برگزیده های پرشین تولز

لطفا همه کمک کنید:سوالاتی درمورد ادامه تحصیل در هند...!!!؟؟؟

Hamidreza2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان عزیز
من و یکی از دوستام دیپلم کامپیوتر داریم و می خوایم بریم رشته IT شاخه انیمیشن....
ولی از هر کی درمورد این شاخه می پرسیم میگه اولا که دانشگاه درست و حسابی دراین مورد توی ایران نیست دوما اگه هم باشه استاد های درست و حسابی نداره و چیزی یاد نمی گیری و فقط یه چیزایی به صورت تئوری یاد می گیری....
حالا مدرک رو هم که گرفتی توی ایران بازار کار درستی نداره....
خلاصه داشتیم پشیمون می شدیم که یکی از دوستامون پیشنهاد داد که بهترین جا با کمترین خرج برای تحصیل توی چنین رشته هایی هند هست....!!!!!
راستش اول بهش خندیدیم و گفتیم مگه بچه بازیه ؟ ولی گفت یکی از دوستاش الان با کمترین خرج(3،4 میلیون که=دانشگاه آزاد هست )لیسانس کامپیوتر از یکی از دانشگاه های هند رو داره...!!!
سرتون رو درد نیارم خوب که از جزئیات(شهریه،بورسیه،خرج و ...) برامون گفت یه جورایی امیدوار شدیم ....
ما هم رفتیم سراغ گوگل نازنین وسرچ کردیم ودیدیم خیلی از شرکت ها دانشجو به هند اعزام می کنند .بعد که رفتیم و چند تاشون رو زنگ زدیم یکی می گفت شهریه دانشگاه سالیانه 3000 دلار(لیسانس 3 ساله)،یکی می گفت هر3 سال روهم 6000 دلار،یکی یه چیز دیگه می گفت....
از طرفی یکی از وبلاگ ها که خودش برای تحصیل به هند رفته بود می گفت این شرکت ها همش پول مردم رو بالا می کشند ووقتی ازتون 700،800 تومن گرفتن دیگه حتی همکارانشون که وعده دادن توی هند برای راهنمایی میان دنبالتون هم دیگه نمیان ....!!!!

حالا گفتم این مسئله رو اینجا مطرح کنم ببینم اگه کسی از دوستان خودش یا اقوام یا دوستانش توی هند تحصیل کرده یا می کنن ما رو از جزئیات کار مطلع کنن خلاصه بهمون بگه اگه بخوایم بریم:
1-کل هزینه دانشگاه توی این 3 سال برای رشته IT چند میشه؟
2-کل هزینه زندگی برای این 3 سال چند میشه؟
3-کل هزینه کلاس زبانی که اونجا باید 6 ماه بگزرونیم چنده؟
4-ما دیپلم فنی و حرفه ای داریم پس پیش دانشگاهی نداشتیم ولی توی همه سایت ها یکی از مدارک پیش دانشگاهی بود ...!!!خوب ما چیکار کنیم؟؟!!! البته توی یک از همین سایت ها نوشته بود پیش دانشگاهی رو اونجا هم می تونیم بگیریم...
5-اگه بخوایم اونجا پیش دانشگاهی بگیریم کل هزینه مربوط به پیش دانشگاهی چند میشه؟
6-از همه مهمتر من متولد 68 هستم و احتمالا 97% نمیزارن از ایران خارج بشیم...حالا آیا می تونیم یه وثیقه بزاریم و از کشور خارج بشیم ؟ وثیقه چند تومنی می خوان؟
7-وحرف آخر:اگه کسی لیسانس IT گرفته کل،کل هزینه هاش از شهریه و زندگی وکلاس ها و...چند شده؟؟؟؟؟

یه دنیــــــــا ممنون :حمیــــد رضا

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
با این شماره تماس بگیر
کمکت می کنه
آقای فداییان :
09121728306

---------------------------------------------------------
همین الان بگم که این آقاهه بابا و دایی و عموی من نیست . فکر نکنین سود شخصی داره . بگین تبلیغات کردی !
تو عمرم این آقا رو ندیدم . فقط می دونم خیلی ها رو برده هند . باهاش تماس گرفتم . اطلاعات خوبی در مورد دانشگاههای هند داره . کسانی هم که با کمک ایشون برای تحصیل رفتن هند اکثرا" راضی بودن .

