برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم (آخرین ویرایش پست اول: 26 آذر1389)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
سلام
در این تاپیک مشکلات و سوالات خودتون رو پیرامون استفاده از فروم بیان کنین..

لطفا سوالات پیش اومده خودتون در مورد فروم و مشکلات استفاده از اون رو فقط در اینجا مطرح کنین و از بازکردن تاپیک جدید خودداری کنین..

به نظرم بهتر رسید که این موارد رو تو پست اول بنویسم تا دوستان دیگه مطرح نکنن این سوالات رو

1. برای تعویض نام کاربری، لطفا به من پی ام نزنین و تو این تاپیک هم مطرح نکنین...هر وقت که این امکان فعال بشه، یه تاپیک تو همین بخش زده میشه و اونجا در خدمت دوستان خواهیم بود(زمان باز شدن این تاپیک هم اصلا معلوم نیست)

2. در مورد نصب تشکر...خوب بارها بحث شده و نتیجه نهایی تا بدین لحظه این شده که ادمینها فعلا نظر مثبت ندارن...پس لطفا پستی در این مورد نزنین

3. تغییر دادن نام تاپیک و یا قرار دادن عکس در گروه و موارد مشابه که احتیاج به دسترسی مدیر داره رو به صورت خصوصی و از طریق پی ام با مدیر همون بخش مطرح کنین!
در صورت تمایل و یا در دسترس نبودن مدیر، به بنده یا مدیر ارشد(Pilot) پی ام بزنین

4. اگر پستی یا تاپیکی از شما پاک شده و اعتراض دارین به این کار...ابتدا با همان مدیری که این کار رو انجام داده به صورت خصوصی صحبت کنین و اگر قانع نشدین به مدیر ارشد پی ام بدین!! مطرح کردن موضوع به صورت عمومی، همیشه نتیجه عکس داشته! مگر اینکه خلافش ثابت بشه!!

5. تمام پستهای این تاپیک خونده میشه...اگر جوابی نگرفتین! به معنی بی توجهی نیست...میتونه به این معنی باشه که کسی بلد نیست یا اینکه سوال یا مشکل شما احتیاج به وقت بیشتری داره! پس لطفا برای شلوغ نشدن تاپیک، پست خودتون رو تکرار نکنین

ادیت 2 آذر 89:

دوستانی که از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنند و این ارور رو دریافت میکنند:

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

باید ورژن فایرفاکس خودشون رو آپدیت کنن

ادیت 26 آذر

دوستانی که مشکل فعال سازی دارن و یوزرشون غیر فعال شده و نمیتونن پست بزنن، ابتدای روی این لینک کلیک کنن
حتما با همین یوزر مشکل دار وارد صفحه فوق بشین
بعدش subject رو مشکل در ثبت نام انتخاب کنین و اونجا مشکل رو ذکر کنین
در کوتاه ترین زمان ممکن، ایمیل فعال سازی دوباره ارسال خواهد شد
توجه داشته باشید که ممکن است این ایمیل فعال سازی وارد پوشه spam هم بشه!

Last edited:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
چرا امکان ویرایش عنوان تاپیک به کاربر زننده تاپیک داده نشده ؟؟

:eek:

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
سلام
چرا امکان ویرایش عنوان تاپیک به کاربر زننده تاپیک داده نشده ؟؟

:eek:
این تصمیمه که ادامین گرفتن و به نظر من هم تصمیم درستیه...چون ممکنه استارتر تاپیک، هر لحظه بخواد تاپیکش رو اسمش رو عوض کنه...اینجوری دنبال کردن تاپیکها سخته و هم یه جور بی احترامی به بقیه به حساب میاد ( به نظر من البته)...
شما میتونین به مدیر بخش بگین تا اسم تاپیکتون رو عوض کنن..!!

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
بله ..

چجوری می تونم بفهمم که دقیقا چند تا پست زدم؟ با احتساب گفتگوی آزاد منظورم هست ؟ چونکه توی پروفایل تا یه جایی بیشتر تعداد پست ها رو نشون نمی ده

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
بله ..

چجوری می تونم بفهمم که دقیقا چند تا پست زدم؟ با احتساب گفتگوی آزاد منظورم هست ؟ چونکه توی پروفایل تا یه جایی بیشتر تعداد پست ها رو نشون نمی ده
امکانش نیست...

