برگزیده های پرشین تولز

رام ويندوز موبايل 6 براي اتم و اتم پيور

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
آخرین رام در صفحه 6

خوب بالاخره انتظار ها پايان يافت.
دوستاني كه مثل من اتم و يا اتم پيور دارن از لينك زير مي تونن رام رو دانلود كنن. http://rapidshare.com/files/56698273/ATOMWM603WWE.exe.html

توضيحات هم از اينجا مي تونين ببينين
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=330829

NEW XDA ATOM WM6 AKU0.3.0 WWE (For Evaluation Only)

--------------------------------------------------------------------------------

Hello Guys! Sorry to keep you waiting. Been busy with my work (not PPC related ) Here's the much awaited WM6 for the Atom. I have tested most of it (with the assistance of the beta testers), and it seems fine.

UPDATE AS OF 19 SEP 2007

Version:
Windows Mobile 6 Professional AKU0.3.0
CE OS 5.2.1413(17913.0.3.0)

DOWNLOAD:
WWE:
For XDA Atom / Atom Pure ONLY: | mediafire | rapidshare |

ROM Revisions:
Please see System Info under Settings for a summary of revisions. Place all your favorite CAB installers on your SDCard inside \cab\ folder. The original AutoInstall feature has been completely replaced by an AutoInstall script by serialzs for full device customization. O2 connect has been removed including O2 update (when was the last time we had an update from O2?) Built-in SPB GPRS has been removed because it is incompatible with system version.

Upgrade Procedure:
1. Put device to bootloader mode: (CAMERA+RESET)
2. Connect device to PC under Windows XP using USB cable
3. Run the executable ATOMWM603...EXE
4. Follow on-screen procedure

Reported Bugs and/or Incompatibility:
Bluetooth PAN - not supported yet
Intellidialer (PhonePad)
O2 PhonePlus conflicts with smart dialing feature of WM6
Spb Phone Suite / Mobile Suite

Known to Work Fully:
Internet Sharing over USB
Spb Mobile Shell (latest edition)
Resco Explorer 2007

What to expect:
WM6 is not a big leap from WM5 AKU3.X; so, don't expect too much! Basically, this is a clean WM6 with very little 3rd party apps (3rd party apps are used to aid ROM testing purposes) This is the first release... don't expect it to be perfect though. We would be glad to hear your feedback as well

After each soft reset, WM6 shows today screen, but is not readily available for operation. It's not a system hangup. It's simply loading all necessary files. Waiting time is 15~30 sec.

Acknowledgements:
I would like to extend a very special thanks to cmonex for giving valuable support to ROM porting. helmi_c for opening new horizons for the Atom. buzz_lightyear for his unending support.

For the great tools:
1. mamaich IMGFS tools
2. scoter community for the Scoter Kitchen
3. bepe's unique tools
4. serialzs custom DSUU and romtoolz

For the Official source of this ROM: thank you neogin

For all the beta testers who gave valuable feedback... and everyone else who have helped and I failed to mention.

and to my friend- Simon

Special Note:
This is NOT an OFFICIAL ROM. You can not expect support from O2 by bringing in your device with this ROM. Neither should you contact them for support on this ROM. By downloading and upgrading your device with this ROM, you agree to the considerable risk of bricking your device; and that I can not be held liable for damage brought about by the usage of this ROM.

Jiggs

Side Note: This will not SIM unlock or change your mobile serial no. (IMEI) in any way.

لازمه بگم اين رام در مرحله آزمايشه ولي آزمايشات اوليه رو با موفقيت پشت سر گذاشته. توضيح بيشتري لازم نمي بينم:happy: استفاده بكنين و حالش رو ببرين

در ضمن كليه عواقب نصب اين رام به عهده خودتونه. پس در نصب دقت كنين لينك رو كامل بخونين و اگه مشكلي پيش اومد خر من رو نگيرين:happy:

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
ای ول!اقا چند نفر این رام و امتحان کردن؟برم برا نصبش/ظاهرا که نصبشم راحته.راستی boot loader چیه؟

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
در مورد سئوال ها

تعداد افرادی که این رام رو نصب کردن فکر کنم به 50-60 تا رسیده اما ایرانی ها خودم رو فقط می دونم !

