برگزیده های پرشین تولز

FIFA08 & ّFIFA PROBLEMS

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بر دوستان عزیز و عاشقان همیشگی بازی پر طرفدار فیفا!

120408-EA_FIFA08uk_217_308.jpg

من وقتی شنیدم قراره فیفا 08 تا آخر این ماه (شهریور ماه 86) بیاد خیلی ذوق زده شدم!:happy:
توی این تاپیک قصد داریم ، مشکلات فیفا رو از ابتدا تا کنون یه جمع بندی داشته باشیم و تا وقتی فیفا 08 وارد ایران میشه تاپیک به یه جمع بندی کلی رسیده باشه ، امیدوارم همه ی مشکلات ، یا لاقل مشکلات اساسی در نخه ی جدید اصلاح شده باشه!
در ضمن میتونین دموی فیفا 08 رو از اینجا دانلود کنین!;)
بیصبرانه منتظریم!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
من وقتی شنیدم قراره فیفا 08 تا آخر این ماه (شهریور ماه 86) بیاد خیلی ذوق زده شدم!:happy:
توی این تاپیک قصد داریم ، مشکلات فیفا رو از ابتدا تا کنون یه جمع بندی داشته باشیم و تا وقتی فیفا 08 وارد ایران میشه تاپیک به یه جمع بندی کلی رسیده باشه ، امیدوارم همه ی مشکلات ، یا لاقل مشکلات اساسی در نخه ی جدید اصلاح شده باشه!
در ضمن میتونین دموی فیفا 08 رو از اینجا دانلود کنین!;)
بیصبرانه منتظریم!
لینک دمو کجاست پس ؟

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
EASPORTS

ممنون ,

فیفا , عشق قدیمی من بود و هست و خواهد بود :cool::cool::cool:

یکی از نکات مثبت این بازی , پیشرفت گرافیکی فوق العاده آن می باشد , که متاسفانه من از فیفا 2006 به بعد را نتوانستم انجام بدهم .:(

** ** ** ** ** ** **

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
بله فیفا 06 گرافیک خوبی داشت و ما توقع داشتیم 07 از اون هم بهتر باشه اما نبود.
ولی 08 فکر میکنم از 07 بهتر باشه.
به امید آمدن فیفا 2008 و نید فور اسپید جدید...

sina1100

Registered User
لایک‌ها
0
شايد يکي از جالب ترين و منحصر به فرد ترين ويژگي هاي اين نسخه از فيفا کنترل کامل دروازه بان باشه... تو موقعيتهاي تک به تک، شوت از راه دور و ضربات استگاهي شما ميتوانيد روي دروازه بان کنترل کامل داشته باشيد...
توي يکي از ويديو هاي آموزشي خود فيفا کامل در اين مورد توضيح داده شده که ميتونيد از اينجا دانلود کنيد (فايل زيپ شده)
يکي ديگه از ويژگي هاي که ممکنه به نظر خيلي از فيفابازها جالب به نظر بياد هواي برفي !! هست که به گزينه هاي آب و هواي بازي اضافه شده‌! که البته ويديويي براي نشون دادن اين ويژگي هنوز موجود نيست!

ويژگي هاي ديگه هم هست مثلا به سويچينگ خيلي اهميت داده شده يعني به عنوان مثال کنترل روي بازيکن دفاع هست، اگر شما کليد چهت نماي بالا رو نگه داريد و بعد S رو بزنيد کنترل ميره روي بازيکن بالاي در حاليکه توي ورژن هاي قبلي بايد هي S رو ميزديم تا به کنترل بزيکن مورد نظر برسيم... اگر ميخواهيد اين ويژگي رو ببينيد اين ويديو رو با حجم که دانلود از اينجا

بعدا بيشتر توضيح خواهد داد...

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ای ول دسد درد نکنه کلی حال کردیم بافیفا.

خواهش میکنم :)
قابل شما رو نداره!:blush:

ممنون ,

فیفا , عشق قدیمی من بود و هست و خواهد بود :cool::cool::cool:

یکی از نکات مثبت این بازی , پیشرفت گرافیکی فوق العاده آن می باشد , که متاسفانه من از فیفا 2006 به بعد را نتوانستم انجام بدهم .:(

** ** ** ** ** ** **

Wow استاد ما چقدر افکارمون به هم شبیهه ! دی!:D
امیدوارم حتماً 08 رو نصب کنین و بتونیم آنلاین هم با هم بازی کنیم! (البته اگه افتخار بدین)! دی!