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
متاسفانه برای یک تغییر نام کاریری باید مدتها صبر کرد و بعد از اینکه سعادت پست زد ن در تایپگ مزبور را به دست اورید حال بادید منتظر جواب مدت دار مدیر بخش باشیم

و

عاقبت طرح پاک شدن پست ها هم معلوم نیست؟
یک پست پاک شده با پیام ارسال می شود و پست های دیگری بدون هیچ اطلاغی؟

در خواست رسیدگی

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
متاسفانه برای یک تغییر نام کاریری باید مدتها صبر کرد و بعد از اینکه سعادت پست زد ن در تایپگ مزبور را به دست اورید حال بادید منتظر جواب مدت دار مدیر بخش باشیم

و

عاقبت طرح پاک شدن پست ها هم معلوم نیست؟
یک پست پاک شده با پیام ارسال می شود و پست های دیگری بدون هیچ اطلاغی؟

در خواست رسیدگی
اولا که اون تاپیک تغییر نام کاربری، به تشخیص ادمین سایت بسته شده و هر وقت هم که باز بوده( به جز یک مورد) همیشه در اسرع وقت رسیدگی شده...درضمن منم با همیشه باز بودن این تاپیک مخالفم و همین روند باز شدن گهگاهی موافقم...

برای پستهای پاک شده هم هیچ پی ام ی فرستاده نمیشه...

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
اولا که اون تاپیک تغییر نام کاربری، به تشخیص ادمین سایت بسته شده و هر وقت هم که باز بوده( به جز یک مورد) همیشه در اسرع وقت رسیدگی شده...درضمن منم با همیشه باز بودن این تاپیک مخالفم و همین روند باز شدن گهگاهی موافقم...

برای پستهای پاک شده هم هیچ پی ام ی فرستاده نمیشه...

اول جرا تایپک منتقل کردی دویم جرا رای گیری را بستید سیوم کی باز می شه این بخش مجهول الزمان؟ چهارم اگه پست پاک شذه مورد تایید مدیر نباشه همراه با اخطار میاید برای طرف ارسال کننده و پیجم برای چه برای پستهای پاک شده هم هیچ پی ام ی فرستاده نمیشه..

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
اول جرا تایپک منتقل کردی دویم جرا رای گیری را بستید سیوم کی باز می شه این بخش مجهول الزمان؟ چهارم اگه پست پاک شذه مورد تایید مدیر نباشه همراه با اخطار میاید برای طرف ارسال کننده و پیجم برای چه برای پستهای پاک شده هم هیچ پی ام ی فرستاده نمیشه..
تاپیک منتقل شد، چونکه احتیاجی به مستقل بودنش نبود و رای گیری هم پاک شده چون احتیاجی بهش نبود..
درضمن اینکه برای پست پاک شده، پی ام نیاد...تصمیمی بوده که بین مدیرا و ادامین گرفته شده ..( به خاطر سیل اعتراضات پس از پاک شدن هر پست یه کاربر..)
بخش تغییر نام کاربری هم هر وقت که ادمین تصمیم گرفتن باز میشه...

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
تاپیک منتقل شد، چونکه احتیاجی به مستقل بودنش نبود و رای گیری هم پاک شده چون احتیاجی بهش نبود..
درضمن اینکه برای پست پاک شده، پی ام نیاد...تصمیمی بوده که بین مدیرا و ادامین گرفته شده ..( به خاطر سیل اعتراضات پس از پاک شدن هر پست یه کاربر..)
بخش تغییر نام کاربری هم هر وقت که ادمین تصمیم گرفتن باز میشه...

بسی کامل جواب دادید:eek:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
جديدا مديرا مثل اينكه سطح دسترسيشون بالا رفته تو بخش هاي ديگر راحت مي توانند تغييرات بدهند خوب يادم نيست اما بعضي تاپيك ها كه ميبينند مال بخش خودشون است ميارن تو بخش خودشون قبلا فكرنكنم كار هرمديري بود؟
يا مي توانند اون تاپيك مال يه بخش قفل كنند مثلا مدير فرهنگ مياد تو برنامه نويسي يا بلعكس البته مثال بودا
به نظر من كه خوبه

وتو گفتگوي ازاد هم مثل باقي مديران مي توانند تاپيك قفل كنند علاوه براون 4اسمي كه اون پايين بخش نوشته!

