برگزیده های پرشین تولز

دنیزلی: پیشنهاد مربیگری تیم ملی ایران را دارم

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
مصطفی دنیزلی روز شنبه در گفت و گو با شبکه تلویزیونی ورزشی "‪"D SPOR‬ترکیه،گفت:یکی ازمسوولان فدراسیون فوتبال‌ایران طی مذاکره‌ای، پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی فوتبال این کشور را به من داده است. وی اضافه کرد: هنوز تصمیمی در این مورد نگرفته‌ام،اما مایل به تجربه سمت سرمربیگری در تیم‌های آسیایی به ویژه تیم ملی فوتبال ایران هستم.
وی، دلیل تمایل خود را آشنایی با فوتبال ایران عنوان کرد وگفت: در صورت توافق طرفین برای مذاکرات بیشتر به ایران سفر خواهم کرد.
دنیزلی، برای کارشناسی و بررسی دیدار تیم‌های ملی فوتبال ترکیه و مالت از سری رقابتهای مقدماتی جام ملت‌های اروپا که قرار است امشب برگزار شود، با شبکه تلویزیونی فوق گفت و گو می‌کرد.
این مربی سرشناس ترک، تنها مربی داخلی ترکیه است که توانسته تیم فوتبال باشگاهی فنرباغچه را به قهرمانی باشگاه‌های این کشور برساند.
دنیزلی درمدت حضور دوساله خود درایران سرمربیگری تیم‌های پاس و پرسپولیس را برعهده داشت.
این مطلب در حالی از سوی دنیزلی عنوان می‌شود که فدراسیون فوتبال ایران قرار است در ‪۲۳‬مهرماه انتخابات برگزار کند و رییس جدید خود را بشناسد.ضمن آنکه‌امیرقلعه‌نویی نیز چندی پیش در مصاحبه‌ای خود را همچنان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرده

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
تا جاييكه ميدونم آقاي كتيرايي يكي از كانديداهاي احتمالي رياست فدراسيون توي صحبتهاشون گفتند اگر راي بياورد دنيزلي را سرمربي تيم فوتبال ايران خواهد كرد.

bmoqimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا جاييكه ميدونم آقاي كتيرايي يكي از كانديداهاي احتمالي رياست فدراسيون توي صحبتهاشون گفتند اگر راي بياورد دنيزلي را سرمربي تيم فوتبال ايران خواهد كرد.

اگر ایندفعه هم همون اشتباه این چند دهه گذشته رو بکنن و نرن یه مربی بزرگ بیارن دیگه این فوتبال تا ابد فوتبال بشو نیس !

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
بعد از ويرا كه ايران به جام جهاني 98 برد ايران مربي خوب به خودش نديده البته برانكو از حق نگذريم خوب كار كرد اما بنظر من دنيزلي هم مربي بزرگيه و از خيلي از گزينه هايي كه براي تيم ايران مطرح ميشه بهتره. و از قلعه نويي كه ديگه مسلمه اما حق با شماست اگه مربي بزرگتر از دنيزلي بياد خيلي بهتره.

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
دنیزلی مربی بزرگیه ! علاقه شدیدی به فوتبال تهاجمی داره چیزی که طرفداران ایرانی فوتبال می خواند و با توجه به شناختی که از فوتبال ایران داره می تونه گزینه خوبی باشه.

bmoqimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دنیزلی مربی بزرگیه ! علاقه شدیدی به فوتبال تهاجمی داره چیزی که طرفداران ایرانی فوتبال می خواند و با توجه به شناختی که از فوتبال ایران داره می تونه گزینه خوبی باشه.

من میگم درسته که خوب اما قدم کوچیکیه ما اگه میخوایم بزرگ بشیم باید قدم بزرگ برداریم!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اره

ایران به نظر من باید یه مربی برزیلی داشته باشه. مثل اسکولاری

ای کاش اون مربی ایران میشد. البته مربی آرژانتینی هم بد نیست.

البته من شخصا بین دنیزلی و قلعه نویی ، دنیزلی رو ترجیح میدم. با تجربه تره. و در ضمن با فوتبال ایران هم کاملا آشناست.

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
آقا به نظر من ایران اصلا مربی لازم نداره . باید بگن که مثلا برای هر بازی که ببرن نفری 1000دلار میدن و برای هر بازی که میبازن نفری 2000 دلار جریمه + 6 ماه زندان با اعمال شاقه !!! اونوقت بگن این توپ و برین تو زمین خودتون بازی کنید . اونوقته که همین مافنگی هایی که در جام ملتهای آسیا دیدیم ! وقتی برن تو زمین برزیل رو هم با اختلاف زیاد شکست میدن . اصولا تجربه نشون داده که ایرانیها فقط با ابزاری به نام " زور " هست که یه تکونی به خودشون میدن . مثلا نگاه کنین اگر واقعا امتحان و کنکور و مشروط شدن و .... نبود آیا بچه ها خودشون میرفتن درس بخونن ؟ نه به خدا شاید کمتر از 5 درصد .:D:D

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
محمد مهدی نبی در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود : هیچ نماینده ای از فدراسیون فوتبال ایران تاکنون با هیچ مربی خارجی برای حضور در تیم ملی ایران مذاکره ای نداشته است.
نبی افزود با مصطفی دنیزلی نیز برای قبول مسئولیت سرمربیگری تیم ملی گفتگو و مذاکره ای نشده است و این مربی ترک تبار با اعلام تمایل مسئولان ایرانی برای به خدمت گرفتن وی در صدد بازار گرمی برای خود است.
وی ادامه داد: امیر قلعه نویی همچنان سرمربی تیم ملی ایران است که حضور وی نیز بستگی به انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و شخصی که این سمت را کسب خواهد کرد دارد.

