برگزیده های پرشین تولز

اينترنت دائمي بدون محدوديت ارزان براي همه ايران

eltun_atilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان من يك پيشنهاد دارم تا اين پيشنهاد من رو همه با يك اميل به ايرانسل بفرستند
پيشنهاد من: از انجا كه تو ايران اي دي سي ال كمتر جاهايي دارد و اگر هم داشته باشد
همش قطعي داره يا سرعت خيلي پاينه از انجا كه از جي پي ار اس ايرانسل ميشه رو
پي دي اي نوت بوك و كامپيوتر استفاده كرد و قابل حمل هم هست هر جا باشي ميتوني از اينترنت استفاده
كني و سرعت خوبي هم داره بياين يك پيشنهاد به ايرانسل بفرستيم كه از انجا كه ايرانسل طرح تشويقي داره
و در اين طرح مثلا ميشه از جي پي ار اس و تماس داخل شبكه و اس ام اس مجاني استفده كرد
بياين يك پيشنهاد بديم كه يه طر ح تشويقي براي سيم كارتهاي پيغام رسان بدهند كه مثلا با دادن ماهي 5 يا 2 هزار
تومن بشه از سرويس جي پي ار اس رايگان استفاده كرد .
بياين از پيشنهاد من استقبال كنيد تا با اين پشنهاد بشه بتوانيم با سيم كارتهاي پيام رسان و با دادن ماهي 5 يا 2 هزار
تومن از جي پي ار اس مجاني استفاده كنيم .
از مديران خواهش مي شود اين پوست رامهم كنن و رسيدگي ممنون مي شوم.از اعضا و مديران خواهش مي شود.و خلاصه اين مطلب و لينك اين مطلب رودر امضاي خود قرار دهيد تا همه كاربران فروم
اين مطلب رو مشاهده و به ايرانسل ايميل كنند تا ايرانسل
به پيشنهاد ما رسدگي كنه

متن نامه مثلا ميشه اينتوري باشه:
selam
selam khaste nabashid khedmat shoma ba tashakor az servic GPRS ve sms shoma
ke baes rahat tar shodan kar ma shode ve dar har ja mishea az servic internet GPRS
estefadea kard .
men be onvan yek moshtarek irancell be shoma yek pishnahat dashtam be dalil estefade
ziyad men fagat az servic GPRS mikhastam ye sim kard payam resan bekharam ke age
ke fagat az servic GPRS dar PDA ve not book estefadea konam az shoma ye darkhast dashtam
ke ye servic tashvigi bara sim kart payam resan begozarid ke masalan ba pardakht 2 toman ya 5 hezar
toman beshea tanha az service GPRS majani estefadea kard

bande midonam ke ye service talayi darid bara sim kard daemi ke ba dadan 15 hezar tomen mishea majani az hame emkanat dakhel shabake ve GPRS estefadea kard.
ama ma mikhahim fagat az servic GPRS estefadea kinim onam royea sim kard payam resan
mamnon mishavim chenin tarhi ro dar omor sherkat khod garar dahid

Sim Card payam resan =10 toman
pardakht 2 ya 5 toman mahi = estefade majani az GPRS
:lol:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
این طرح آبی قرمز سبز زرد بنفش ... فلان ! اینا چطوریه ؟ « جی پی ار اس » مجانی تو هیچ کدون از طرح ها نیست ؟

راستی الان سرعتش چطوره ؟ میانگین دانلود چه قدر هست ؟ ( حداکثر و حداقل هم اگر دارید بگید ... ممنون )

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
مگه ایرانسل پهنای بانشد رو مجانی می خره که مجانی بده دست مردم ؟
الان هم که اینجوری میده به خاطر اینه که زیاد یوزر اینترنت مصرف کن نداره ! و پهنای باند کم جواب یوزرهاشو می ده .
اما اگه بخاد پول به پهنای بایند زیاد بده و ... فکر نمی کنم مجانی بده دستمون :)

