برگزیده های پرشین تولز

کم کردن حجم برنامه ضبط شده تلویزیون روی هارد

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من میخوام بدونم چطور می تونم حجم فایلهائی که بوسیله کارتهای TV ضبط شدن رو ... کم کنم. 15 دقیقه برنامه تلویزیون 700 مگ جا گرفته...من میخوام STREAM VIDEO درست کنم و این فایل ها رو بز ارم روی سایتم تا ملت ببینند.میخوام حجم فایلها تا جائی کم بشه که به کیفتش صدمه نرسه...

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام

من میخوام بدونم چطور می تونم حجم فایلهائی که بوسیله کارتهای TV ضبط شدن رو ... کم کنم. 15 دقیقه برنامه تلویزیون 700 مگ جا گرفته...من میخوام STREAM VIDEO درست کنم و این فایل ها رو بز ارم روی سایتم تا ملت ببینند.میخوام حجم فایلها تا جائی کم بشه که به کیفتش صدمه نرسه...

مطمئناً کيفيتش که پايين میياد ولی باز بستگی داره به چه فرمتی بخوای تبديل کنی

merikhi110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
معمولا" باید به فرمت FLV تبدیل بشه.سایتهای معتبر با این فرمت ویدیوی انلاین پخش میکنن.اندازه ویدیوهای سایت گوگل 240*320 و 25 فریم در ثانیه هستش.
برنامه های زیادی برای تبدیل فایل ویدیویی هستش.یه برنامه مجانی و اپن سورس که کارش هم خیلی خوبه رو میتونی از این لینک دانلود کنی:http://mediacoder.sourceforge.net/

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من تو اين زمينه خيلي کار کردم
بهترين فرمت WMV9 هست و براي تبديل بايد از نرم افزار Windows Media Encoder استفاده کني ميتوني اين نرم افزار رو از سايت مايکروسافت دانلود کني(حدود 11 مگ هست)

hadi ezhdeha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برنامه magic video converter تقریبا تمام فرمتها رو به هم تبدیل میکنه.
خیلی قویه!

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
براي كپچر از برنامه ulead video studio و توي برنامه windvr روي vcd ست كنيد

بالا