برگزیده های پرشین تولز

حداکثر مقدار درآمد از تبلیغات گوگل چقدر است!!

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تقریبا از هفته پیش داشتم در اینترنت جستجو می کردم که بطور اتفاقی به یه وبلاگ وارد شدم و بالاخره حدود 50 تا وبلاگ و ب سایت با زمینه های مختلف پیدا کردم که حدس زدم باید همگی مال یک نفر باشد .
بروز رسانی وبلاگها را که جمعا 38 تا از اونا رو پیدا کردم (شاید بیشتر از اینها باشد) تقریبا هر روز بود و نویسنده هر روز مطلب جدیدی به وبلاگ خود اضاف کرده بود( تو خیلی از زمینه ای وبلاگ داشت).

واقعا مگر درآمد از گوگل چقدر می تونه باشه که یه نفر اینهمه وبلاگ و وب سایت رو بخواد مدیریت کنه و هر روز بروز رسانی کنه فکر کنم روزی 17 18 ساعت باید وقت بزاره واقعا می صرفه.:wacko::eek::blink:

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
جرج کالاگانیس مدیر مجموعه وبلاگ weblog INC سال اول فعالیت یک ملیون دلار در اورده و الان حدود روز 3500-4500 دلار درمیاره !

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
دیوید جان طبق قوانین گوگل مطرح کردن درامد ادسنس برای دیگران ممنوعه!
:rolleyes:
حالا گذشته از شوخی اگه یه ایرانی این درامدو داشته باشه بسشه!
خیلیه یه میلیون در یک سال!

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
جرج کالاگانیس مدیر مجموعه وبلاگ weblog INC سال اول فعالیت یک ملیون دلار در اورده و الان حدود روز 3500-4500 دلار درمیاره !
دوست عزیز سوال من در مورد اینکه واقعا ارزش داره که یکی 60 یا 70 وبلاگ یا وب سایت مجزا از هم رو مدیریت کنه صرفا بخاطر درآمد گوگلی اون.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
دوست عزیز سوال من در مورد اینکه واقعا ارزش داره که یکی 60 یا 70 وبلاگ یا وب سایت مجزا از هم رو مدیریت کنه صرفا بخاطر درآمد گوگلی اون.

بله عزیزم مشخصه که ارزش داره. شما اگه به صورت درست بتونی فقط 20 تا سایت و وبلاگ و ... رو مدیریت کنی و از هر کدوم روزی 1 دلار درامد داشته باشی. درامدت ماهی 600 دلار هست. این حداقل درامدیه که با وقت گزاشتن مستمر میتونی داشته باشی.

در ضمن داشتن تعداد زیادی سایت و وبلاگ خیلی خوبه چون میتونی از این 20 سی تا سایت یه شبکه درست کنی و ترافیک سایتاتو با هم تبادل کنی و توی سرچ انجینا رتبه بالایی پیدا کنی و هزار تا حسن دیگه داره داشتن تعداد زیادی سایت به صورت شبکه ای

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
یه سوال:
20-30 تا وبلاگ موضوع هاش یکی باشه یا با موضوعات مختلف؟

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یه سوال:
20-30 تا وبلاگ موضوع هاش یکی باشه یا با موضوعات مختلف؟

این بنده خدای فکرکنم آلمانی (شایدم یه تیم باشن) که من پیدا کردم تو شاید حدودسی زمینه تخصصی وبلاگ و وب سایت داشت .

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
شما چیزی در مورد تولید کننده های اتوماتیک محتوا شنیدی ؟

فکر کنم اکثر وبلاگ ها هم وردپرس بوده ؟
ShoeMoney در 1 ماه ( دقیق یادم نیست کی بود ) حدود 190 هزار دلار درامد داشت از ادسنس . تو وبلاگش هم هست .

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
فکر میکنم اینا تیمی کار میکنن.
در ضمن محسن عزیز تولید کننده اتوماتیک محتوا دیگه چیه؟

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

ShoeMoney در 1 ماه ( دقیق یادم نیست کی بود ) حدود 190 هزار دلار درامد داشت از ادسنس . تو وبلاگش هم هست .

یه چند تا نرم افزار هم دیدم که با فرومهای خاصی کار می کنند و می تونند محتوی بریزش تو وبلاگ یا وب سایت.
معروفترینش همین Article Submitter هست مه خیلیها واسه بک لینک ازش استفاده می کنن.
اما هیچکدوم از وبلاگهایی که من پیدا کردم وردپرس نبود اکثرا یا بلاگر بود یه چند تا دیگه هم بود . آخه با عقل جور در نمی یاد که اونهمه عکس و مطلب و لینک و ... با اون دقت بزاری تو وبلاگ با یه نرم افزار تازه این وبلاگهایی که واسه لاگین کلی گیرن.

دوستان اگه کسی مورد مشایهی داره و تونسته با طرف تماس بگیره اطلاعات بده

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
اقا[/url] بنظر شما اگه من یک سایت به زبان انگلیسی در مورد لینوکس بزنم کارش از نظر درامد گوگل می گیره ؟ گوگل با سایت دو زبانه فارسی - انگلیسی مشکلی نداره ؟ ببخشید وسط حرف شما اومدم پوزش ...

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
چرا راه دور همين اقا مهدي رفيق امين (فتوكپي) چندين سايت داره داره تنهايي فكنم كار ميكنه وادسنس گوگل هم گذاشته

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
یه چند تا نرم افزار هم دیدم که با فرومهای خاصی کار می کنند و می تونند محتوی بریزش تو وبلاگ یا وب سایت.
معروفترینش همین Article Submitter هست مه خیلیها واسه بک لینک ازش استفاده می کنن.
اما هیچکدوم از وبلاگهایی که من پیدا کردم وردپرس نبود اکثرا یا بلاگر بود یه چند تا دیگه هم بود . آخه با عقل جور در نمی یاد که اونهمه عکس و مطلب و لینک و ... با اون دقت بزاری تو وبلاگ با یه نرم افزار تازه این وبلاگهایی که واسه لاگین کلی گیرن.

دوستان اگه کسی مورد مشایهی داره و تونسته با طرف تماس بگیره اطلاعات بده
Article submitter رو از کجا میشه گیر اورد
توی گوگل سرچ کردم یا لینک دانلود نداشت یا پولی بود

این عکس رو توی صفحه اول گذاشته
132 هزار دلار
adsensecheck.jpg

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اقا[/url] بنظر شما اگه من یک سایت به زبان انگلیسی در مورد لینوکس بزنم کارش از نظر درامد گوگل می گیره ؟ گوگل با سایت دو زبانه فارسی - انگلیسی مشکلی نداره ؟ ببخشید وسط حرف شما اومدم پوزش ...

سلام عزیزم. بعید میدونم من توی کیورد ها نگاه میکردم لینوکسو ندیدم . حالا شاید من با دقت ندیدم ولی با عقل هم
جور در نمیاد سیستم عاملی که رایگانه و 99 درصد برنامه های جانبیش هم رایگانه نیازی به تبلیغات گرون قیمت یا اصلا
تبلیغ خاصی داشته باشه.

در ضمن اگه کسی ادسنس داره خواهش میکنم به من چنل بده عزیزان سایتام از نظر محتوی هیچ باری ندارن ولی از نظر چیدمان کیورد ها عالی هستن.

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
Article submitter رو از کجا میشه گیر اورد
توی گوگل سرچ کردم یا لینک دانلود نداشت یا پولی بود

این عکس رو توی صفحه اول گذاشته
132 هزار دلار
adsensecheck.jpg

مرسی عظ اکث .
لطفا اگه موردی از وبلاگهای شبکه ای که با تبلیغات گوگل کار می کنن دارین بازم بیارین حداقل بشه روش اونا رو کپی برداری کنیم شاید ما هم بتونیم بصورت تیمی یه کار درست و حسابی رو شروع کنیم.
اینم لینک article submiter

یا article submiter

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها به همین راحتی ها هم نیست که میشینید صحبت می کنید،اکثر پست ها و تاپیک های این بخش را تا اونجایی که الان دارم می بینم،حرفهای 100% تئوری و از سر بی تجربگی هست...

واسه هر سایت انگلیسی که وقت بذارید،نتیجه کافی را می ده.اصلان نیازی به اینا هم نیست،چهار تا RSS پدر و مادر دار عضو بشید و مطالبش را تو سایتتون یا وبلاگ بذارید.

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بچه ها به همین راحتی ها هم نیست که میشینید صحبت می کنید،اکثر پست ها و تاپیک های این بخش را تا اونجایی که الان دارم می بینم،حرفهای 100% تئوری و از سر بی تجربگی هست...

واسه هر سایت انگلیسی که وقت بذارید،نتیجه کافی را می ده.اصلان نیازی به اینا هم نیست،چهار تا RSS پدر و مادر دار عضو بشید و مطالبش را تو سایتتون یا وبلاگ بذارید.
یعنی با گرفتن rss feed میشه سایت رو پر بار کرد و نیازی به زدن شبکه وبلاگ یا وب سایتها نیست. یدونه سایت می تونه اینقدر بازده داشته باشه (هم از لحاظ بازدید کننده هم از لحاظ کلیک)؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یعنی با گرفتن rss feed میشه سایت رو پر بار کرد و نیازی به زدن شبکه وبلاگ یا وب سایتها نیست. یدونه سایت می تونه اینقدر بازده داشته باشه (هم از لحاظ بازدید کننده هم از لحاظ کلیک)؟

RSS که content را تشکیل میده،ولی خوب دیگه به سایر مسایل باید آشنا باشید.SEO بسیار ضروری هست .

Xiv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما سراغ ندارید؟

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
http://www.widgetbox.com/

ميتونيد با اين قبيل ابزار ها سايت رو قشنگ و پر بار كنيد
اما نه براي بازديد كننده بلكه براي خودتان!

بله
اگر منطقي نگاه كنيد بازديد كننده دنبال منبع ميرود نه كپي كننده
مثلا به جاي اينكه بياد اخبار رو از وبلاگ تو بخونه ميره سايت بي بي سي و حالشو ميبره....

بالا