بعد از 24 ساعت از نصب این رام به جرات می تونم بگم که ازش کاملا راضیم. استیبلیتی بالایی داره . به نظر من که در اجرای برنامه ها سریع تر از ویندوز موبایل پنج بوده. 1 مگ رام بیشتر نسبت به رام قبلی داره . یه رام کاملا تمیزه و بعد از نصب ازت می خواد که تصمیم بگیری چه برنامه ای رو نصب کنی و چه چیزی رو نصب نکنی. متاسفانه رمش بعد از یه نصب کاملا تمیز 23 است که این رقم برای بهترین رام ویندوز موبایل پنج 27 مگ بوده یعنی 4 مگ کمتر . اما من با ویندوز موبایل 5 این مشکل رو داشتم که وقتی رم به 12-13 می رسید دستگاه خیلی کند می شد. اما این مشکل در زمانی که رم به 4-5 میرسه واسه این رام پیش میاد. البته کسانی که بازی می کنن باید از خیر بازی هایی که رم بالای 23 مگ میخواد بگذرن. و کسانی که برنامه های زیادی دارن از این استیبیلیتی در رم های پایین لذت خواهند برد. و بستگی به انتخاب شخص داره که کدوم رو انتخاب کنه.

اکتیو سینک 4 دیگه کاربرد نداره دارم 4.5 رو استفاده می کنم. از اسکین جدید و برنامه اچ تی سی و دیالرش که خیلی راضیم. و تنها مشکلی که می مونه اینه که سرعت بالا اومدن ویندوز کمتر شده. اما وقتی 3-4 روز یه بار یا بیشتر ریست کنین این مساله زیاد به چشم نمیاد.

راستی یه مقدار این رام اصلاح شده اینم آخرین لینکش
https://www.microsoft.com/windowsmobile/downloads/eula_activesync45_1033.mspx?ProductID=76

در ضمن برای نصب این رام
1 دستگاه 80% حدااقل شارژ داشته باشه.
2-از نرفتن برق مطمئن بشین
3- دستگاه رو از کردل یا یو اس بی جدا کنین
4-باید به حالت بوت لاودر برین. برای این کار دکمه دوربین رو نگه دارین سافت ریست رو بزنید یه صفحه سیاه رنگ به شکل داس خودمون میاد.
5- تمام برنامه های اضافی روی کامپیوتر رو ببندین (ریستارت توصیه میشه)
دستگاه رو به یو اس بی وصل کنین و منتظر بشین که ویندوز اکس پی دستگاه رو بشناسه ( این رام فقط با ویندوز اکس پی نصب می شه)
6-
7- برنامه رام رو اجرا کنید و مراحل رو دنبال کنید در بین اجرای مراحل هیچوقت پاکت پی سی رو از سیم جدا نکین و یا با کامپیوتر کاری نداشته باشین. بهتره اسکرین سیور و ... رو هم آف کنین
8- بعد از نصب وقتی پیغام پایان کار رو داد دستگاه رو از یو اس بی جدا کنین هارد ریست کنین

تبریک می گم ویندوز موبایل شش دار شدین:happy:

dochar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون . من این رامو نصب کردم و تا حالا ازش کاملا راضیم.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
آقا یه سئوال شما اتم پیور داری یا اتم؟
دیال پد اچ تی سی رو نصب کردی؟ اگه نکردی دیال پد خودت کار می کنه؟
ترنسکرایبر چی؟

من با هیچ کدوم مشکلی ندارم ولی مثل اینکه همه دارن!!

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه عزیزان

آقا این رام رام معتبر شرکت o2 هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر:(

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام خدمت همه عزیزان

آقا این رام رام معتبر شرکت o2 هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر:(

او 2 از دو سال پیش رام اوریجینال برای اتم نزده و نخواهد زد ( ویندوز موبایل 6 که جای خود داره) منتظر رام اوریجینال نباش . اما از نظر من این رام خیلی سریع تر از رام اریجیناله و در ضمن ویندوز موبایل 6 فقط یه کم مشکلات جزئی داره که در طول زمان رفع شدنیه و اکثرا برای من مشکلی نیست. مثل مشکل با ای تو دی پی که وقتی آهنگ گوش می کنی و کسی زنگ می زنه و صحبت می کنی بعدش از حالت موزیک خارج می شه و هدستت رو باید خاموش روشن کنی. یا پن نداره که فکر نکنم هیچ کسی توی این فروم ازش استفاده کنه.

