برگزیده های پرشین تولز

paypal اد کردن حساب بانکی به

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hatef.madineh

Registered User
لایک‌ها
0
من یه حساب paypal کانادا به اسم یکی از فامیلای نزدیکم که تو کانادا زندگی میکه باز کردم و ازش شماره حساب بانکی شو هم گرفتم و اد کردم ولی حالا برای اینکه مطمعن بشه حساب مال منه یا نه می خواد دو مقدار کوچیک(کمتر از یک دلار) از پول تو حسابو گرو نگه میداره ولی نمی دونم که ایا باید این دو مقدار چیز خاصی باشه یا اینکه نه فرقی نمی کنه؟
و ایا لازمه به صاحب حساب چیز خاصی بگم؟
لطفا کمکم کنید
اینم عین مطالب سایت

Complete Bank Confirmation for Your Security

PayPal made two small deposits to your bank account. Now that you've looked up these deposits, please enter these deposit amounts exactly as they appear on your bank statement. This process ensures that you are the owner of this account.

Bank Account:

Deposit Amounts: $0. CAD (two digits)

$0. CAD (two digits)

Once you complete this process, you can make instant PayPal payments funded with your bank.

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
میگه پیپال دوبار مبلغ کمی به حساب شما واریز میکنه و از شما می خواد مبلغ ارسالی رو دقیق وارد کنید تا پیپال بفهمه اون حساب واقعاً مال شماست .

حالا من هم یه سوال دارم : آیا با این روش که این دوستمون انجام دادن مشکل وریفای حل میشه ؟ یعنی امکان فریز دیگه نیست ؟!

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
میگه پیپال دوبار مبلغ کمی به حساب شما واریز میکنه و از شما می خواد مبلغ ارسالی رو دقیق وارد کنید تا پیپال بفهمه اون حساب واقعاً مال شماست .

حالا من هم یه سوال دارم : آیا با این روش که این دوستمون انجام دادن مشکل وریفای حل میشه ؟ یعنی امکان فریز دیگه نیست ؟!

هر وقت مورد مشکوک پیش بیاد یا قانون رو زیر پا بزاری ، چرا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا