برگزیده های پرشین تولز

بالا بردن نمره چشم

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز فکر می کنم نیاز به یک فروشنده عینک ساز مجرب یا پزشک آشنا دارید و حداقل 1 سال طول میکشه،سردرد هم تو این ی مدت خواهید داشت.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
در ضمن به فکر عمل کردن و ... نباش که خیلی راحت می فهمن! فقط و فقط میتونی هر یکی دو ماه شماره عینکتو 25 صدم بیاری پایین تا به حد نصاب برسه و دوباره همین کار را برعکس انجام بدی یا اینکه بعد از معافی عمل کنی.

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
راه ديگه اي که يکی از دوستام انجام داد و در عرض 4 ماه جواب گرفت اينه که ، تقريباً روزی 10 ساعت بدون عينک سعی کنی به مانيتور نگاه کنی ! اين دوست من بازی playstation ميکرد با pc

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
راه ديگه اي که يکی از دوستام انجام داد و در عرض 4 ماه جواب گرفت اينه که ، تقريباً روزی 10 ساعت بدون عينک سعی کنی به مانيتور نگاه کنی ! اين دوست من بازی playstation ميکرد با pc

طرفت خیلی بیکار بوده که روزی 10 ساعت به مانیتور نگاه می کرده! وقتی شماره عینک را مدام تغییر بدی،دیگه نیازی به این کارها نیست که!

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
فکر کن پس فردا این 2 سال هم میگذره اصلا یادت میره ، 50-60 سال با چشم مشکل دار همش اب از چشمات بیاد سردرد بگیری که میخوای یه تلویزیون ببینی ، آرزوت باشه بتونی یه روزنامه بخونی ؛ نکن حیفه !! تازه اگه معافت کنن! انقدر سخت میگیرن که حتما دیگه خیلی باید شل و پل باشی تا معاف بشی

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هیچ چیز ارزش این رو نداره که به خاطرش سلامتیت رو از دست بدی، به فکر یه راهه دیگه باش

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
بقول دوستمون حیف شچم نیست که بخوای برای معافی از دستش بدی!

از روشهای استفاده کن که به جسم و روحت صدمه وارد نشه :)

.

H@SS@N 06

Registered User
لایک‌ها
0
در تاييد فرمايشات دوستان . قدر چشات رو بدون چون سربازي فقط 2 ساله ولي زندگي ... . بعدشم اگر معافيت پزشكي بگيري بعدا هزار بار دعا ميكني كه اي كاش اين معافيت را نميگرفتي چون فقط معافيت پزشكي نيست كه :( معافيت از كار هست معافيت از زندگي هست خلاصه بدترين معافيت , معافيت پزشكيه :cool:

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز سلامتیت رو فدای هیچ چیز نکن
درسته اتلاف عمر هست برای خیلی ها این سربازی اما سلامتی خیلی مهمتر هست///

به شدت تایید میشه

روزگار خودت را سیاه نکن

یه دفعه دیدی بهت معفی هم ندادند اون وقت باید با چشم ضعیف بری سربازی

بیا و بی خیال شو :(

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
اگر نخواستي به نصيحت دوستان عمل كني و رو تصميمت اصرار داري، بهترين راهش اينه كه با ادمين هاي اينجا هماهنگ كني يه دو ماهي مدير گفتگوي آزادت كنن!!! حداقل روزي بيست ساعت هم آن لاين باشي!
اونوقته كه چشمات ميشه اينطوري:
105.gif

جدي گفتم ها....! من فكر كنم مديراي اينجا همه عينكي شده باشن!
291.gif

بالا