برگزیده های پرشین تولز

سرور 2003 و اشتراک لوکال هاستُ

pcdown

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاید سوال من کلی و پیش پا افتاده باشه ولی ممنون میشم اگه جواب بدید
من یه بانک نرم افزاری رو با زبان PHP و دیتابیس Mysql روی MS Server 2003 به صورت لوکال هاست بالا اوردم، حالا میخوام توی شبکه ای که حدود 50 تا سیستم داره این بانک نرم افزاری رو به صورتی قرار بدم که یوزر های دیگه با زدن یه IP یا اسم بتونن بهش وصل بشن. میشه بگید چیکار باید بکنم؟؟؟

David4None

Registered User
لایک‌ها
8
فک کنم با دادن آی پی همون سیستمی که لوکال کردی تو شبکه سیستم های دیگه بالا بیارنش حتی نام اون سیستم تو شبکه lan
:blink: یک تستی بزن

تازه اگه ویندوزت سرور هست میتونی دامین هم راه بندازی واسش تو شبکه

rsbco

Registered User
لایک‌ها
0
تا جایی که میدونم باید mysql شما permission برای external host داشته باشه. بعد با آی پی میشه وصل شد.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
وقتی apache فعال بود ip سیستم خودت رو تو مرورگر هر سیستمی که متصل به شبکه بزنی قاعدتا بدون مشکل باید صفحه باز بشه !

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
تا جایی که میدونم باید mysql شما permission برای external host داشته باشه. بعد با آی پی میشه وصل شد.
اون مال وقتیه که سیستم های دیگه مستقیما بخوان به مای اس کیو ال connect بشن !

rsbco

Registered User
لایک‌ها
0
اون مال وقتیه که سیستم های دیگه مستقیما بخوان به مای اس کیو ال connect بشن !
یعنی منظورتون اینه که میشه هاست یک جا دیگه باشه و به mysql که تو apache هست وصل شد و کار کرد؟

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
توی Apache یه فایل Conf.httpd داری ( فکر کنم درست نوشتم ) بعد یک بخش داره Listen ...

شما باید یک خظ زیر اضافه کنی : Listen 192.168.0.1 که این 192.168.0.1 ای پی همون کامپیتور هست و کارت شبکه ای که به سویچ داخلی وصل هست . حال کافیه کاربران بزنند http://192.168.0.1

بالا