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
:D:D:D بابا تو عجب عجوبه‌اي هستي يه وقت ندزدنت
لازم به ذکره
اولا جي پي آر اس انقدر هزينه بره که تو هيچ کشوري استفاده دائم نداره و هزينش چند برابر اينترنت‌هاي ديگه در مي‌ياد و فقط به طور ساعتي محاسبه ميشه
در ثاني کلاس يازدهه جي پي ار اس حداکثر 42 کيلوبيت در ثانيه سرعت داره که ميشه حدود 5 کيلوبايت در ثانيه ميشه
در ثالث اينکه استفاده دائم در کل ماه از جي پي اس ايرانسل حدود 650 هزار تومن در ماه ميشه که يارو بايد ديوونه باشه بياد ماهي 2 تا 5 هزار تومن واسه ما حراجش کنه
در ضمن خيال باف خيلي خوبي هم هستي

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,346
این طرح آبی قرمز سبز زرد بنفش ... فلان ! اینا چطوریه ؟ « جی پی ار اس » مجانی تو هیچ کدون از طرح ها نیست ؟

راستی الان سرعتش چطوره ؟ میانگین دانلود چه قدر هست ؟ ( حداکثر و حداقل هم اگر دارید بگید ... ممنون )

:D:D:D بابا تو عجب عجوبه‌اي هستي يه وقت ندزدنت
لازم به ذکره
اولا جي پي آر اس انقدر هزينه بره که تو هيچ کشوري استفاده دائم نداره و هزينش چند برابر اينترنت‌هاي ديگه در مي‌ياد و فقط به طور ساعتي محاسبه ميشه
در ثاني کلاس يازدهه جي پي ار اس حداکثر 42 کيلوبيت در ثانيه سرعت داره که ميشه حدود 5 کيلوبايت در ثانيه ميشه
در ثالث اينکه استفاده دائم در کل ماه از جي پي اس ايرانسل حدود 650 هزار تومن در ماه ميشه که يارو بايد ديوونه باشه بياد ماهي 2 تا 5 هزار تومن واسه ما حراجش کنه
در ضمن خيال باف خيلي خوبي هم هستي

سیمکارتهای 150 تومنی 1 کد میزنی 15 تومن از حسابت کم میشه ( که تازه خودش قبلا شارژش کردن) و بعدش میشی طرح طلایی 1 ماه GPRS مجانی..
دوما هزینه تو ایرانسل کیلوبایتی و من 24 ساعت یاهو رو گوشی باز دارم فقط روزی 500 تومن مصرف میشه در نهایت..

بعدش 1 گوشی میگیری که بتونی با WiFi یا بلوتوث به عنوان مودم استفاده کنی.. من خودم از سیم ریدر بیشتر خوشم یاد اینجور مواقع..

سرعت: ایرانسل از GPRS استفاده نکده .. یه ضرب EDGE بوده از اول.. پس تعجبی نداره دوستان تا 15 کیلوبایت در ثانیه هم ازش دیدن.. من فکر میکنم متوسط رو 6-8 هستش..

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سیمکارتهای 150 تومنی 1 کد میزنی 15 تومن از حسابت کم میشه ( که تازه خودش قبلا شارژش کردن) و بعدش میشی طرح طلایی 1 ماه GPRS مجانی..
دوما هزینه تو ایرانسل کیلوبایتی و من 24 ساعت یاهو رو گوشی باز دارم فقط روزی 500 تومن مصرف میشه در نهایت..

بعدش 1 گوشی میگیری که بتونی با WiFi یا بلوتوث به عنوان مودم استفاده کنی.. من خودم از سیم ریدر بیشتر خوشم یاد اینجور مواقع..

سرعت: ایرانسل از GPRS استفاده نکده .. یه ضرب EDGE بوده از اول.. پس تعجبی نداره دوستان تا 15 کیلوبایت در ثانیه هم ازش دیدن.. من فکر میکنم متوسط رو 6-8 هستش..

:happy: عجب پس اينطور. اره EDGE قضيش فرق مي‌کنه. ولي طرحش تخيليه چون وقتي بخاي جاي اي دي اس ال ازش استفاده کني و وصلش کني به کامپيوتر ديگه نمي‌خاي باهاش ياهو مسنجر بيني بلکه خيلي چيزارو مي‌خاي دانلود کني که اون موقع واويلا تازه نمي‌دونم بهد از يک ماه طرح طلايي ميخاي چکار کني. در کل منظورم اينه که جي پي ار اس خيلي پر هزينه‌ تره

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,346
:happy: عجب پس اينطور. اره EDGE قضيش فرق مي‌کنه. ولي طرحش تخيليه چون وقتي بخاي جاي اي دي اس ال ازش استفاده کني و وصلش کني به کامپيوتر ديگه نمي‌خاي باهاش ياهو مسنجر بيني بلکه خيلي چيزارو مي‌خاي دانلود کني که اون موقع واويلا تازه نمي‌دونم بهد از يک ماه طرح طلايي ميخاي چکار کني. در کل منظورم اينه که جي پي ار اس خيلي پر هزينه‌ تره

خوب فرقی نداره..پینگش دور و بر 500 هستش و طرعتشم بین 6-15 کیلوبایت..