به نظر من كه خوبه

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
جديدا مديرا مثل اينكه سطح دسترسيشون بالا رفته تو بخش هاي ديگر راحت مي توانند تغييرات بدهند خوب يادم نيست اما بعضي تاپيك ها كه ميبينند مال بخش خودشون است ميارن تو بخش خودشون قبلا فكرنكنم كار هرمديري بود؟
يا مي توانند اون تاپيك مال يه بخش قفل كنند مثلا مدير فرهنگ مياد تو برنامه نويسي يا بلعكس البته مثال بودا
به نظر من كه خوبه

وتو گفتگوي ازاد هم مثل باقي مديران مي توانند تاپيك قفل كنند علاوه براون 4اسمي كه اون پايين بخش نوشته!

به نظر من كه خوبه
اصلا چنین چیزی ممکن نیست...به جز شایان و ادامین که دسترسی به همه فرومها دارن...بقیه مدیرها فقط در بخش خودشون میتونن این کارها رو انجام بدن....
در مورد گفتگوی آزاد هم فکر کنم که منظورت بهروز مدیر شبکه باشه که ایشون جدیدا به جمع مدیران گفتگوی آزاد اضافه شدن..
برای اینکه ببینی تو یه بخش خاص، کدوم مدیرا دسترسی دارن، پایین صفحه رو ببین ( قسمت Moderators )

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اصلا چنین چیزی ممکن نیست...به جز شایان و ادامین که دسترسی به همه فرومها دارن...بقیه مدیرها فقط در بخش خودشون میتونن این کارها رو انجام بدن....
در مورد گفتگوی آزاد هم فکر کنم که منظورت بهروز مدیر شبکه باشه که ایشون جدیدا به جمع مدیران گفتگوی آزاد اضافه شدن..
برای اینکه ببینی تو یه بخش خاص، کدوم مدیرا دسترسی دارن، پایین صفحه رو ببین ( قسمت Moderators )

خودم گفتم كه پايين بخش اسامي مديران ديگر رو زده
گفتم شايد مدير مخفي هم هست كسي ما نمي دانيم:D
اين دفعه دقيق تر ميبينم تا شكم برطرف بشه اگر برخورد كردم:D

sh_sepehr

Registered User
لایک‌ها
0
نمیدونم چرا تازگیها خیلی سخت میشه به سایت وصل شد !!! اکثراً که میگه با ادمین تماس بگیرید !! کش جواب نمیده !!! Admin@cash !!! بعضی وقتها هم میره تو سایتها جستجو !!! اصلاً نمیشه وارد شد ! مگه ساعت 12 شب به بعد مثل الآن !!!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سلام

چرا توی صفحه New Posts ، وقتی روی عنوان تاپیک میریم Tooltip نمایش داده نمیشه؟ منظورم ایناست:
5v23as

بخشهای دیگه وقتی میریم روی اسم تاپیک قسمتی از محتوای تاپیک نشون داده میشه ولی در جستجوی جدید نه! قبلا درست بود تازگیا اینطوری شده. آدم مجبور میشه بیخودی بره توی تاپیک تا ببینه موضوعش چیه.

مرورگرم هم IE7ئه

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بخاطر فشار به سرور برداشته شده.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
من شبا همیشه این مشکل رو با فروم دارم .
خیلی کند لود میشه .
پدر آدم رو در میاره تا میخاد یه صفحه رو لود کنه .
گاهی که تی تی ال اکسپایر میشه و چیزی بر نمی گردونه .
تو شب زنده داری از چند نفر دیگه هم یه بار سوال کردم . اونا هم همین مشکل رو دارن .
نمی دونم همه این مشکل رو دارن ؟

مشکل چیه ؟ صعف سرور هاسته ؟:( اونم توی فرومی که برای تبلیغات هاستینگ بنا شده ؟ :wacko:

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
سلام
من شبا همیشه این مشکل رو با فروم دارم .
خیلی کند لود میشه .
پدر آدم رو در میاره تا میخاد یه صفحه رو لود کنه .
گاهی که تی تی ال اکسپایر میشه و چیزی بر نمی گردونه .
تو شب زنده داری از چند نفر دیگه هم یه بار سوال کردم . اونا هم همین مشکل رو دارن .
نمی دونم همه این مشکل رو دارن ؟

مشکل چیه ؟ صعف سرور هاسته ؟:( اونم توی فرومی که برای تبلیغات هاستینگ بنا شده ؟ :wacko:
برای اینکه، ساعت 1 به بعد، زمان BackUP گیری میباشد و سرعت کاهش پیدا میکنه...

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
ببخشید
من نمیتونم تو قسمت " معرفی سایتهای خارجی " ترد جدید بدم
sghd, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.​

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
احتمالا باید تو لول های پایینتر تاپیک بزنین
یعنی زیرشاخه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا