برگزیده های پرشین تولز

اين چيه؟BO:Writable BO:Heapكمك

Ermia110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ويروسه چيه كمك كنيد لطفاَ
اين ارور ميده
C:\Program Files\Windows Media Player\wmplayer.exe:KERNEL32.GetProcAddress BO:Writable BO:Heap

kavian amini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ويروسه چيه كمك كنيد لطفاَ
اين ارور ميده
C:\Program Files\Windows Media Player\wmplayer.exe:KERNEL32.GetProcAddress BO:Writable BO:Heap

سلام دوست من
نفرموديد آنتي ويروس شما چيست؟؟؟ با MacAfee اين پيغام را مي دهد يا چيز ديگري داريد؟؟ چون MacAfee آپ ديت شده من هم همين پيغام BO Writable BO Stack را روي svhost.exe و همانطور كه شما فرموديد روي Kernel و media player ... البته روي يكي از سيستم ها وقتي صفحه خاصي را باز مي كنيم (يعني فولدر خاصي را open مي كنيم) اين error در آنتي ويروس مك آفي مشاهده مي شود و باعث اختلال در سيستم مي شود بطوري كه يا اجازه پخش فايل هاي تصويري را توسط media Player نمي دهد و يا يكبار باز مي كند و دفعات بعدي مشكل زا مي شود ... وجه تشابه هر دو سيستمي كه اين پيغام را من در آنها ديدم، اين بود كه هر دو به شبكه متصل بودند و يا زماني به شبكه متصل بودند ... ضمنا در سيستم ديگر كندي نيز مشاهده مي شد! بهرحال با Disable كردن مك آفي مشكل تا حدودي حل شد اما مشكل كندي سيستم همچنان باقي مانده بود! ضمنا با تعويض ويندوز نيز حل نشد! و حتي كل درايوها را فرمت كردم و مشكل حل شد اما به محض اينكه به شبكه متصل شد، مك آفي سريع بالا آمد و Error تكرار شد!
با احترام
اميني

Last edited:
بالا