برگزیده های پرشین تولز

ToolTip و GridView

aref1364

Registered User
لایک‌ها
1
آقایون من صفحات ASP.NET با VB.NET دارم. و در صفحات از GridView استفاده کردم که خودش Template Column داره. من می تونم برای این ستون Template تول تیپ از پایگاه داده بزارم اما فقط می تونم از یک فیلد پایگاه داده اطلاعات رو بخونم. مثلا من تاریخ و ساعت رو در دو تا فیلد جدا ذخیره کرده ام الان چجوری میتونم این دو تا رو پشت سر هم در GridView و قسمت Template Column وارد کنم.

الان فقط تاریخ رو با دستور زیر می تونم وارد کنم:
Bind("date", "{0}")

با تشکر از دوستان:)

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
وقتی یک ستون رو به template تبدیل میکنین میتونین از طریق Edit Templates به اون ستون دسترسی پیدا کنین و کنترلهای asp.net رو در ائن استفاده کنید و databinding انجام بدید.
مثلا 2 تا لیبل قرار بدید و یکیش رو به time و یکیش رو به date میتونین databind کنید.

aref1364

Registered User
لایک‌ها
1
وقتی یک ستون رو به template تبدیل میکنین میتونین از طریق Edit Templates به اون ستون دسترسی پیدا کنین و کنترلهای asp.net رو در ائن استفاده کنید و databinding انجام بدید.
مثلا 2 تا لیبل قرار بدید و یکیش رو به time و یکیش رو به date میتونین databind کنید.

ممنونم ولی آیا میشه مقدار چند فیلد رو به یک tooltip نسبت داد؟
البته با session یا موارد دیگه شبیه این مثل متغیرها میشه ولی این امر داخل کدهای itemtemplate چجوری امکان پذیر است؟

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
ممنونم ولی آیا میشه مقدار چند فیلد رو به یک tooltip نسبت داد؟
البته با session یا موارد دیگه شبیه این مثل متغیرها میشه ولی این امر داخل کدهای itemtemplate چجوری امکان پذیر است؟
یعنی به یک کنترل، 2 فیلد، bind کنید ؟
تا جایی که من میدونم، فکر نمیکنم امکان پذیر باشه ..

بالا