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان و با تشکر از راهنماییهای شما خوبان

آقا این چند تا سوال ما رو جواب بدید ما ویندوز موبایل 6 رو نصب کردیم:

1) اگر این رام رو نصب کنیم چون این رام ، رام اورجینال شرکت o2 نیست گوشی از گارانتی خارج میشود ؟؟؟

2)تمامی مشکلات این رام رو میشه بگید (خواهشاً همه مشکلاتشو)

3)آیا بعد از این رام، رام دیگری می آید (یعنی منظورم اینه که ما این رام رو نصب کنیم بعد از یک هفته دوباره بگن یه رام جدیدتره آمده و یه سری مشکلاتش هم بر طرف شده(بر فرض مثال) ،میدونید که رام عوض کردن یه خورده دل و جرات میخواهد و یه جورایی ریسک هم هستش ) در کل منظورم اینه که دیگه بعد از این رام، رامی که نمی یاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4)من توی این فوروم خارجی که معرفی کردین در باره ویندوز موبایل 6 هستش یه چند تایی دیدم چند نفری مشکل دارن البته چون زبان زیاد بلد نیستم درست متوجه نشدم ولی یکی از مشکلاتشون کپی کردم :
my motorolo stereo bluetooth connected but not playing any songs.please jiggs help me...................
بعد در جواب یه فایل برای دانلود بهش معرفی کردن :

Could someone test these drivers.... I don't have bluetooth headsets to do so.
A2DP.cab (76.9 KB, 8 views)

یا یه مشکل دیگش اینه:
but i think the camera sort of have some error.
When i record a video. finish it and record again
the atom just hang.Needed to soft reset.

آقا تورو به خدا راجع به مشکلاتش بگید دستمون نمونه تو حنا........................
5) من متوجه این چندتا چیز هم نشدم : به گفته یکی از عزیزان پن نداره یعنی چی؟؟؟

یا به گفته یکی دیگه از عزیزان :دیال پد اچ تی سی رو نصب کردی ؟ اگر نکردی دیال پد خودت کار میکنه؟ ترنسکرایبرچی؟ متوجه منظورش نشدم میشه یه خورده واضح تر بگید ؟؟؟؟

6) آیا به غیر از رام فایل های اظافه دیگری را باید دانلود و نصب کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا دستتونو میبوسم میدونم زیاد سوال کردم ولی تورو خدا راهنمایی کنید................

منتظرم جواب های شما عزیزان هستم

با تشکر فراوان.................

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان و با تشکر از راهنماییهای شما خوبان

آقا این چند تا سوال ما رو جواب بدید ما ویندوز موبایل 6 رو نصب کردیم:

1) اگر این رام رو نصب کنیم چون این رام ، رام اورجینال شرکت o2 نیست گوشی از گارانتی خارج میشود ؟؟؟

2)تمامی مشکلات این رام رو میشه بگید (خواهشاً همه مشکلاتشو)

3)آیا بعد از این رام، رام دیگری می آید (یعنی منظورم اینه که ما این رام رو نصب کنیم بعد از یک هفته دوباره بگن یه رام جدیدتره آمده و یه سری مشکلاتش هم بر طرف شده(بر فرض مثال) ،میدونید که رام عوض کردن یه خورده دل و جرات میخواهد و یه جورایی ریسک هم هستش ) در کل منظورم اینه که دیگه بعد از این رام، رامی که نمی یاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4)من توی این فوروم خارجی که معرفی کردین در باره ویندوز موبایل 6 هستش یه چند تایی دیدم چند نفری مشکل دارن البته چون زبان زیاد بلد نیستم درست متوجه نشدم ولی یکی از مشکلاتشون کپی کردم :
my motorolo stereo bluetooth connected but not playing any songs.please jiggs help me...................
بعد در جواب یه فایل برای دانلود بهش معرفی کردن :

Could someone test these drivers.... I don't have bluetooth headsets to do so.
A2DP.cab (76.9 KB, 8 views)

یا یه مشکل دیگش اینه:
but i think the camera sort of have some error.
When i record a video. finish it and record again
the atom just hang.Needed to soft reset.