تو بخش PPC همینجا بگرد یه 2-3 شات هست همین طرح مجانی و قبلش روزی 1 الی 1.5 گیگ دوستان با همین ایرانسل رو PPC دانلود داشتن..

کلا تا وقتی ایرانسل 2 زاریشو صاف نکرده زمانیش کنه عالیه.. تصور کنید یاهو رو کوشی باز هستش دارید با هم چت میکنید کیلوبایتی 5 ریال( با طرح قرمز که 2500 در ماهه) .. 1 روز کامل هم چت کنی بزور به 500 تومن برسه..

فعلا که 7 ماهه طرح طلایی هست.. بعدشم انشالله ساختار اینترنت ایران درست میشه تا ملت از این کارا نکنن..:happy:

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من بهتره یه ایمیل برای شرکت هایadsl بزنیم که قیمت adsl رو پایین تر بیارند اینجوری خیلی به صرفه تره.

pooyahacker

Registered User
لایک‌ها
2
فعلا 5 شنبه ، جمعه ها رو بچسبید که GPRS رایگان میده .
یعنی میشه 48 ساعت در هفته اینترنت رایگان ، کم هم نیست .

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
الان کیلوبایتی 5 ریاله ؟ یعنی 1 گیگ میشه 1 میلیون کیلو بایت و ضرب در 5 میشه 5 میلیون ریال !
یعنی هر گیگ درمیاد 500 هزار تومن ؟ اینکه خیلی ستمه فقط بدرد همون چت می خوره .

AmirKhanTala

Registered User
لایک‌ها
4
به نظر من درست شدن مشکل اینترنت یک راه حل داره و اونم به این صورته که باید 1 ماه (2 ماه باشه خیلی عالیه) از خیر اینترنت ADSL بگذریم. یادتونه برای فیلم 300 همه کاربر ها بسیج شدند تا هم اعتراض خودشونو و واقعیت ماجرا رو نشون بدن.برای این کار هم به یک حرکت بسبار بزرگ و به تبلیغ وسیع احتیاج هست.مثلا از الان اعلام بشه که برای دی ماه کسی اینترنتشو تمدید نکنه. و این خبر برای همه سایتها ارسال بشه که اونو تو سایتشون بگذارن تا همه باخبر بشن .همچنین اون ماه هم میتونن از Dial up استفاده کنن.

البته خودم میدونم که این کار تقریبا غیر ممکنه. خب خیلی ها هستن که نمیتونن از خیر ADSL برای 1 ماه بگذرن. خیلی ها هستن که تازه از این فرصت استفاده میکنن و میرن ADSL میگیرن. ولی کار نشد نداره فقط همت بالایی میخواد.ولی بدونید که اگر این اتفاق بیفته ضرر بسیار زیادی به این شرکت ها میخوره.

در ضمن خیلی دوست دارم که نظرات شما رو در این مورد بدونم. شاید هم من دارم اشتباه میکنم.

(کسی اطلاع داره چند نفر در ایران از ADSL استفاده میکنن؟ من هر چی گشتم پیدا نکردم.)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
به نظر من درست شدن مشکل اینترنت یک راه حل داره و اونم به این صورته که باید 1 ماه (2 ماه باشه خیلی عالیه) از خیر اینترنت ADSL بگذریم. یادتونه برای فیلم 300 همه کاربر ها بسیج شدند تا هم اعتراض خودشونو و واقعیت ماجرا رو نشون بدن.برای این کار هم به یک حرکت بسبار بزرگ و به تبلیغ وسیع احتیاج هست.مثلا از الان اعلام بشه که برای دی ماه کسی اینترنتشو تمدید نکنه. و این خبر برای همه سایتها ارسال بشه که اونو تو سایتشون بگذارن تا همه باخبر بشن .همچنین اون ماه هم میتونن از Dial up استفاده کنن.

