برگزیده های پرشین تولز

کنشین هیمورا

mehrdad-sensei

Registered User
لایک‌ها
0
خوب بعد از موفق بودن تاپیک بلیچ و ناروتا و ... من فکر کردم که چرا یه تاپیک برای کنشین که در نظر سنجی رتبه دوم رو به خود اختصاص داد یک سری اطلاعات در مورد شخصیت ها نوع صلاح ها و سبک انیمه OVA ها و ..... به یکدیگر منتقل کنیم;)

کنشین :
674x7yu.jpg

کارو :
63ja5bl.jpg

یاهیکو :
507wr9v.jpg

زانزا :
4mlvq6f.jpg

مگومی :
504u7ly.jpg

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
من کنشین رو خیلی دوست دارم ، فیلم اعتماد و خیانت یکی بهترین فیلمهای انیمه هستش که تا بحال دیدم و سریالش هم تا نصف اولش واقعا جذاب و هیجان انگیز بود ( تا آخر بخش شیشیو ) ولی آخراش خیلی دیگه ضایع شد :( در مورد 2 تا فیلم دیگه اش هم معمولی بودند و من اصلا از عاقبت این شمشیر زن خوشم نیومد ، حداقل میتونست بهتر بمیره :eek:

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من کنشین رو خیلی دوست دارم ، فیلم اعتماد و خیانت یکی بهترین فیلمهای انیمه هستش که تا بحال دیدم و سریالش هم تا نصف اولش واقعا جذاب و هیجان انگیز بود ( تا آخر بخش شیشیو ) ولی آخراش خیلی دیگه ضایع شد :( در مورد 2 تا فیلم دیگه اش هم معمولی بودند و من اصلا از عاقبت این شمشیر زن خوشم نیومد ، حداقل میتونست بهتر بمیره :eek:

کامل تایید میشه
عجیبه که چرا انیمه ای به اون خوبی رو بعد از شیشیو ادامه ندادن

mehrdad-sensei

Registered User
لایک‌ها
0
نه بابا اینطور ها هم نیست مثلا اون داستان مگودالیان قضیه پسر خدا خیلی داستان باحالی داشت در مورد عاقبت کنشین :crying: خوب دیگه اینم یه مدله

کامل تایید میشه
عجیبه که چرا انیمه ای به اون خوبی رو بعد از شیشیو ادامه ندادن
بعد میگین همش من حرفای داداش شیان رو تائید میکنم:p

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
جدی نظرم رو بگم
به نظر من بیشتر قسمت هاش بی موضوع بود بیشتر شبیه فیلر دیدن بود
اصلا از کراکتر اون فیلمش ، یه کرکتر جدی ، مرگ بار ...
ولی اینجا تو انیمه ، آخه چی بگم

mehrdad-sensei

Registered User
لایک‌ها
0
جدی نظرم رو بگم
به نظر من بیشتر قسمت هاش بی موضوع بود بیشتر شبیه فیلر دیدن بود
اصلا از کراکتر اون فیلمش ، یه کرکتر جدی ، مرگ بار ...
ولی اینجا تو انیمه ، آخه چی بگم

خ.ب شخصیتش داخل زمان آدم کشیش خیلی بهتربود منم قبول دارم:cool:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب سلام به همگی

قوانين بخش رو که همگی به خوبی ميدونين. يا تاپيک نزنين يا اگه ميزنين مسئول سر پا نگاه داشتن و مطلب گذlشتن توش هستين. اونم مطلب مفيد نه spam. :f34r: چون اگه تاپيک بخوابه يا اطلاعات مفيد توش نياد ميدونين که من با تاپيک اصلی ادقامش ميکنم.:f34r:

خوب، من چند تا پست از اون تاپيک که مربوط به کنشين ميشه رو به اين ور منتقل ميکنم اميدوارم شما هم از اين به بعد پست های پر بار تری اينجا بزارين که اين تاپيک پا بر جا بمونه.;)

کنشين کارتون بسيار زيبايی هست و جای صحبت زياد داره.:) اميدوارم مثل 2 تاپيک ناروتو و بليچ اينجا هم شاهد بحث های جدی تری باشيم. ;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
06-30-2006, 03:57 PM

