برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد من::::از مویبل هاست خرید نکنید!

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
سلام
من چند وقت پیش از سایت موویبل هاست ..هاست خریدم.
البته مهمترین دلیلش فعالیت بعضی از ایندوستان توی پی تی و قیمت های بسیار پایینشون بود.
این ها مشکلاتی هست که برای من پیش اومد و قسمت ساپورت همه مشکل رو متوجهبی سوتدی من و مشکل از دومین و غیره کرد.
هدف من هم از زدن این تاپیک اینه که بقیه دوستان دچار مشکل من نشوند.هر چند که صد در صد هر سرویس طرفدارانی هم داره و مطمینا همه مثل منناراضی نیستند!

پشتیبانی .... :(
پشتیبانی سرویس های موویبل هاست افتضاح هست.یعنی تقریبا هیچ ساپورتی وجود نداره.یک ایمیل که هیچ وقت جواب نمی ده.یه تلفن که همیشه یا خاموشه و یا جواب نمی دهو یه آی دی یاهو که هر سوالی که بپرسی می گه ایمیل بزنن!

کیفیت...:wacko:
هر چند که به گفته ایشون هاست تراکر اصلا قابل اعتماد نیست و مشکل من برای اینکه سایت خودم رو نمی تونم ببینم(و همچنین بقیه دوستان با آی پی های متفاوت) از ای اس پی هست اما توی تقریبا 40 روز استقاده از خدمات این سایت 2 روز کامل و به علاوه امروز! داون بود!
ضمنا 4-5 روز هم لایسنس سی پنل اکسپایر شده بود و دسترسی به سی پنل نداشتم!

در آخر می دونم کهمطمینا دوستان زیادی برای دفاع از این دوستان میان و حرفف هایی مییزنند که همه کاستی ها رو متوجه من می کنند اما صحبت من این بود که توی این 40 روز کیفیتی که من از این سرور ها دیدم افتضاح بود.
ضمنا توی تمام روز هایی که سایت داون بود و مشکل داشت از س ایت فیلم گرفتم(البته اگر قابل اعتماد باشه!!!)
وظیفه خودم می دونستم که بگم....خواه پند گیر خواه ملال!!!!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
من تا حالا به چند نفر توصیه کردم گول قیمت ارزون این هاست های ایرانی را نخورید

متاسفانه اکثر این هاست های ارزون قیمت ایرانی توسط حداکثر یکی دو نفر اداره می شه که برای همین نمی تونند پشتیبانی خوبی داشته باشند

( البته من در مورد علت این مشکل و کار این دوستان هیچ اطلاعی ندارم و اظهار نظر هم نمی کنم! کلی گفتم ;) )

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
توهین به شرکت های ایرانی نفرمایید! هر چند خودم هم از خارجی هاست می گیرم... ولی persian content فقط و فقط هاست ایرانی می خواد!چون سه سوت هاست را می بندن.

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
من تا حالا به چند نفر توصیه کردم گول قیمت ارزون این هاست های ایرانی را نخورید

متاسفانه اکثر این هاست های ارزون قیمت ایرانی توسط حداکثر یکی دو نفر اداره می شه که برای همین نمی تونند پشتیبانی خوبی داشته باشند

)

دقیقا موافقم!
حالا می فهمم که هزینه بالای بعضی هاست ها(مثل پرشین تولز) برای چیه

توهین به شرکت های ایرانی نفرمایید! هر چند خودم هم از خارجی هاست می گیرم... ولی persian content فقط و فقط هاست ایرانی می خواد!چون سه سوت هاست را می بندن.
من هم موافقم ...بهتره بگیم از هاست های ارزون قیمت ایرانی هم استفاده نکنیم.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9

من به کسی یا شرکت های ایرانی توهین نکردم! منظورم با فروشنده هایی بود که یکی دو نفره تصمیم می گیرند هاستینگ راه بندازند!!

با اون جمله تون هم که می گید persian content هاست ایرانی می خواد هم کاملا مخالفم !! چه ربطی داره آخه ؟؟
مگه این ایرانی ها از کجا سرور می گیرند؟

( البته به جز یه چند شرکت فروش هاست خارجی که با ایران مشکل دارند و بهتره آدم بیخیالشون بشه )

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
این دفعه رکورد زده شد.10 ساعت هست که داون هست.
من حدس زدم کهشاید سایتم هک شده باشه که دیتا بیس هاش مشکل دارند اما دیدم دو تا دیگه از سایت هایی که روی همون سرور هست هم همین مشکل رو دارند
یکبار دیگه یه بک آپی که از دیتا بیس داشتم ری استور کردم اما باز فایده نداشت!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بابا چه انتظاراتی دارید ها !
وقتی 100 مگ هاست رو به شما بدن 5 تومن !! دیگه واقعا روتون میشه بگید ساپورت؟ :D نه !! خداییش !!

البته منم ناراضی ام ! اما نه اینکه بیام و اینجوری برخورد کنم !! میل سرورشون پدر من رو در اورده و مشکلات خیلی زیادی برام ایجاد کرده ! 24 ساعت 20 ساعتش سرویس pop3 نداره :D

با خودشون هم صحبت میکردم میگفتن گویا رم سرور مشکل داشته که دارن تعویضش میکنن. احتمالا اون داون هایی که شما دیدی هم بخاطر تست و تعمیرات سرور بوده.

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
شاهد جان وقتی سرور مشکل داره مجبورند سرویس بدن؟
الان یک ماهه جد من جلوی چشمش در اومد!
خوب می تونست به من هم بگه مشکل از اینجاست یا صبر کن یا برو!
نه اینکه به حساب ست نشدن دی ان اس و بی سوادی من بگذاره!

بالا