برگزیده های پرشین تولز

کدوم یکی رو انتخاب کنم؟

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
سلام.
امروز نتایج کنکور اومد. من یه مهندسی IT تو دانشگاه علوم و فنون مازندران (بابل) غیر انتفاعی قبول شدم و یه مهندسی متالوژی صنعتی دانشگاه آزاد ساوه قبول شدم. ساکن تهران هم هستم. موندم کدوم رشته رو برم. به نظر شما کدوم بهتره (از نظر بازار کار)

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
سلام.
امروز نتایج کنکور اومد. من یه مهندسی IT تو دانشگاه علوم و فنون مازندران (بابل) غیر انتفاعی قبول شدم و یه مهندسی متالوژی صنعتی دانشگاه آزاد ساوه قبول شدم. ساکن تهران هم هستم. موندم کدوم رشته رو برم. به نظر شما کدوم بهتره (از نظر بازار کار)

بنظر من ببین به کدوم بیشتر علاقه داری .

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
من چیز زیادی از متالوژی و IT نمیدونم. بازار کار هم برام مهمه.
دوستانی که تو این دو تا رشته درس میخونن یا اطلاعاتی دارن ممنون میشم راهنماییم کنن

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
تا اونجا که من می دونم رشته فناوری اطلاعات یکی از رشته های باکلاس هست و بازار کار خوبی هم خواهد داشت. فقط این وسط باید روی دانشگاه و شهرش فکر کنی!

آبراهام_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا اونجا که من می دونم رشته فناوری اطلاعات یکی از رشته های باکلاس هست و بازار کار خوبی هم خواهد داشت. فقط این وسط باید روی دانشگاه و شهرش فکر کنی!
شهریه ی غیرانتفاعی از دانشگاه ازاد کمتر هست

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
راستش دل خودم هم با IT هستش. منظورتونو از فکر کردن روی دانشگاه و شهر نفهمیدم. میشه توضیح بدید.

بالا