برگزیده های پرشین تولز

سیستم مدیریت محتوای ژوپیتر فارسی همین الان دانلود کنید!

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
به نام خدا

سلام
سیستم مدیریت محتوای ژوپیتر که در سایت http://www.jupiterportal.com عرضه شده است با تغییرات زیادی نسبت به نسخه ی اصلی، کاملا فارسی سازی شده و با نام سیستم مدیریت محتوای ژوپیتر فارسی و با نام اختصاری ژوپر در سایت http://www.juper.ir عرضه شده است و این نسخه به صورت کاملا رایگان برای همه در دسترس می باشد.

» معرفی سیستم مدیریت محتوای فارسی ژوپیتر (ژوپر) و تغییرات آن نسبت به نسخه ی اصلی:
-سیستم کاملا فارسی شده و زبان انگلیسی از روی آن برداشته شده است.
-دارای تاریخ فارسی و شمسی
-دارای 2 قالب فارسی شده ی اضافی با نام های vista_bm و xp که در نسخه ی اصلی وجود ندارد. هر سه قالب موجود در سیستم کاملا با زبان فارسی و راست به چپ بودن آن منطبق هستند و سازگاری دارند.
-تمامی پیام های خطا که معمولا در سیستم ها فارسی نمی شوند، فارسی سازی شده است.
-بعضی از مشکلات سیستم که هنوز در نسخه ی اصلی وجود دارد، در هنگام فارسی سازی شناسایی شده و برطرف شده است. یعنی این نسخه کاملتر از نسخه ی اصلی می باشد.

-امکانات نسخه ی اصلی که در این نسخه نیز وجود دارد:
سانسور کلمات بد در همه جا
ممنوع کردن کاربر و بلوک کردن آی پی
تقویم میلادی به همراه قرار دادن رویداد در آن
انجمن های گفتگو
ارسال ایمیل گروهی به اعضاء
سیستم درج خبر در صفحه ی اصلی
آمار سایت، آمار کل، آمار مدیر، آمار اعضاء، آمار مهمانان و ...
سیستم ارسال پیام خصوصی
درج نظرسنجی

-امکانات نسخه ی فارسی شده که در نسخه ی اصلی وجود ندارد:
مود Advanced ADs v2.0b برای درج تبلیغات در سایت از پیش نصب شده است.
مود AnnouncementModule که تغییر یافته است، برای درج تابلوی اعلانات در بالای سایت از پیش نصب شده است.
مود articles برای درج مقالات در سایت از پیش نصب شده است.
مود b_shoutbox برای درج پیام فوری از پیش نصب شده است.
مود download mod برای ارسال فایل از پیش نصب شده است.
هک pollmod برای جلوگیری از ارسال رای بیش از یک بار از پیش نصب شده است.
مود Stream-Download-1.5 تغییر یافته برای آپلود فایل و در قسمت مدیریت از پیش قرار داده شده است.
مود weblink برای قسمت لینکستان سایت از پیش نصب شده است.
فایل install.php برای نصب مد ها و هک های فوق و همچنین تنظیمات منوی اصلی کاملا تغییر یافته و فارسی شده است.

این توسط خودم فارسی شده!!

Kav3h

Registered User
لایک‌ها
0
وبسایت فارسی متاسفانه برای من باز نمیشه .. :eek:

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سایت برای من باز میشه
مشکلی نیست
توی اولین پست هم فال حافظ گرفتید : دی

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
بله دوستان چون صبح داشتم نسخه ی جدید رو جایگزین می کردم
نسخه ی قبلی چند تا اشکال داشت که سریعا برطرف کردم
الان سایت با نسخه ی جدید راه اندازی شده و در دسترس می باشد
با تشکر از حسن توجه شما

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
ببخشید من می خوام مدیریت محتواتون رو روی سایتم آپلود کنم . راهنماییم می کنید ؟ ؟ /

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
ببخشید من می خوام مدیریت محتواتون رو روی سایتم آپلود کنم . راهنماییم می کنید ؟ ؟ /

سلام دوست عزیز.. فایل فشرده رو دریافت و باز میکنید و محتویاتشو تو هاست آپلود میکنید به فرض مثال اگه تو شاخه اصلی آپلود کردید آدرس www.yoursite.com/index.php رو فراخوانی کنید و روی دکمه next کلیک کنید.. در مرحله بعد که مربوط به تعیین سطح دسترسی میشه سطح دسترسی رو چک کنید همه گزینه ها سبز و وضعیتشون Writable بود رو دکمه next کلیک کنید در مرحله بعد اطلاعات مدیریت و ... تعیین میشه و بعد بازم next رو بزنید حالا فایل های مربوط به نصب install رو از رو سرور حذف کنید.. و وارد سایت بشید www.yorsite.com

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام

دوست عزیز! راهنمای فارسی قدم به قدم فارسی به همرام فایل پک دانلود شده وجود دارد، همچنین راهنمای نصب در سایت پشتیبانی قابل وجود دارد. شما کار را شروع کنید هر کجا به مشکل برخورد کردید در سایت پشتیبانی در خدمت شما هستم.