کنشين يه کارتون تاريخی هست ماجرايه يک سامورايی که قبلاً قاتل حرفه اي بوده ولی قسم خورده که از اين به بعد کسی رو نکشه ولی خوب گذشتش به اين راحتی از خاطر نميره و آدم هايه زيادی ميخوان انتقام بگيرن. کنشين يه کارتون رزمی، جدی، کمدی، عشقی، ... خلاسه برای هر سليقه اي خوبه چون همه چيز توش هست.
کنشين يه سريال 95 قسمتيه و 3 تا فيلم هم از روش ساختن​

Ruroni Kenshin - Meiji Kenkaku Romantan Seisohen 2001
Rurouni Kenshin: Ishin Shishi no Requiem 1997
Rurouni Kenshin - Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku Hen 1999

که آخری معروفترينش هست و بهترين کارتون ساخته شده در جهان تا به امروز شناخته ميشه

Seen in part or in whole by 2401 users, rank: #30
Median rating: Masterpiece
Arithmetic mean: 9.1627 (Excellent+.16), std. dev.: 1.4524, rank: #22
Weighted mean: 9.1304 (Excellent+.13), rank: #21
Bayesian estimate: 9.1152 (Excellent+.11), rank: #1

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
mahsa_nini
03-26-2007, 03:58 PM

چون كنشين تنها انيمه اي هست كه خوب ازش سر در ميارم پس از همينجا شروع ميكنم

kenshin.jpg

پيش نويسي كوتاه درباره كاراكتر كنشين

Written by Angel Mercury aka Nadejda Neklioudova
July 17, 1997
Rurouni Kenshin

موهاي سرخش به همراه فرم دو اسبي مويش به او چهره اي زيبا مي بخشد.
چشمهاي ارغواني رنگش اين حس را به بيننده ميدهد كه اگرچه كنار شما حضور دارد ولي به چيزي در گذشته دور فكر ميكند.
زخمي به شكل X روي گونه چپش نشان دهنده زندگي سختي است كه پشت سر گذاشته و يادآوري ميكند كه چهري معمولا شاد و گاهي احمقانه اش تنها 1 پوشش است.

hitokiri.gif

معمولا لباسي به رنگ قرمز سير به تن دارد .غلاف شمشيرش او را از بازگشت به گذشته باز ميدارد.
شمشيرش سالها پيش تغيير كرد .تيغي كه زماني بسيار تيز و خون ريز بود اكنون كند گشته بنابراين او ديگر نميتواند بطور ناگهاني به شخصيت قاتلش برگردد و بدون فكر و تأمل دست به كشتن ديگران بزند.
شخصيتش هنوز مانند دو روي 1 سكه باقي مانده.بخش اول پاك و بخش دوم كثيف و آلوده.
آرامش هنوز هم بخشي جدانشدني از شخصيت آلوده اش است كه تمايل به كشتار دارد اگرچه مدتهاست
كه اين بخش از شخصيت خود را متوقف ساخته ولي همچنان جنگجويي بزرگ است و اين تنها بخشي از شخصيت گذشته اش ميباشد كه با وجود تغييرات بسيار فراموش نكرده.
شمشيرش به همراه سبك منحصر به فردش همواره آماده دفاع و محافظت از مردم دقيقا در زماني كه نيازمندش هستند ميباشد.
موهاي سرخش در هنگام حركت مي درخشد و شمشير براقش در هنگام فرود آمدن سريعتر از نور است .
در ساير اوقات او آرامتر از سايرين است. روي پياده رو خشتي كنار رودخانه به تماشاي شكوفه هاي گيلاس روان بر آب مي ايستد.(آدم ياد خداحافظيش با KAORU قبل از حركت به سمت شيشيو ميوفته )

logo

دو بخش شخصيتش كاملا متفاوت و در مواقع مختلف قابل تشخيص است.
او در گذشته 1 قاتل بود اما مدتها قبل سوگند ياد كرد كه ديگر هرگز كسي را نكشد.
چيزي كه فبلا براي كسي قابل تصور نبود.