آقا تورو به خدا راجع به مشکلاتش بگید دستمون نمونه تو حنا........................
5) من متوجه این چندتا چیز هم نشدم : به گفته یکی از عزیزان پن نداره یعنی چی؟؟؟

یا به گفته یکی دیگه از عزیزان :دیال پد اچ تی سی رو نصب کردی ؟ اگر نکردی دیال پد خودت کار میکنه؟ ترنسکرایبرچی؟ متوجه منظورش نشدم میشه یه خورده واضح تر بگید ؟؟؟؟

6) آیا به غیر از رام فایل های اظافه دیگری را باید دانلود و نصب کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا دستتونو میبوسم میدونم زیاد سوال کردم ولی تورو خدا راهنمایی کنید................

منتظرم جواب های شما عزیزان هستم

با تشکر فراوان.................

1-بله:blush:
2-الان غیر ممکنه بشه گفت باید یه مدت تست بشه:rolleyes:
3-100% میاد با bug کمتر:)
4-مشگل خاصی نیست مثلا با هدست بلوتوس برای پلی آهنگ مشگل دارند و وقتی فیلم برداری میگنن وقتی دو باره میخواد این کار انجام بده گوشی هنگ میگنه که این هم مهم نیست:)

کلا من به نظرم ارزش نسب رو داره:blush:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
پس قضیه ای تو دی پی همچنان ادامه داره،اما راه حلش اینه که شما از برنامه کور پلیر استفاده کنید،هنگام تماس،دکمه مخصوص جواب دادن رو بزنید و چند لحظه ای صبر کنید،تا صدای طرف مقابل رو بشنوید،هنگام اتمام تماس هم اون دکمه رو زده و صبر کنید تا موزیک اجرا بشه،اگر به این شیوه که گفتم عمل کردید و باز هم نتیجه نگرفتید،دیگه نخواهید گرفت،چون مشکل از سی پی یو پایین هست و من فکر می کردم با بالا رفتن ای کی یو و یا ویندوز موبایل 6 باید حل بشه که حل نشده ظاهرا"،

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
1-بله:blush:
2-الان غیر ممکنه بشه گفت باید یه مدت تست بشه:rolleyes:
3-100% میاد با bug کمتر:)
4-مشگل خاصی نیست مثلا با هدست بلوتوس برای پلی آهنگ مشگل دارند و وقتی فیلم برداری میگنن وقتی دو باره میخواد این کار انجام بده گوشی هنگ میگنه که این هم مهم نیست:)

کلا من به نظرم ارزش نسب رو داره:blush:

همه رو كه جواب دادي الان من چي جواب بدم:D

1- بله خارج مي شه ولي مگه او2 شما هنوز گارانتي داره؟ واسه من كه تموم شده بعيد مي دونم واسه شما هم چيزي مونده باشه. ولي اگه مونده باشه خرابي 2 جور مي تونه باشه. 1- اينكه دستگاه بالا بياد ولي مشكل هنگ و ... داشته باشه اصلا تو صفحه اول گير كنه در اين حالت ها شما مي توني رامت رو به رام اوريجينال دانگريد كني و ببري گارانتي اونا هم عمرا نمي فهمن( به شرطي كه فردين بازي در نياري و خودت نگي) و هيچ راهي هم براي فهميدنش وجود نداره و حالت دوم اينكه دستگاهت بريك بشه به دليل نرم افزاري يا سخت افزاري كه اصلا حتي صفحه اول هم نياد كه در اين صورت هم باز نمي فهمن( اين دفعه زحمت نصب رام اوريجينال رو هم نمي خواد به خودت بدي) پس اگه زرنگ باشي و جلوي زبونت رو بگيري هيچ مشكلي براي گارانتيت پيش نمياد ولي اگه فكر مي كني نمي توني پس از عهده رام نصب كردن هم بر نمياي:D

