برگزیده های پرشین تولز

راي گيري براي ايجاد زير مجموعه جديد

به ايجاد كدام يك از زير مجموعه هاي زير اعتقاد داريد

• هر دو زير مجموعه معرفي و جزييات بازيها

Votes: 6 42.9%
  • معرفي بازيها

Votes: 8 57.1%
  • هيچكدام

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    14
  • Poll closed .

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
با توجه به پيشنهاد بعضي از دوستان براي ايجاد زير مجموعه هاي جديد در بخش بازيهاي كامپيوتري در اين تاپيك اين موضوع رو به راي ميگذاريم.اين دو زير مجموعه پيشنهادي به شكل زير هستند.

الف ) معرفی بازیها
توضیح : در این زیر مجموعه به بحث و بررسی بر روی بازیهای مختلف در تاپیکهای مجزا پرداخته ميشود .
به این ترتیب که برای هر بازی , یک تاپیک ایجاد می شود و سپس بر روی آن بازی بحث و تبادل نظر صورت می گیرد .

ب ) جزئیات بازیها
توضیح : در این زیر مجموعه به ارائه مباحث دیگر , پیرامون بازیها پرداخته ميشود.
از جمله " والپیپر " و " ساخت بازی " و " مباحث جداگانه پیرامون جزئیات موجود در بازیها " مثل : گرافیک و موسیقی و اسلحه ها و تکنیکهای نرم افزاری و تاپیکهای بیشماری که هم اکنون پیرامون بازیهای رایانه ای و جشنواره ها و در کل , مواردی که در رابطه با جزئیات بازیها می باشد .

در اين بخشها تاپيكهاي ايجاد شده فقط و فقط مربوط به يك بازي خاص خواهند بود و مباحث ديگر بايد در بخش هاي ديگر مطرح شوند.
در اين نظر سنجي شما ميتوانيد راي به تشكيل هر دو زير مجموعه بدهيد.
يا اينكه اگر تنها به تشكيل يك زير مجموعه معرفي بازيها اعتقاد داريد به شكلي كه هر دو زير مجموعه بالا را دربربگيرد يعني معرفي بازيها باضافه مباحث ديگر مثل گرافيك , موسيقي و ...... همگي در يك بخش مطرح شوند در اين صورت گزينه 2 را انتخاب كنيد.

در ضمن علاوه بر راي دادن اگر نظرات ديگري در اين مورد داريد مثل اعتقاد به اصلاحات و تغييراتي در مورد محتويات قابل طرح در بخش يا بخشهاي جديد يا دلايلي براي قبول يا رد ايجاد بخشهاي جديد, انها را در همين تاپيك مطرح كنيد.
در نهايت اگر مجموع ارا مربوط به گزينه هاي 1و2 بيش از ارا گزينه 3 بود بخش يا بخشهاي جديد ايجاد ميشوند.
اما از گزينه هاي 1و2 هر كدام كه بيشتر راي اورد بر اساس ان گزينه بخش يا بخشهاي جديد ايجاد ميشوند.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
ممنون عجب شیرخان
از بابت ایجاد این تاپیک .

یک پیشنهاد در همین ابتدای کار :
بهتر است از حالت Poll خارج شود , چون ممکن است اشخاصی در این نظر سنجی شرکت کنند که اصلا به این بخش هم نمی آیند و . . . .

بهتر است هر شخصی با هر موضوعی موافق است , آن را در یک پست جداگانه در همین تاپیک بنویسد و در پایان این مدت زمان رای گیری , تمامی آرای دوستان شمرده شود و . . . . :happy:

پر واضح است نظر همه دوستان برای ما ارزشمند است ولی دوستانی که در این بخش فعالیت بیشتری دارند , به ریز و جزئیات این مسائل آگاهی بیشتری دارند .:rolleyes:
بهتر است که دوستان در پستهایی که در این تاپیک ایجاد می کنند , به این مسئله بپردازند .;)

با تشکر .

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
و اما رای من به شرح زیر است :

این هم از پیشنهادها و نظراتی که من در مورد این بخش , عنوان می کنم . :rolleyes:البته توجه داشته باشید که بر طبق فعالیت چندین ساله خودم در این بخش اینها را عنوان می کنم .

در ضمن نظر تک تک دوستان برای من مهم و ارزشمند بوده و هست و بدون هیچ قصد و هدف منفی گرایانه , ممکن است بر خلاف نظر دوستان مطلبی را بنویسم که امیدوارم ناراحت نشوند , چون از جانب منطق و علم با همگی باب صحبت را باز می کنم . ;)

شروع :

ایجاد دو زیر مجموعه دیگر .