البته خودم میدونم که این کار تقریبا غیر ممکنه. خب خیلی ها هستن که نمیتونن از خیر ADSL برای 1 ماه بگذرن. خیلی ها هستن که تازه از این فرصت استفاده میکنن و میرن ADSL میگیرن. ولی کار نشد نداره فقط همت بالایی میخواد.ولی بدونید که اگر این اتفاق بیفته ضرر بسیار زیادی به این شرکت ها میخوره.

در ضمن خیلی دوست دارم که نظرات شما رو در این مورد بدونم. شاید هم من دارم اشتباه میکنم.

(کسی اطلاع داره چند نفر در ایران از ADSL استفاده میکنن؟ من هر چی گشتم پیدا نکردم.)

عزیزم این طرحی که شما میگی امکان نداره چون مردم که نمیتونن به خاطر یه اعتراض یه ماه اینترنت نداشته باشن یا از دایال آپ استفاده کنن.
خود من به شخصه وقتی یه ساعت قطع میشه 40 تا تلفن میزنم به پشتیبانی حالا فکر کنید چطوری میتونم یه ماه ای دی اس ال رو تمدید نکنم؟
در ضمن من که راضیم.
128 یه ماهه با امکان دانلود نا محدود و آی پی استاتیک در میاد 25000 تومن به نظر شما خیلی گرونه؟
به این موضوع فکر کنید که بسیاری از دوستان وبمستر هستن و از سایتشون درامد دارن.
بسیاری از دوستان فارکس کار میکنن.
بسیاری از دوستان استفاده هایی از اینترنت میکنن که به شغل و زندگیشون وابسته هست. همه که کاربر عمومی نیستن که بیان اعتصاب کنن. فرض کن یه وبمستر بخواد یه ماه از دایال آپ استفاده کنه. این که اصلا امکان پذیر نیست.
یا یه فارکس کار از دایال آپ استفاده کنه. خود من دو ماه از اینترنت هوشمند استفاده کردم برای کار توی مارکت میدونید چقدر هزینه دوماه شد باسرعت 56؟ که همش هم باید نگران فیش آخر ماهت باشی و هی کانکت و دیسکانکت کنی؟ صد هزار تومن پول بیزبون برای دوماه دایال آپ که میشه ماهی 50

با این اوصاف من باید دیوونه باشم که فقط برای دسترسی یه سری کاربر بیشتر به ای دی اس ال بیام اعتصاب کنم که عمرا همچین کاری نخواهم کرد نه من بلکه هیچ کدام از کاربران ای دی اس ال حاظر به انجام این کار نیستن.
پس این طرح حتی اگه توی تلویزیون های مختلف ایران هم توش تبلیغ بشه کار به جایی نمیبره چه برسه به این که بیایم چند جا مطرح کنیم.
من از قیمت و خدمات راضیم چون بهتر از ای دی اس ال توی ایران گیر نمیاد ماهی 25 تومن هم درامد یه روز منه توی فارکس. با جون و دل میبرم بانک میریزم. اگه کل ایرانم تحریم کنن من یکی نمیکنم و خیلی ها هم با من هم عقیده هستن. در ضمن چرا باید به شرکتا ضرر بزنیم؟ باید بینشون رقابت ایجاد بشه که کم کم قیمت رو بیارن پایین شما به هزینه استفاده از اینترنت توی ایران نگاه کنید توی این چند ساله هر سال در حال ارزون تر شدن بوده خوشبختانه دولت هم نرخ پهنای باند رو هرسال میاره پایین که اشتراک برای شرکتا ارزون تر دربیاد و سرویس ارزون تر بدن یه زمانی کارت اینترنت میگرفتیم 10 ساعت 4500 یادش به خیر. حالا دیگه کسی به کارت اینترنت نگاه هم نمیکنه. شما هم نگران نباشید. کلا این بخش تو ایران به سرعت رو به جلو حرکت میکنه.
با تشکر

AmirKhanTala

Registered User
لایک‌ها
4
ممنون جناب Amirbahal3 به خاطر نظرتون.
بقیه دوستان چه نظری دارن؟

