برگزیده های پرشین تولز

نظر شما درباره دامنه CodeWeblog.com چیه؟

MountainBike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
به نظر شما این دومین چند می ارزه؟
از دوستان کسی علاقه ای به خریدنش نداره؟

-------------------------
پایه 40 تومان تعیین شد.

MountainBike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته کسی اگه اهل کار توی سدو باشه مطمئنا می تونه بیشتر از 100 دلار بفروشه ولی خوب من برای فروش اینو ثبت نکرده بودم الان هم وقت و حوصله کار روی محتوایی که مدنظرم بود را ندارم (سرویس وبلاگ)

MountainBike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی بیست تومن می فروشینش؟
چرا که نه. گفتم که قصدم از ثبت این دامنه فروش اون نبوده
البته قیمت پایه است یکی دو هفته می ذارم که همه سر بزنن و در نهایت به بالاترین پیشنهاد می فروشم هر چند هنوز هم دلم می خواهد محتوای مورد نظرم رو راه اندازی کنم. (بمیرم واسه خودم و آرزوهام!)

با دامنه دات کام هم می تونم عوض کنم مخصوصا اگه نام ایران یا پارس توش باشه.

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه اسکریپت بلاگ دهی قوی و خوب نوشتم ولی نشد که راه بندازمش اگه بخوای فیت این دامنه هستش ارزونم میدم بت دوزبانه هست و ajax

MountainBike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه اسکریپت بلاگ دهی قوی و خوب نوشتم ولی نشد که راه بندازمش اگه بخوای فیت این دامنه هستش ارزونم میدم بت دوزبانه هست و ajax

سلام
مشخصاتش چیه؟ زبان برنامه نویسی؟ چه میزان امکانات و دسترسی سرور نیاز داره؟ قیمتش چطور؟ بلاگها توی زیردامنه افزوده می شن یا مسیر؟ این نرم افزار فقط مدیریت ایجاد وبلاگ (زیر دامنه یا مسیر) هست یا نرم افزار مدیریت پستها را هم داره؟ خودتون این سرویس را راه اندازی کردید یا به زودی قصد راه اندازی اون را دارید؟

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
دو زبانه فارسی/انگلیش کنترل پنل ادمین با امکانات خوب / کنترل پنل کاربر با امکانات عادی مثل تسلط کامل بر تمپلیت ها و ادیتور متن خیلی قوی
php
امکانات فقط wild card subdomain
قیمت اگر به کارتون بخوره من باهاتون راه میام
زیردامنه
این نرم افزار فقط مدیریت ایجاد وبلاگ (زیر دامنه یا مسیر) هست یا نرم افزار مدیریت پستها را هم داره؟
اینو نفهمیدم منظورتو ولی ادمین میتونه پست همه ی کاربرا رو تغییر بده و کاربرام پستهاشون و با یک ادیتور قوی تغییر میتونن بدن
خودتون این سرویس را راه اندازی کردید یا به زودی قصد راه اندازی اون را دارید؟
من اینو یه 1 ماهی وقت گذاشتم نوشتم که سرویس راه بندازم ولی نتونستم هاست براش جور کنم حتی دو تا دامنه هم براش ثبت کردم ( نام بسیار خوب و تو ذهن برو) که اگه بخواین بزنین تنگ codeweblog بهتون میدم رو اسکریپت چون دامنه ها بدون اسکریپت بدردم نمیخوره
آیدی یاهوی من:soheil_k20032003

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ضمنا دمو و اینها میتونم بت بدم ولی اینجا نه

MountainBike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دموی کار شما را دیدم البته با تاخیر آخه این روزا فقط می رسم بیام تو نت و پشت سر هم کلیک کنم و با عجله برم!
البته دموی کارتون یه سری مشکل داشت مثلا یه بار وارد شدم شناسایی درست انجام شد و یه لینک کلیک کردم باز می گفت وارد نشدی! یا برای مثال داده های فرم توی مرورگر کاربر می موند و حتی پس از خروج اگر پنجره بسته نشده باشه هر کاربری امکان لوگین غیر مجاز داره! در ضمن من متوجه نشدم فریم ورک ای جکس اون چیه؟ یا اصلا فریم ورک استفاده شده یا نه.
بگذریم با اینهمه من منکر کار زیادی که روی این مجموعه شده نیستم ولی هنوز کار زیادی می بره که من خودم نه php کار می کنم و نه وقت کافی برای کار روی اسکریپت وبلاگی دارم به عبارت دیگه این مجموعه بدون توسعه دهنده امکان سرمایه گذاری نداره! مگه اینکه شما خودت همکاری کنی و کاری که شروع کردی را ادامه بدی به هر حال من هنوز تصمیم به راه اندازی این سرویس را دارم برای همینه که زیاد روی فروش این دامنه تاکید نمی کنم.

با آرزوی موفقیت

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16

MountainBike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خریدار نیستم ولی قیمت خوبه .
موارد استفاده هم میتونه کدها و یا تولز واسه وبلاگ باشه ( انگلیسی باشه بهتره )

ممنونم از شما من هم اینو با حوصله و دقت پیدا کردم و خیلی دوست داشتم خودم راه اندازیش کنم که راستش نمی رسم حتی حوصله فروش توی جایی مثل سدو را ندارم برای همین به همین قیمت راضیم.

بالا