برگزیده های پرشین تولز

معترضان به وضع افتضاح پارس آن لاين بيان تو ببينيم چي‌کار کنيم

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اخيراً پارس آن لاين داره خيلي مشترکاشو اذيت مي‌کنه مثه اينکه گردنشون کلفت شده وقتي بهش زنگ ميزني همچنين دست به سرت مي‌کنن که نفهمي چه جوري پيچوندنت مي‌خام ببينم با شما ها هم همين کارو دارن مي‌کنن

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اخيراً پارس آن لاين داره خيلي مشترکاشو اذيت مي‌کنه مثه اينکه گردنشون کلفت شده وقتي بهش زنگ ميزني همچنين دست به سرت مي‌کنن که نفهمي چه جوري پيچوندنت مي‌خام ببينم با شما ها هم همين کارو دارن مي‌کنن

ایالت شما کجاست؟

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
شما مشکل dns ندارید برای بعضی از سایت ها

metycpu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا خبراي فوق العاده داغي از گند كاري هاي اين parsonline رو شده!! همه چيز رو هي گردن مخابرات مينداخته و گويا مخابرات هم از اين موضوع شاكي شده و ...

در كل بي درنگ بايد سرويس دهنده امون رو عوض كنيم!! به شدت كلاه بردار شده!! توي pcseven هم در تاپيك هاي مجزايي به اين كلاه بردار پرداختن!!!

نمونش هم خود ماييم كه توي يه منطقه ي تجاري تهران!! (علاء الدين ) كار ميكنيم و اينترنت 256 گرفتيم ولي 10% مواقع قطعه!! 90 درصد هم سرعت باز كردن صفحاتش شوكمون ميكنه!!!

مراقب باشيد

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
آقا خبراي فوق العاده داغي از گند كاري هاي اين parsonline رو شده!! همه چيز رو هي گردن مخابرات مينداخته و گويا مخابرات هم از اين موضوع شاكي شده و ...

در كل بي درنگ بايد سرويس دهنده امون رو عوض كنيم!! به شدت كلاه بردار شده!! توي pcseven هم در تاپيك هاي مجزايي به اين كلاه بردار پرداختن!!!

نمونش هم خود ماييم كه توي يه منطقه ي تجاري تهران!! (علاء الدين ) كار ميكنيم و اينترنت 256 گرفتيم ولي 10% مواقع قطعه!! 90 درصد هم سرعت باز كردن صفحاتش شوكمون ميكنه!!!

مراقب باشيد
اين پارس انلاين خيلي گردنش كلفته
با اين چيزا پدرش در نمياد
ولي به نظر من اگر مدام زنگ بزنيد مخبرات بگيد با خطاي پارس مشكل داريم گفتند مشكل از شماست شايد موثر بشه

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
گفتين همه چيزو گردن مخابرات ميندازه يه چيزي يادم اومد دو سه ماه پيش چند روز وضع اينترنتشون افتضاح بود زنگ زدم نوار گوياشون ميگفت فيبر نوري ايران - امارات قطع شده. چون منم خبرنگارم فوري زنگ زدم به موبايل مدير کل ارتباطات ديتاي وزارت ارتباطات و بهش گفتم مي‌خام راجع به خبر اين مطلب باهات مصاحبه کنم که خبرشو بفرستيم روي تلکس گفت اصلاً هيچ اختلالي توي فيبر نوري نيست چه برسه به قطعي باز راضي نشدم زنگ زدم به وزير ازتباطات گفت پيگيري مي‌کنم بعد از يه مدت زنگ زد گفت هيچ اختلالي وجود نداره و پارس آن لاين داره مثل هميشه کانشکن‌هاش رو ميگره فرداش اينترنت وصل.
اين گذشت تا حدود دو هفته پيش دوباره اينترنت قطع شد و زنگ زدم ديدم نوارشون داره بازهم همون مزحرفو ميگه.
اين دفعه زنگ زدم به وزير و قضيه رو بهش گفتم حالا از اون موقع تا حالا هر وقت اينترنت قطع ميشه ميگه ((اختلال در فيبر نوري)) نه قطع فبير نوري.