سلام دوست عزیز.. فایل فشرده رو دریافت و باز میکنید و محتویاتشو تو هاست آپلود میکنید به فرض مثال اگه تو شاخه اصلی آپلود کردید آدرس www.yoursite.com/index.php رو فراخوانی کنید و روی دکمه next کلیک کنید.. در مرحله بعد که مربوط به تعیین سطح دسترسی میشه سطح دسترسی رو چک کنید همه گزینه ها سبز و وضعیتشون Writable بود رو دکمه next کلیک کنید در مرحله بعد اطلاعات مدیریت و ... تعیین میشه و بعد بازم next رو بزنید حالا فایل های مربوط به نصب install رو از رو سرور حذف کنید.. و وارد سایت بشید www.yorsite.com

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
این cms به عنوان سبک وزن ترین cms جهان شناخته شده، یعنی با توجه به امکاناتی که داره حجم خیلی کمی داره.
نکته ی مهم دیگه اینه که اولین نسخه ی این cms رو نویسنداش وقتی 19 سالش بوده نوشته و الان 25 سالشه
این cms بر مبنای مود و هک نوشته شده، یعنی طوری نوشته شده که هر کسی بر مبنای نیازش بتونه مود براش بنویسه و نیازش رو برطرف کنه ...

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
یه چیزی تو مایه های E107 و فیوژن هست ...
فکر نمیکنم زیاد سیستمش قوی باشه
اما دستت درد نکنه بابت اینکه وقت گذاشتی و فارسیش کردی امید وارم هر روز این سیستم کامل تر بشه

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
یه چیزی تو مایه های E107 و فیوژن هست ...
فکر نمیکنم زیاد سیستمش قوی باشه
اما دستت درد نکنه بابت اینکه وقت گذاشتی و فارسیش کردی امید وارم هر روز این سیستم کامل تر بشه

درسته سیستم زیاد قوی نیست ولی همه ی امکانات لازم برای ایجاد یک سایت پویا رو داره
البته اگر چیزهای دیگه ای هم کسی لازم داشته باشه می شه به راحتی بهش اضافه کرد
نسخه ی بعدی یعنی 1.1.6 خیلی کاملتر از اینه و در واقع می شه بگی در حد نیوک و جوملا باشه
نسخه ی جدیدی به زودی می آد و ما هم به زودی اون رو فارسی می کنیم
از اون جهت که می شه نسخه ی 1.1.5 رو به راحتی به 1.1.6 ارتقا داد مشکلی برای استفاده از این سیستم نیست چون اگه بعدا 1.1.6 بیاد نیازی نیست محتویات 1.1.5 از بین بره و راحت به نسخه ی جدید ارتقا پیدا می کنه
با تشکر از لطف و نظر شما

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
با تشکر از لطف شما. مطالب جدید به سایت اضافه شد...

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
قابلیت های جدید زیر به ژوپیتر فارسی اضافه شد:

پنج فابل دانلودی آخر بصورت بلوک

آمار مقالات سایت

تماس با ما

آموزش ساخت صفحات اضافی

بلوک کاربران آنلاین

مد اخبار نسخه 2

مود معرفی به دوستان

مود قالب

گالری عکس

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
خبر ناگهانی و بد: ژوپیتر برای همیشه به خاطرات پیوست!

سلام

متاسفانه با خبر شدم بعد از هک شدن سایت ژوپیتر انگلیسی، مسئولین این سایت به ناگهان پروژه ی خود را برای همیشه تعطیل کردند.

725rfwk.jpg

و این خبر خیلی بدی است. یعنی دیگر نسخه ی 1.1.6 وجود ندارد و این سایت به کلی و ناگهان تعطیل شد.

این پیام رسما و با امضای آقای Seth در صفحه ی اول سایت ژوپیتر قرار داده شده است. ضمن این که پیام تشکر دیگری توسط Pikey (مدیر دیگر سایت) به آن اضافه شده است:

Whether or not people agree with me, I would like to leave an extended message here for Seth^^.

I am sure I am not the only person to be thinking this, but I would like to thank Seth^^ for all his hard work, commitment and most importanly bringing us all together.

A lot of peoples site have been turned into fantastic sites with the CMS and most importantly allowing a lot of newbies to learn PHP with his extensive number of comments in his scripts that allowed people to learn.

I remember when I first started, I was so basic, I was useless and even more... I knew nothing, so when I spoke to Seth^^ for the first time and he helped me realise I can do just about anything by simply putting my mind to it.

So thank you Seth^^, I'm glad I met you!

ضمن تبریک سال نو میلادی، با این خبر وضعیت کاری ما هم فعلا نامشخص مانده است. لطفا با نظرات خود ما را یاری فرمائید.

proshat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خبر ناگهانی و بد: ژوپیتر برای همیشه به خاطرات پیوست!

سلام

متاسفانه با خبر شدم بعد از هک شدن سایت ژوپیتر انگلیسی، مسئولین این سایت به ناگهان پروژه ی خود را برای همیشه تعطیل کردند.

725rfwk.jpg

و این خبر خیلی بدی است. یعنی دیگر نسخه ی 1.1.6 وجود ندارد و این سایت به کلی و ناگهان تعطیل شد.

این پیام رسما و با امضای آقای Seth در صفحه ی اول سایت ژوپیتر قرار داده شده است. ضمن این که پیام تشکر دیگری توسط Pikey (مدیر دیگر سایت) به آن اضافه شده است:

Whether or not people agree with me, I would like to leave an extended message here for Seth^^.

I am sure I am not the only person to be thinking this, but I would like to thank Seth^^ for all his hard work, commitment and most importanly bringing us all together.

A lot of peoples site have been turned into fantastic sites with the CMS and most importantly allowing a lot of newbies to learn PHP with his extensive number of comments in his scripts that allowed people to learn.

I remember when I first started, I was so basic, I was useless and even more... I knew nothing, so when I spoke to Seth^^ for the first time and he helped me realise I can do just about anything by simply putting my mind to it.

So thank you Seth^^, I'm glad I met you!

ضمن تبریک سال نو میلادی، با این خبر وضعیت کاری ما هم فعلا نامشخص مانده است. لطفا با نظرات خود ما را یاری فرمائید.

خدا کنه زود تر درست بشه

amir-haghighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا