برگزیده های پرشین تولز

همراه اول یا ایرانسل......

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33

کدومیک از این 2 سیم کارت اعتباری از همه الحاظ (قیمت ، امکانات ، خدمات ، پوشش و....) خوبتر هستن ...؟

لطفاً با دلیل جواب بدید....!

مرسی

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
توی این سایت مگه بخش موبایل نداریم
27.gif

احتمالاً تاپیک مشابه هم داریم!
8.gif

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
توی این سایت مگه بخش موبایل نداریم
27.gif

احتمالاً تاپیک مشابه هم داریم!
8.gif

اولاً مقایسه سیم کارنها ربطی به بخش موبایل نداره.. یعنی تا حالا همچین تاپیک هایی رو تو همین بخش میزنن

ثانیاً اگه تاپیکی بوده که این دو کارت رو با هم مقایسه کرده باشه لینک تاپیک رو بده.... فکر کنم همچین تاپیکی هم نیستش....

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

کدومیک از این 2 سیم کارت اعتباری از همه الحاظ (قیمت ، امکانات ، خدمات ، پوشش و....) خوبتر هستن ...؟

لطفاً با دلیل جواب بدید....!

مرسی

با عرض سلام و خسته نباشید
اینجانب هادی نظری ، نماینده شرکت ارتباطات سیار ( همراه اول ) می باشم و در این تاپیک به آدرس t85610.html آماده پاسخگویی به مسائل و مشکلات و سوالات شما هستیم .

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوبی اعتباری ایرانسل اینه که محدودیت زمانی نداره و GPRS داره ولی در بقیه موارد همراه اول (TCI) برتر هست .
ایرانسل فعلا زیاد مورد اعتماد نیست و شبکه گاهی اوقات قطعی داره و شما فرض کن همان لحظه هم به موبایل احتیاج داشته باشی ولی قطع هست .

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مقایسه شبکه همراه اول با ایرانسل

1 ) شبکه همراه اول دارای 000/500/18 مشترک است و شبکه ایرانسل دارای 000/500/2 مشترک *
2 ) شبکه همراه اول در 1016 شهر کشور و 32000 کیلومتر از کشور دارای آنتن دهی است ولی شبکه ایرانسل دارای پوشش 200 شهر می باشد .

3 ) در شبکه همراه اول ، تعرفه مکالمه در ساعات پیک هر دقیقه 447 ریال و غیر پیک هر دقیقه 358 ریال می باشد ولی در شبکه ایرانسل هر دقیقه 499 ریال یا 620 ریال با توجه به نوع سیستم مکالمه بر حسب دقیقه و ثانیه متفاوت است .

4) شبکه همراه اول دارای 1600 آنتن BTS در تهران و در کشور دارای 13000BTS است ولی شبکه ایرانسل به 150 BTS هم در کل کشور نمی رسد .

5 ) شبکه همراه اول در توسعه ی پرشتاب خود در حال واگذاری به روز تلفن همراه می باشد و الان پس از 15 روز سیم کارت را واگذار می نماید . سرویس GPRS , MMS همراه اول از آبان ماه در دسترس خواهد بود .

و.....

اگر سوالی هست لطفاً در تاپیک مربوطه ی ما بفرمایید .

با سپاس

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوبی اعتباری ایرانسل اینه که محدودیت زمانی نداره و GPRS داره ولی در بقیه موارد همراه اول (TCI) برتر هست .
ایرانسل فعلا زیاد مورد اعتماد نیست و شبکه گاهی اوقات قطعی داره و شما فرض کن همان لحظه هم به موبایل احتیاج داشته باشی ولی قطع هست .

با سلام

بسیار خوشحال هستم که به طور خیلی شفاف به این قضایا می نگرید .
درست است که GPRS ایرانسل در حال کار است ولی از سرعت خوبی برخوردار نیست و بعضاً برای باز کزدن یاهو نیز باید چند دقیقه منتظر بمانید !!!!

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
مقایسه شبکه همراه اول با ایرانسل

3 ) در شبکه همراه اول ، تعرفه مکالمه در ساعات پیک هر دقیقه 447 ریال و غیر پیک هر دقیقه 358 ریال می باشد ولی در شبکه ایرانسل هر دقیقه 499 ریال یا 620 ریال با توجه به نوع سیستم مکالمه بر حسب دقیقه و ثانیه متفاوت است .