حالا به نظر شما ما با اين جماعت دزد چي‌کار کنيم
فکر کنم شما هم با نطر من موافقيد که ميگم پارس آنلاين = دزد آنلاين

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اين پارس انلاين خيلي گردنش كلفته
با اين چيزا پدرش در نمياد
ولي به نظر من اگر مدام زنگ بزنيد مخبرات بگيد با خطاي پارس مشكل داريم گفتند مشكل از شماست شايد موثر بشه

:blink: پارس ان لاين ماله برادران عزيز سپاهه مخابرات جرات نمي‌کنه بهش چيزي بگه تنها راه پس دادن اکانتشه

the__laser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باسلام

من حدود 2 سال ADSL پارس آنلاین دارم این که می گم از روی حرف دیگران نیست تجربه خودم هست

سرعت اینترنت پارس آنلاین واقعی نیست اگر هم با سایتهایی مثل speedtest.net تست کرده باشید واقعی نیست چون اینها همه دستکاری شده که پورت مربوطه در لحظه واحد سرعت بالاتری نشان بده و این هم کار 1 از مهندس خیلی حرفه ای است در پارس آنلاین که من خودم دیدمش توی پارس آنلاین. اینتنت پارس آنلاین share است یعنی بر اساس پست تلفنی پنای باند تقسیم می شود بین یوزر ها مثل شرکت دانک و شاتل و این قضیه کلی است بین تمام ISP ها

دوم:شرکت پارس آنلاین پورت های مربوط به utorrent و rapidshare را جدیدا محدود کرده که نتوانید از پهنای باند کامل استفاده کنید که این مسئله کاملا برای کسانی که قبلا استفاده می کردند مشهود است مثلا از 30kb به 11kb کم شده و upload ]م که صفر شده خلاصه خیلی مزخرف شده

سوم: کجای دنیا دیدی سرویس adsl رو با این قیمت بفروشن ولی محدودیت حجمی بدن مثلا تا 20GB واسه 50$ که پول می دیم من تو هند که بودم اینترنت 256 بدون محدودیت رو می دادن ماهی 30$ خداییش بقول دوستمون دزد آنلاین حقشونه

چهارم: مردم ایران از روی بیچارگی و چاره نداشتن و عقب افتادن کارهاشون که با وب سروکار دارن مجبورن بخرن و تحمل کنن و صداشون در نیاد بخاطر همین هم اینجور شرکتها گردن کلفت می شن

پنجم: DNS ها هم مشکل داره چون بعضی وقتها اینا یادشون می ره که filter tracking کجا set کنند و بخاطر همین بعضی از سایتها در اول کار لود نمیشه یا وسط رجیسترینگ بسته می شه یا error می ده

ششم: catch server که من دهنم سرویس شد سر این قضیه و می دونم تمام کسانی که وب سایت داشتن با محیط PHP به این مسئله برخوردن و می بینن که صفحات به صورت off باز می شه تا اینکه refresh بشه و این بخاطر صرفه جویی isp در حجم دانلود کلی اتفاق می یفته

خلاصه تا روال دست مایه دارهاست باید سوخت و ساخت یا مثل آمریکا تحریمشون کنیم ازشون نخریم و....:f34r:.