الف ) معرفی بازیها
توضیح : در این زیر مجموعه به بحث و بررسی بر روی بازیهای مختلف در تاپیکهای مجزا می پردازیم .
به این ترتیب که برای هر بازی , یک تاپیک ایجاد می شود و سپس بر روی آن بازی بحث و تبادل نظر صورت می گیرد .

ب ) جزئیات بازیها
توضیح : در این زیر مجموعه به ارائه مباحث دیگر , پیرامون بازیها می پردازیم .
از جمله " والپیپر " و " ساخت بازی " و " مباحث جداگانه پیرامون جزئیات موجود در بازیها " مثل : گرافیک و موسیقی و اسلحه ها و تکنیکهای نرم افزاری و تاپیکهای بیشماری که هم اکنون پیرامون بازیهای رایانه ای و جشنواره ها و در کل , مواردی که در رابطه با جزئیات بازیها می باشد .

بدین ترتیب , در بخش اصلی تمامی تاپیکهایی که به صورت " مهم " هستند , پابر جا خواهند بود و بر تعداد آنها اضافه خواهد شد و تاپیکهایی که در این قسمت باقی خواهند ماند به موارد متفرقه از بازیها خواهند پرداخت , از جمله بحث و بررسی پیرامون کمپانی های مختلف بازی سازی و اخبار و پیش نمایش از بازیها و مسابقات و . . . . .
که در آینده با افزایش تعداد کاربران و پرجمعیت شدن این بخش , حتی می توان بر تعداد زیر مجموعه ها افزود .:cool:

و به این ترتیب , گامهای بعدی را در مجزا شدن این بخش از قسمت " کامپیوتر " بر می داریم .

نتایج این کار و این جدا سازی چه خواهد بود ؟

پاسخ : با توجه به رشد و افزایش و پیشرفت این صنعت , خواه نا خواه در تمام دنیا , و حتی دنیای مجازی ما شاهد پیچیده تر شدن و تخصصی تر شدن این صنعت و مباحث آن خواهیم بود .
پس با این تفکیک , می توانیم اولین قدم در تخصصی تر شدن مباحث و موضوعات این بخش به جلو برداریم .

در ادامه :

این صحبت که گفته می شود , جدا سازی یک بخش به زیر مجموعه های بیشتر , باعث راکد بودن و خالی شدن آن بخش می شود , یک بحث احساسی خواهد بود , چرا ؟ چون : علم چیزی نیست که همیشه یکسان باشد و راکد ! بلکه هر روز بر آن افزوده خواهد شد و تخصص یک امر جدا ناپذیر در این دنیای مجازی خواهد بود .:f34r:

پس رکود یک بخش 100 درصد به رکود علم وابسته به آن دارد و چیزی که مسلم است , اینه که علم به این زودیها راکد نخواهد شد .

معرفی و مشخص کردن , تخصص در مورد فعالیت در این بخش به کاربران .

البته این برنامه ای است که احتیاج به تشکیل یک تیم منتخب از کاربران فعال در این بخش را دارد .
مثلا : این تیم منتخب با یک آرم مجزا مشخص شوند و عهده دار راهنمایی دیگر کاربران و یا ایجاد مباحثی " تخصصی " که با این کار باعث می شوند دیگر کاربران نیز به نحوه فعالیت خود در این بخش , حساستر و دقیقتر خواهند شد .
به عنوان مثال , یکی از کارهای این گروه , تحلیل فوق العاده از بازیها با کمک یکدیگر و قرار دادن آثار در یک تاپیک " مهم " و همچنین کارهای دیگر که به مرور زمان مقدمات آنها فراهم خواهد شد .

به مرور زمان در این بخش نیز باید کاربران با آرم های مجزا مشخص شوند که به طور مثال یک کاربر تازه وارد بداند اگر در فلان زیر مجموعه فعالیت کند , به چه شکل خواهد بود و راه و هدف خود را مشخص کند و . . . .

تاپیکهایی که بهتر است به صورت مهم دربیایند تا تاپیکهای اضافی ایجاد نشوند :

1. کد تقلب و رمز مراحل بازیها
2. تصویر و والپیپر از بازیها

البته به مرور زمان بر آنها افزوده خواهد شد .:cool:

به طور کل نظر من بر این است که بخش اصلی این قسمت , حاوی تعداد کثیری از تاپیکهایی باشد که به شکل " مهم " تبدیل شده اند .

افزایش حضور مدیران در تاپیکها هم یکی از عوامل موفقیت بخش خواهد شد .

البته بدون شک , دوستان عزیز و کاربران این بخش به , عنوان این پیشنهاد ها آگاهی لازم را دارند .

موفق باشید .

