید! فکر کنم بازار خوبی پیدا کنید!! دی:

البته از مطلب شما در مورد اینکه من خودم کلیک نموده ام !! و خودم روزانه به طور میانگین 14 بار ریویو داشته ام !! این ابهام به وجود می اید که شما بی سواد هستید!
معنی یونیک را تفسیر کنم؟
قانون کلیک سدو را بیان کنم؟
اما خیر! بهتر است به دنبال مطالع بروید !!! و با نادانی خود دیگران معذب نفرمایید!!

لطف بفرمایید در این تاپیک هم پست ندهید ! چون خودم به شخصه گزارش می کنم!!

راستی صحبت خود در مورد ان لاین نیک را مایلید در تاپیک های مربوط به دامینهایتان کوت کنم؟

از بابت هزار تومان افر شما هم ممنونم !!
اما پایه 8000 تومان است

موفق و پیروز باشید

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیزم سکوت جان
اگر میدونستم مطرح کردن یه سری بحث ساده راجع به دامنه ای که شما میخواید بفروشید شما رو اونقدر عصبی و ناراحت میکنه که به marmoolak بگید لهجه ی دهاتی و marmolak رو درست بدونید هرگز وارد بحث برا خرید دامنه ی شما نمی شدم . والله به خدا من میخوام این دامنه رو آیا حق نداشتیم چن تا سوال بپرسم ؟
من نمیدوم شما بچه کدام ده هستید که می توانید این گویش ها را تولید نمایید!! ( اخ یادم اومد ! ادرستان را قبلا ارسال کرده بودید!! مایلید ان را کوت کنم ؟ دی : )
من از ده نیستم ولی یه موی یه دهاتی درست کار رو به صد تا مال مردم خور که با دوز و کلک خون مردمو تو شیشه می کنن ترجیح میدم ( منظورم شما نیستید )
اگر گوگل رو سرچ بفرمایید که می بیند بر روی این دامنه جوان 3 ماهه!! یک فروم نصب بوده و الان هم به صورت کش می توانید ببینید!!
کش گوگل : http://www.sedo.nl/search/details.php4?domain=marmolak.net&tracked=&partneri d=&language=e as retrieved on 17 Aug 2007 04:10:24 GMT.
این هم از جواب شما در مورد منبع بازدید! 17 اگوست! کش به روز شده است!
در ضمن بد نیست به محتوا یک نگاهی بیندازید!! دی :
http://64.233.183.104/search?q=cach...ch/details.php4?domain=marmolak.net&tracked=% 26partnerid%3D%26language%3De+marmolak.net&hl=en&c t=clnk&cd=1&client=opera
یونیک ویزیتور خوب میدونم همینطور قوانین سدو واسه همین میگم این دامنه بازدید واقعیش 0 است من از روی تجربه و مشخصات و آماری که میدید این حرف و میزنم اگه با دلیل و مدرک اینو رد کنید من خوشحالم میشم که به اشتباهم پی ببرم
لطف بفرمایید در این تاپیک هم پست ندهید ! چون خودم به شخصه گزارش می کنم!!
شما توهین های زیادی در پستتون به من که فقط یه خخریدار بودم کردید جواب شما این نبود اگه جایی خارج از فروم بود جواب درستتونو میشنیدید به هر حال من از report و اینها هم خوشم نمیاد وگرنه اکه مدیری این پستتونو بخونه مطمئن باشید حقتون حداقل کارت خواهد بود.
من افرم رو دو تومن میکنم باز اگه تمایل داشتیید با این همه بد دهنی که کردید حاضرم دامنه رو بخرم

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون از افر شما دوست عزیز
اما من دامین را به شما نمی فروشم
پس شایسته ات در این تاپیک دیگر پست نزنید!

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
من خودم قبلا 2 بار چک کرده بودم این دامين رو - يک بلاگ شخصی بود و صاحبش هم در مورد علاقه به قليون و ... ديدن چند نفر از بچه های ديگه که بلاگ دارن چيز نوشته بود
رنک گوگل يکی از ملاک ها برای يک دامنه هست که نشون ميده چقدر بش لينک شده و درجه مهمی در گوگل و تبليغات گوگلی و سرچ و ...

=========
حراج هست يا فروش ! اینو بگو که امشب شروع کنيم

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
cyb3rninja666, جان سلام

حراج هست!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
8000 تومن ! :D
امکان داره اسکرین اشت سدو رو برای من بفرستید ؟

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
با تشکر از تمام دوستانی که افر دادند
فروخته شده به cyb3rninja666 عزیز

موفق باشید

بالا