برگزیده های پرشین تولز

ماشین برای سرعت بالا چی خوبه ؟

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
سلام.

شما برای سرعت های بالا چه ماشینی رو پیشنهاد میدین ؟ قیمتش از ده یازده میلیون بیشتر نشه !!

چون ما با پراید که 120 تا میریم ماشین شروع می کنه به بوق بوق کردن ! و یه کم که بیشتر بری خیلی خطرناک میشه !

اگر چه بعضی از دوستهام گفتند که با پراید 180 تا و با زانتیا 220 تا تو جاده قزوین رفتند !!

ولی منظور من اینه که 150 تا رو راحت بره.

جی ال ایکس چطوره ؟

هر ماشینی رو که معرفی می کنید یه حدودی هم از مصرف سوختش اگه می دونین بگین !

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
دوست عزیز , سرعت بالا میخوای چکار تو این جاده های افتضاح و راننده های بی ملاحظه !!

با پراید 150 هم راحته ولی خطرناک .

405 خوبه ولی اگه واقعا میخوای با سرعت بالا برونی حتما ماشین رو از نظر فنی و امنیتی روبراه کن .

ولی سعی کن ماشینی بخری که شتاب خوبی داشته باشه نه سرعت بالا.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
یکی از آشناهای ما همین 4 روز پیش به خاطر همین سرعت زیاد از جاده ماشینش خارج شد و یه چند باری معلق زده بوده ماشین و متاسفانه یکی از سرنشین های ماشین کشته شد :(

به همین راحتی !!

اگه به جون خودتون ، بستگان و سایر افراد علاقه دارید خواهشا عاقلانه و منطقی رانندگی کنید :)

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
یکی از آشناهای ما همین 4 روز پیش به خاطر همین سرعت زیاد از جاده ماشینش خارج شد و یه چند باری معلق زده بوده ماشین و متاسفانه یکی از سرنشین های ماشین کشته شد :(

به همین راحتی !!

اگه به جون خودتون ، بستگان و سایر افراد علاقه دارید خواهشا عاقلانه و منطقی رانندگی کنید :)
اوه... پس خطری شد !

فکر کنم همون پراید بهتر باشه . یه کم آروم تر میریم و زنده می مونیم !!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اوه... پس خطری شد !

فکر کنم همون پراید بهتر باشه . یه کم آروم تر میریم و زنده می مونیم !!

یعنی اگه اینارو بهت نمی گفت،نمی دونستی؟ سرعت رفتن خوبه،به شرطی که 20 سال بشه که پشت فرمونی!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
یعنی اگه اینارو بهت نمی گفت،نمی دونستی؟ سرعت رفتن خوبه،به شرطی که 20 سال بشه که پشت فرمونی!

درسته تجربه داشتن خوبه و تاثیر داره ...

ولی فکر می کنید با تجربه امنیت اتومبیل و جاده هم زیاد می شه ؟!

s-t-t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سمند ماشین قرص و محکمیه از پراید مطمئن تره در ضمن 190 کیلومتر هم میره قیمتش هم از جی ال ایکس کمتره (البته معمولی نه ال ایکس)

aria_cop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خوبی پراید اینه که اگه تصادف شدید کنی مطمئنی که شل و پل و فلج نمیمونی دست خونوادت. فقط زحمت حلوا رو میکشن!!! خدای نکرده البته.

سواری گل رو میگن خوبه! البته این به پیشنهاده فقط!

دور سمند و خط بکش!

راستی سرعت بالا منظورت 150 فقط؟

فکر میکردم بالای 220 سریع حساب شه!

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
206 :دی

mosyhey1

Registered User
لایک‌ها
4
برای سرعت های خیلی بالا ماشین نعش کش هم را هم باید در نظر داشته باشی!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
درسته تجربه داشتن خوبه و تاثیر داره ...

ولی فکر می کنید با تجربه امنیت اتومبیل و جاده هم زیاد می شه ؟!

خوب اونی که تجربه داره،اکثر جاده هارو رفته اومده دیگه برادر من..ماشین رو خاموش کنن بذارن تو پارکینگ خوبه؟؟ چون جاده ها امنیت نداره!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
خوب اونی که تجربه داره،اکثر جاده هارو رفته اومده دیگه برادر من..ماشین رو خاموش کنن بذارن تو پارکینگ خوبه؟؟ چون جاده ها امنیت نداره!