the Hitokiri Battousai to become the Himura Kenshin

===========================
واي! ترجمه و تايپش 3 ساعت طول كشيد:blush: :lol:

----------------------------------------------------------------------

مهسی اگه ميتونی اين پست رو کپی پيست کن من پست خودمو پاک کنم.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
03-11-2007, 09:22 PM

Hajime Saito

saitoucollage.jpg

و به افتخار حضور مجدد رييس دون فان در اين تاپيک :D يه کم در مورد سايتو حرف بزنيم:):

هاجيمه سايتو در 18 فوريه سال 1844 در ادو يا همين توکيو امروزی بدنيا اومد و 28 سپتامبر 1915 هم از دنيا رفت. سايتو بدليل اينکه فرمانده اسکادران سوم گروه شينسنگومی يا همون گروه ميبو (که در کارتون samurai deeper kyo بهشون بر ميخورين) بود در تاريخ ژاپن نقش بسزايی داشت و جز معدود افرادی بوده که تونسته از جنگ های بوشين و آيزو جون سالم در ببره و دو پريود زمانی مختلف ژاپن رو ببينه. دوره ادو که در اون بدنيا اومده بوده و دوره ميجی که دوره بعد از انقلاب و يا شکست توکوگاوا شوگانيت يا همون مقارن با زمانی که به باکوماتسو معروف هست, ميشه!

بعد از به هکومت رسيدن دولت ميجی ، سايتو اسم خودش رو به fujita goro فوجيتا گورو تغيير داد و به عنوان پليس شروع به فعاليت کرد. و تقريباً زندگی آرومی رو پشت سر گزاشت.:happy:

اسم همسر سايتو ، سادا تاکاگی بود و يه پسر به اسم تسوموتو و 7 نوه داشتن!:blink::wacko: دقيق تر زندگی سايتو رو ميتونين تو ويکيبديا بخونين.;)

حالا يه نگاهی بکنيم به حضور سايتو در کارتون ها و مانگا و فيلم :D:

خوب اين که کاملن واضح و آشکار که اسم کنشين اولين اسمی هست که به ذهن هر کسی ميرسه که سايتو تقريباً يکی از شخصيت های اصلی کارتون بود.:cool:

saitou.jpg

از کارتون های ديگه اي که به فعاليت گروه شينسنگومی و شخصيت سايتو پرداختن ميتونيم به Peace Maker Kurogane و Age of Shura اشاره کنيم:

pmksaitousleepy.jpg

و اما مانگا ها، از مانگای اين 3 تا کارتون فاکتور ميگيريم، طبق تحقيقات من مانگاهای زير هم به سايتو مربوط ميشن:

Burai

large-bu.JPG

Kaze Hikaru

new_graphic_novel6763.jpg

در فيلم ها ميشه به فيلم mibugishiden saitou - when the last sword is drawn اشاره کرد. اين فيلم در سال 2003 ساخته شد و گروه شنسنگومی رو در اواخر باکوماتسو در سال 1868 نشون ميده:

mibugishiden-saitou.jpg

از فيلمای ديگه اي که در سال 2004 ساخته شده shinsengumi!!! NHK saitou hajime هست:

Saitou-NHK.jpg

و سريال تلوزيونی Shinsengumi Keppuroku محصول 2000:

mibu_gishiden_10.jpg
mibu_gishiden_07.jpg

mibu_gishiden_09.jpg
mibu_gishiden_04.jpg

از بازی ها ميتونيم به bakumatsu renka shinsengumi اشاره کنيم:

brsshijitaki.jpg

و bakumatsu roman: last blade:

lbps2.jpg

Fu-un Shinsengumi

fu-un-shinsengumi-ad-3.jpg

Gunrou-den

shinsengumigunrouden_ps2jpboxboxart_160w.jpg

gunrou-group.jpg

اينم از درس سايتو شناسی!:p;)

به رييس توصيه ميشه که جهت شناخت هر چه بيشتر اين شخصيت، تمام کارتون ها ، فيلم ها و سريال رو نگاه کنند ، مانگا ها رو بخوانند و مقاديری هم play station بازی کنند!:D:lol:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اطلاعات مربوط به انقلاب ميجی رو هم ميتونين در اين تاپيک بخونين:):

