برگزیده های پرشین تولز

ثبت دامنه دات کام 3 هزار تومان برای کاربران پرشین تولز

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
با کردیت کارد چیز دیگه؟ ;)

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
احتمالا با cc تقلبي نيست!؟
قبل از اینکه این طرحو شروع کنیم بحث شد گفتیم یارو ایرانی اصلا بخوادم نمیتونه دامنه و هاست ارزون بخره باید 12 تومن برا یه دات کام ازش بگیری بچزونیش تا بگه به به عجب سرویس حرفه ایه خوبی
ولی من خودم دفاع کردم گفتم ملت اطلاعاتشون رفته بالا درک میکنن فرق سرویس با سرویس رو
عزیز من این دامنه ای که ما میدیم کنترل پنلش , محل ثبتش , هیچیش با دامنه ای که فرضا hostiran میده یا همین جا میدن فرق نمیکنه یعنی ما اگه میخواستیم میتونستیم مث پرشین تولز بدیم دونه ای 12 تومن بیشترم داشت برامون

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
قبل از اینکه این طرحو شروع کنیم بحث شد گفتیم یارو ایرانی اصلا بخوادم نمیتونه دامنه و هاست ارزون بخره باید 12 تومن برا یه دات کام ازش بگیری بچزونیش تا بگه به به عجب سرویس حرفه ایه خوبی
ولی من خودم دفاع کردم گفتم ملت اطلاعاتشون رفته بالا درک میکنن فرق سرویس با سرویس رو
عزیز من این دامنه ای که ما میدیم کنترل پنلش , محل ثبتش , هیچیش با دامنه ای که فرضا hostiran میده یا همین جا میدن فرق نمیکنه یعنی ما اگه میخواستیم میتونستیم مث پرشین تولز بدیم دونه ای 12 تومن بیشترم داشت برامون

اخه ميدوني من يه دامين خوب MyGF.Org رو دادم يكي ثبت كرد بعد فهميدم با كرديت هكي ثبت كرده و الان اين دامين فنا شده چون اصلا نميشه روش كار كرد واسه رينيو احتمال زياد ميفمن و دامين رو بلاك ميكنن به همين خاطر . اما اگه كارتون درست باشه من دامين هامو از اين به بعد توسط شما ثبت ميكنم چون خودم نميخام ثبت كنم به يه سري دلايل

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
ما هم نگفتیم دامین هاتون چینیه و تقلبیه !! همه چیش هم درسته ! ولی خوب cc چیز که دیگه این حرفهارو نداره !!

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ما هم نگفتیم دامین هاتون چینیه و تقلبیه !! همه چیش هم درسته ! ولی خوب cc چیز که دیگه این حرفهارو نداره !!
این جوابت بود! ولی مث اینکه راضی نمیشی ؟
دامنه ها enom هستن شما اگه با کردیت بدنام بخوای با enom کار کنی سریع می بندن اکانتتوز
بعضی وقتا تو فروم و اینها دلم میخواست دسترسی فیزیکی باشه ... روشنت می کردم چون صبحه هوا سرده موتورت یخ کرده

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
خوب آخه وقتی قیمت enom بیشتر از این مقدار هست و شما هم به ادعای خودتون از CC هک شده استفاده نمی کنید پس علت این ارزونی چیه ؟!

jeembey

Registered User
لایک‌ها
0
:D

اینم نوعی تبلیغاته دیگه، اگه کردیتش مشکل داشت که می نوشت 10 تا دامین 30،000 یا 100 تا دامین 300،000 !

اگه توجه کنید فقط 1 دامین میتونید ثبت کنید.

انقدر بدبین نباشید.

هر کی مشکل داره نه ثبت نام کنه نه ثبت نام (البته دومی ثبت دامینه واسه قشنگی اینجور نوشتم!)

البته لازم به ذکره ریاضی fetal error یه ذره ضعیفه:
صفحه اول سایت نوشته اگه X هزار تومان ........

اینجوری که من حساب کردم با پرداخت 300،000 تومان شما 1،200،000 تومان موجودی دریافت میکنید و می تونید 240 دامین ثبت کنید.
کجای دنیا اینجور چیز هست؟ با پوله 50 دامین 240 تا ثبت کنید. :lol:;):blink:

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
البته لازم به ذکره ریاضی fetal error یه ذره ضعیفه:
صفحه اول سایت نوشته اگه X هزار تومان ........
اون تخفیف واسه این رقم ها نیس بین 20 تا 100 هزار تومان اون تخفیف داده میشه
خوب آخه وقتی قیمت enom بیشتر از این مقدار هست و شما هم به ادعای خودتون از CC هک شده استفاده نمی کنید پس علت این ارزونی چیه ؟!
شما چه اعتبار ی تا حالا از enom گرفتید نکنه رو قیمت یک دامنه مقایسه میکنید ؟ ما که دونه ای دامنه نگرفتیم
اینم بگم همه ی این تخفیفا واسه حداکثر 11 روز دیگس

بالا