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
وضع adsl تو اين مملکت از افتضاح هم اونور تره
شما که ماهی 27$ بابت سرعت 128 ميدی بهتره بدونی با اين پولی که ميدی اگه جای ديگه زندگی ميکردی سرعت اينترنتتون کم کم 2 مگ بود! اونم نا محدود!
تورو خدا يکم واقع بين باشيم
اين شرکت ها و ارباب همشون پارس آنلاين به تنها چيزی که اهميت نميدن جيب اين مردم و جوونهای بيچاره هست
خيلی دوست داشتم در مورد مدير های اين شرکت ها براتون بگم که با اين پول ها چه ها که نميکنن ...
ولی در کل هر طرحی که بزارين تا باعث بشه قيمتها بياد پايين من همه جوره حمايت ميکنم
در مورد اين هم صحبت کنين که چرا به کاربرهای خانگی سرعت بيشتر از 128 نميدن
مگه نميگن ما يکی از ابرقدرتهای جهان هستيم؟ ابر قدرت جهان بايد وضع اينترنتش اين باشه؟؟؟
اينجوری بگيم شايد بهشون بر بخوره:D

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
وضع adsl تو اين مملکت از افتضاح هم اونور تره
شما که ماهی 27$ بابت سرعت 128 ميدی بهتره بدونی با اين پولی که ميدی اگه جای ديگه زندگی ميکردی سرعت اينترنتتون کم کم 2 مگ بود! اونم نا محدود!
تورو خدا يکم واقع بين باشيم
اين شرکت ها و ارباب همشون پارس آنلاين به تنها چيزی که اهميت نميدن جيب اين مردم و جوونهای بيچاره هست
خيلی دوست داشتم در مورد مدير های اين شرکت ها براتون بگم که با اين پول ها چه ها که نميکنن ...
ولی در کل هر طرحی که بزارين تا باعث بشه قيمتها بياد پايين من همه جوره حمايت ميکنم
در مورد اين هم صحبت کنين که چرا به کاربرهای خانگی سرعت بيشتر از 128 نميدن
مگه نميگن ما يکی از ابرقدرتهای جهان هستيم؟ ابر قدرت جهان بايد وضع اينترنتش اين باشه؟؟؟
اينجوری بگيم شايد بهشون بر بخوره:D

آخ که دست رو درد دلمون گذاشتي من چند بار مي‌خاستم با مدير عامل اين شرکت لعنتي صحبت کنم(پارس انلاين) هر دفعه زنگ مي‌زدم به موبايل تو يه کشور داشت عشق و حال مي‌کرد حالا جالبه اگه با کارمنداش صحبت کني بيشترشون زير 200 هزار تومن حقوق مي‌گيرن. ولي در مورد قسمت آخر صحبتت بايد بگم روساي اين کشور ابر قدرت به حرف مردمش گوش نمي‌دن ولي به هر حال بايد اميدوار بود و تلاش کرد به قول آمريکايي‌ها
freedom is not free

eltun_atilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا وضیعت اینترنت نمی دونم چرا تنها تو ایران اذر بلیجان و ارمنستان اینجوریه مثلا الان تو اذربایجان قیمت اینترنت ای دی سی ال 64 ماهی 60 هزار تومان ولی در ترکیه که از 512 به پایین نیست مثلا 512 ماهی 10 تومن و 2 مگ ماهی 20 تومن ایا این به منطقه ربطی داره

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اقا وضیعت اینترنت نمی دونم چرا تنها تو ایران اذر بلیجان و ارمنستان اینجوریه مثلا الان تو اذربایجان قیمت اینترنت ای دی سی ال 64 ماهی 60 هزار تومان ولی در ترکیه که از 512 به پایین نیست مثلا 512 ماهی 10 تومن و 2 مگ ماهی 20 تومن ایا این به منطقه ربطی داره

راستش توي اذربايجان و ارمنستان نمي‌دونم چرا اينجوريه ولي تو ايران يه جواب بيشتر نداره و اونم دزد بودن مخابراته مخابرات ايران پهناي باند 2 مگ در ثانيه رو 15 تومن ميخره و قيمتهاي گزاف تو پاچه‌ي مردم مي‌کنه البته شايد علت ديگه هم داشته باشه کلا تو ايران دولت دوست نداره اينترنت گسترش پيدا کنه ;)

بالا