برگزیده های پرشین تولز

محروميت غايبين سربازي از خدمات اجتماعي!

MountainBike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
۲۳ شهريور ۱۳۸۶

رييس سازمان **** وظيفه عمومي ناجا گفت: کساني که به خدمت وظيفه عمومي نروند و غيبت کنند، برابر ماده 10 قانون خدمت وظيفه از برخي خدمات اجتماعي محروم مي شوند .

سرتيپ بهمن کارگر در مصاحبه با واحد مرکزي خبر افزود: اين افراد از ثبت هرگونه اسناد، نام نويسي در مراکز آموزش عالي و ادامه تحصيل، خروج از کشور، اشتغال در سازمان‌هاي دولتي و بخش خصوصي، خريد و فروش خودرو و گرفتن گواهينامه رانندگي محروم خواهند شد.

وي گفت: طبيعتا با توجه به اين محروميت‌ها، اين فرد در جامعه دچار مشکلات فراوان خواهد شد.

رييس سازمان **** وظيفه ادامه داد: کساني که به خدمت وظيفه نمي‌‌روند، هميشه در جامعه نگران هستند نيروهاي نظامي و انتظامي آنان را دستگير کند؛ بنابراين براي آنان مشکلات روحي و رواني و خانوادگي پيش خواهد آمد.

سرتيپ کارگر با اشاره به اثرات مثبت خدمت سربازي در زندگي افراد افزود: خدمت وظيفه عمومي موجب يادگيري تعامل، وفاق ملي در جوانان و نظم و انضباط مي‌شود.
:lol::lol::lol:

ba_maram_shiraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
۲۳ شهريور ۱۳۸۶

رييس سازمان **** وظيفه عمومي ناجا گفت: کساني که به خدمت وظيفه عمومي نروند و غيبت کنند، برابر ماده 10 قانون خدمت وظيفه از برخي خدمات اجتماعي محروم مي شوند .

سرتيپ بهمن کارگر در مصاحبه با واحد مرکزي خبر افزود: اين افراد از ثبت هرگونه اسناد، نام نويسي در مراکز آموزش عالي و ادامه تحصيل، خروج از کشور، اشتغال در سازمان‌هاي دولتي و بخش خصوصي، خريد و فروش خودرو و گرفتن گواهينامه رانندگي محروم خواهند شد.

وي گفت: طبيعتا با توجه به اين محروميت‌ها، اين فرد در جامعه دچار مشکلات فراوان خواهد شد.

رييس سازمان **** وظيفه ادامه داد: کساني که به خدمت وظيفه نمي‌‌روند، هميشه در جامعه نگران هستند نيروهاي نظامي و انتظامي آنان را دستگير کند؛ بنابراين براي آنان مشکلات روحي و رواني و خانوادگي پيش خواهد آمد.

سرتيپ کارگر با اشاره به اثرات مثبت خدمت سربازي در زندگي افراد افزود: خدمت وظيفه عمومي موجب يادگيري تعامل، وفاق ملي در جوانان و نظم و انضباط مي‌شود.

هم اون غلط کرد این حرف رو زد هم تو

تو غلط نکردی شوخی کردم ولی اون غلط کزد اینو گفت.

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
خب قبلا هم که هیچ کاری نمیتونستن بکنن !

سربازی چیز آشغالیه کلا ! :دی

MountainBike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدمت وظيفه عمومي موجب يادگيري تعامل، وفاق ملي در جوانان و نظم و انضباط مي‌شود.
یعنی جوونای کشورهایی که سربازی نمی رن تعامل، وفاق ملی و نظم ندارن؟
یا شاید هم هیچوقت مرد نمی شن!
آیا روحیه کارگروهی ندارن؟
آیا میانگین ساعات مطالعه شون از ما کمتره؟
آیا در این جوامع فرهنگ احترام به قانون کمتر از ما نهادینه شده؟ یا جامعه ای که مردم در تنشهای روزمره به جای پناه بردن به قانون ترجیح می دن به روش فیزیکی در صدد دفاع از حقوق خود بربیان؟
حس میهن پرستی در کدوم دسته از جوونا بیشتره؟ جوونای اونا یا جوونایی که حاضرن همه چیزشون را بدن و برن و برای همیشه حتی وطنو تو خواب هم نبینن!

--------
متاسفانه من هنوز هم نمی تونم حتی یک دلیل یا هدف برای خدمت سربازی پیدا کنم که با یک روش و راه حل نظامی از نوع سربازی توجیه پذیر و دست یافتنی باشه.
آیا برای هر کدام از این نیازها، ارزشها و توانائیها راهکاری علمی و به دور از اجبار با درنظر گرفتن آزادیهای اجتماعی متصور نیست؟

اگر من اشتباه می کنم از شما می خوام در رفع این ابهام به من کمک کنید

MountainBike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب قبلا هم که هیچ کاری نمیتونستن بکنن !
متاسفانه این قبیل کارا رو می تونن بکنن:
کساني که به خدمت وظيفه نمي‌‌روند، هميشه در جامعه نگران هستند نيروهاي نظامي و انتظامي آنان را دستگير کند؛ بنابراين براي آنان مشکلات روحي و رواني و خانوادگي پيش خواهد آمد.

MountainBike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سربازی چیز آشغالیه کلا !
نمی شه یه نسخه برای همه پیچید خیلی ها از گذراندن این دوره راضی هستن ولی آیا نباید به شما آزادی و اختیار عمل داده بشه که انتخاب کنی این دوره را بگذرونی یا که نه؟

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
نمی شه یه نسخه برای همه پیچید خیلی ها از گذراندن این دوره راضی هستن ولی آیا نباید به شما آزادی و اختیار عمل داده بشه که انتخاب کنی این دوره را بگذرونی یا که نه؟
اگه این آزادی رو به من بدن ! عمرا نمیگذرونمش ! بقیه هم همینطورن گمونم !

2 سال از عمرتو تلف میکنی ! 1001 بدبختی میکشی ! که چی ؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
۲۳ شهريور ۱۳۸۶

خوب ايناروکه هر ننه قمری میدونه !!!!

سربازی چیز آشغالیه کلا !
خيلی از رفيقهای من میگن بهترين دوران زندگيشون دوران سربازيشون بوده

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
برای همین حرفها هست که قدیم مردم بهش می گفتن اجباری. اما الان به نام شریف خدمت مقدس تغییر نام داده.

آخه کجای دنیا دیگه سربازی میرن. تو کشورهای اروپایی سرباز 5 ساله با حقوق می گیرن. اما اینجا باید دو سال مفت براشون جون بکنی.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
آخه کجای دنیا دیگه سربازی میرن
:blink:
تو تماميه کشورهای دنيا به غيره يه کشور که الان اسمش يادم نيست سربازی يه امره واجبه
و اگه نری از خيلی چيز ها محرومی

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
بالا