برگزیده های پرشین تولز

مشکل مادربرد

rajabimazhar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

بنده یه مشکل با مادربرد گیگا مدل 8i845pe-rz دارم وقتی سیستم روشن می شه هیچ سیگنالی روی صفحه نمایش وجود نداره و صفحه نمایش در حالت چشمک زن می مونه. سایر قطعات مشکلی ندارند زیرا همه قطعات را از سیستم خارج کردم و مشکل حل نشد. به نظر می رسد مادربرد قفل کرده است و یا مدت عمر آن به اتمام رسیده است. لذا از دوستانی که راه حلی به نظر شان می رسد بنده را راهنمایی نمایند. حدودا" 3 سال است که مادربرد خریداری شده است.
لازمه بنده به عرض برسونم که دنبال رست کردن مادربرد هستم تا بتونم مادربرد را از حالت قفل در آورم. در ضمن سیستم بوق نمی زند و گرافیک هم آنبرد نیست.

rajabimazhar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

بنده یه مشکل با مادربرد گیگا مدل 8i845pe-rz دارم وقتی سیستم روشن می شه هیچ سیگنالی روی صفحه نمایش وجود نداره و صفحه نمایش در حالت چشمک زن می مونه. سایر قطعات مشکلی ندارند زیرا همه قطعات را از سیستم خارج کردم و مشکل حل نشد. به نظر می رسد مادربرد قفل کرده است و یا مدت عمر آن به اتمام رسیده است. لذا از دوستانی که راه حلی به نظر شان می رسد بنده را راهنمایی نمایند. حدودا" 3 ساله که مادربرد خریداری شده است.
لازمه بنده به عرض برسونم که دنبال رست کردن مادربرد هستم تا بتونم مادربرد را از حالت قفل در آورم. در ضمن سیستم بوق نمی زند و گرافیک هم آنبرد نیست.

rajabimazhar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

دوستان چندین مورد پیش اومده (مثلا 8i848p775-g دقیقا یه روز از کار افتادن) و حالا سخت به دنبال رست کردن مادربرد یا بایوس هستم. متاسفانه نمی دانم اینکار روی چه چیپ ستی باید انجام بدم. به این خاطر مطمئنم که یکی اینکار رو بلده ولی .... به هر حال اگه از دوستان روشی رو بلدن که کمکم کنه بفرماین ممنونشون هستم.

javadshahvand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام

بنده یه مشکل با مادربرد گیگا مدل 8i845pe-rz دارم وقتی سیستم روشن می شه هیچ سیگنالی روی صفحه نمایش وجود نداره و صفحه نمایش در حالت چشمک زن می مونه. سایر قطعات مشکلی ندارند زیرا همه قطعات را از سیستم خارج کردم و مشکل حل نشد. به نظر می رسد مادربرد قفل کرده است و یا مدت عمر آن به اتمام رسیده است. لذا از دوستانی که راه حلی به نظر شان می رسد بنده را راهنمایی نمایند. حدودا" 3 ساله که مادربرد خریداری شده است.

بایوس مادربردت تعطیل شده باید آپدیت یا فلش کنی

ocarina3

Guest
لایک‌ها
0
والا منم مادربورد یه زمانی اینجوری میکرد... هر کار کردم رو به راه نشد!
رفتم پیش تعمیر کار گفت اگه درست بشه 15 الی 30 تومن خرجشه..!
اگه حوصله سرو کله زدن با مادربورد و تعمیر رو نداری برو یه دونه دسته دو بخر... الان مادربردهای p4 که دسته دوش ریحته با 20 تومن میتونی گیر بیاری....

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
اگر واقعا تمام قطعات دیگه تست شده اند و مشکل فقط می تونه از مادربرد باشه، یه بار قبل از اقدام برای تعمیر باتری مادربرد رو از جاش در بیار و بعد حدود 30 دقیقه بعد دوباره جا بزن ببین مشکلش حل میشه یا نه؟
اگر مشکل به قوت خود باقی بود دیگه تعمیرش کار شما نیست و باید سر کیسه رو شل کنید. :(

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
102.gif

به نظر من ببر پيش كسي كه وارد هست . نظر آخر رو بهت بده . اگر از بايوسش باشه 5 تا 6 تومن بيشتر نميشه . مادربرد سوكت 478 از من بپرس زير 30 نميدن . مادربرد درست حسابي p4 دست دوم حدود 40 ميتونيد از بازار قيمت بگيريد . مادربردي كه شما داريد سري rz مادربرد خوبي نيست
لطفا 3 تا تاپيك ايجاد نكن

بالا