برگزیده های پرشین تولز

drop down

mar mar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام
اول از همه به خاطر فروم خوبتون تبریک میگم.خیلی فعال و خوبه.
سوال من اینه که :
یک drop down دارم که از table1 پر میشه و بعدش هر کدام از مقادیر داخل drop down را که انتخاب کنیم PK آنرا از داخل table1 پیدا کرده و میریزد در table2 .
ولی متاسفانه از آنجایی که من تازه وارد هستم نمیدونم چطور باید کد این دو قسمت را بنویسم . البته من از ویزارد استفاده نمی کنم بلکه درcode behind می نویسم . ( با Visual C# و WEB )
ممنون میشم اگر مرا راهنمایی کنین و بگین چطور باید drop down را پر کنم و چطور از آن بخوانم ....:)

mar mar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عجب فروم تنبلی !!!!
برین ببینین فروم های دیگه دارن چی کار..... می کنن.
ترکوندن.
در لحظه جواب میدن ، بحث می کنن و حتی مطالب مربوط میذارن

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

سلام
اول از همه به خاطر فروم خوبتون تبریک میگم.خیلی فعال و خوبه.

چه جالب شما چطوری با یک پست به این نتیجه رسیدی که اینجا خیلی فعال و خوبه ؟

عجب فروم تنبلی !!!!
برین ببینین فروم های دیگه دارن چی کار..... می کنن.
ترکوندن.
در لحظه جواب میدن ، بحث می کنن و حتی مطالب مربوط میذارن

چه جالب تر !!! شما چطوری با پست دوم فهمیدی که اینجا همه اینقدر تنبل هستند ؟

احتمالا اون فروم های دیگه ای هم که می گید می ترکونند به همین روش کشف کردید ؟

محض اطلاعتون بگم . اصولا سوالاتی که بی جواب می مونند از دو حال خارج نیستند . یا اصلا کسی هیچ چیزی در مورد این سوال نمی دونه و کوچکترین اطلاعاتی در موردش نداره و یا اینقدر پاسخ این سوال ساده و عادی هست که دونستنش فقط 1 دقیقه ( واقعا 1 دقیقه) سرچ توی گوگل زمان می بره و انتظار میره خود فردی که سوال کرده این 1 دقیقه وقت رو بذاره و جوابش رو پیدا کنه . شما هر سایت آموزش ASP.NET و یا هر کتاب آموزش ASP.NET رو که ببینی به عنوان یه مبحث درسی به سوال شما پرداخته .

بگذریم . موفق باشید . :)

mar mar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه جالب شما چطوری با یک پست به این نتیجه رسیدی که اینجا خیلی فعال و خوبه ؟
چون موضوعات زیادی داره و در بدو ورورد فکر میکنی عجب جای خوبیه.

چه جالب تر !!! شما چطوری با پست دوم فهمیدی که اینجا همه اینقدر تنبل هستند ؟

ولی وقتی عضو میشی و اولین سوالت رو مطرح می کنی میبینی که نه مثل اینکه اینجا فقظ ظاهر خوبی داره و عین ادارات باید حداقل 1ماه صبر کنی . بری بیای و به همه رو بزنی تا شاید بالاخره یکی این وسط ها دلش به حالت بسوزه و جوابتو بده.

و در مورد سوالم.من توی google این موضوع را search کردم و اینجا رو بهم داد.بیشتر هدفم از انتخاب forum این بود که یه جایی هست که می تونی بحث کنی و سوالاتتو اون مدلی که دلت می خواد بپرسی.
ولی نمیدونستم اینجا سوالات طبقه بندی شده هست و فقط مخصوص آدمهای درجه بالا.آخه عزیزم آدمهای درجه بالا که سوالی ندارن وگرنه درجه بالا نمی شدن.
و من هم فکر نکنم سوال بدی پرسیده باشم.آره مبتدی هست چون من خودم مبتدیم و تازه شروع کردم ولی هیچ وقت فکر نمی کردم اینتوری به سوالم جواب داده بشه.
در نهایت هم براتون آرزوی موفقیت می کنم.ما که رفتیم ولی اینجوری فروم ساختن به درد عمع هم نمی خوره.
خداحافظ

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اصلا بحث آدم های درجه بالا و درجه پایین نیست . همه ما می دونیم که با علم روز دنیا قرن ها فاصله داریم (خودم رو می گم). من هم تازه کارم . اما برای این دست سوالات ترجیح می دم با یک سرچ ساده مطلب رو پیدا کنم . تا اینکه خودم رو معطل پاسخ دیگران کنم .
این هم نظر شخص من بود نه دوستانی که در اینجا فعالیت می کنند . چیزی رو پای فوروم نذارید . خوشحال می شیم حضورتون رو در اینجا ببینیم .من هم برای شما آرزوی موفقیت می کنم .

mar mar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون جناب آقای امین.
با توجه به شناختی که از فروم ها و قوانین آنها دارم ترجیح میدم بیشتر از این در مورد یک موضوعی که ربطی به سوال اول این پست نداشت بحث نکنم.
امیدوارم برای دیگر اعضای این فروم مفید باشید.ولی خوشبختانه یا متاسفانه من را از آمدن دوباره به این فروم و حتی معرفی آن به دوستانم منصرف کرد.
با آرزوی موفقیت برای همه اعضای این فروم

Flash_MX

Registered User
لایک‌ها
2
وووووو با اینکه خیلی کم به اینجا سر میزنم از اینکه کسی همچین نظری راجب فرم داره متاسفم .
اینجا تنها جایی هست که تقریبا هیچ سوالی بی پاسخ باقی نمی مونه
فوق العادست ، فوق العادست ، فوق العادست و ...;)

(احسان کجایی که ببینی)

Mar Mar --------> ASP ------>Jamejam CN درسته ؟

mehdivk

Registered User
لایک‌ها
0
آقا سوال شما کاملا نا مفهوم است ، شما می خواهید با انتخاب یک گزینه از Drop Down اول یک سری اتفاق بیفته ؟ خوب این که کاری نداره ، کافیه در Drop Down ی که میگی مشخصه Auto Post Back را فعال کنی و برای Selected IndexChanged یک متد بنویسی و در آن میتوانی با استفاده از Drop1.SelectedItem.Value به مقدار انتخاب شده دسترسی داشته باشی و کاری که میخوای بکنی رو بعدش انجام بدی ، توضیح بیشتر بده تا جواب بهتر و کامل تری بگیری

بالا