برگزیده های پرشین تولز

من چطوری زبان یاد بگیرم؟

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
سلام.
من خیلی دنبال یه روش هستم که بتونم تو 3 سوت (3_4 ماه) زبان انگلیسی رو یاد بگیرم. :blink: از این کلاسهای بیرون که چیزی در نمیاد!
به نظر شما من چیکار کنم؟

r_badkonaki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جزوه بگیر بخون..........کلمه یاد بگیر.........بعد بشین فیلم ببین(با زیرنویس انگلیسی).........هر مشکلی هم داشتی تو بخش زبان همینجا بپرس..........زبانت که بهتر شد بشین فیلم ببین بدون زیرنویس انگلیسی
بازم میگم......دیدن فیلم خیلی تاثیر داره.........چون جملات و کلمات خیلی تکرار میشن و تو ذهنت میمونن

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
من سواد زبان چندانی ندارم.
یعنی در حد مدرسه (پیش دانشگاهی) که تمامشم بعد کنکور یادم رفته.
حالا ممنون میشم دقیق بگید چی کار کنم اگه قراره جزوه بخونم چه جزوه ای یا چه کتابی؟

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
من هم خیلی دوست دارم این کار رو بکنم. چند وقت پیش رفته بودیم فرودگاه ، یه یارو اومد چهار کلمه ازمون سوال کرد ، من و دوستم پیچیدیم به خودمون !!

اگه روشی پیدا شد خبر بدین !!

r_badkonaki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من سواد زبان چندانی ندارم.
یعنی در حد مدرسه (پیش دانشگاهی) که تمامشم بعد کنکور یادم رفته.
حالا ممنون میشم دقیق بگید چی کار کنم اگه قراره جزوه بخونم چه جزوه ای یا چه کتابی؟
خوب با همون جزوات و کلمات زمان کنکور شروع کن
اگه ریختی دور برو بخر(کلمات کنکور قلم چی) ......یادمه حالت دفترچه داشت.......میتونی از اینترنت هم چیزایی پیدا کنی.......حتما جزواتی هست.........اما یادت نره خوندن کلمه و جزوه فایده نداره........مهم اینه که تکرار بشه.......نه اینکه 100 بار از روش بخونی بلکه خودت اون کلمات رو به زبون بیاری یا همون دیدن فیلم
میتونی تو بخش زبان pt هم انگلیس صحبت کنی تا راه بیوفتی........اونجا خیلی کمک میکنن(بعضی وقتا سر میزنم میبینم به بچه ها خیلی کمک میکنن)

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
اونجوری که شماها گفتید 3_4 ساله میشه نه 3_4 ماه :(
راستی تو این روشها یعنی من بشینم بدون اینکه زیاد قواعد و جمله سازیها و کلمات رو بلد باشم اخبار و فیلم انگلیسی ببینم :blink: بعد هم برم سایتهای انگلیسی رو بخونم؟
ممنون میشم توضیح بیشتر بدید چون تو این تاپیکهایی که معرفی کردید خیلی روشها رو خارجکی نوشته بود ما که نفهمیدیم. :D

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
3-4 ماهه میخوای یاد بگیری؟
برو 3-4 ماهی یه کشور انگلیسی زبان زندگی کن اگه آی کیوت بالا باشه زبانت خیلی خوب میشه
البته این روشو من امتحان نکردم و تضمینی نمیدم فقط می خوام بگم که برای یادگیری زبان باید از یه جایی
شروع کرد دیگه و صبر و حوصله به خرج داد! این جوری معمولا به جایی نمیرسی اگه بخوای دنبال روشهای 3-4 ماهه باشی!

بالا