با سپاس

این قیمت برای کدوم نوع مکالمه هستش ؟ همراه اول به همراه اول .......

راستی این قیمتی که شما میگید ارزونتر از هزینه مکالمه سیم کارت های دایمی هستش ...! :blink:

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
البته ارزونتر نیستش بلکه برابر....
این تعرفه مکالمات تلفن همراه دایمی

ipa1.jpg

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایرانسل بدرده اونایی میخوره که پول ندارن دولتی بخرن :hmm:

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
آدم اگه موبايل نداشته باشه هزار برابر بهتر از اينه كه ايرانسل داشته باشه....

hani mani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ، ببخشید من تازه وارد هستم زیاد از این سایت اطلاع چندانی ندارم ، فقط در مورد این خط های همراه اول چند تا سوال داشتم .
اول اینکه ثبت نام این خط ها کی هست و به چه صورت ؟ اینترنتی یا نه؟
و دوم اینکه بعد از چه مدت خط های ثبت نامی را واگذار می کنند؟
من می خوام بخرم ولی زیاد اطلاعی ندارم از برنامه هاشون ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آدم اگه موبايل نداشته باشه هزار برابر بهتر از اينه كه ايرانسل داشته باشه....

خیلی زود فراموش کردین که همراه اول هم در زمان خودش خیلی پر مشکل تر از ایرانسل بود.اگر یه مقایسه داشته باشیم ایرانسل خیلی بهتر عمل کرده توی این فرصت کم.
من شیراز زندگی میکنم و با اینکه توی شیراز مناطق محدودی تحت پوشش شبکه ایرانسل هست در عین حال من بی صبرانه منتظر هستم اوضاع ایرانسل بهتر بشه تا همراه اول رو کنار بزارم.

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
من همراه اول رو اجباری کنار گذاشتم!( 2 تا خط تا الان مسدود کردم! دی:)

در مورد ایرانسل ! کیفیت صدا واقعا بهتر است ! اما محدود بودن سطح پوشش مشکل اصلی هست!
توی تهران این مشکل نمود نداره! اما من مجبورم به خاط کار اموزیم شهرهای زیادی سفر کنم! اون موقع است ....

Alireza-Metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
صد در صد ايرانسل

مهمترين دليلشم اينه كه پولش تو جيب دزدترين سازمان دولتي نميره ...

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
این قیمت هایی که از همراه اول گذاشتید قیمت مکالمه سیم کارت ثابت هست! دوستمون گفتن اعتباری همراه اول یا ایرانسل!
همراه اول در سیم کارت اعتباری تعرفه واقعا زیادی داره!!
محدودیت مصرف اعتبار هم داره,امکانات هم مکالمه و sms!
ایرانسل تعرفه نسبتا بهتری داره,محدودیت مصرف اعتبار هم نداره.... ولی هنوز خیلی از جاها شبکه پوشش مناسب نداره اونم بخاطر اینکه باندازه همراه اول قدمت نداره و نسبتا جدیده

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
صد در صد ايرانسل

مهمترين دليلشم اينه كه پولش تو جيب دزدترين سازمان دولتي نميره ...
اينو کاملاً اشتباه کردی ! از چند جا پول ميده به مخابرات ! يکی ساليانه 28 درصد بابت حق قرارداد ! يکی هزينه ليسانس باند GSM (خود مخابرات به کی بايد بده ؟)، يکی هم هزينه اي بابت يک سری از خدمات عمومی و اجباری شبکه ! اگه بازم باشه ديگه من بيخبرم ! ضمناً خود ايرانسل هم چندان غير دولتی نيست. بنياد مستضعفان و صا ايران !

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان من به علت عدم آنتن دهي اپراتور اول در منطقه مورد سكونت و آنتن دهي خفن ايرانس (به علت وجود آنتن در چند خانه آنور تر)‌مي خوام از اپراتور اول به ايرانسل كوچ كنم به نظر شما اينكارو انجام بدم يا خير؟

بالا