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1179341

بقيه پست ها رو هم بايد بگردم پيدا کنم سر فرصت به اين ور منتقل ميکنم.:rolleyes: اگه بچه ها ميتونن پست هاشو رو پيدا کنن خودشون لطفاً اينور هم کپی پيست کنن. ممنون :happy:

katsoora

Registered User
لایک‌ها
0
خب این اولین اسپویل منه و حتما ایرادهای زیادی داره.بذارین به حساب تازه کار بودن;)
2166_9489_small.jpg

بعد از دیدن اعتماد و خیانت کنشین بود که من مجذوب انیمه های ژاپنی شدم.هرچند قبلا هم انیمه خیلی دوست داشتم اما با دیدن این فیلم علاقه ام خیلی شدید تر شد.
این فیلم در ژانر مبارزهای تاریخی(البته نه کاملا تاریخی!)این فیلمو به طرفدارهای سبک
مبارزه ای(مخصوصا از نوع شمشیریش)شدیدا توصیه میکنم.این فیلم از لحاظ داستان و شخصیت پردازی عالیه.فیلم کاملا جدیه و از صحنه های کمدی بیجا که در بعضی انیمه های به ظاهر جدی! اتفاق میفته خبری نیست.اگر چه فیلم بیشتر رو نکاتی که میخواد گوشزد کنه تاکید داره تا
مبارزه ها اما این باعث نشده که به مبارزه ها خوب پرداخته نشه.همه مبارزه های کنشین مخصوصا مبارزه اش با شین سن گومی و افرادش واقعا خوب کار شده.
این فیلم میخواد بگه که:هدف مسیر رو توجیه نمیکنه.اگه انسان برای رسیدن به اهدافش حالا هر چقدر هم خوب به هر اقدامی دست بزنه دیگه چه فرقی بین خوبی و بدی هست؟کنشین بخاطر جوونی و خامیش اینو نمیفهمه.حتی تذکرات استاد خردمندش هم اثری نداره.کنشین وقتی متوجه این موضوع میشه که برای جلوگیری از کشته شدن مردم بیگناه.انسانهای دیگه ای رو کشته انسانهایی که به قول استادش هر چقدر هم که بد بودن بازم انسان بودن و حق زندگی داشتن.
201449~Samurai-X-Posters.jpg

داستان فیلم در عهد مینشن و در سال 1864 میگذره و داستان پسر بچه ای به اسم شینتاست
که بعد از مرگ پدر و مادرش به عنوان برده با یه عده برده دیگه در حال عبور از یه
جاده ان مورد حمله یه عده راهزن قرار میگیرن.راهزنها همه رو قتل عام میکنن وقتی نوبت شینتا میشه یه شمشیرزن که در حال عبور از اون منطقه بوده به کمکش میاد و نجاتش میده.و به عنوان شاگرد قبولش میکنه و بهش اموزش میده. چند سال میگذره:شینتا که حالا اسمش شده کنشین تبدیل به شمشیرزن قدرتمندی میشه.اما از اینکه میبینه مردم کشورش در بدبختی و فلاکت بسر میبرن و اون نمیتونه کمکشون کنه رنج میبره.کنشین تصمیم میگیره به کمک مردم کشورش بره.استاد سرد و گرم چشیدش سعی میکنه کنشین رو از تصمیمش منصرف کنه و میگه که کنشین نمیتونه چیزی رو تغییر بده همونطور که خودش تو جوونی نتونست اینکارو بکنه.اما کنشین مصممه و به عنوان یه ادمکش وارد گروهی ضد شوگان به ***** فردی به اسم کاتسورا میشه اما یک شب افراد شوگان به گروه کاتسورا حمله میکنن و خیلی ها رو میکشن کاتسورا پنهان میشه و کنشین به همراه تومو(نامزد نگهبانی که بدست کنشین کشته شده.تومو میخواد انتقامشو از کنشین بگیره
و به همین دلیل به کنشین نزدیک میشه.اما کنشین نمیدونه که تومو نامزد اون نگهبان بوده)به عنوان زن و شوهر به یه خونه در یه محل پرت میرن.کنشین کم کم معنی زندگی واقعی رو میفهمه و میفهمه که تمام اون کارهایی که کرده بیهوده بوده و خوشبختی واقعی در کنار خانواده بودنه .کنشین در کنار تومو احساس خوشبختی میکنه.اما کارهای گذشتش.....خوب بهتره بقیشو خودتون ببینینوبه قول شاعر شنیدن کی بود مانند دیدن.;)
kenshin_himura.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
من چند روزیه شروع به دیدن کنشن کردم تا اینجاش خیلی با حاله فقط نمیدونم چرا اینقدر صحنه ای کامکی توش داره :دی