2- من همه مشكلات رو خودم گفتم اون دو تا آقا هم خودم بودم !! 1- نداشتن پن كه اگه شما از بلوتوث استفاده مي كني و با بلوتوث موبايلت رو بروز مي كني برات مشكل پيش مياد كه با يو اس بي و وايرلس لن اين دور و زمونه كي مي ره تو غار!!! و 2 مشكل با اي تو دي پي كه يه استاندارد و درايور براي هدست هاي بلوتوثه كه باز مشكل چنداني نيست . اگه شما از اين هدست ها نداري كه هيچ اما اگه داري باز هم ميتوني ازش استفاده كني ولي وقتي آهنگ گوش مي كني دستگاهت زنگ مي خوره تلفن رو جواب مي دي بعد كه تلفن قطع شد ادامه آهنگ پخش نمي شه . بايد هدستت رو خاموش روشن كني آهنگ پخش مي شه!! و3 ديده شده كه براي بعضي ها ديال پد اوريجينال ويندوز موبايل 6 كار نكرده واسه من كه اينطور نبوده و علتش رو نمي دونم كه واسه بعضيا چرا اينطوري شده ولي اين رام با خودش ديال پد اچ تي سي رو هم نصب مي كنه كه من به شخصه 100% نسبت به ديال پد اوريجينال ترجيحش مي دم . امكاناتي داره كه خيلي داشتنش مي ارزه ولي اگه راحت نيستي به احتمال 99% ديال پد اوريجينال هم برات كار مي كنه . ترنسكرايبر هم ( نرم افزار تشخيص كلمه) واسه بعضيا كار نكرده اما واسه من اينطور نبوده. حدس مي زنم اين دو برنامه با يه برنامه كانفليكت دارن كه ما از قضاي روزگار نصبش نمي كنيم. با 3-4 تا برنامه از جمله كي بورد زبان تايلندي اس بي پي فون پلاس و دو تاي ديگه كه از اينا هم كم استفاده تر بودن كانفليكت موجوده كه از هر 100 نفر ايراني 1 نفر هم اينا رو نصب نمي كنه ( اس بي پي فون پلاس هم اگه نصب مي كرده با وجود برنامه اچ تي سي كاملا بي مصرف ميشه) اين تمام مشكلات تا به امروز بوده . اميدوارم كافي بوده باشه.

3- مطمئنا بعد از اين رام يك رام جديد مياد ( شايد 1 هفته شايد 1 ماه حتي شايد همين فردا) اگه نياد يه ضعف به حساب مياد. و اگه قرار باشه صبر كني تا آخريش بياد بايد اونقدر صبر كني كه دستگاهت ارزش رام كوك كردن رو نداشته باشه ( مثل آيميت جم !) اونوقت مي توني آخرين رام رو داشته باشي ولي دستگاهت ديگه ارزشي نخواهد داشت!! اما نصيحت بنده اينه كه هر چند وقت يك بار يك سري به اين تاپيك بزني اگه رام جديدي اومده بود مزاياش نوشته مي شه و معايبش . اون وقت با خودت دو دو تا چهار تا كني ببيني ريسكش به مزاياش مي چربه يا نه! البته رامهايي كه براي اتم كوك شده خوشبختانه از روي كامپيوتر اجرا مي شه ( علت خوشبختانه بودنش رو تو پانويس بخون ) و اين باعث شده تنها احتمالات ممكن به بريك شدن دستگاه به قطع برق قطع سيم ريست كامپيوتر و هنگ كردن كامپيوتر مربوط بشه كه با يه ويندوز سالم روي يك نوت بوك و انجام ندادن عمليات آكروباتيك :blink:دور و اطراف كابل و پي پي سي و نوت بوك در هنگام آپگريد اين احتمالات از بين بره. حتي اگه يكي از اين اتفاقات هم بيوفته از اونجايي كه بايد به حالت بوت لودر بري اگه از اول فكرش رو كرده باشي و 80% باطري داشته باشي ميتوني هر اشتباهي بوجود اومده باشه رو جبران كني (خدا پدر رام كوكر رو بيامرزه كه دي اس يو يو رو براي آپگريد ساخت!) نظر شخصي بنده اينه كه احتمال بريك شدن و غير قابل بازگشت بودن دستگاه اتم بعد از نصب WM6 كمتر از يك درصده كه اگه گارانتي داري اون يك درصد هم ميوفته گردن گارانتي!!

4و5- اين دو تا رو توي بحث بالايي توضيح دادم اولين جمله انگليسي واسه يك نفره كه با اي تو دي پي مشكل داره و جمله دوم براي رام كوكره كه يه راه حل براش پيدا كرده ولي چون بلوتوث استريو نداره ازش مي خواد كه خودش امتحان كنه و جواب اطلاع بده.