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
اره

البته من شخصا بین دنیزلی و قلعه نویی ، دنیزلی رو ترجیح میدم. با تجربه تره. و در ضمن با فوتبال ایران هم کاملا آشناست.
دوست عزیز
مربی بزرگ به ایران نمی یاد چون مربی بزرگ اختیار کامل می خواهد که تو ایران فقط از اسمش استفاده می کنند:(

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
اره

با مربی برزیلی که مخالفم ولی قضیه اسکولاری فرق می کنه...

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
با مربی برزیلی که مخالفم ولی قضیه اسکولاری فرق می کنه...

سلام دوستان
به نظر من بهترين مربي براي فوتبال بزرگسالان ايران همين جناب فيل بزرگ هست . اسكولاري بهترين براي ايرانه ولي حيف كه به ايران نخواهد اومد .
از مربياني كه به نظرم به فوتبال ايران ميخورندمربيان فرانسوي هستن .

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان
به نظر من بهترين مربي براي فوتبال بزرگسالان ايران همين جناب فيل بزرگ هست . اسكولاري بهترين براي ايرانه ولي حيف كه به ايران نخواهد اومد .
از مربياني كه به نظرم به فوتبال ايران ميخورندمربيان فرانسوي هستن .
مربی های برزیلی خیلی خوبن ، فرانسوی ها هم فکر کنم جواب بدن ! یکی مثل تروسیه ... یا امه ژاکه ..

یه سوال ؟ مربی های باشگاه های بزرگ ، رو نمیتونن بیارن برای تیم ملی ایران ؟

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
خود ريمون دومنك رو هيچ كس توي دنيا نميشناخت تا اينكه توي جام جهاني 2006 لشگر شكست خورده 2002فرانسه رو تا فينال آورد.
به نظرم با مطالعه روي مربيان فرانسوي بتونن گزينه هاي خوبي به دست بيارن.
به نظر من يكي از دلايل پيشرفت قاره سياه آموزش ديدن تيمهاي پايه و باشگاهي زير نظر مربيان فرانسوي هست.
حتي آرسن ونگر هم در ژاپن مربيگري ميكرد قبل از آرسنال . تروسيه هم كه بد نبود .
به نظرم بايد يك نگاهي به مربيان با كلاس فرانسوي داشت.

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
من نظرم رو مربي هاي هلندي كسي مثله گاس هيدينگ يا آري هان

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
مصطفى دنيزلى :نه به ايران آمده ام نه با انصارى فرد مذاكره كرده ام

ايران ورزشى ـ خبر بازگشت سرمربى فصل گذشته پرسپوليس به فوتبال ايران، بار ديگر بر سر زبان ها افتاده و از گوشه و كنار مى شنويم كه مصطفى دنيزلى در صحبت با يك رسانه ترك زبان از دريافت پيشنهاد سرمربيگرى تيم ملى ايران خبر داده و تمايل خودش براى بازگشت دوباره به فوتبال ايران و اين بار به تيم ملى! حتى عنوان شد كه وى با يكى از مقامات فوتبال كشورمان وارد مذاكره شده و براى انجام مذاكرات نهايى به زودى وارد تهران خواهد شد كه البته به نظر مى رسد اين ماجرا پيش از آنكه به واقعيت نزديك باشد به يك بازى مطبوعاتى شباهت دارد. حداقل اينكه وقتى با خود دنيزلى در اين باره صحبت مى كنيم همه چيز را رد مى كند و مدعى است كه اصلا چنين موضوعى مطرح نشده است.
آقاى دنيزلى! باز هم اخبار تازه اى درباره شما به گوش مى رسد. ظاهرا قرار است به فوتبال ايران برگرديد!
< خودم هم در اين خصوص خبرهايى شنيده ام اما متاسفانه اين روزها فقط بايد شايعاتى را كه در مورد خودم مطرح مى شود تكذيب كنم!
با هيچ رسانه ترك زبان درخصوص بازگشت به فوتبال ايران صحبت نكرديد؟
< اصلا قصد بازگشت به فوتبال را ندارم و فعلا ترجيح مى دهم استراحت كنم. هيچ تماسى هم از فدراسيون فوتبال ايران و باشگاه هاى ايرانى نداشته ام و تصميمى هم براى حضور دوباره در فوتبال ايران ندارم.
گفته مى شد حتى هفته گذشته سفرى مخفيانه به تهران داشتيد و دررابطه با پذيرفتن سرمربيگرى تيم ملى ايران با محمدحسن انصارى فرد صحبت كرده ايد.
< از روزى كه ايران را ترك كردم، هرگز به كشور شما برنگشتم و صحبتى هم با انصارى فرد نداشتم. البته من علاقه خاصى به انصارى فرد دارم ولى نه بحثى از جانب ايشان مطرح شده و نه من حرفى زده ام. در عجبم كه چرا چنين شايعه اى در ايران مطرح شده است.
احتمالا رسانه هاى ايران دلتنگ شما هستند كه سعى دارند زمينه ساز حضور دوباره تان در فوتبال ايران باشند.
< من هم دلم براى ايران تنگ شده و دوست دارم سفرى به كشور شما داشته باشم. احتمالا تا يك ماه ديگر هم به تهران مى آيم ولى سفر من ربطى به مسائل كارى نخواهد داشت و فقط براى تجديد ديدار با دوستانم مى آيم.

بالا