بله فیفا 06 گرافیک خوبی داشت و ما توقع داشتیم 07 از اون هم بهتر باشه اما نبود.
ولی 08 فکر میکنم از 07 بهتر باشه.
به امید آمدن فیفا 2008 و نید فور اسپید جدید...

06 مشکل بزرگی داشت که من دو روز پس از نصبش آنیستالش کردم !!
گرافیکش به ظاهر خوب می اومد ولی ستینگش اصلاً رضایت بخش نبود ، حتی نمیشد کنترل گر بازی رو ، دکمه هاشو جابجا کرد!
08 که حتماً دموشو نصب میکنم خبرشو بهتون میدم!:D

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درخشش مجدد EA Sports با Fifa 08

شرکت EA Sports اعلام کرد:موتور طراحی بازی Fifa08 یک موتور کاملا نسل بعدی است و می خواهد تمام توانایی های Xbox360 و PS3 را به نمایش در آورد.این موتور از 35 حرکت برای حمله کردن استفاده خواهد کردبازی دارای سیستم AI Dynamic Threat Map است که موجب تحرک و متنوع بودن تشویق تماشاگران میشود.

بازی کنان برای اولین بار از صدای واقعی بر خوردارند و همانند فوتبال واقعی همدیگر را صدا می زنند و به تصمیمات داور به صورت صوتی و با صدای خود اعتراض می کنند.سیستم نشانه گیری برای شوت زدن در بازی طبق محاسبات دقیق فیزیکی بر اساس موقعیت و نوع استیل بازیکن در شرایط زمین محاسبه و عمل خواهند کرد.

بازی دارای یک بخش جدید به نام Pro Locks است که در این حالت شما در نقش یه بازیکن جوان هستید که تلاش میکنید تا پیشرفت کرده و به بالاترین سطح ممکن برسید.Fifa 08 از یک سیستم جدید به نام Building Block بهره می برد که این امکان را می دهد که بازی کنان تیم با هم متحد شده و برای پیروزی تیم خود به صورت گروهی تلاش کنند.

بازی Fifa 08 لیسانس استفاده از 620 تیم 30 لیگ و 15000 بازیکن را خریداری کرده و حجم بازی 20% نسبت به Fifa 07 افزایش پیدا کرده.

سیستم Interactive Leagues در این سری نیز همانند سریقبل وجود دارد و از لیگ های French League و Bundesliga و FA Premier تا Mexican 1st Division پشتیبانی میکند و به کمک Xbox Live و Playstation Network عمل خواهد کرد.

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
سلام به همه طرفداران عزیز فیفا که مثل من منتظره اومن نسخه بعدیش هستن.
من دموشو دانلود کردم و چندتایی باهاش بازی کردم. فعلا به خاطر حجم کم، نتونستن گرافیک نهایی بازی را توی نسخه دموش پیاده کنن. اما با همین حال پیراهن بازیکن ها و تماشاچی ها واقعا بهتر شده است.
نکته جدید عوض شدن کنترل هست که با دکمه Q باید یار را عوض کنیم و یا با S دنبال بازیکن حریف بریم.
عکس العمل های دروازه بان واقعا طبیعی تر شده.
داور اگه خطای بدی انجام بدید و آوانتاژ بده، بعد از توقف بازی به شما کارت می ده.
من به این فیفا خیلی امیدوارم. اما به نظر من با عوض کردن کنترل و شبیه شدن به وینینگ الون، اعتبارش یکم خدشه دار شده، اما به هر حال هنوز هم به نظر من قشنگ تر از وینینگ الون هست

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شايد يکي از جالب ترين و منحصر به فرد ترين ويژگي هاي اين نسخه از فيفا کنترل کامل دروازه بان باشه... تو موقعيتهاي تک به تک، شوت از راه دور و ضربات استگاهي شما ميتوانيد روي دروازه بان کنترل کامل داشته باشيد...
توي يکي از ويديو هاي آموزشي خود فيفا کامل در اين مورد توضيح داده شده که ميتونيد از اينجا دانلود کنيد (فايل زيپ شده)
يکي ديگه از ويژگي هاي که ممکنه به نظر خيلي از فيفابازها جالب به نظر بياد هواي برفي !! هست که به گزينه هاي آب و هواي بازي اضافه شده‌! که البته ويديويي براي نشون دادن اين ويژگي هنوز موجود نيست!

ويژگي هاي ديگه هم هست مثلا به سويچينگ خيلي اهميت داده شده يعني به عنوان مثال کنترل روي بازيکن دفاع هست، اگر شما کليد چهت نماي بالا رو نگه داريد و بعد S رو بزنيد کنترل ميره روي بازيکن بالاي در حاليکه توي ورژن هاي قبلي بايد هي S رو ميزديم تا به کنترل بزيکن مورد نظر برسيم... اگر ميخواهيد اين ويژگي رو ببينيد اين ويديو رو با حجم که دانلود از اينجا

بعدا بيشتر توضيح خواهد داد...

