برگزیده های پرشین تولز

آیا کسی با این ویژگی های اخلاقی هست ؟

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
سلام.
من یه چیزی رو هر چی فکر می کنم جوردر نمیاد !

آیا آدمی با این ویژگی های اخلاقی وجود داره ؟ (نه تو ایران)

فرض کنید یه پسر جوونه حدودا 22 سالشه. تو یه کشور دیگه زندگی میکنه. دانشجوی مکانیک هم هست. تو دانشگاه درسش خیلی خوبه و شاگرد اوله. همه تحقیق ها و کار های عملی و... هم ردیفه. و کلا از نظر درسی کارش درسته. بسیار هم شیک پوش و خوش قیافه است و با مردم رفتار خوبی داره.
با دختر های زیادی دوسته. انواع مشروب و... رو میخوره و توی جشن ها ی شبانه و... هم حضور فعال داره. هفته ای چندبار با دختر ها حال میکنه و انواع و اقسام کار های به قول ما غیر اخلاقی رو هم انجام میده.

همچین کسی اصلا وجود داره ؟

Mehrdad001

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
0

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
چیش جور درنمیاد ؟ کجاش عجیبه ؟

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام.
من یه چیزی رو هر چی فکر می کنم جوردر نمیاد !

آیا آدمی با این ویژگی های اخلاقی وجود داره ؟ (نه تو ایران)

فرض کنید یه پسر جوونه حدودا 22 سالشه. تو یه کشور دیگه زندگی میکنه. دانشجوی مکانیک هم هست. تو دانشگاه درسش خیلی خوبه و شاگرد اوله. همه تحقیق ها و کار های عملی و... هم ردیفه. و کلا از نظر درسی کارش درسته. بسیار هم شیک پوش و خوش قیافه است و با مردم رفتار خوبی داره.
با دختر های زیادی دوسته. انواع مشروب و... رو میخوره و توی جشن ها ی شبانه و... هم حضور فعال داره. هفته ای چندبار با دختر ها حال میکنه و انواع و اقسام کار های به قول ما غیر اخلاقی رو هم انجام میده.

همچین کسی اصلا وجود داره ؟
منم میشناسمش !

Mehrdad001

کاربر فعال
لایک‌ها
0
باب این می خواد بگه بعنی خودش این شکلیه !!
:puke: (این اسمایلی حال به هم خوردنه مثلا)

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
من منظورم اینه که یه نفر ، یا باید درسخون باشه یا باید اهل خلاف و مشروب و این حرفها باشه.

کسی که هر دوی این حالت ها رو داره رو من نتونستم تصور کنم !

Mehrdad001

کاربر فعال
لایک‌ها
0
اگه مشکلت فقط همینه پس بدون دورو بری ها من همه این شکلی اند و همینجوری ذهلم.

اه اه ...

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
میگم اگه قراره بهش جایزه بدی اون فرد منم.:cool::cool:

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
یه تماس با خدا بگیر .آمارشو داره.

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
یه تماس با خدا بگیر .آمارشو داره.

خدا لازم نداره که ! مطمئنا همچین آدمی هم وجود داره . همه ی آدمهای کره ی زمین که یه جور نیستن . مطمئتا همچین تحفه ای :rolleyes: هم توی 6 ملیارد آدم پیدا میشه .:D:D

Mehrdad001

کاربر فعال
لایک‌ها
0
بابا خدا وکیلی دورو ور من چنندین نفر هستن که مث خخخخخخخخرررررررررر درس می خونن هر چی کثافت کاری ممکنه می کنن آخرش هرچی بیسته می گیرن به حال و حول هم می پردازن.

bad_sectore

Registered User
لایک‌ها
2
یه نمونش خود من! البته تو خارج تحصیل نمیکنم :D ولی بقیه کارارو میکنم... نکردنش حرامه!