من گفتم شما ماشین را بذارید تو پارکینگ؟! گفتم سرعت منطقی و عاقلانه

s-t-t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوبی پراید اینه که اگه تصادف شدید کنی مطمئنی که شل و پل و فلج نمیمونی دست خونوادت. فقط زحمت حلوا رو میکشن!!! خدای نکرده البته.

سواری گل رو میگن خوبه! البته این به پیشنهاده فقط!

دور سمند و خط بکش!

راستی سرعت بالا منظورت 150 فقط؟

فکر میکردم بالای 220 سریع حساب شه!

میشه بفرمائید سمند چشه ؟ همه میگن خودرو ملی افتخار ملی اونوقت شما میگی خودرو ملی افتضاح ملی :lol::p

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
دوست عزیز , اکثر ماشین های موجود در بازار , 150 رو حداقل میرن ولی باز هم عرض میکنم سرعت بالا مهم نیست و واقعا هم خطرناکه !!!!

البته خوبه که ادم 20 سال پشت فرمون باشه ولی کسی که 20 سال تجربه ی رانندگی داره هیچ وقت بی احتیاطی نمی کنه !

دوست عزیز شما هم سعی کن تکنیک های رانندگی رو یاد بگیری و بتونی رو هر ماشینی مسلط باشی !

باید بدونی اگه ماشینت oversteer یا understeer شد چه کاری انجام بدی و .....

اینها هم زیاد ربطی نداره به ماشین که چی باشه فقط باید مسلط باشی و ماشینت از حالت نرمال کمتر نباشه .

سعی کن هر ماشینی که داری از نظر زیربندی , سیستم تعلیق و .... مشکلی نداشته باشه .

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
برای سرعت بالا بهترین ماشین این رنج قیمت سمنده. اصلا سمند فقط سرعت بالا رو خوب میره به جاده میچسبه و خیلی کنترل داره حتی تا 190 تا . الان هم که سورن اومده که چه بهتره. ولی من خودم اصلا با سرعت بالا حال نمیکنم چون هم خطر جانی داره و هم اینکه پلیس ماشینتو میخوابونه و باید نصیحتهای یک پلیس کم سواد رو گوش بدی! و اعصاب خورد کنیهای دیگه. خیلی لطف کنند گواهینامتو مییگیرند. اما یک ماشینم بگیری که شتاب داشته خیلی بهتره حالش همبیشتره. ماشینهای پرشتاب این رده هم ریو و 206 و اس دی 1600 هستند. پراید هم با هر سرعتی تصادف کنی یا مردی یا زمین گیری پس پراید رو بفروش.

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سلام.

شما برای سرعت های بالا چه ماشینی رو پیشنهاد میدین ؟ قیمتش از ده یازده میلیون بیشتر نشه !!

چون ما با پراید که 120 تا میریم ماشین شروع می کنه به بوق بوق کردن ! و یه کم که بیشتر بری خیلی خطرناک میشه !

اگر چه بعضی از دوستهام گفتند که با پراید 180 تا و با زانتیا 220 تا تو جاده قزوین رفتند !!

ولی منظور من اینه که 150 تا رو راحت بره.

جی ال ایکس چطوره ؟

هر ماشینی رو که معرفی می کنید یه حدودی هم از مصرف سوختش اگه می دونین بگین !

یکی از دوستهای من با پراید کره ای 185 تا پرکرده! یک چت مغزیه ...:lol:

سرعت بالا می خوای سمند خوبه

206 که خداس! من خودم با 206 رو ماشین یکی از اقوام رو سرعت 170 oversteer رو تجربه کردم ماشین آخ نگفت 2 ونیم دور زد بعد وایساد سر جاش!

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
ببین بنظر من انتخاب های بهتر از سمند و پژو و اینجور چیز ها هم هست ، به این تاپیک سر بزن http://forum.persiantools.com/t91395.html بنظر من هر کدوم از این 7 ماشین گفته شده در این تاپیک رو تهیه کنی از سمند و .... بهتره :D

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
که خداس! من خودم با 206 رو ماشین یکی از اقوام رو سرعت 170 oversteer رو تجربه کردم ماشین آخ نگفت 2 ونیم دور زد بعد وایساد سر جاش!

یا خیلی خوش شانس بودین یا راننده شوماخر بوده !

چون 206 اصلا تعادل خوبی نداره و امار چپی هم زیاد داره.

بالا