Last edited:

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
خیلی مزخرف و بی کیفیت هست من خیلی موقع ها مجبورم استفاده کنم و کیفیت بدش رو از نزدیک لمس کردم

مش غلام حسین

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا که !
من فکر میکردم خیلی سرویسش خوب باشه ! البته من فقط تبلیغاتشو دیده بودم .
آیا پارس وب هم مال پارس آنلاین هست ؟

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
من 2 ساله از آزادنت و فناوا خط دارم ..دارم عشق میکنم :دی

Down with ParsOnline
2mo5pow.gif
(
4fvfcja.gif
)

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
من که الان 128 پارس آنلاین رو دارم چند روزه رپیدشیر مسدود شده ولی قبلا با سرعت 40 تا 60 ازش دانلود می کردم .
فکر می کنم مشکل کلیه ربطی به پارس انلاین تنها نداره.
کلا من راضیم قبلا از داتک می گرفتم اونم خوب بود ولی پارس از لحاظ کیفیت بهتره درسته محدودیت پهنای باند داره ولی سرعت لود صفحات و دانلود خیلی خوبه .
فقط نقطه ضعفش سرعت آپلوده که افتضاحه !

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من که الان 128 پارس آنلاین رو دارم چند روزه رپیدشیر مسدود شده ولی قبلا با سرعت 40 تا 60 ازش دانلود می کردم .
کلا من راضیم قبلا از داتک می گرفتم اونم خوب بود ولی پارس از لحاظ کیفیت بهتره درسته محدودیت پهنای باند داره ولی سرعت لود صفحات و دانلود خیلی خوبه .

اولا رپيد شير کلا چند روزه مشکل داره
در ثاني تنها نقطه ضعف پارس آنلاين اينه که ديد کلاه برداري به مشتري داره
چون اين شرکت دزد خط رو شير مي‌کنه کاملا طبيعه که توي مناطقي که خلوته سرعت بالاتر بره لطفا برو توي مناطق شلوغ ببين ملت چي مي‌کشن تمام تورنتها و پي تو پيها مسدوده قطعي زياد دروغهاي پي در پي فعلا که داري اين سرعتش حال مي‌کني ولي مطمئن باش اگه منطقتون شلوغ بشه به شما هم رحم نميشه

من الان يه سال و نيمه که از دست اين شرکت آشغال راحت شدم و توي اين مدت که از سپنتا سرويس مي‌گيرم فقط سه بار زنگ زدم به پشتيباني شرکت که يه بارش براي وصل کردن سرويس بود 2 باره ديگه اشکال از خودم بود

يه موضوع جالب اين که چند وقت پيش مودمم سوخته بود زنگ زدم شرکت گفتم نکنه اشکال از مخابرات باشه گفت مخابرات منطقتون الان چند ساله adsl داره هيچ وقت نشده از شبکه خارج بشه يهو ياد پارس آنلاين افتادم که يه روز در ميون قطع بود زنگ مي‌زديم مي‌گفت مخابراتتون از شبکه خارجه

مرگ بر پارس آنلاين

Last edited:

mopanahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم دو ساله از دست پارس آنلاين راحت شدم به شما هم توصيه مي کنم بيايد از شرکتهاي درست حسابي اينترنت بگيريد تا مزه اينترنت رو بفهميد من الان سپنتا دارم و دارم صفا مي ‌کنم

زنده باد سپنتا

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
من الان يه سال و نيمه که از دست اين شرکت آشغال راحت شدم و توي اين مدت که از سپنتا سرويس مي‌گيرم فقط سه بار زنگ زدم به پشتيباني شرکت که يه بارش براي وصل کردن سرويس بود 2 باره ديگه اشکال از خودم بود
شما که یک سال و نیمه از شرش راحت شدی چرا الان گیر دادی به اینا ؟ شما که دیگه غمی نباید داشته باشی اینترنتت براهه ...

_MZOF_

Registered User
لایک‌ها
0

بیا تو شهید کلانتری اونوقت تا عمر داری بد و بیرا نثارشون میکنی
من تو خونه سپنتا دارم
اما اینجا ( شرکت ) پارس داریم
واقعا" مسخره هست
هر وقت هم زنگ میزنی پشتیبانی اون نواره میگه در حال حاضر سرویس ADSL با کندی سرعت مواجه هست

comdoost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هم از پشتیبانیشون ناراضی هستم.

Last edited:
بالا