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
یک پیشنهاد در همین ابتدای کار :
بهتر است از حالت Poll خارج شود , چون ممکن است اشخاصی در این نظر سنجی شرکت کنند که اصلا به این بخش هم نمی آیند و . . . .
نظر افرادي كه از مطالب اين بخش استفاده ميكنند ولي پست نميزنند هم مهمه چون اين تغييرات براي همه كاربران اين بخش چه كساني كه پست ميزنند و چه انهايي كه فقط خواننده هستند ميتونه تاثير گذار باشه.
نگران تقلب و اينجور چيزها هم نباشيد اين موضوعي نيست كه كسي به خاطرش بخواد تقلب كنه.
بازيهاي كامپيوتري وكنسول هم جدا بشه خوبه
يعني تاپيكهاي مربوط به معرفي بازيهاي كنسولي در بخش كنسولها باقي بمونن و در بخش جديد در مورد بازيهاي pc بحث بشه؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
يعني تاپيكهاي مربوط به معرفي بازيهاي كنسولي در بخش كنسولها باقي بمونن و در بخش جديد در مورد بازيهاي pc بحث بشه؟

اره فكنم اينطوري بهتره بازي هاي كامپيوتري جدابشه ازكنسول هاي ديگر

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بخش معرفی بازیها که نظر داده بیدم! فعلا اوله! :D

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
من هم به معرفی بازی ها رای دادم.
gamer1.gif

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نظر افرادي كه از مطالب اين بخش استفاده ميكنند ولي پست نميزنند هم مهمه چون اين تغييرات براي همه كاربران اين بخش چه كساني كه پست ميزنند و چه انهايي كه فقط خواننده هستند ميتونه تاثير گذار باشه.
نگران تقلب و اينجور چيزها هم نباشيد اين موضوعي نيست كه كسي به خاطرش بخواد تقلب كنه.

سلام

من کلا با این نوع رای گیری مخالفم ;)

مگر اینکه این قانون رو بگذارید که " هر کس رای داد , حتما در پستی بنویسد که به چه گزینه ای رای داده است "

خودتان ببینید , همین الآن , چند نفر رای داده اند و چند نفر پست ایجاد کرده اند . ؟؟؟:blink:

با تشکر .

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
سلام

من کلا با این نوع رای گیری مخالفم ;)

مگر اینکه این قانون رو بگذارید که " هر کس رای داد , حتما در پستی بنویسد که به چه گزینه ای رای داده است "

خودتان ببینید , همین الآن , چند نفر رای داده اند و چند نفر پست ایجاد کرده اند . ؟؟؟:blink:

با تشکر .

خوب يك عده نظر خاصي نداشته اند.
به هر حال راي گيري به همين شكل ادامه پيدا ميكنه و نتايج ان هم ملاك تصميم گيري خواهد بود.
اما براي راحتي خيال شما از دوستاني كه راي ميدهند يا راي داده اند تقاضا ميكنم راي خود را در پستي جداگانه بنويسند.
البته اگر هم اينكار انجام نشود بازهم ارا انها معتبر خواهد بود.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
من به 1 راي دادم:blink:

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
منم یه دونه :blink::blink::blink:

(گزینه ی 2)

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من معرفي بازيها بهتره
به اين دليل كه يه حالتي مثل بخش هاي Review و Preview سايتهاي مختلف بازيها پيدا ميكنه كه خودش ميتونه منبع كاملي براي شناخت و انتخاب بهتر بازيها باشه.

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
زمان راي گيري به پايان رسيد و در نهايت اكثريت (از جمله خودم) راي به ايجاد زير بخش معرفي بازيها دادند.
درخواست ايجاد زير بخش مطرح شده.فقط نكته اي كه باقي ميمونه اينه كه ايا بازيهاي كنسولي هم به اين زير بخش منتقل بشن يا نه.
لطفا در اين مورد هم نظرات خودتون رو مطرح كنيد.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
کنسولها که زیر بخش دارن! بهتره نام زیر بخش جدید معرفی بازیهای رایانه ای باشه.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
زمان راي گيري به پايان رسيد و در نهايت اكثريت (از جمله خودم) راي به ايجاد زير بخش معرفي بازيها دادند.
درخواست ايجاد زير بخش مطرح شده.فقط نكته اي كه باقي ميمونه اينه كه ايا بازيهاي كنسولي هم به اين زير بخش منتقل بشن يا نه.
لطفا در اين مورد هم نظرات خودتون رو مطرح كنيد.
كنسول ها جدا باشه بهتره
كنسولهاي ديگر اگر طرفدار داشت به نظر من مثل قسمت بازي هاي كامپيوتري زير بخش داشته باشه خوبه

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20
به نظر منم اگه کنسول ها جدا باشن بهتره

بالا