برگزیده های پرشین تولز

میخوام گوشی بگیرم شما با کدومش تا عکس گرفتن حال می کنید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
گوشی من پی990 هستش ولی من دوربین حرفه ای برای عکسبرداری میخوام بنظرتون بین ان73 نوکیا و یا

گوشی K800 i سونی اریکسون کدومش عکس بهتر میندازه

در ضمن نگید اینقدر تاپیک تکراریه چون باید چنین تاپیک مشابه رو خیلی جستجو کرد تا توی فوروم بهش رسید

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
اینا چيه پس !؟
خودت هم تو اکثر'ش پست دادی

مدیر جان شما هم توسط تنگنا میری سر کار؟!!!....بعد از این همه مدت از شما بعیده!!!!....این تنگنا با همین آیدی چند وقت پیش میگفت ک800 داره الان میگه ک800 بخرم؟!!!

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
گوشی K800 i سونی اریکسون به رنگ مشکی مخملی و رنگ قاب محافظ لنز دوربین به رنگ سورمه ای غلیظ که پشت گوشی نوشته شده Made in Sweden پیشنهاد میشه :D

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
گوشی K800 i سونی اریکسون به رنگ مشکی مخملی و رنگ قاب محافظ لنز دوربین به رنگ سورمه ای غلیظ که پشت گوشی نوشته شده Made in Sweden پیشنهاد میشه :D

تایید میشه ;)

تهران حدود 260

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
مدیر جان شما هم توسط تنگنا میری سر کار؟!!!....بعد از این همه مدت از شما بعیده!!!!....این تنگنا با همین آیدی چند وقت پیش میگفت ک800 داره الان میگه ک800 بخرم؟!!!

:D:D:D:lol::lol::lol:
واقعا جالبه اینه که من هرچی پست در مدح ایشون میزنم و ادبیات در خور شانشون رو استفاده میکنم پست هام غیب میشه :D

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37

سرکار چيه / گفتم که خود'ش هم در اکثر اونها پست داده
يوزر جديد هم که میسازه از روی رنج IP 'ش مشخص هست و نيازی به تشخیص جانبی نيست !!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
گوشی K800 i سونی اریکسون به رنگ مشکی مخملی و رنگ قاب محافظ لنز دوربین به رنگ سورمه ای غلیظ که پشت گوشی نوشته شده Made in Sweden پیشنهاد میشه

اره همین رو بخر و خیال ملت رو راحت کن....!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا