برگزیده های پرشین تولز

سيستم كليكي سي دي كلوپ كلاه برداره

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
سلام بچه ها بازم كلاه برداري ايندفعه از سيستم سي دي كلوپ من حسابم به 35 تومن رسيد روز 19 اين ماه در خواست دادم حالا ميبينم يوزر منو از سيستم حذف كردن!!!!!!!!!!!! واقعا چقدر دزداي كثيفي هستن بعد از اون agpshop حالا اين ، agp 200 تومن از من خورد و اينم كه حالا واقها خيلي دزدن نامردا

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
سلام بچه ها بازم كلاه برداري ايندفعه از سيستم سي دي كلوپ من حسابم به 35 تومن رسيد روز 19 اين ماه در خواست دادم حالا ميبينم يوزر منو از سيستم حذف كردن!!!!!!!!!!!! واقعا چقدر دزداي كثيفي هستن بعد از اون agpshop حالا اين ، agp 200 تومن از من خورد و اينم كه حالا واقها خيلي دزدن نامردا

قبل از بستن >>> نه اخطاری؟نه ایمیلی؟ نه پیغامی ؟ هیچی؟

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
قبل از بستن >>> نه اخطاری؟نه ایمیلی؟ نه پیغامی ؟ هیچی؟

هيچي ! ايميل هم زدم جواب ندادن فكر كنم اينا هر كي به پرداخت ميرسه درخواست ميده ميبندن نامردا آخه من هيچ تقلبي چيزي هم نكردم كه ببندن ! سايتمم مشكلي با جمهوري اسلامي نداره كه بخوان اينو بهونه كنن فقط ميخوان پول ندن .

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
اینا هم از سایتهای خارجی مثل مای فری شارز یاد گرفتن یادمه خیلی وقت پیشا اونم وقتی من به پرداخت رسیدم اکانتمو پاک کرد
این دیگه آخر عوضی بازیه باز آدم همون اول ایرادشونو ببینه یه چیزی ولی وقتی این موقع این کار رو میکنن یعنی فقط قصدشون این بوده که براشون کار کنی بعد بزنن زیرش از نوع کثیف ترین کلاه برداریها

nmnmnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

تایید میشه
چند تا شرکتن که دائما با اسمای مختلف فروشگاه میزنن تا کلاه یه عده رو بردارن و دوباره با یه اسم دیگه بر گردن

اینم واسه اونایی که در جریان نیستن :
zarcd زر سی دی www.zarcd.com : کلاهبردار === سایتهای دیگر مربوط به این شرکت بر روی سرورش http://whois.webhosting.info/38.113.162.73 --
http://whois.webhosting.info/zarcd.com

agpshop البرز گستر پایتخت www.agpshop.com : کلاهبردار === سایتهای دیگر مربوط به این شرکت بر روی سرورش http://whois.webhosting.info/209.167.88.137
--
http://whois.webhosting.info/agpshop.com

بقشونم ارزش وقت گزاشتن نداشت ولی اگر خواستین راحت میتونین پیدا کنید

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
عجب!! آخه 35 تومن كه خوردن نداره.

خب معلومه اینا بخوان به هر کسی 35 تومن بدن ، خوب باید در سایتشون رو تخته کنن
از اول معلوم بود این سیستم کلیکی ، مخصوصا کلیکی 40 یا 50 تومن کلاه برداریه :wacko:
امیدوارم اگر واقعا سایتی هم این کار رو می خواد انجام بده نامردی نکنه
الان سایتی هست تو این کلیکی ها که همیشه و سر موقع پرداخت کرده باشه ؟

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
عجب!! آخه 35 تومن كه خوردن نداره.

شما حساب كن شايد چنرد صد يا چند هزار وبلاگ و سايت با اينا كار ميكنن و ببين اونوقت اينا چه دزدي دارن اين وسط ميكنن هيچ كي هم كه تو اين مملكت نظارتي رو كوچه بازارش نداره اينا كه ديگه هيچ

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
خب معلومه اینا بخوان به هر کسی 35 تومن بدن ، خوب باید در سایتشون رو تخته کنن
از اول معلوم بود این سیستم کلیکی ، مخصوصا کلیکی 40 یا 50 تومن کلاه برداریه :wacko:
امیدوارم اگر واقعا سایتی هم این کار رو می خواد انجام بده نامردی نکنه
الان سایتی هست تو این کلیکی ها که همیشه و سر موقع پرداخت کرده باشه ؟

همشون كلاه بردارن ايراني جماعت همينه جايي راه براي دزدي باز باشه دريغ نمي كنه فقط سيستم هزار تومان پرداخت داره اونم از هر 3 كليك يكي رو محاسبه ميكنه اينو رمضاني خود صاحب هزار تومان يه دفعه اعتراف كرد حضورا !

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب لينك مارو بزاريد 20 تومان بگيريد از 1 سنت كه بهتره :D

بالا