متشکرم سینا جان .
من اینا رو هم از سایت اصلی فیفا08 گرفتم
New trough ball system : http://largedownloads.ea.com/pub/movies/FI...PEGI_PR_BIG.mov

Player Switching : http://largedownloads.ea.com/pub/movies/FI...PEGI_PR_BIG.mov

Goal Keeper Control : http://largedownloads.ea.com/pub/movies/FI...PEGI_PR_BIG.mov

حتماً این تریلر ها رو ببینید ، ضمن اینکه یه سر به سایت اصلی فیفا08 بزنید و همون صفحه ی اول چگونگی ساخت این بازی با چند تا عکس نشون داده شده ، من واقعاً لذت بردم از این همه ذوق و سلیقه ای که EASPORTS به خرج داده!
صدای واقعی تمامی بازیکنان ضبط شده ، حرکات واقعی دروازه بانان با سنسور های خاص رو وارد دنیای مجازی کردند!
اگر نتونستین برین سایت من چند تا از عکس ها رو گلچین کردم ، امیدوارم لذت ببرید!:D

6f60zyt.png

4v6c6xz.png

63utkif.png

483wjzd.png

52cmi5v.png

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه طرفداران عزیز فیفا که مثل من منتظره اومن نسخه بعدیش هستن.
من دموشو دانلود کردم و چندتایی باهاش بازی کردم. فعلا به خاطر حجم کم، نتونستن گرافیک نهایی بازی را توی نسخه دموش پیاده کنن. اما با همین حال پیراهن بازیکن ها و تماشاچی ها واقعا بهتر شده است.
نکته جدید عوض شدن کنترل هست که با دکمه Q باید یار را عوض کنیم و یا با S دنبال بازیکن حریف بریم.
عکس العمل های دروازه بان واقعا طبیعی تر شده.
داور اگه خطای بدی انجام بدید و آوانتاژ بده، بعد از توقف بازی به شما کارت می ده.
من به این فیفا خیلی امیدوارم. اما به نظر من با عوض کردن کنترل و شبیه شدن به وینینگ الون، اعتبارش یکم خدشه دار شده، اما به هر حال هنوز هم به نظر من قشنگ تر از وینینگ الون هست
بالاخره من هم فیفا دمو ی 08 رو نصب کردم!
اما نظرات من پیرامون این بازی:
اول از همه متوجه تغییرات در سیستم gameplay، سیستم کنترلی و پاسدهی شدم. ضمن اینکه گرافیک بازی بهبود یافته و برخی از باگها نیز دیده نمی شن.
گل زدن سخت تر شده-دروازه بانها قوي تر شدن اكثر تك به تك ها رو ميگيرن.
برگشت توپ در دفاع با سر خيلي بهتر شده.كلاً بهتر هد ميزنن (تو 07 خيلي كم جون بود ضربه سرا).
از نظر سروصداي تماشگران جذابتر شده است و همچنين خرابي چمن نيز درست شده است و كيفيت چهره ها نسبت به 07 سه برابر بهتر شده است.
حتي گيم پلي آن نيز بهتر شده است و درگيري و قدرت دريبل زني بالا تر رفته و مدافعان قوي تر شده اند.

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بالاخره من هم فیفا دمو ی 08 رو نصب کردم!
اما نظرات من پیرامون این بازی:
اول از همه متوجه تغییرات در سیستم gameplay، سیستم کنترلی و پاسدهی شدم. ضمن اینکه گرافیک بازی بهبود یافته و برخی از باگها نیز دیده نمی شن.
گل زدن سخت تر شده-دروازه بانها قوي تر شدن اكثر تك به تك ها رو ميگيرن.
برگشت توپ در دفاع با سر خيلي بهتر شده.كلاً بهتر هد ميزنن (تو 07 خيلي كم جون بود ضربه سرا).
از نظر سروصداي تماشگران جذابتر شده است و همچنين خرابي چمن نيز درست شده است و كيفيت چهره ها نسبت به 07 سه برابر بهتر شده است.
حتي گيم پلي آن نيز بهتر شده است و درگيري و قدرت دريبل زني بالا تر رفته و مدافعان قوي تر شده اند.
تريلر:
http://bazihome.persiangig.com/video/t-fifa08-bazihome.com.wmv