6- خير فايل ديگه اي نمي خواد اين فايل هاي اضافي واسه اون كساييه كه نسخه اوليه رو نصب كردن و مشكلات كوچيكشون رو نمي خوان با رام مجدد حل كنن. فقط كافيه پچ ها رو نصب كنن و از خير دانلود نسخه آخر بگذرن

پ.ن: چرا دي اس يو يو خوبه؟ معمولا 2 راه براي آپگريد وجود داره يكي اين كه دستگاهتون رو به كامپيوتر وصل كنين و برنامه آپگريد رو اجرا كنين (همون دي اس يو يو) و رام دوم اينكه فايل هاي ايميج رو بريزين روي مموري و دستگاه رو به حالت بوت لودر ببرين كه دستگاه خودش ايميج ها رو جايگزين كنه. روش اول خطر قطع برق قطع سيم و ... رو داره و روش دوم خطر سكتور خراب مموري . اگه مشكل در روش اول پيش بياد ميشه پروسه رو از سر گرفت ولي مشكل در روش دوم حتي مي تونه بوت لودر رو خراب كنه و دستگاه بريك بشه ( و بايد اين رو در نظر بگيريم كه اكثر مموري ها سكتور خراب دارن ! ولي اكثرا در نصب رام از طريق كامپيوتر سيم قطع نمي شه:happy:)

----------------------

نظر شخصي بنده در كل در مورد اين رام: اين رام به شدت استيبل و سريعه . همين الان كه دارم با شما صحبت مي كنم 1 مگ رم خالي دارم ولي دستگاه مثل بنز داره كار مي كنه!! ولي با رام اوريجينال هر وقت رم زير 14 مي رسيد ريست مي كردم!! كم كم دارم شك مي كنم فري رم رو خالي بندي مي نويسه:lol: در ضمن داشتن آفيس 2007 اسكين زيبا تر 1 مگ رام اضافه هم كم چيزي نيست. در كل اگه جراتش رو دارين رام رو نصب كنين اگه ندارين دستگاهتون رو عوض كنين:happy:
---------------------------------------------------------
فكر كنم كاملا جواب رو گرفتين اگه بازم سئوالي بود در خدمتم.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
پس قضیه ای تو دی پی همچنان ادامه داره،اما راه حلش اینه که شما از برنامه کور پلیر استفاده کنید،هنگام تماس،دکمه مخصوص جواب دادن رو بزنید و چند لحظه ای صبر کنید،تا صدای طرف مقابل رو بشنوید،هنگام اتمام تماس هم اون دکمه رو زده و صبر کنید تا موزیک اجرا بشه،اگر به این شیوه که گفتم عمل کردید و باز هم نتیجه نگرفتید،دیگه نخواهید گرفت،چون مشکل از سی پی یو پایین هست و من فکر می کردم با بالا رفتن ای کی یو و یا ویندوز موبایل 6 باید حل بشه که حل نشده ظاهرا"،

قربان مثل اينكه با درايور و پچ جديد درست شده. من به شخصه استريو هدست ندارم كه امتحان كنم. در ضمن اي كي يو اين رام 0.3 هستش و تا 0.7 كلي راهه . اگه درست نشده باشه هم هنوز براي تصميم گيري خيلي زوده:happy:

رام ويندوز موبايل 6 براي اتم اگزك هم اومد كسي احتياج نداره ؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
قربان مثل اينكه با درايور و پچ جديد درست شده. من به شخصه استريو هدست ندارم كه امتحان كنم. در ضمن اي كي يو اين رام 0.3 هستش و تا 0.7 كلي راهه . اگه درست نشده باشه هم هنوز براي تصميم گيري خيلي زوده:happy:

رام ويندوز موبايل 6 براي اتم اگزك هم اومد كسي احتياج نداره ؟

بنده ای کی یو ویندوز موبایل 5 مد نظرم بود،کلا" با آمدن ویندوز موبایل 6 باید برطرف شده باشه،
ضمنا" این رامها رو هم هفته پیش تو ایکس دی ای دولوپر دیده ام،برای اتم اگزک هم اومده،اما ترجیح می دم که فعلا" اقدامی نکنم،

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت عزیزان :

از راهنماییهای شما کمال تشکر را دارم ......:blush:

فقط یه چیزی ؟؟؟؟

من رام 6 را از همین جایی که گذاشتین دانلود کنم یعنی اول همین صفحه؟؟؟:blink::wacko:

و اینکه این فعلا جدیدترین نسخه هست ؟؟؟:(

منتظرم :(

با تشکر..........:lol:

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت عزیزان :

از راهنماییهای شما کمال تشکر را دارم ......:blush:

فقط یه چیزی ؟؟؟؟

من رام 6 را از همین جایی که گذاشتین دانلود کنم یعنی اول همین صفحه؟؟؟:blink::wacko:

و اینکه این فعلا جدیدترین نسخه هست ؟؟؟:(

راستی من لب تاپم vista هستش آیا مشکلی پیش میاد؟؟؟

بعدش آیا نرم افزارهای قبلی یعنی ویندوز موبایل 5 روی ویندوز موبایل 6 قابل نصب هست؟؟؟

و در آخر طریقه نصبم همون جوریه که توضیح دادین؟؟؟

ببخشید بازم زیاد شد سوالام............