اینم چند تا عکس نمونه برای این صحنه ها :دی

http://www.************/files/c3eow559lpcxdde66icm_thumb.jpghttp://www.************/files/jr77lb28unqc8pfzenel_thumb.jpghttp://www.************/files/5pn7bum1z50xkul60993_thumb.jpghttp://www.************/files/0d8eoh3eafg2y2qn83gu_thumb.jpg
http://www.************/files/xw8nocgclxbctaa1zehv_thumb.jpghttp://www.************/files/0au073vh0y5v8d9fimz3_thumb.jpghttp://www.************/files/35w78xur6snflpyd3kep_thumb.jpghttp://www.************/files/cb6ny6vg1hxxfrq5tlwy_thumb.jpg
http://www.************/files/sa649ayoy65a2mceu6k7_thumb.jpghttp://www.************/files/8h7f0sxob0lft1hu5fmv_thumb.jpg​

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
چند قسمت اولش همينطوريه ... كم كم جدي ميشه :happy: بعد از ديدن ماجراي لرد شيشيو ديگه باقيشو نبين عوضش برو سومين ova رو ببين :D بچه ها ازش بد گفتند ولي من خوشم اومد ! و هنوز نميدونم تا چه حد به واقعيت نزديكه !!

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
چند قسمت اولش همينطوريه ... كم كم جدي ميشه :happy: بعد از ديدن ماجراي لرد شيشيو ديگه باقيشو نبين عوضش برو سومين ova رو ببين :D بچه ها ازش بد گفتند ولي من خوشم اومد ! و هنوز نميدونم تا چه حد به واقعيت نزديكه !!
قسمت چند میشه؟ من تازه رسیدم 20 :دی ova سوم اسمش چیه؟ اونی رو که گلوری دوبله کرده دیدم :دی

ولی من تا آخرش مبینم خیلیا میگفتن مثلا فیلر های بلیچ رو نبین بدرد نمیخوره ولی کمن دیدم بد هم نبودن اونقدر که بقیه میگفتن.

Akira

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

حالا کینشن چه بیماری گرفته بود که اینطوری مرد .من انتظار داشتم که تو مبارزه بمیره:(

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
این جور چیزا رو معمولا تو تگ اسپویل قرار میدن شاید بعضی ها دوست داشته باشن سریال رو بدونه اینکه از آخرش با خبر باشن نگاه کنن.

از اینا میگم دوست عزیز.

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
قسمت چند میشه؟ من تازه رسیدم 20 :دی ova سوم اسمش چیه؟ اونی رو که گلوری دوبله کرده دیدم :دی

ولی من تا آخرش مبینم خیلیا میگفتن مثلا فیلر های بلیچ رو نبین بدرد نمیخوره ولی کمن دیدم بد هم نبودن اونقدر که بقیه میگفتن.

اوني كه گلوري دوبله كرده فيلم كنشين هست ... ovaش فرق داره ! سبك نقاشي هاش فرق ميكنه و ترتيبش اينطوريه : اول فيلم كنشين بعد سريالش بعد هم اين ova البته هنوز بقيه ova هاشو نديدم ! كلا شيش تا داره :blink:

سلام

حالا کینشن چه بیماری گرفته بود که اینطوری مرد .من انتظار داشتم که تو مبارزه بمیره:(
منم نفهميدم ! معلوم هم نشد ... ولي قشنگيش به اين بود كه كارو حاظر شد به خاطر عشقي كه بهش داره باهاش هم درد بشه و بيماريشو به خودش منتقل كرد :(

بالا