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یه دختر میشناسم تو دانشگاه همینطوری که شما میگید هست تازه خیلی خفن تر. اگه باهاش کار داشته باشی باید بری از پارتی های شبانه و مجالس خفن موسیقی یا جاهای شبیه اینا پیداش کنی. خوش تیپ هم هست و اخلاقش هم خوبه. اما نکته ی اصلی درس خوندنشه. تو درس هایی که من و امثال من باید 4 بار بخونیم تا بلکه شانس بیاریم و توش یه 10 بگیریم و قبول بشیم ایشون همون دفعه ی اول با نمره ی بالای 18 درس رو پاس میکنه. :( تازه ایشون سیگار و هشیش هم می کشه. کلا آدم عجیبی هست.
یک بار ازش پرسیدم که تو که همیشه اینور اونوری چجوری درس می خونی. گفت تو خونه کار دیگه ای جز درس خوندن انجام نمیدم.
هستن همچین آدم هایی برادر

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
من یه دختر میشناسم تو دانشگاه همینطوری که شما میگید هست تازه خیلی خفن تر. اگه باهاش کار داشته باشی باید بری از پارتی های شبانه و مجالس خفن موسیقی یا جاهای شبیه اینا پیداش کنی. خوش تیپ هم هست و اخلاقش هم خوبه. اما نکته ی اصلی درس خوندنشه. تو درس هایی که من و امثال من باید 4 بار بخونیم تا بلکه شانس بیاریم و توش یه 10 بگیریم و قبول بشیم ایشون همون دفعه ی اول با نمره ی بالای 18 درس رو پاس میکنه. :( تازه ایشون سیگار و هشیش هم می کشه. کلا آدم عجیبی هست.
یک بار ازش پرسیدم که تو که همیشه اینور اونوری چجوری درس می خونی. گفت تو خونه کار دیگه ای جز درس خوندن انجام نمیدم.
هستن همچین آدم هایی برادر
واقعا جالبه !!

حالا اینجوری بودن خوبه یا بد ؟ ( با فرض اینکه سیگار و حشیش نکشیم !!)

آیا احتیاج به کار یا تمرین خاصی داره ؟ (مثلا نابغه باشی ، روابط عمومیت خیلی خفن باشه و...) ؟

Mehrdad001

کاربر فعال
لایک‌ها
0
عزیزم این چیزا افتخار نمیاره.فقط همون قسمت درس خون بودنش موجب افتخاره.والا بقیه مشخصات فقط برای عده بسیار کمی لیاقت و جرات محسوب میشه.مردی به کشیدن حشیش نیست.مردی به نکشیدن حشیشه.
مطمئن باش. :)

Mehrdad001

کاربر فعال
لایک‌ها
0
منو یاد این داستان انداختی از ابو سعید ابی الخیر (ره) :

شيخ ماراگفتند:فلان کس برروي آب ميرود.گفت:سهل است،چغزي وصعوه نيزبرروي آب میرود.گفتند:فلان کس درهوامی پرد!گفت:زغن ومگس نیزدرهوامیپرد!!گفتند:فلان کس دریک لحظه ازشهری به شهری میرود!شیخ گفت:شیطان نیزدریک نفس ازمشرق به مغرب میرود!!این چنین چیزها راچندان قیمتی نیست.مرد آن بود که درمیان خلق بنشیند وبرخیزدوبخوردوبخسبدوبخردوبفروشدودربازاردرمیان دادوستد کند و زن ستاند وباخلق درآمیزدویک لحظه ازخداغافل نباشد

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
احسنت...!!!
104.gif

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
منو یاد این داستان انداختی از ابو سعید ابی الخیر (ره) :

شيخ ماراگفتند:فلان کس برروي آب ميرود.گفت:سهل است،چغزي وصعوه نيزبرروي آب میرود.گفتند:فلان کس درهوامی پرد!گفت:زغن ومگس نیزدرهوامیپرد!!گفتند:فلان کس دریک لحظه ازشهری به شهری میرود!شیخ گفت:شیطان نیزدریک نفس ازمشرق به مغرب میرود!!این چنین چیزها راچندان قیمتی نیست.مرد آن بود که درمیان خلق بنشیند وبرخیزدوبخوردوبخسبدوبخردوبفروشدودربازاردرمیان دادوستد کند و زن ستاند وباخلق درآمیزدویک لحظه ازخداغافل نباشد

آفرین . سخن خوب گفتن و خوب سخن گفتن و بموقع سخن گفتن هنری است که از عهده هر کس بر نمی آید .
من قبلا اینو شنیده بودم ولی نقلش در این تاپیک واقعا بجا بود .

بالا