منتظرم :(

با تشکر..........

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
بنده ای کی یو ویندوز موبایل 5 مد نظرم بود،کلا" با آمدن ویندوز موبایل 6 باید برطرف شده باشه،
ضمنا" این رامها رو هم هفته پیش تو ایکس دی ای دولوپر دیده ام،برای اتم اگزک هم اومده،اما ترجیح می دم که فعلا" اقدامی نکنم،

بنده به شخصه جهت اطلاع رساني نوشته شما رو كووت كردم قصدم تصحيح گفته هاي شما نبوده و نيست. اما از قضاي روزگار و از اونجايي كه رام جديد با اي تو دي پي مشكل داره فكر كردم شما رام جديد رو در نظرتون هست كه اين مشكل در اون باقيه اما مثل اينكه رفع شده.

اين رام در ايكس دي اي دولوپر پنج شنبه قرار داده شد كه از قضاي روزگار منم اونجا ديدمش و براي اينكه فكر كردم خيلي ها اونجا نرن اينجا گذاشتمش اما تا اونجايي كه مشخصه رام اگزك 1 روز هم از اومدنش نمي گذره و باز قصد بنده در اين مورد هم اطلاع رساني بود. من در اينجا نه رام كوك مي كنم نه از رام كوك كردن چيزي سر در ميارم:D تازه سر هم در ميووردم وقتش رو نداشتم.

راستي شما خوب اعصابي داري . من كه نتونستم 1 ساعت دووم بيارم:happy: چه برسه به اينكه دست نگه دارم ببينم چي ميشه:blink:

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت عزیزان :

از راهنماییهای شما کمال تشکر را دارم ......

فقط یه چیزی ؟؟؟؟

من رام 6 را از همین جایی که گذاشتین دانلود کنم یعنی اول همین صفحه؟؟؟

و اینکه این فعلا جدیدترین نسخه هست ؟؟؟

بعدش آیا نرم افزارهای قبلی یعنی ویندوز موبایل 5 روی ویندوز موبایل 6 قابل نصب هست؟؟؟

منتظرم

با تشکر..........

dochar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا یه سئوال شما اتم پیور داری یا اتم؟
دیال پد اچ تی سی رو نصب کردی؟ اگه نکردی دیال پد خودت کار می کنه؟
ترنسکرایبر چی؟

من با هیچ کدوم مشکلی ندارم ولی مثل اینکه همه دارن!!

من اتم دارم. dialpad اچ تی سی رو نصب نکردم ولی مشکلی با dialpad و transcriber ندارم.:)

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت عزیزان :

فقط یه چیزی ؟؟؟؟

منتظرم

با تشکر..........

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام خدمت عزیزان :

فقط یه چیزی ؟؟؟؟

.

با تشکر..........

آقا شرمنده شبکه توی شرکت قطع شد نشد جواب شما رو بدم . الان هم به خاطر شما آن شدم

آخرین رام رو از اینجا بگیر
http://rapidshare.com/files/56884594/ATOMWM603WWEX.exe

یا از اینجا

http://www.4shared.com/file/24751251/833d690b/ATOMWM603WWEX.html

بله جدید ترین نسخه تا بحال همین رامه.
و متاسفانه این رام فقط با ویندوز اکس پی نصب می شه. تابحال که کسی نتونسته با ویستا نصبش کنه

اکثر نرم افزار های ویندوز موبایل 5 روی ویندوز موبایل 6 قابل اجرا هستند و از اون اقلیت باقی مانده اکثریتشون ورژن ویندوز موبایل 6 دارن و یه اقلیت بسیار کم می مونن که منقرض شدن و خبری از ورژن جدید تر براشون نیست. که البته اگه تقاضا براشون بود صد درصد ورژن شششون میومد

طریقه نصب رو هم کافی و وافی توضیح دادم بعید می دونم طولانی تر از این بشه توضیح داد:happy:

بالا