برگزیده های پرشین تولز

آی پی اختصاصی

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
من یه سوال داشتم در مورد آی پی اختصاصی
می خواستم بدونم که ارزش این آی پی ها به چه صورته و برای کارهای معمول آی پی چه کشورهایی مطلوب است ؟

کشور هلند چطوره ؟ شنیدم که امنیتش در این موارد از کانادا و امریکا بیشتره .
نظر دیگه ای هم دارین بفرمایین :rolleyes:

---
من جای درست این ترد رو نمی دونستم کجاست . مدیران اگه جای بهتر دیدن زحمتش رو بکشن .

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام امین جان خوفی ؟

والله این شرکت های که اینترنت با اختصاصی میدن عموما IP ثابت میدن .. IP مربوط به خود ایران ه و خوبی که داره میشه سیستم ها رو از این طریق کنترل کرد و بهش وصل شد .

مثلا یه شرکت دفتر تهران و شیراز رو این مدلی تحت این IP ثابت بهم متصل میکنه و میتونه سیستم رو کامل کنترل کنه

من تا این حد بلد بودم ...

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام امین جان خوفی ؟

والله این شرکت های که اینترنت با اختصاصی میدن عموما IP ثابت میدن .. IP مربوط به خود ایران ه و خوبی که داره میشه سیستم ها رو از این طریق کنترل کرد و بهش وصل شد .

مثلا یه شرکت دفتر تهران و شیراز رو این مدلی تحت این IP ثابت بهم متصل میکنه و میتونه سیستم رو کامل کنترل کنه

من تا این حد بلد بودم ...

سلام محمد جان
خوبی ؟

نه . اینا رو برای کارهایی که احتیاج به آی پی غیرایران داره گفتم . مثلا پیپال و ایگلد و ... .
می خواستم ببینم چطوره و آی پی کجاها بهتره و ... .
ممنون :rolleyes:

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
شما منظورتون *** با ip اختصاصی هست یا اینترنت با ip ثابت ؟!

samira065

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من از ip امریکا استفاده کن چون مطمئن تره و در ضمن می تونی باهاش کارای بیشتری انجام بدی. خیلی سایتا فقط به امریکا سرویس میدن. اما در مورد پی پال قضیه فرق داره.. با هر لوکیشنی که حساب باز کنی ازون به بعد با آی پیه همون جا هم باید وارد حسابت بشی یعنی مثلا اگه لوکیشنت رو موقع ثبت نام میزنی هلند دیگه نمیشه بعدا با آی پی امریکا با پی پالت کار کنی و آی پیت حتما باید اختصاصی باشه وگرنه پی پال اکانتت رو لیمیت میکنه.
اما خوب اگه از کشورهای امریکی کانادا و استرالیا و انگلیس پی پال باز کنی دیگه وریفای کردنش سخت میشه و باید با حساب بانکیه واقعی وریفای بشه اما از کشورای دیگه با کردیت کارد هم میتونی.. پس میبینی پی پال قضیش کلا فرق میکنه.. حالا خودت تصمیم بگیر:)

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
به نظر من از ip امریکا استفاده کن چون مطمئن تره و در ضمن می تونی باهاش کارای بیشتری انجام بدی. خیلی سایتا فقط به امریکا سرویس میدن. اما در مورد پی پال قضیه فرق داره.. با هر لوکیشنی که حساب باز کنی ازون به بعد با آی پیه همون جا هم باید وارد حسابت بشی یعنی مثلا اگه لوکیشنت رو موقع ثبت نام میزنی هلند دیگه نمیشه بعدا با آی پی امریکا با پی پالت کار کنی و آی پیت حتما باید اختصاصی باشه وگرنه پی پال اکانتت رو لیمیت میکنه.
اما خوب اگه از کشورهای امریکی کانادا و استرالیا و انگلیس پی پال باز کنی دیگه وریفای کردنش سخت میشه و باید با حساب بانکیه واقعی وریفای بشه اما از کشورای دیگه با کردیت کارد هم میتونی.. پس میبینی پی پال قضیش کلا فرق میکنه.. حالا خودت تصمیم بگیر:)

سلام
شبت خوش
ممنون
ولی تاپیک مال خیلی وقت پیش بوده :D
لینک دوم توی امضام رو ببین :lol:
در هر صورت دستت درد نکنه عزیز :)

بالا