توضیحات تريلر :
این تريلر شامل مصاحبه و نشان دادن حرکات و تصویر برداری دیجیتالی از 2 بازیکن نام آشنا میباشد که یکی رونالدنیو و دیگری هاینزه که بازیکن تیم آرژانتين میباشد هست . تریلر نحوه تصویر برداری از حرکات این بازیکنان را نشان میدهدکه من پیشنهادمیکنم حتما دانلود فرمایید
اين هم تريلري ديگر از گيم پلي اين بازي (15 مگابايت):
http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_fifa08_e32k7_wii_gp_gt.wmv
اين هم يك گيم پلي ديگه از بازي كه به تكنيكهاي بازي اشاره مي كنه(8 مگابايت):

http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_fifa08_throughball.wmv
ویدیوی FIFA 08 برای Wii:
1_ http://streamingmovies.ign.com/wii/article/800/800604/fifa08wii_clip1_062807_wmvlowwide.wmv
2_
http://streamingmovies.ign.com/wii/article/800/800604/fifa08wii_clip2_062807_wmvlowwide.wmv
3_
http://streamingmovies.ign.com/wii/article/800/800604/fifa08wii_clip3_062807_wmvlowwide.wmv

تاريخ انتشار:

EA sports اعلام کرد عنوان FIFA 08 برای 28 سپتامبر2007 منتشر خواهد شد.
لیگهای جدید در FIFA 08:
Electronic Arts رسما سه لیگ جدید موجود در فیفا 08 را معرفی کرد. یکی از این دو لیگ جدید، لیگی از منطقه AFC است.

فیفا 2008 حدود 30 لیگ خواهد داشت که البته تمامی این 30 لیگ هنوز معرفی نشده اند. سه لیگ جدید اضافه شده به این بازی، لیگ کشورهای زیر خواهند بود:
- استرالیا (Hyuindai A-League)
- جمهوری چک (Gambrinus Liga)
- ایرلند (FAI Eircom League)

همچنین به نظر می رسد که دو لیگ زیر هم در فیفا حضور داشته باشند:
- لیگ روسیه (Russia Premier Liga)
- لیگ آرژانتین (Argentina Primera)

هنوز مشخص نیست که لیگ ایران در این بازی باشد. اما طبق آخرین اطلاعات، در نسخه Next-Gen این بازی، یک داور ایرانی حضور دارد

منبع : خبر گذاری واحد مرکزی پی تی EASPORTS

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اول برم سراغ منوی بازی:

4t53i85.png

بدبختانه در این نسخه از بازی فقط میتونیم گزینه ی اولی (بازی دوستانه)را انتخاب کنیم.
خوب!!
وارد kick-off شدم و لیست تیم ها جلو چشمم ظاهر شد.
البته باید بگم که در این بازی فقط می توانستیم تیم های بسیار کمی را انتخاب کنیم.مانند:برسا-اث میلان-منچستر-بایرمونیخ-لیون-و چند تیم ضایع!!!
تیم های میلان و بارسلونا را انتخاب کردم.
بازی امکانات قابل قبول و استانداردی از جمله:
1-انتخاب رنگ پیراهن
2-انتخاب رنگ علامت بازیکن
3-چیدن ترکیب و تنظیمات
4-اطلاعات در مرود بازیکنان
5-قدرت بازیکنان
و....
اهنگ پخش شده در بازی بسیار بسیار زیبا و دلنشین بود و شور و شوق بازیکن را دو چندان می کرد.
سر انجام وارد بازی شدم.
ابتدا دوربین به سمت ورزشگاه و تماشاچیان رفت و نمای استادیوم را نشان داد.رانجام بازیکنان در کنار هم وارد زمین شدند.
یه نکته ی جالب در بازی این است که وقتی بازیکنان وارد زمین می شوند صحنه هایی از بازی را از فکر بازیکنان نشان می دهد!یعنی مثلا "مالدینی"(کاپیتان اث میلان)در هنگام ورود به بازی و صحنه های گل فکر میکند و این صحنه ها هم برای شما نمایش داده می شود!!
سوت داور به صدا امد!
بازی را شروع کردم.
گرافیک بازی در نسخه ی دمو به خاطر نبودن گزینه ی تنظیمات،بسیار پایین بود که البته به طور 100% در نسخه ی کامل درست می شود.
پاس کاری ها به زیبایی هرچه تمام انجام می شد.تمام حرکات روان و دقیق بودند.
همکاری و همیاری بازیکنان حرف نداشت.
بازیکنان حریف نیز هوش مصنوعی بسیار بالایی داشتند.همیشه پا به پای شما برای گرفتن توپ حرکت می کنند.
یکی از نکات مثبت و زیبای بازی،طراحی بسیار خوب بازیکنان بود!
تصویر برداران کنار زمین از چهره های واقعی ساخته شده بودند.
ولی تنها چیزی که در این میان تو ذوق می زد،تماشاچیان فضایی ورزشگاه بود!!
6.gif