شما این هزینه که گفتین در مورد کدوم دانشگاه بوده ؟ فکر کنم nju بوده با این هزینه . دانشگاه کم هزینه تری هم داره .

ضمنا زندگی اونجا هم یه مدل خاصی داره ها . :D حواست هست که ...

Hamidreza2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با این شماره تماس بگیر
کمکت می کنه
آقای فداییان :
09121728306

---------------------------------------------------------
همین الان بگم که این آقاهه بابا و دایی و عموی من نیست . فکر نکنین سود شخصی داره . بگین تبلیغات کردی !
تو عمرم این آقا رو ندیدم . فقط می دونم خیلی ها رو برده هند . باهاش تماس گرفتم . اطلاعات خوبی در مورد دانشگاههای هند داره . کسانی هم که با کمک ایشون برای تحصیل رفتن هند اکثرا" راضی بودن .

شما این هزینه که گفتین در مورد کدوم دانشگاه بوده ؟ فکر کنم nju بوده با این هزینه . دانشگاه کم هزینه تری هم داره .

ضمنا زندگی اونجا هم یه مدل خاصی داره ها . :D حواست هست که ...

من فقط می خوام توی یه دانشگاهی که رشته منو داشته باشه(که احتمالا یا حیدرآباده یا ونگلور) وواقعا یه چیزایی یاد بگیرم.(در ضمن هر چی ارزونتر ،بهتر)
منظورتون از ارزونتر چنده ؟
راستی منظورتون از زندگی خاص چیه ؟؟؟ :D

sajjad_za

Registered User
لایک‌ها
8
الان بخاطر اينكه اعزام دانشجو به خارج زياد شده وزارت علوم به موسسه ها مجوز ميده و اين موسسه ها رو تاييد ميكنه اگه خواستي يه زنگ بزن 118 شماره تلفن وزارت علوم رو بگير و زنگ بزن به وزارتخونه و از اونا اسم و شماره
تلفن يه موسسه مجاز رو بگير اما باز بايد مواظب باشي كه تمام قول هايي كه موسسه شفاهي ميده مكتوب كني و
قرارداد بنوبسي تا بعدا اگه مشكلي پيش اومد بتوني از اونا شكايت كني:f34r:

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
من فقط می خوام توی یه دانشگاهی که رشته منو داشته باشه(که احتمالا یا حیدرآباده یا ونگلور) وواقعا یه چیزایی یاد بگیرم.(در ضمن هر چی ارزونتر ،بهتر)
منظورتون از ارزونتر چنده ؟
راستی منظورتون از زندگی خاص چیه ؟؟؟ :D

ونگلور نه!!!!:lol: بنگلور Bangalore

mahmood55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تحصيل دانشجو در شهرbangalore-india
با مجوز رسمي از وزارت علوم
تحصيل در خصوص رشته هاي مختلف در شهر Bangalore هندوستان كه شامل BBM,B.COM,BA, رشته هاي computer كه شامل BCA,BSC COMPUTER
,IT,
SOTWEAR ENGINEERING,
HARDWEAR ENGINEERING,
MEDICAL,
DENTAL,
PHARMACY,
MBA,
MCA,
BIOTECHNOLOGY,
MICRO BIOLOGY,
BIO CHEMISTRY,
BHM HOTEL MANAGMENT)
M.SC BIO CHEMISTRY,
M.SC BIO TECHNOLOGY,
M.SC MICRO BIOLOGYAND ,
M.TECH ELECTRONICS
,ENGINEERING ELECTRONICS etc

gereftan paziresh baraie danshjoian azize irani dar danshgahaye monaseb ba tashilat va gereftan visa tahsili va maskan
baraye etlaate bishtar lotfan ba

[email protected]
mobile number 00919916662941
mobile iran tehran 09127379313
tamas hasel farmaeed ba tashakor​

فایل های ضمیمه

• 20.jpg
    20.jpg
    3.4 KB · نمایش ها: 4
  • 19.jpg
    19.jpg
    3.6 KB · نمایش ها: 1