جالبه بدونید تماشاچیان هیچ حرکتی نداشتند و کاملا دو بعدی بودند!!
ولی در کل جو ورزشگاه و سر و صدا و تشویق ها بسیار عالی بود.
گزارش گر بازی هم همان گزارش گر سابق فیفا است.
خوشبختانه بازی فیفا08 از نظر قضاوت و داوری کاملا پیشرفت کرده است.
داور و کمک داور کاملا به اتفاقات درون زمین اگاه هستند.به محض بروز خطا و فول،داور وارد عمل می شود و در سوت خود می دمد.
همچنین گفتنی است که در بازی خطای هند هم وجود دارد.
در هنگام خطا کردن،بازیکنان ممکن است با هم درگیر شوند و در این بین داور انها را از هم جدا میکند و به شخص خاطی کارت می دهد.

بازیکنان تیم حریف از هوش و تکنیک بسیار بالایی برخوردار هستند.همگی با هم همکاری میکنند تا به هر نحوی،به تیم حریف گل بزنند.

یکی دیگر از نکات مثبت بازی دوربین بازی است.دوربین بازی به خوبی طراحی شده و شما کاملا به بازی مسلط هستید.
یکی از نکات جالب بازی این است که اگر بازیکن شما در افساید باشد،جلوی اسم بازیکن،پرچم اف ساید نشان داده می شود و این خود کمکی است به بازیکن!!

پرتاب اوت و ضربات پنالتی و کرنر هم به زیبایی هرچه تمام تر به صورت دقیق انجام می شود.
اما باید این را بدانید که گل زدن دیگر به این راحتی ها نیست!!
در وازه بان حریف،کاملا به همه چیز مسلط هست و نمیگذارد به این سادگی ها گل بزنید!
خط دفاعی تیم حریف هم کاملا قوی است و البته باید بگم که علاوه بر این نکات،شوت زدن هم کمی سخت تر و واقعی تر و دقیق تر شده است.
ممکن است مثلا شما با دروازه بان تک به تک شوید ولی با زدن یک شوت محکم یا متوسط،توپ به تیرک دروازه بخورد!!

تماشاچیان هم به بازی مسلط هستند!!
اگر خطایی انجام دهید و داور ان را نبیند،به شدت سر و صدا میکنند!!
5.gif

کسانی که قلبشون ضعیفه نبینن! دی!
53ol84w.png

1186522520.jpg

فیفا08 گرافیک باور نردنی داره واقعاً!!!
این عکسی که میبینین الان مال نسخه دمو هست!!
در نسخه دمو هم تنظیمات گرافیکی موجود نیست که مثلا انتی الیاسینگ و رزولیشن رو بالا ببریم!!
در پایین ترین تنظیمات گرافیکی این هست!!(چشمک)!
حالا فرض کنین وقتی بازی بیاد گرافیکش تقریبا 4 برابر این میشه!! دی!
خوب بچه ها.فیفا08 اینبار خیلی خیلی فرق کرده.مطمئنم این اشکالات کوچیکی که داره وقتی نسخه ی اصلی بیاد کاملا برطرف میشه و دوباره به عنوان بهترین فوتبال شناخته میشه....

sina1100

Registered User
لایک‌ها
0
عالي بود محمد جان،:) اگر چه خودم دارم دموشو اما خواهشا عکس بيشتر بذار تا اونايي که ندارن مستفيض بشن چون من نميتونم عکس بگيرم و نميدونم چرا !!

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عالي بود محمد جان،:) اگر چه خودم دارم دموشو اما خواهشا عکس بيشتر بذار تا اونايي که ندارن مستفيض بشن چون من نميتونم عکس بگيرم و نميدونم چرا !!
من با نرم افزار آفیس 2007 عکس میگرم نه پرینت اسکرین !!!
عکس باز هم گرفتم ، اگه فرصت کردم آپلود کردم ، حتماً باز هم میذارم، ولی خوب مجبورم کیفیتشو بیارم پایین که راحت آپلود شه واسه همین به نظر بی کیفیت میاد !! برای همین پیشنهاد میکنم حتماً دموشو نصب کنین ، و خودتون لذت ببرین از این گرافیک!

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
خیلی ممنون از عکس هایی که گرفته بودید. باز هم بزارید.

بالا